Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 109

Θέμα: ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ - ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ V-strom 650 Abs

  1. #46
    Εγω την εκανα την κινηση τελικα και πηρα το πισω φτερο. Το πηρα απο Σπηλιωτη, 113 αβαφο(στην ουσια ειναι μαυρο πλαστικο που αμα ειναι ενταξει σαν κοψια δεν χρειαζεται και καθολου βαψιμο...)160 βαμμενο. Ταιριαζει απολυτα στο στρομ Κ7 με το ABS χωρις κανενα προβλημα...

  2. #47
    foto tha doume?

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
    Εγω την εκανα την κινηση τελικα και πηρα το πισω φτερο. Το πηρα απο Σπηλιωτη, 113 αβαφο(στην ουσια ειναι μαυρο πλαστικο που αμα ειναι ενταξει σαν κοψια δεν χρειαζεται και καθολου βαψιμο...)160 βαμμενο. Ταιριαζει απολυτα στο στρομ Κ7 με το ABS χωρις κανενα προβλημα...
    To πλαστικό έχει το ίδιο χρώμα με το φτερό πίσω ή είναι λίγο διαφορετικό;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2007
    Μηνύματα
    8
    Βάλε καμιά φώτο ντεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

  5. #50
    Ταξιδιάρης
    Εγγραφή
    28/09/2003
    Μηνύματα
    77
    Πήγα και εγώ στον Σπηλιώτη και το δοκίμασα και ενώ μου είπαν από το τηλ. ότι δεν θέλει καμία μετατροπή μόλις τους έδειξα το σημείο που θα σπάσει πρώτο με το που θα κάτσουν δύο άτομα μου είπε με πολύ "επαγγελματικό" τρόπο "έλα μωρέ κόψε λίγο το πλαστικό και θα είναι εντάξει". Αυτό που πουλάει σίγουρα δεν κάνει και καλό θα είναι να μην το προτείνουμε και σε άλλους και να περιμένουμε να βγει από τις εταιρίες το ιδανικό για τα μοντέλα με το ABS

  6. #51
    Ταξιδιάρης
    Εγγραφή
    28/09/2003
    Μηνύματα
    77
    Κάτι τέτοιο θα κάνει αλλά δεν έχει έρθει ακόμα εδώ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	070190b.jpg 
Προβολές:	491 
Μέγεθος:	15,9 KB 
ID:	111580

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2007
    Μηνύματα
    8
    Ο αντιπρόσωπος της Pyramid στην Ελλάδα είναι ο

    Γρηγόριος Γιατίλης Moto Shop
    Καλληρόης 22 Ν.Κόσμος
    210 9214315

    Τα στοιχεία μου τα έστειλε Pyramid μετά από σχετικό mail.

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PARKER97
    Πήγα και εγώ στον Σπηλιώτη και το δοκίμασα και ενώ μου είπαν από το τηλ. ότι δεν θέλει καμία μετατροπή μόλις τους έδειξα το σημείο που θα σπάσει πρώτο με το που θα κάτσουν δύο άτομα μου είπε με πολύ "επαγγελματικό" τρόπο "έλα μωρέ κόψε λίγο το πλαστικό και θα είναι εντάξει". Αυτό που πουλάει σίγουρα δεν κάνει και καλό θα είναι να μην το προτείνουμε και σε άλλους και να περιμένουμε να βγει από τις εταιρίες το ιδανικό για τα μοντέλα με το ABS
    Αναμφιβολα ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις επιλογες του. Για μενα που το εχω βαλει, δεν θεωρω προβλημα το πλαστικο μιας και ειχα και την συγκαταθεση του μηχανικου μου.Τωρα το ιδανικο δεν ξερω αν θα το βρεις μιας και η Puig π.χ. ενω ακριβως μεσα στο instructions manual γραφει οτι πληρει τις προδιαγραφες του Κ7, οπως ειπες με δικαβαλο ειναι σιγουρο οτι θα σπασει, και εχοντας αφαιρεσει και το πλαστικο. Θα ανεβασω φωτογραφια με το πισω φτερο μου μολις....πλυνω την μηχανη..Αναμεινατε.

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    To πλαστικό έχει το ίδιο χρώμα με το φτερό πίσω ή είναι λίγο διαφορετικό;
    Ειναι μαυρο οχι ακριβως σαν αυτο της μαμας αλλα λιγο ψιλογυαλιστερο.

  10. #55
    Ανεβαζω 2 φωτο του πισω φτερου - γεματο βρωμα - λασπωτηρα. Δεν ξερω αν μπορει να διακρινει καποιος, αλλα πιστευω οτι χωρις το πλαστικο, ειναι αρκετη η διαφορα του υψους και δυσκολη η περιπτωση να σπασει με δικαβαλο...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	00105.jpg 
Προβολές:	464 
Μέγεθος:	38,9 KB 
ID:	111695

  11. #56
    Πιο κοντινη


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	00106.jpg 
Προβολές:	460 
Μέγεθος:	39,3 KB 
ID:	111696

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
    Ανεβαζω 2 φωτο του πισω φτερου - γεματο βρωμα - λασπωτηρα. Δεν ξερω αν μπορει να διακρινει καποιος, αλλα πιστευω οτι χωρις το πλαστικο, ειναι αρκετη η διαφορα του υψους και δυσκολη η περιπτωση να σπασει με δικαβαλο...

    Και εγω νομιζω οτι ειναι αρκετη η διαφορα του υψους για να προξενησει ζημια.
    Ωραιο το αποτελεσμα.Θα το βαλω και εγω.Υπαρχει τηλ.του Σπηλιωτη?
    ΑΙΑ

  13. #58

  14. #59
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    http://www.nea-peramos.gr/

  15. #60
    Ταξιδιάρης
    Εγγραφή
    28/09/2003
    Μηνύματα
    77
    Τελικά πήγα σήμερα και δοκίμασα από τον Γιατίλη το hugger της Pyramid και διαπίστωσα ότι εφαρμόζει μια χαρά. Δεν το αγόρασα γιατί είπα να περιμένω λίγο ακόμα μήπως και βγει κάτι από Puig. Έκανα και παραγγελία το μικρό λασπωτηράκι για το εμπρός φτερό και βλέπουμε.......

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πισω φτερο για v-strom 650 abs
    από valantis8 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 11:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF