Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 109

Θέμα: ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ - ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ V-strom 650 Abs

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PARKER97
    Η φωτογραφία που έβαλες είναι από μοντέλο Κ7 με ΑΒS?
    Οχι δεν είναι Κ7 είναι αγορασμένο το2006

  2. #77
    Καλησπέρα σε όλους,

    Εδώ και πολύ καιρό παρακολουθώ το συγκεκριμένο post μήπως προστεθεί καμία καινούργια πληροφορία για το πισω φτερό και σήμερα βρίκα χρόνο να ψαξω λίγο το θέμα. Εμαθα ότι το φτερό της puig για το V- Strom 07 με ABS θα το φέρει το πρώτο δεκήμερο του Φεβρουαρίου ο Σαββίδης και την ίδια περίπου ημερομηνία περιμένει να παραλάβει και ο Μπαξεβάνης. Τιμές προς το παρόν δε μου είπαν.
    Προσωπικά σκοπεύω να το αγοράσω το φτεράκι, αφού φυσικά το δώ για να εξασφαλίσω ότι δε θα βρίσκει κάπου.

    Ένας γνωστός μου που ασχολέιται μου ζήτησε ήδη να το αντιγράψει για να το πουλήσει. Είπε πως η τιμή που θα το δίνει θα είναι γύρω στα 90-95 ευρώ. Βέβαια προς το παρόν αυτό είναι μια εναλακτική με χρονικό ορίζοντα τουλάχιστον 20 ημερών και ίσως κάποιοι τι βρουν αδιάφορη, απλά την αναφέρω.

    Τέλος το Hugger της Pyramid που αναφέρεται πιο πάνω τηλεφώνησα και με πληροφόρησαν ότι δεν κάνει για το V- Strom 07 με ABS.
    ----------- The Past ---------
    1998 - 2004: Honda Astrea Dream
    2004 - 2007: Kawasaki Kle 500
    2009 - 2010: Kymco Agility City 125
    2010 - 2011: Piaggio Beverly Tourer 300i

    -------- The Present --------
    2007-2011: Suzuki V - Strom 650

    --------- The Future ---------

    Mail : dionnysis@hotmail.com

  3. #78
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/01/2008
    Μηνύματα
    24
    http://motoraid.eu/shop/product_info...6852bcadbee02e

    http://motoraid.eu/shop/product_info...6852bcadbee02e


    Τα βρήκα εδώ και λέω να τα τσιμπήσω και τα δύο. Μπορώ να τα βάλω μόνος μου και κάνουν για κ7-κ8?

  4. #79
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/01/2008
    Μηνύματα
    24
    Επικοινώνησα μαζί τους μέσω mail για το πίσω φτερό και μου είπαν πως μπάινουν κανονικά σε όλα τα μοντέλα με ή χωρίς ABS

  5. #80
    Καλημέρα,

    Έχοντας μιλήσει με το Motoraid για το πίσω φτερό του V-Strom πριν λίγες ημέρες πληροφορήθηκα ότι ακόμα δεν έχουν παραλάβει ακόμα από το εξωτερικό.

    Ρώτησα εάν είναι σίγουροι πως το συγκεκριμένο αξεσουάρ μπαίνει σε μοντέλο του '07 με ABS και μου απάντησαν ότι η εταιρία που τους προμηθεύει διαβεβαιώνει πως ταιριάζει στο παραπάνω μοντέλο. Προσωπικά είμαι επιφυλακτικός και θα περιμένω να το αγοράσει κάποιος και να βάλει φωτό να το δούμε.

    Επίσης σε λίγες ημέρες ο Τσιβαράκης ( Πειραιά )θα έχει ετοιμοπαράδοτο και το δικής του παραγωγής φτερό για τον πίσω τροχό. Έχει ήδη βγάλει και λασπωτηράκη με το σήμα της Suzuki για τον μπροτά τροχό.
    ----------- The Past ---------
    1998 - 2004: Honda Astrea Dream
    2004 - 2007: Kawasaki Kle 500
    2009 - 2010: Kymco Agility City 125
    2010 - 2011: Piaggio Beverly Tourer 300i

    -------- The Present --------
    2007-2011: Suzuki V - Strom 650

    --------- The Future ---------

    Mail : dionnysis@hotmail.com

  6. #81
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    παιδια κανενα νεο τελικα εχουμε για το αγαπημενο μας φτερακι λασπωτηρα??θα ηθελα πολυ να βρω κατι ομορφο η σε μαυρο γυα΄λιστερο η σε καρμπον λουκ..οποιος ενδιαφερεται παντως ξερω μαγαζι που περνα φιλμ τυπου καρμπον πανω σε οποιοδηποτε πλαστικο και φαινεται καρμπον..

    επισης ο λασπωτηρας για τον πισω τροχο απο τζιβαρακη ειναι ενωμενος με το προστατευτικο της αλυσιδας?

    Και τελος μια ερωτηση αν ξερετε καμμια ιμιτασιον καρινα πλαστικη παρομοια με της 1000αρας σε καλη τιμη? δεν θελω κατι εξτριμ ουτε επισης μεταλλικη με τιποτα..
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  7. #82
    Το φτερό ο Τσιβαράκης θα το παρουσιάσει στο τέλος του μήνα στην έκθεση μοτοσικλέτας..
    ----------- The Past ---------
    1998 - 2004: Honda Astrea Dream
    2004 - 2007: Kawasaki Kle 500
    2009 - 2010: Kymco Agility City 125
    2010 - 2011: Piaggio Beverly Tourer 300i

    -------- The Present --------
    2007-2011: Suzuki V - Strom 650

    --------- The Future ---------

    Mail : dionnysis@hotmail.com

  8. #83
    Καλησπέρα,

    Τελικά έχει φορέσει κανείς το συγκεκριμένο αξεσουάρ σε μοντέλο με ABS? Αν ναι ας ανεβάσει καμία φωτό να δούμε το αποτέλεσμα.
    ----------- The Past ---------
    1998 - 2004: Honda Astrea Dream
    2004 - 2007: Kawasaki Kle 500
    2009 - 2010: Kymco Agility City 125
    2010 - 2011: Piaggio Beverly Tourer 300i

    -------- The Present --------
    2007-2011: Suzuki V - Strom 650

    --------- The Future ---------

    Mail : dionnysis@hotmail.com

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tazakos
    Εγγραφή
    30/07/2006
    Μηνύματα
    277
    παιδιά εγώ το παρήγγειλα και μου είπαν ότι σε 5-6 μέρες θα το παραλάβουν....θα ενημερώσω όταν το πάρω-φορέσω
    ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

  10. #85
    Παιδια τι εγινε με το φτερο?Τελικα ταιριαζει στο μοντελο με abs?Φιλε μου tazakos to τοποθετησες?Σου ειναι ευκολο να βαλεις photo?

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tazakos
    Εγγραφή
    30/07/2006
    Μηνύματα
    277
    είμαι στην αναμονή, εξελίσει η pyramid βελτιωμένο ή τουλάχιστον προσπαθεί, αυτοί λένε ότι μόνο στα ελληνικά μηχανάκια παρουσιάζει πρόβλημα ενώ στα absάτα της αγγλία μπαίνει απροβλημάτιστα.
    Θα ποστάρω όταν-αν το πάρω
    ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

  12. #87
    Καλα ειναι δυνατον?Μονο στα ελληνικα μηχανακια?Γιατι δηλαδη τι διαφορα εχουν?Θα μας τρελανουν.Παντως περιμενω να δω αν το εχει αγορασει κανενας να μας πει τι γινετε τελικα..

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tazakos
    Εγγραφή
    30/07/2006
    Μηνύματα
    277
    ένας μήνας αύριο κλείνει από την αρχική παραγγελία, ο πωλητής τόσο ευγενικός που ούτε να νευριάσω δεν κατάφερα...το εξελίσουν ακόμη,τους παίρνει κάθε πρωί τηλέφωνο, έχει στείλει πάρα πολλές φωτό με το επίμαχο σημείο και αναμένει! μου είπε ακόμη και να ακυρώσω αν θέλω την παραγγελία να αποδεσμευτούν τα λεφτά από την πιστωτική αλλά κλάιν μάιν, φάγαμε τον γαϊδαρο (ελπίζω) και όχι τίποτα άλλο έχω βάλει και το διπλό σταντ στην ίδια παραγγελία και δεν έχω και σταντ, χθες κακιά ώρα δεν άνοιξε καλά το πλαινό και με πλάκωσε (υπερβάλω) η μηχανή!
    ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

  14. #89
    Και εγω περιμενω αλλα δεν τον εχω ενοχλησει μιας και τον ρωτας εσυ.Μην του τα πριξουμε του ανθρωπου...Σε περιπτωση που σε ενημερωσει οτι βγηκε πες το μας και εμας.Πιο κεντρικο σταντ εχεις παραγγειλει????

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tazakos
    Εγγραφή
    30/07/2006
    Μηνύματα
    277
    το motech. δεν ξέρω όσο σκέφτομαι τι διαδικασία είναι να εξελιχθεί ένα προιόν ξανα....καινούργιο καλούπι και σίγουρα είναι και ακριβή διαδικασία φοβάμαι μην περιμενουμε 2-3 μήνες για να τσιμπίσουμε ακυράκι! :a04:
    ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πισω φτερο για v-strom 650 abs
    από valantis8 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 11:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF