Σελίδα 5 από 29 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 427

Θέμα: Πως θα πεισω τους γονεις μου να παρω μηχανη!!

  1. #61
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Μην τους πεις τιποτα, βρες δουλεια μαζεψε τα χρηματα που χρειαζονται για να αγορασεις την μοτοσυκλετα σου και οταν την παρεις δεν θα μπορουν να σου πουν τιποτα,εισαι ενηλικος και μεγαλος ανθρωπος πλεον.
    Να φορας το κρανος σου,να μην τρεχεις στην γειτονια σου γιατι μερικοι γειτονες θα το πουν στους γονεις σου και θα ανησυχουν.
    Οταν ημουν μικρος τα ιδια μου εκαναν δεν μου ειχαν δωσει λεφτα να παρω μηχανη επειδη ετρεχα απο μικρος και με το ποδηλατο πολυ και με μηχανες φιλων μου,αλλα ειχα αγορασει μονος μου μηχανακι με πολυ δουλεια.

    ΥΓ: Με ειχαν πιασει και ασφαλίτες στη γειτονια μου στα 13 να οδηγαω σκουτερακι επειδη με καρφωσε μια ρουφιανα στη γειτονια. λοοοοοοοοολ!
    :rotflmao: :rotflmao:
    τι να του πεις τωρα τουτουνου ???

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #62
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    διακοπτη????


    ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΣΗΜΕΡΑ


    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #63
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Ρε παιδιά σας ενοχλεί επειδή σπουδάζει το παιδί και δεν δουλεύει και μένει στο σπίτι του? Δεν κατάλαβα γιατί τον πιάσατε από τον λαιμό! Νοιώθετε καλά μερικοί επειδή διώξατε κάποιον μελλοντικό μοτοσυκλετιστή! Νόμιζα ότι πρέπει να τους συμβουλεύουμε αυτούς όχι να τους αποπέρνουμε!
    Θα σας άρεσε εσάς στο 1ο σας ποστ να σας την πούν έτσι?
    Ίσα ίσα ρε που είναι και γιατρός σας χαλά? Δεν θέλετε τέτοιους στην παρέα?
    Chris

  4. #64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...και ναι αν σπουδαζεις στην πολη σου και η σχολη σου εχει 5 ωρες την ημερα παρακολουθησεις και τα πρωινα νοσοκομειο δεν γινεται να μενεις μονος σου και να δουλευεις κι ολας...
    οσα ακουσα περι "μαμακα" "πιες το γαλατακι σου" κτλ κτλ δειχνει το επιπεδο σας...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους
    Απο τα λιγα μηνυματα που διαβασα πριν σε αυτο το θεμα ειδα οτι κανουν χιουμορ τα παιδια, εγω σου στελνω ενα p.m τωρα (γιατι δεν θα το διαβασεις αφου εφυγες απο την σελιδα αυτα που γραφω αλλα θα ενημερωθεις στο email σου) και θα σου βρω μηχανακι με λιγα χρηματα.

  5. #65
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.878
    Ρε αστα παιδια να διασκεδασουν λιγο, το εχουν αναγκη, στερημενα ειναι.

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Ρε παιδιά σας ενοχλεί επειδή σπουδάζει το παιδί και δεν δουλεύει και μένει στο σπίτι του? Δεν κατάλαβα γιατί τον πιάσατε από τον λαιμό! Νοιώθετε καλά μερικοί επειδή διώξατε κάποιον μελλοντικό μοτοσυκλετιστή! Νόμιζα ότι πρέπει να τους συμβουλεύουμε αυτούς όχι να τους αποπέρνουμε!


    +100000000000000000000

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ρε Λεω τι να σου πω ρε αγορι μου???


    αφου ειπαμε....


    τα μικρα τρυφερουδια, τα καλοπιανουμε απο την αρχη....











    και μετα....
















    ΤΑ ΤΡΩΜΕ!!!



    αφου το ξερεις πως παει....το καλυτερο κομματι σου κραταμε....γιατι τα αποπαιρνεις απο την αρχη???


    να κοιτα τωρα τι εκανες!!!
    :rotflmao:


    χασαμε ολοφρεσκο κρεατακι (του γαλακτος..του μητρικου) καλοταϊσμενο και μορφωμενο!!:a47:
    :rotflmao:

  8. #68
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716

    Re: Πως θα πεισω τους γονεις μου να παρω μηχανη!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Γεια σας!Ειμαι 23 χρονων και η μονη μου εμπειρια απο μηχανες μεχρι στιγμης ειναι οι μηχανες κουρεματος και του φραπε!Οδηγω απο τα 18 μου αυτοκινητο,δεν ειχα κανενα ατυχημα,οδηγω συνετα κτλ και αυτο το ξερουν οι δικοι μου!
    Το θεμα ειναι οτι προχθες τους ειπα οτι λεω να βγαλω διπλωμα για μηχανακι αλλα αυτοι αρχισαν τα "ουτε να το σκεφτεσαι" "θα μας κανεις να πεθανουμε απο την στεναχωρια" και αλλα τετοια που με εκαναν να νοιωθω τυψεις...
    Οικονομικο προβλημα δεν υπαρχει αλλα επειδη εχω χασει ξαδερφο απο μηχανη ειναι λιγο ζορικα τα πραγματα...θα μου πειτε τωρα 23 χρονων εισαι κανεις οτι θελεις αλλα δεν ειναι ακριβως ετσι γιατι ακομα μενω μαζι τους,θα σπουδαζω αλλα 2-3 χρονια,μου εχουν παρει και αμαξι κτλ
    Πως να τους πεισω ρε σεις?Καμια ιδεα?Να βγαλω στα κρυφα διπλωμα?
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΙΡΕΤΙΚΉ ΑΠΟΨΗ!!!!!!

    θα σου ελεγα να μην προσπαθήσεις καν να τους πεισεις, δεν θα έχει αποτέλεσμα (βραχυπροθεσμα τουλχ.)!!!!
    και δεν ειναι καν το θεμα να πεισεις τον οποιον αλλον να σου ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ να παρεις/οδηγεις μηχανη!
    το θέμα ειναι να πεισεις τον εαυτό σου!!! θες να πάρεις μηχανη? ΓΙΑΤΙ?

    το βλέπεις απλα σαν κατι το κουλ και μουρατο? προδοκεις να βγαλεις γκομενες ή να εντυπωσίασεις τα κολληταρια? αν ΝΑΙ, αστο καλυτερα και μεινε με το τουτου!!!
    υπαρχουν ηδη αρκετοι απο δαυτους εκει εξω....

    Ή πραγματι το θες, το νιωθεις μεσα σου (κατι σαν καλεσμα) και πιστευεις οτι θα ησουν σαφως πιο ευχαριστημένος/ευτυχισμενος πανω σε μια μηχανή?

    αν ναι, τοτε θα πρπει να πεισεις τον ευατό σου οτι θα γίνεις ο καλυτερος (οχι γρηγορος αλλα ποιοτικα καλυτερος) αναβατης, οτι θα μαθεις τους κινδυνους της οδηγησης και θα κανεις οτι περνα απο το χέρι σου να προστατευτεις απο αυτους.
    Θα πεισεις τον ευατό σου να μαθει οτι μπορει να μαθει περι οδηγησης/χειρισμου μοτοσυκλετας (και δεν ειναι ουτε λιγα ουτε δυσκολα αλλα ουτε και πεπερασμένα!) ωστε να μπορεις να οδηγας με ΑΣΦΑΛΕΙΑ
    Θα πεισεις τον εαυτό σου οτι η ομορφια της μοτοσυκλετας και του να εισαι αναβατης δεν προερχεται απο τον θαυμασμό των αλλων, αλλα βρισκεται σε εκεινες τις στιγμές που δεν σε βλεπει κανεις, στην απιθανη και πανεμορφη διαδρομη που μολις εκανες, στο τσιγαρο που θα κανεις (αν εισαι καπνιστης...) με θεα το απιστευτο τοπιο στο οποιο σε πηγε η μηχανη σου, στον χεραιτισμό που σου δινουν οι αλλοι μοτοσυκλετιστές, στην ευχαριστηση που νιωθεις αμεσος μετα το πλυσιμο της καλης σου (ισχυει και για γυναικες αυτο...) και στην ικανοποιηση με το περας του πρωτου σκαλισματος που της εκανες ή στην αγανακτηση που χαθηκε εκεινη η μικροσκοπικη βιδα απο το μαντζαφλαρι που ξεβιδωσες για να δεις τι ειναι απο κατω και σε χιλια αλλα ''ασημαντα'' πραγματα που θα τα ανακαλυψεις μονο σου.
    Θα πεισεις τον ευατο σου να φορα προστατευτικο εξοπλισμο βρεξει χιονισει ή με καυσωνα και στην μικροτερη διαδρομη, σε πεισμα εκεινων που θα σε κοιτουν σαν τρελο!
    Θα πεισεις τον εαυτό σου οτι ''αποδεχεσαι'' τον κινδυνο θανατου ή μονιμου τραυματισμου γιατι ειναι μεσα στο ''κοστος'' που καταβαλουμε ολοι μας για ολα τα παραπανω (μακαβριο αλλα πραγματικότητα...)

    Οταν λοιπον θα πεισιες τον εαυτό σου οτι εισαι ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΗΣΤΗΣ (αν και δεν μου αρεσουν οι ταμπελες...) τοτε μακροπροθεσμα θα ''πειστουν'' και οι γυρο σου.....

    η μανα μου απειλουσε με εξωση, θανατο, καταστροφη της μηχανης και χιλια δυο αλλα, οταν εφερα την πρωτη μηχανη μου σπιτι!
    Οταν ηρθε η ωρα να αγορασω την δευτερη μου προτεινε να μπει εγγυητης για το δανειο!!!! :hypnotize και ομως.....
    στο χερι σου ειναι ολα!

    και μπικαουζ τα παραπνω ηταν καπως φιλοσοφικα, αντε να σου πω και μερικες πρακτικες συμβουλες.
    -βγαλε διπλωμα
    -αν και οταν παρεις μηχανη, θα παρεις και ολον το απαραιτητο εξοπλισμο ασφαλειας (κρανος, μπουφαν,παντελονι, μποτες, γαντια,προστατευτικο πλατης,αδιαβροχα....ουφ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΟΡΑΣ!!!!
    -θα πας να κανεις μαθηματα ασφαλους οδηγησης (αν ψαξεις εδω μεσα εχει αρκετες πληροφοριες)
    -θα καβαλας οσο πιο πολυ μπορεις (για να αποκτησεις εμπειρια)
    -θα οδηγας παντα με συναιση και την μεγιστη προσοχη (εισαι αρκετα μεγαλος για καταλαβεις τι λεω)
    -ποτε μα ποτε δεν θα σκεφτεις οτι εχεις παρει τον αερα (δεν θα τα καταφερεις μαλλον ποτε οπως ολοι μας...)
    εεε αυτα για αρχη...και συγνωμη για το πατερναλιστικο υφος μου
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  9. #69
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    Ρε παιδιά σας ενοχλεί επειδή σπουδάζει το παιδί και δεν δουλεύει και μένει στο σπίτι του? Δεν κατάλαβα γιατί τον πιάσατε από τον λαιμό! Νοιώθετε καλά μερικοί επειδή διώξατε κάποιον μελλοντικό μοτοσυκλετιστή! Νόμιζα ότι πρέπει να τους συμβουλεύουμε αυτούς όχι να τους αποπέρνουμε!
    Θα σας άρεσε εσάς στο 1ο σας ποστ να σας την πούν έτσι?
    Ίσα ίσα ρε που είναι και γιατρός σας χαλά? Δεν θέλετε τέτοιους στην παρέα?
    +1000000
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  10. #70
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dolmas
    Τι να πω ρε σεις...και νομιζα ειστε ωριμα ατομα εδω μεσα...
    ...αποχωρω πριν καν ερθω στο site σας με τις χειροτερες των εντυπωσεων και ευχαριστω οσους ειπαν την γνωμη τους
    φτουυυυυυ τζαμπα το σεντονι ΤΠΓ :a29: :a015:

    αμ να μαθω να διαβαζω ολα το ποστ πριν απαντησω το μακρυ και το κοντο μου....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  11. #71
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    pou na pe8ano apo ta gelia?
    :rotflmao:

    ante xesou mori floroumpa pou 8elis ke mixani...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kala sou lene i gonis sou
    na katsis sta avga sou me to karo ke otan kapote megalosis pernis ena scooter re aderfe...
    :rotflmao:

    pantos sofi an8ropoi i gonis sou mexri na megalosis na tous akous...


    a ke profanos pasxis apo ekselixtiki anorimotita

    den ine tipota apla argis ligo
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Nα φανταστώ οτι μένεις με τον μπαμπα και την μαμα ?
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    sovara milas?

    ke i manoula tou exi ka8e proi etimo to galataki me tis fetoules psomi me voutiraki ke marmelada

    to mesimeri to xriso tis 8a fai kokinisto tis manoulas me patatoules...
    :rotflmao:

    ke otan fevgi:mitera 8a ime sto xristianiko kentro me ton apostolo..
    :rotflmao:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kala kano ke protimao tis ginekes gia parea

    ine pio antres apo sas re flori ke lougres...
    :rotflmao:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ke malon o tipos zitise apo tous gonis tou na tou paroun mixanaki...


    ax to stomaxi mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    to kaimeno epistimon telioni...:rotflmao:

    ouf glitosame ke apo afton


    ama pari aftos mixani 8a paro ego ptixio emporikou aftosxediasmou
    :rotflmao:

    chiao bella
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    eftixos den rotises tin mama ke ton mpampa an se afinoun na paris
    diladi rotises ala.....
    ke epipleon den tous ipes na sou paroun kiolas...:rotflmao:

    o an8ropos pou ine na pari mixani ke i gi trigoni na gini 8a tin pari
    aporo pou den treponte na erxonte edo na rotane pos na tin paroun ipo aftes tis sin8ikes


    ine san na mpenis sto cosmopolitan ke na rotas pos na kataferis na vgalis to vrakaki tis kopes sou xoris na ekspermatonis proora...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ne melontikos epistimonas mpori na ine
    emas giati 8eli na mas feri se diskoli 8esi apenanti se aftous tous an8ropous pou ton megalonoun ke ton voi8ane na stadiodromisi gia ena kalitero melon tou idiou ke tis ikogenias tou... e? giati ti 8a poume se aftous tous gonis ama o ntolmas tous-signomi o gios tous pa8i kati avrio parame8avrio? e? gia pe?

    ine diko tou 8ema?

    e tote olo ine diko tou 8ema ke na min mas prizi ta apaftaria...


    ke as katsi eki na vazi ka8etires se gerontia e na to pezi epistimonas pou sikni ta xeria psila...

    ετσι μπραβο τωρα εισαι και γ@μω τους μαγκιτες ρε φιλε...

    ΕΓΡΑΨΕΣ λεμε....

    ενα μεγαλο μπραβο και στους υποστηρικτες οποιοι κι αν ειναι αυτοι...
    που αλλωστε γελασανε, απαντησανε, και υποστηριξανε μερικες σελιδες ποιο πριν...

    δεν εχω σκοπο να σε κανω να καταλαβεις ποσο λαθος ειναι οσα εγραψες, θα ηταν αδυνατο αλλωστε για διαφορους λογους...

    αυτο ομως που πρεπει να καταλαβεις ειναι οτι μαζι σου εδω μεσα γραφουν και αλλα ατομα που σαφως θα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι και να μην τα παιρνει μαζι σου και αυτα η μπαλα...

    με λιγα λογια ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!

  12. #72
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
    ετσι μπραβο τωρα εισαι και γ@μω τους μαγκιτες ρε φιλε...

    ΕΓΡΑΨΕΣ λεμε....

    ενα μεγαλο μπραβο και στους υποστηρικτες οποιοι κι αν ειναι αυτοι...
    που αλλωστε γελασανε, απαντησανε, και υποστηριξανε μερικες σελιδες ποιο πριν...

    δεν εχω σκοπο να σε κανω να καταλαβεις ποσο λαθος ειναι οσα εγραψες, θα ηταν αδυνατο αλλωστε για διαφορους λογους...

    αυτο ομως που πρεπει να καταλαβεις ειναι οτι μαζι σου εδω μεσα γραφουν και αλλα ατομα που σαφως θα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι και να μην τα παιρνει μαζι σου και αυτα η μπαλα...

    με λιγα λογια ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!

    Aυτά τωρα τα λες σε μένα ή στον Afro
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  13. #73
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Aυτά τωρα τα λες σε μένα ή στον Afro
    εγω απλα δεν αντεχα να διαβαζω αλλες καφριλες...

  14. #74
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
    εγω απλα δεν αντεχα να διαβαζω αλλες καφριλες...

    Kαφρίλες όπως ???

    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  15. #75
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Kαφρίλες όπως ???

    καφριλες οπως αυτες


    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    pou na pe8ano apo ta gelia?
    ante xesou mori floroumpa pou 8elis ke mixani...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kala sou lene i gonis sou
    na katsis sta avga sou me to karo ke otan kapote megalosis pernis ena scooter re aderfe...


    pantos sofi an8ropoi i gonis sou mexri na megalosis na tous akous...


    a ke profanos pasxis apo ekselixtiki anorimotita

    den ine tipota apla argis ligo
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Nα φανταστώ οτι μένεις με τον μπαμπα και την μαμα ?
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    sovara milas?:

    ke i manoula tou exi ka8e proi etimo to galataki me tis fetoules psomi me voutiraki ke marmelada

    to mesimeri to xriso tis 8a fai kokinisto tis manoulas me patatoules...


    ke otan fevgi:mitera 8a ime sto xristianiko kentro me ton apostolo..
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kala kano ke protimao tis ginekes gia parea

    ine pio antres apo sas re flori ke lougres...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ke malon o tipos zitise apo tous gonis tou na tou paroun mixanaki...


    ax to stomaxi mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    to kaimeno epistimon telioni...:

    ouf glitosame ke apo afton..:wacko:


    ama pari aftos mixani 8a paro ego ptixio emporikou aftosxediasmou..


    chiao bella
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    eftixos den rotises tin mama ke ton mpampa an se afinoun na paris
    diladi rotises ala.....
    ke epipleon den tous ipes na sou paroun kiolas

    o an8ropos pou ine na pari mixani ke i gi trigoni na gini 8a tin pari
    aporo pou den treponte na erxonte edo na rotane pos na tin paroun ipo aftes tis sin8ikes


    ine san na mpenis sto cosmopolitan ke na rotas pos na kataferis na vgalis to vrakaki tis kopes sou xoris na ekspermatonis proora...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ne melontikos epistimonas mpori na ine
    emas giati 8eli na mas feri se diskoli 8esi apenanti se aftous tous an8ropous pou ton megalonoun ke ton voi8ane na stadiodromisi gia ena kalitero melon tou idiou ke tis ikogenias tou... e? giati ti 8a poume se aftous tous gonis ama o ntolmas tous-signomi o gios tous pa8i kati avrio parame8avrio? e? gia pe?

    ine diko tou 8ema?

    e tote olo ine diko tou 8ema ke na min mas prizi ta apaftaria...


    ke as katsi eki na vazi ka8etires se gerontia e na to pezi epistimonas pou sikni ta xeria psila...

Σελίδα 5 από 29 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Να πάρω μηχανή και αν ναι ποιά?
    από anathema13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2010, 11:07
  2. Να σας πω τι χρήση θα κάνω να μου πείτε τι μηχανή να πάρω?
    από rider6182 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2010, 12:37
  3. Θέλω τους φίλους μου να βρω
    από free rider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 09:22
  4. Θελω τους φιλους μου να δω
    από AFTER στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2005, 16:03
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 13:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF