Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 42 από 42

Θέμα: Το Να Εισαι Σκυλοσ Στην Ελλαδα!!!!!

  1. #31
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    [B]ΡΕ ΓΛΑΡΟΦΤΕΡΗ ΚΑΜΠΙΑ...
    ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ...
    ΔΩΣ'ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΖΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΒΛΑΜΜΕΝΟ...
    ΞΕΡΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ...ΕΓΩ ΠΑΛΙ,ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ,ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..



    RE PEDIA SIGNOMI POU EPEMVENO
    ME TO SIMPA8IO DILADI
    ALA AMA INE NA KANETE TIPOTA PARTE ENA TILEFONO NA ER8O ME TIN VIDEOCAMERA
    EXO PEDAKIA NA MEGALOSO NA VGALOUME KE KANA FRAGKAKI EXTRA OLO KE KAPIOS 8A ENDIAFER8I GIA TIN TENIA
    DISKOLES MERES VLEPIS
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  2. #32
    ………..αγόρασε σκύλο για να γίνει αφεντικό.
    Από το άκου ανθρωπάκο του B.Raix


    Αν δεν αγαπάς τα ζώα , δεν μπορείς να αγαπήσεις τους ανθρώπους
    Άγνωστος..









    Στα ζώα δίνεις αγάπη. Αν δεν είσαι άξιος να αγαπήσεις, λες της μαλακιες που διαβάζουμε.


    Και αν έχεις άντερα της μαγκιές της λες κατά πρόσωπο. Άμα είσαι κότα, μπαίνεις σε ένα φόρουμ και προσπαθείς να φανείς άντρας, πουλώντας μαγκιά εκ του ασφαλούς..

  3. #33
    Θανάση μην ζητάς συγνώμη από τα κορίτσια. Μάλλον τα ιδία θα θέλανε να πουν αλλά, σε κάτι τέτοια μας δίνουν την προτεραιότητα , λόγω καλύτερης άρθρωσης.
    :rotflmao: :rotflmao:

  4. #34
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Να ρωτήσω καταρχάς κάτι άσχετο με το θέμα;....
    Ρε παληκάρια , θέλουμε να διαβάσουμε τις απαντήσεις σας και δεν μπορούμε είτε λόγω των κεφαλαίων , είτε των greeklish που πραγματικά πονάνε τα μάτια... πόσο δύσκολο είναι να πατήσετε το caps lock ή να κάνετε alt+shift για να αλλάξετε σε Ελληνικά...

    Ειδικά του afrotwin , το σταμάτησα στις πρώτες 2-3 σειρές μια και το κείμενο ήταν μεγάλο και με τα greeklish δεν μπόρεσα να συνεχίσω...



    Στο θέμα μας τώρα...


    Καταρχάς άλλο το θέμα παιδιού και άλλο το θέμα σκυλιού...

    Και επειδή κάποιος το έπαιξε έξυπνος και έλεγε κάτι για ύπαρξη ή παιδιού ή σκυλιού θα του αναφέρω οτι έχω και παιδί και 4 σκυλιά.... αυτό δηλαδή τι λέει ;....

    Μήπως οτι πρέπει να αναιρέσεις κάποια πιστεύω;... μηπως το οτι προς χάριν να πείς κάτι , πέταξες μια κουβέντα δίχως σκέψη;...


    Πάντως γενικά τα πνεύματα οξύνθηκαν και απο τις δύο πλευρές και δεν νομίζω να βγεί τίποτα , βρίζοντας ο ένας τον άλλο , και μάλιστα "κοτίστικα"...δλδ δειλά...πίσω απο ανωνυμίες και την ασφάλεια του web...

    tespa... το μόνο που χαλάει παιδιά είναι η διάθεση του καθενός και η εντύπωση κάποιου που τα διαβάζει...νομίζω οτι όλοι είμαστε ενήλικες και τα καταφέρνουμε μια χαρά στο να μιλάμε σε κάποιο επίπεδο... αν τώρα δεν κάνει σε κάποιους.....τι να πω;.... συνεχίστε αφού σας κάνει αισθητικά αυτό...


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  5. #35
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Τωρα ρε Μαγε, τι ασχολεισε κι εσυ ???

    Δεν βλεπεις οτι καποιο "πραμα", ξεπεταχτηκε απο το "πουθενα" του, ειπε την "χοντρομαμακια" του και μετα ξαναγυρισε στα "σκοταδια" που ζει ???

    Σε τετοιους υπανθρωπους, δεν αξιζει να μιλας προσπαθοντας να παραθεσεις επιχειρηματα!!!
    Χανεις απλως τον χρονο σου ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  6. #36

    ΣΤΟΝ ΒΛΑΚΑ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....
    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΥΡΙΣΟΥΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
    Ο ΜΑΓΟΣ ΜΙΛΗΣΕ.........

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της cbanthropos
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    209
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....
    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:
    Ενταξη ρε παιδια, εδω ο 'αλοδαπος' 'κασκαντερ' απλα ειπε οτι το να εχεις και να μεγαλωνεις σκυλια, συνοδευεται απο σιγουρο αλσχαιμερ. Μην τον παιρνετε απο τα μουτρα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    -------------
    I don't kill flies, but I like to mess with their minds. I hold them above
    globes. They freak out and yell "Whooa, I'm *way* too high."
    -- Bruce Baum

    CB400SF '97
    CBR600F '03

  8. #38
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Να ρωτήσω καταρχάς κάτι άσχετο με το θέμα;....
    Ρε παληκάρια , θέλουμε να διαβάσουμε τις απαντήσεις σας και δεν μπορούμε είτε λόγω των κεφαλαίων , είτε των greeklish που πραγματικά πονάνε τα μάτια... πόσο δύσκολο είναι να πατήσετε το caps lock ή να κάνετε alt+shift για να αλλάξετε σε Ελληνικά...

    Ειδικά του afrotwin , το σταμάτησα στις πρώτες 2-3 σειρές μια και το κείμενο ήταν μεγάλο και με τα greeklish δεν μπόρεσα να συνεχίσω...



    Στο θέμα μας τώρα...


    Καταρχάς άλλο το θέμα παιδιού και άλλο το θέμα σκυλιού...

    Και επειδή κάποιος το έπαιξε έξυπνος και έλεγε κάτι για ύπαρξη ή παιδιού ή σκυλιού θα του αναφέρω οτι έχω και παιδί και 4 σκυλιά.... αυτό δηλαδή τι λέει ;....

    Μήπως οτι πρέπει να αναιρέσεις κάποια πιστεύω;... μηπως το οτι προς χάριν να πείς κάτι , πέταξες μια κουβέντα δίχως σκέψη;...


    Πάντως γενικά τα πνεύματα οξύνθηκαν και απο τις δύο πλευρές και δεν νομίζω να βγεί τίποτα , βρίζοντας ο ένας τον άλλο , και μάλιστα "κοτίστικα"...δλδ δειλά...πίσω απο ανωνυμίες και την ασφάλεια του web...

    tespa... το μόνο που χαλάει παιδιά είναι η διάθεση του καθενός και η εντύπωση κάποιου που τα διαβάζει...νομίζω οτι όλοι είμαστε ενήλικες και τα καταφέρνουμε μια χαρά στο να μιλάμε σε κάποιο επίπεδο... αν τώρα δεν κάνει σε κάποιους.....τι να πω;.... συνεχίστε αφού σας κάνει αισθητικά αυτό...


    Gandalf
    file mou mage prepi na sou po na min pedevese
    den alazi tipota me ta greekglish to oti den mporis na diavasis greekglish :rotflmao: den simeni oti prepi na stamatisoume na grafoume emis oi gregklisianoi...:rotflmao:
    asto..... xalarose.....min kanis ipodiksis
    na tragoudas afto to tragoudi pou leei

    adika xanis ton kero souuuuuuu
    gia mena to paliopedooooooooooo
    :rotflmao: :rotflmao:

    ke epidi den mporis na diavasis alo
    ke ego varieme na grapso

    jhgzjkdgciawjkgcvlkxukbjkduvsuhksjkfuiry985tk3jbxkudyois
    sfjwifksjhisudhgcksjefke4rufi78y2iurkwuh9wi8yiksu4jhkud

    afto itan ena minima pou mou ir8e me mail
    pistevo ta greekglish ine pio katanoita

    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #39
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Bre AfroTWin dEN KANO IPODEIKSEIS....
    APLA LEO OTI VGAZOUN MATIA TA GREEKLISH KAI MALISTA KEFALAIA KAI XORIS PARAGRAFOUS POLLES FORES....

    Δεν είναι καλύτερα αν είναι μικρά και ελληνικά... πιο ευανάγνωστα να το πώ;.....


    απλά με τον παραπάνω τρόπο γραφής , κουράζεται ο αναγνώστης και συχνά το παρατάει στην μέση το κείμενο σου , όσο ενδιαφέρον και αν είναι (που συνήθως τα δικά σου είναι)...

    Tespa...μπορείς να γράφεις όπως θές ....αλλοίμονο.... απλά με δυσκολεύεις προσωπικά αφάνταστα και δεν είναι λίγες οι φορές που τα παρατάω , παρόλο που με ενδιαφέρει πάντα η άποψη σου...

    ΑυταααααααΑΑΑΑΑΑΑΑΑAAAAAAaaaaaaaaaaa!!!!!!!




    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  10. #40
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898
    Λοιπον παιδες αν και ξεκινησε ενα υπεροχο ποστ καταντησε μια ηλιθια μαλακια .... βγαλατε τα οργανα σας στη φορα ενω το καημενο το σκυλακι..... Τεσπα...

    Εχω σκυλο τα τελευταια 12 χρονια , ενω τα τελευταια 2 1/2 χρονια μεγαλωνει μαζι και η κορη μου . Ειμαι τρισευτυχισμενη που το παιδι μου μεγαλωνει με ενα σκυλο και τα αποτελεσματα εχουν αρχισει να φαινονται απο οταν ηταν μηνων η κορη μου ακομα σε συγκριση με τις φιλες μου οι οποιες εχουν παιδια αλλα οχι σκυλο.

    Οταν αγαπας τα ζωα αγαπας και τους ανθρωπους ελεγαν οι παλιοι.... εχω μαζεψει και εχω βοηθησει κουταβια απο μπασταρδεμενα μεχρι ποιημενικο λυκοσκυλο και εχω βρει σε ολα σπιτι.
    Λυπαμαι τους ανθρωπους που δεν λυπουνται τα ζωα και χαιρονται βλεποντας τα ταλαιπωρημενα , πεινασμενα , δεμενα και οτι αλλο χειροτερο μπορουν να δουν....
    Πρεπει να εισαι πολυ καθαρμα ωστε να δεις ενα σκυλακι να λιωνει στον καυσωνα του αυγουστου και να μην το δωσεις λιγο νερο, πρεπει να μην εχεις τσιπα μεσα σου ωστε να δεις ενα κοκκαλιαρικο και να μην του ριξεις τα αποφαγια σου αλλα να προτιμησεις να τα πεταξεις στον καδο ....

    Απο την ωρα που γεννηθηκε η μπεμπα το σκυλι μου ειχε αυτια μονο για το μωρο, μια μερα που το μωρο κοιμοτανε και καθομασταν με τον αντρα μου στο μπαλκονι το μωρο ξυπνησε και εκλαιγε οχι ομως αρκετα δυνατα για να ακουστει... ηρθε λοιπον ο σκυλος και γαυγιζοντας μας εγνεφε να τον ακολουθησουμε!! μας πηγε στο δωματιο του μωρου !!! ενα μικρο παραδειγμα ειναι και τιποτε αλλο... γι αυτο το παιδι μου και γω θα χουμε παντα ενα σκυλι στο σπιτι μας και μακαρι να μην ζουσαν μονο τοσα χρονια .... δεν μπορω να φανταστω την ημερα που θα χασω τον σκυλο μου αν και βεβαια αντεξα την ημερα που πεθανε ο αντρας μου θα το αντεξω κι αυτο......

    Το σκυλι απο την ημερα που πεθανε ο Αλεξανδρος μου καθε βραδυ ουρλιαζει σαν τον λυκο κλαιει και τον αναζητα, και οταν βαζω τον τηλεφωνητη και ακουει την φωνη του στο ηχογραφημενο μηνυμα τρεχει σαν τρελο μεσα στο σπιτι και στο μπαλκονι ψαχνοντας να τον βρει....

    Να στε ολοι καλα και να μαθαινετε να ζειτε με ολα τα πλασματα , δεν ειμαστε μονη μας σε αυτον τον κοσμο.... ουτε κυριαρχοι αυτο να το θυμαστε.....

    PEACE












    KAI KATI ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ :


    ΚΑΘΕΤAI ΜΙΑ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΕΝΟΣ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟΥ.
    -ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; ΡΩΤΑΕΙ ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ Η ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ
    -ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ, ΑΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙΝΟΣ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΚΥΛΟΣ.
    -ΕΣΥ;
    -ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ.
    - Α ΚΑΛΑ, ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΓΑΜΗΣΑΝΕ.
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #41
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι... η συζήτηση είναι ζωντανή και πολλές φορές οδηγήται αλλού....αρκεί μια ανάμιξη απο εμάς για να την ανακατευθύνουμε....ακριβώς όπως έκανες ....

    Τα σκυλιά και γενικώς τα κατοικίδια , προσφέρουν ψυχική ισορροπία στους ανθρώπους που τα έχουν και είναι γύρω τους....αυτό είναι αποτέλεσμα έρευνας και οχι δικό μου...

    Τα παιδιά με την σειρά τους αναλαμβάνουν ευθύνες απέναντι σε ζώα και αναπτύσσουν την συναισθηματική τους ακτάσταση πολύ ταχύτερα απο ενα παιδί που δεν έχει γύρω του κατοικίδια....

    όσον αφορά τον σκύλο , που είναι άμεσα δεμένος με τον ιδιοκτήτη του μιλάμε για ενα είδος οπυ εξημερώθηκε απο την αρχή της ανθρωπότητος απο το στάδιο του Λύκου και αναπτύχθηκε για να προσφέρει την ύπαρξη και την παρουσία του , στον άνθρωπο..για αυτό και η εμπιστοσύνη , η φιλια και η άνευ όρων συμβίωση του μαζί μας...

    όταν λοιπόν πάρουμε ενα κουτάβι , το μεγαλώσουμε στην οικογένεια μας και μετά απο 9-10 μήνες που θα έχει πλήρη ανάπτυξη το πετάξουμε στον δρόμο... δεν θα έχει καμία τύχη .... είναι σίγουρο οτι θα υποφέρει τα πάνδεινα , σωματικά αλλά και ψυχολογικά.... το πιθανότερο είναι να μαραζώσει σε λίγο καιρό και να μην συνεχίσει να ζεί.....

    Για αυτό λέμε .... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.. αν θελετε παιχνίδι πάρτε μια κούκλα με μπαταρίες που μιλάει ή το Sony robot-dog για να ξεκα(τ)λώσει το πιτσιρίκι αλλά και εσείς που θέλετε να κάνετε επείδηξη....
    άσε που σίγουρα δεν θα το πετάξετε σε γωνία γιατί κοστίζει τα άντερα του....ούτως ή άλλως με αυτό το κριτήριο αγοράζετε τα ζώα....αγοράστε ενα robot λοιπόν για να "δείξετε" και νεόπλουτοι , όπως ακριβώς πρέπει να σας χαρακτηρίζουν....αίντε μπράβο...



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    13

    ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ....ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ

    ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ...
    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΣΚΥΛΙΑ ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ...(ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ)
    ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΒΕΛΓΙΚΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΙΑ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ)
    ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΡΙΣΑΝ(180000 ΔΡΧ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ)ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΣΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ...
    ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΤΑ...
    1)ΦΟΒΕΡΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ,ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ,ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ..
    ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ (ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ)Κ.Α
    2)ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ.....ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ
    3)ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ...(ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 5 30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ 3 30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ..
    4)ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ...(ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΛΠ)
    ΤΑ ΥΠΕΡ.....
    ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΦΩΣΙΩΣΗ....
    ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ..
    Ο ΜΟΝΟΣ ΦΟΒΟΣ.......
    ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ....ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΚΥΛΙ ΠΟΤΕ ΠΙΑ....
    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΙΒΑΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΙΣΟΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ...
    ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΑΡΕΘΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΤΑΜΕ......
    ΥΣ:ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ.......
    ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΣΩ............ΒΕΛΤΙΩΝΟΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ...


Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2013, 18:05
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2010, 05:30
  3. Το Να Είσαι ΣΚΥΛΟΣ στην Ελλάδα...
    από nimbus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2007, 21:44
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2006, 18:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF