Σελίδα 3 από 29 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 427

Θέμα: Πως θα πεισω τους γονεις μου να παρω μηχανη!!

  1. #31
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
    και πέθανε στα 35 με τις μαλακίες του

    Nα φανταστώ οτι μένεις με τον μπαμπα και την μαμα ?
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  2. #32
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Nα φανταστώ οτι μένεις με τον μπαμπα και την μαμα ?
    sovara milas? :rotflmao:

    ke i manoula tou exi ka8e proi etimo to galataki me tis fetoules psomi me voutiraki ke marmelada

    to mesimeri to xriso tis 8a fai kokinisto tis manoulas me patatoules...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ke otan fevgi:mitera 8a ime sto xristianiko kentro me ton apostolo..
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #33
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    kala kano ke protimao tis ginekes gia parea

    ine pio antres apo sas re flori ke lougres...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #34
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke malon o tipos zitise apo tous gonis tou na tou paroun mixanaki...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ax to stomaxi mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2007
    Μηνύματα
    0
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...και ναι αν σπουδαζεις στην πολη σου και η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας...
    οσα ακουσα περι "μαμακα" "πιες το γαλατακι σου" κτλ κτλ δειχνει το επιπεδο σας...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους

  6. #36
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    γελανε ολοι γελανε και αυτοι που ειναι σε μαυρη μοιρα...:ZZZ:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #37
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...και ναι αν σπουδαζεις στην πολη σου και η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας...
    οσα ακουσα περι "μαμακα" "πιες το γαλατακι σου" κτλ κτλ δειχνει το επιπεδο σας...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #38
    Δικιο εχει το παιδι. Και εγω στα 23 μου πηρα την πρωτη. Αλλα δουλευα παραλληλα με τις σπουδες για να την παρω. 4ωρα,6ωρα,καλοκαιρι στην ταβερνα, οικοδομη ο,τι εβρισκα. Βεβαια απο οτι καταλαβα σπουδαζεις γιατρος οποτε κατσε διαβασε να μην σφαξεις κανενα στο μελλον. Και μακρια απο μονοκυλινδρα μην αρχισει και τρεμει το χερακι

  9. #39
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...και ναι αν σπουδαζεις στην πολη σου και η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας...
    οσα ακουσα περι "μαμακα" "πιες το γαλατακι σου" κτλ κτλ δειχνει το επιπεδο σας...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους
    to kaimeno epistimon telioni...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ouf glitosame ke apo afton..:wacko:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ama pari aftos mixani 8a paro ego ptixio emporikou aftosxediasmou..
    :rotflmao: :rotflmao:

    chiao bella
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #40
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
    Δικιο εχει το παιδι. Και εγω στα 23 μου πηρα την πρωτη. Αλλα δουλευα παραλληλα με τις σπουδες για να την παρω. 4ωρα,6ωρα,καλοκαιρι στην ταβερνα, οικοδομη ο,τι εβρισκα. Βεβαια απο οτι καταλαβα σπουδαζεις γιατρος οποτε κατσε διαβασε να μην σφαξεις κανενα στο μελλον. Και μακρια απο μονοκυλινδρα μην αρχισει και τρεμει το χερακι
    eftixos den rotises tin mama ke ton mpampa an se afinoun na paris
    diladi rotises ala.....
    ke epipleon den tous ipes na sou paroun kiolas...:rotflmao: :rotflmao:

    o an8ropos pou ine na pari mixani ke i gi trigoni na gini 8a tin pari
    aporo pou den treponte na erxonte edo na rotane pos na tin paroun ipo aftes tis sin8ikes
    :rotflmao: :rotflmao:

    ine san na mpenis sto cosmopolitan ke na rotas pos na kataferis na vgalis to vrakaki tis kopes sou xoris na ekspermatonis proora...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #41
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...και ναι αν σπουδαζεις στην πολη σου και η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας...
    οσα ακουσα περι "μαμακα" "πιες το γαλατακι σου" κτλ κτλ δειχνει το επιπεδο σας...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους

    " η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας..."

    Σοβαρά ?
    Ποιος σου τα έμαθε αυτά?
    Δηλαδή το παιδί απο την επαρχεία που ο πατέρας του είναι αγρότης πώς τα καταφέρνει? Ή μήπως έχεις την εντύπωση οτι όσοι σπουδάζουν καθε μεσημέρι τρώνε στην μάνα τους.
    Ξεκωλλάτε το μυαλό σας.
    23 χρονόν είσαι ΑΝΔΡΑΣ δεν είσαι παιδί.
    Δηλαδή εσυ σαν ώριμο ατομο (οχι σαν εμάς όπως αναφέρεις παραπάνω) δεν μπορείς να αποφασίσεις μονος σου αν θα αγοράσεις μηχανή αλλα μπορείς να ψηφίζεις και να έχεις λόγο στο ποιος θα κυβερνάει αυτόν τον τόπο?

    Αν δεν μπορείς να είσαι ανεξάρτητος να κάνεις αυτό που σου λένε οι γονείς σου και να μην ψάχνεις τρόπο να τους κορο'ι'δέψεις.

    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  12. #42
    Οχι δεν ρωτησα αλλα το οτι πηρα στα 23 μου μοτοσυκλετα και οχι πιο νωρις ηταν αποτελεσμα πατρικης και μητρικης πιεσης (και οχι μονο). 2 ξαδερφια και ενας φιλος στο λυκειο που καθομασταν στο ιδιο θρανιο εφυγαν προωρα. Οπως καταλαβαινεις υπαρχουν λογοι περα απο μαγκιες και ηλικιες. Ο συγκεκριμενος μεχρι να τελειωσει θα τα περνει απο μαμα και μπαμπα. Ιατρικη δεν τελειωνεις με μαγκιες. Τεσπα οτι θελει ας κανει. 23 χρονων και μελλοντικος επιστημονας ειναι.

  13. #43
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
    Οχι δεν ρωτησα αλλα το οτι πηρα στα 23 μου μοτοσυκλετα και οχι πιο νωρις ηταν αποτελεσμα πατρικης και μητρικης πιεσης. 2 ξαδερφια και ενας φιλος στο λυκειο που καθομασταν στο ιδιο θρανιο εφυγαν προωρα. Οπως καταλαβαινεις υπαρχουν λογοι περα απο μαγκιες και ηλικιες. Ο συγκεκριμενος μεχρι να τελειωσει θα τα περνει απο μαμα και μπαμπα. Ιατρικη δεν τελειωνεις με μαγκιες. Τεσπα οτι θελει ας κανει. 23 χρονων και μελλοντικος επιστημονας ειναι.
    ne melontikos epistimonas mpori na ine
    emas giati 8eli na mas feri se diskoli 8esi apenanti se aftous tous an8ropous pou ton megalonoun ke ton voi8ane na stadiodromisi gia ena kalitero melon tou idiou ke tis ikogenias tou... e? giati ti 8a poume se aftous tous gonis ama o ntolmas tous-signomi o gios tous pa8i kati avrio parame8avrio? e? gia pe?

    ine diko tou 8ema?

    e tote olo ine diko tou 8ema ke na min mas prizi ta apaftaria...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ke as katsi eki na vazi ka8etires se gerontia e na to pezi epistimonas pou sikni ta xeria psila...
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ne melontikos epistimonas mpori na ine
    emas giati 8eli na mas feri se diskoli 8esi apenanti se aftous tous an8ropous pou ton megalonoun ke ton voi8ane na stadiodromisi gia ena kalitero melon tou idiou ke tis ikogenias tou... e? giati ti 8a poume se aftous tous gonis ama o ntolmas tous-signomi o gios tous pa8i kati avrio parame8avrio? e? gia pe?

    ine diko tou 8ema?

    e tote olo ine diko tou 8ema ke na min mas prizi ta apaftaria...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ke as katsi eki na vazi ka8etires se gerontia e na to pezi epistimonas pou sikni ta xeria psila...
    :rotflmao: :rotflmao:

    και σας το είχα πει ρε παιδιά όταν μπάινει νέος στο μαγαζί να τον κλειδώνετε τον afrotwin στο υπόγειο!

    σας είπα να βγάζετε πρώτα τις κοπελίτσες με τα ροζ ktm και τις ασορτι μποτες! να μπει στο κλίμα ο νέος και μετά τον ξαμολάτε τον afro!

    να τι έγινε τώρα έφυγε ο νέος...




    τέσπα, πρέπει να φύγω τώρα η μαμά μου έχει στίψει την απογευματινή μου πορτοκαλαδίτσα να πάρω τη βιταμίνα μου!

  15. #45
    Οτι και να του πει ενας mats8282 στο ιντερνετ αμα δεν τον συμφερει θα με γραψει εκει που δεν πιανει μελανι. Αμα του κοβει θα κανει αυτο που πρεπει.Αποψη μου ειναι αφου εχει καρο να μεινει με αυτο.Και οταν τελειωσει την σχολη του και αρχισει να βγαζει κανα φραγκο με την προσωπικη του εργασια παει και περνει οτι θελει.

    Αλλιως






















































    Πουλα το αμαξι και παρε Κ7 :a29:

Σελίδα 3 από 29 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Να πάρω μηχανή και αν ναι ποιά?
    από anathema13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2010, 11:07
  2. Να σας πω τι χρήση θα κάνω να μου πείτε τι μηχανή να πάρω?
    από rider6182 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2010, 12:37
  3. Θέλω τους φίλους μου να βρω
    από free rider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 09:22
  4. Θελω τους φιλους μου να δω
    από AFTER στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2005, 16:03
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 13:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF