Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 109

Θέμα: ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ - ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ V-strom 650 Abs

  1. #16
    Εκανα ερωτηση στον χικι και εχει παραγκηλει για τα strom με ΑΒS σε 15 μερες περιπου θα τα εχει

  2. #17
    cool.....μέλος Το avatar του/της theocris
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
    Λογικα καπως ετσι θα ειναι.

    Αλλα παιδια να σας πω την γνωμη μου ,δεν λεω καλο το carbon cevlar, αλλα δεν θα με χαλαγε αν το υλικο κατασκευης ηταν απλα καλης ποιοτητας βαφωμενο πλαστικο. Εγω ας πουμε που εχω το μαυρο ματ θα το αφηνα ετσι...αλλος αμα ηθελε το εβαφε στο χρωμα της μηχανης του.

    ...και σιγουρα θα ηταν και πολυ φτηνοτερο! γιατι αλλο πλαστικο και αλλο carbon

    και μην μου πει κανεις για διαφορα βαρους?? σιγα! ποσο να να'ναι ...αλλωστε v-strom εχουμε οχι κανα ss για να κολλαμε σε τετοιες λεπτομεριες

    sostos.......

  3. #18
    Μήπως λοιπόν να ξαμοληθούμε προκειμένου να ανακαλύψουμε τη καλύτερη περίπτωση και να αρχίσουμε τις παραγγελίες;

    Εγώ πάντως πολύ το γουστάρω το συγκεκριμένο λασποφτεράκι και όλος τυχαίος τη προηγούμενη βδομάδα ρώτησα στην αντιπροσωπεία μπας και.. αλλά μπα…!
    Κάποιος μου είπε να κοιτάξω στη touratech αλλά με μια πρόχειρη ματιά που έριξα δε βρήκα τίποτα.

    Σε πλαστικό εννοείτε πως είμαι και εγώ υπέρ!

    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  4. #19
    Να πω την δικια μου προσωπικη εμπειρια. Εχω το στρομακι με το ABS και αποφασιζω να αγορασω το πισω φτερο. Ολα καλα λοιπον, το παιρνω απο τον ξυκη - πρεπει να ηταν το φτερο της puig δεν θυμαμαι καλα - και παω στον μηχανικο να το βαλουμε. Η αναφορα σχετικα με τα υγρα των φρενων ειναι απολυτα σωστη. Το φτερο μπαινει μια χαρα στο στρομακι και δειχνει πολυ ωραιο. ΟΜΩΣ ολα αυτα σε στατικη μορφη. ΤΟ φτερο απεχει μολις 10 εκ. απο το κουτακι του ABS. Αυτονοητο ειναι πως με μια ωραιοτατη αθηναικη λακουβα, δικαβαλος η γενικα μια μεγαλη βουτια του πισω αξονα, το φτερακι θα βρει στο κουτακι και ενα ωραιοτατο κρακ θα ακουστει!!!!!
    Επιστροφη λοιπον στο μαγαζι, εξηγηση του γεγονοτος. Μαλιστα οι οδηγιες μεσα στο φτερο αναφερουν οτι ταιριαζει σε strom με ABS.Το βλεπει και ενας υπευθυνος του μαγαζιου και συμφωνει στο ενδεχομενο μιας λακουβας...και των συνεπειων της. Δεν ξερω αν καποιο αλλο φτερο κανει, παντως μελετηστε το πριν το παρετε. Τωρα....αν καποιος ξερει περισσοτερες λεπτομερειες, ας μας διαφωτισει.

  5. #20
    και εγω ειχα ακριβως την ιδια εμπειρια και μαλιστα δικαβαλος δεν χρειαζοταν και ιδιαιτερα μεγαλη λακουβα . προσπαθησα να το διορθωσω κοβοντας λιγο το φτερακι κατω απο το κουτακι .ηταν αποτελεσματικο και δεν φαινεται ιδιαιτερα αλλα δεν συνιστω σε κανεναν να το αγορασει μια και δεν κανει
    για το Κ7 ΑΒS .το rear hugger οπως λεγεται ηταν της puig. η συγκεκριμενη εταιρια μεχρι τις 30
    Αυγουστου δεν ηξερε ποτε θα το βγαλειγια το Κ7
    unzip

  6. #21
    ...μαλιστα ...με λιγα λογια οσοι εχουμε το κ7 φτερακι δεν μας βλεπω να βαλουμε

  7. #22
    παιδια οπως σας εχω πει εχω το Κ7και ιδου το λασποτηρακι μου.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tt.jpg 
Προβολές:	538 
Μέγεθος:	69,6 KB 
ID:	107128
    Το να κανεις λαθη ειναι ανθρωπινο
    Το να συγχωρεις ειναι θεϊκο..

  8. #23
    οριστε


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ttt.jpg 
Προβολές:	533 
Μέγεθος:	84,2 KB 
ID:	107130
    Το να κανεις λαθη ειναι ανθρωπινο
    Το να συγχωρεις ειναι θεϊκο..

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2007
    Μηνύματα
    352
    ΔΗΛ ΕΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΙΣ ...ΛΑΣΠΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΨΑΛΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΩΝ;ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΑΣΠΙΤΣΕΣ.!
    ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΚΡΟ ΡΕ ΓΜΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ;

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zeb
    παιδια οπως σας εχω πει εχω το Κ7και ιδου το λασποτηρακι μου.

    Ωραιος!!

    Πολυ καλο και μαλλον το προτιμω απο το carbon ...νομιζω οτι του παει περισσοτερο!

    Για πες μας τωρα...τιμουλα? απο που? τοποθετηση?

    και αυτο με τις λακουβες...εχει βρει ποτε πουθενα?

  11. #26
    το μονο κακο παντως ειναι αμα το πας σε λασπες εχει στομωσει με την μια! ...γιατι βλεπω η αποσταση απο το ελαστικο ειναι πολυ μικρη...

  12. #27
    πως εχω αναφερει το εχω παρει εδω και 10 μηνες απο spilioti στη θηβων(δεν εχω καμμια σχεση με το καταστημα) 120 ευρω και το εβαψα μονος μου.
    Εκοψα το πλαστικο που εχει κατω απο το κουτι και κανενα προβλημα,προστατευει απο λασπες τον πισω αλλα κυριως το αμορτισερ.
    Τωρα για το μπουκωμα δεν το εχω παει για λασποθεραπεια για να ξερω τη γινεται.
    Το να κανεις λαθη ειναι ανθρωπινο
    Το να συγχωρεις ειναι θεϊκο..

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zeb
    πως εχω αναφερει το εχω παρει εδω και 10 μηνες απο spilioti στη θηβων(δεν εχω καμμια σχεση με το καταστημα) 120 ευρω και το εβαψα μονος μου.
    Εκοψα το πλαστικο που εχει κατω απο το κουτι και κανενα προβλημα,προστατευει απο λασπες τον πισω αλλα κυριως το αμορτισερ.
    Τωρα για το μπουκωμα δεν το εχω παει για λασποθεραπεια για να ξερω τη γινεται.
    Το έχω αγοράσει με τη μία!!
    Εάν υπάρχει τηλ. θα το ήθελα παρακαλώ!! :o
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kalamaria
    Εγγραφή
    03/06/2007
    Μηνύματα
    255
    απο το SV 650 ταιριαζει στο v-strom πχ αυτο?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	sv 650 99-02 rear hugger blue.gif 
Προβολές:	503 
Μέγεθος:	22,9 KB 
ID:	107418

  15. #30
    παιδια η διευθυνση ειναι θηβων 129 και το τηλ. 2105777906 ελπιζω να βοηθησα
    Το να κανεις λαθη ειναι ανθρωπινο
    Το να συγχωρεις ειναι θεϊκο..

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πισω φτερο για v-strom 650 abs
    από valantis8 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 11:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF