Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 42

Θέμα: Το Να Εισαι Σκυλοσ Στην Ελλαδα!!!!!

  1. #1

    Το Να Εισαι Σκυλοσ Στην Ελλαδα!!!!!

    1η εβδομάδα - Σήμερα είμαι ηλικίας μιας εβδομάδας. Τι χαρά να είμαι μέρος αυτού του Κόσμου!

    1 μηνός - Η μαμά μου με φροντίζει πάρα πολύ καλά. Είναι μια εξαιρετική μητέρα.

    2 μηνών - Σήμερα με χώρισαν από τη μητέρα μας. Ήταν πολύ ανήσυχη και με τα μάτια της με χαιρετούσε.
    Ελπίζω η νέα «ανθρώπινη» οικογένειά μου να με φροντίζει το ίδιο καλά με τη μαμά μου.

    4 μηνών - Έχω μεγαλώσει πολύ γρήγορα, τα πάντα τραβάνε την προσοχή μου. Υπάρχουν μερικά παιδιά στο σπίτι που μου είναι σαν «μικρά αδερφάκια». Παίζουμε πολύ, τραβάνε την ουρά μου κι εγώ τους δίνω μικρές ψεύτικες δαγκωνιές για πλάκα.

    5 μηνών - Σήμερα μου φωνάξανε. Η κυρία μου ήταν πολύ αναστατωμένη επειδή ούρησα μέσα στο σπίτι. Όμως δεν μου είπαν ποτέ πού έπρεπε να το κάνω αυτό. Επίσης, κοιμάμαι στο χωλ. Στεναχωρήθηκα πολύ γι' αυτό!

    8 μηνών - Είμαι ένα πολύ χαρούμενο σκυλί! Έχω τη ζεστασιά ενός σπιτιού, αισθάνομαι τόσο ασφαλής, τόσο προστατευμένος... Νομίζω ότι η «ανθρώπινη» οικογένειά μου με αγαπάει. Η αυλή είναι όλη δική μου και,
    συχνά, ξεπερνάω τον εαυτό μου, σκάβοντας στο χώμα σαν τους προγόνους μου, τους λύκους, για να κρύψω το φαγητό. Ποτέ δεν δοκιμάζουν να μου μάθουν τίποτε. Τότε θα πρέπει όλα να πηγαίνουν καλά, όλα αυτά τα πράγματα που κάνω να είναι εντάξει!

    12 μηνών - Σήμερα έγινα ενός έτους. Είμαι ένας ενήλικος σκύλος. Όμως τα αφεντικά μου λένε ότι μεγάλωσα πολύ περισσότερο από ότι περίμεναν. Πόσο υπερήφανοι πρέπει να είναι για μένα!

    13 μηνών - Σήμερα με έδεσαν. Σχεδόν δεν μπορούσα να κουνηθώ, να βρεθώ σε λίγο ήλιο όταν κρυώνω, ή να βρω λίγη σκιά όταν ο ήλιος ανεβαίνει ψηλά στον ουρανό. Λένε ότι θα με επιτηρούν και ότι είμαι αχάριστος. Δεν
    καταλαβαίνω τίποτε απ' όσα μου συμβαίνουν.

    15 μηνών - Όλα έχουν αλλάξει τώρα. .. Με κρατάνε συνέχεια κλειδωμένο στη βεράντα. Αισθάνομαι πολύ μόνος. Η «ανθρώπινη» οικογένειά μου δεν με θέλει πια. Μερικές φορές ξεχνάνε ότι διψάω και πεινάω. Όταν βρέχει, δεν έχω μια στέγη πάνω από το κεφάλι μου.

    16 μηνών - Σήμερα με έβγαλαν από τη βεράντα. Ήμουνα σίγουρος ότι η «ανθρώπινη» οικογένειά μου με είχε συγχωρέσει. Ήμουν τόσο χαρούμενος που χοροπήδαγα από ενθουσιασμό. Η ουρά μου κουνιόταν σαν τρελή. Επιπλέον, πίστεψα ότι θα με πήγαιναν βόλτα! Κατευθυνθήκαμε προς τον αυτοκινητόδρομο, και άξαφνα, σταμάτησαν το αυτοκίνητο, άνοιξαν την πόρτα και εγώ βγήκα έξω, χαρούμενος, γιατί σκεπτόμουν ότι θα περνάγαμε τη μέρα μας στην εξοχή. Δεν καταλαβαίνω γιατί έκλεισαν την πόρτα κι έφυγαν. «Ακούστε, περιμένετε!» - γάβγισα. Με ξέχασαν... Έτρεξα πίσω από το αυτοκίνητο με όλη τη δύναμή μου. Η αγωνία μου μεγάλωνε καθώς άρχισα να καταλαβαίνω, ενώ δεν μπορούσα να αναπνεύσω από το λαχάνιασμα και αυτοί δεν σταματούσαν, ότι με είχαν εγκαταλείψει!

    17 μηνών - Έψαχνα μάταια να βρω το δρόμο για να γυρίσω σπίτι. Είμαι μόνος και αισθάνομαι χαμένος. Στις περιπλανήσεις μου, συναντάω μερικούς ανθρώπους με καλή καρδιά που με κοιτάνε με θλίψη και μου δίνουν
    λίγο φαγητό. Τους ευχαριστώ με τα μάτια μου, από τα βάθη της ψυχής μου. Εύχομαι να με υιοθετούσαν. Θα ήμουνα τόσο πιστός όσο κανένας άλλος σκύλος! Όμως, αυτοί απλά λένε: «καημένο σκυλάκι, πρέπει να έχει χαθεί».

    18 μηνών - Πριν από μερικές ημέρες, πέρασα από ένα σχολείο και είδα πολλά παιδιά μικρά και μεγαλύτερα σαν τα «μικρά μου αδερφάκια». Πλησίασα περισσότερο και μια ομάδα από τα μικρότερα παιδιά, γελώντας, μου
    πέταξαν πολλές πέτρες, απλά για να δούνε «ποιος σημαδεύει καλύτερα». Μια από αυτές τις πέτρες με χτύπησε στο μάτι και, έκτοτε, δεν μπορώ να δω καθόλου με αυτό το μάτι.

    19 μηνών - Είναι απίστευτο. Όταν είχα καλύτερη όψη, οι άνθρωποι με λυπόντουσαν. Τώρα είμαι πολύ αδύνατος και αδύναμος και η όψη μου είναι απαίσια. Έχω χάσει το ένα μου μάτι και οι άνθρωποι με διώχνουν με τις σκούπες όταν προσπαθώ να ξεκουραστώ σε κάποια σκιά.

    20 μηνών - Κινούμαι με εξαιρετικά μεγάλη δυσκολία. Σήμερα, ενώ προσπαθούσα να περάσω το δρόμο, με χτύπησε ένα αυτοκίνητο. Βρισκόμουνα στη ζώνη των πεζών για να περάσω το δρόμο, όμως ποτέ δεν θα ξεχάσω το γεμάτο ικανοποίηση βλέμμα του οδηγού, που έδινε συγχαρητήρια στον εαυτό του που με πάτησε. Εύχομαι να με είχε σκοτώσει! Όμως, απλά μου προκάλεσε εξάρθρωση στα πίσω μου πόδια! Ο πόνος ήταν ανυπόφορος! Τα πόδια μου δεν με υπακούνε και μόλις με τεράστια δυσκολία μπόρεσα να συρθώ στο γκαζόν στην άκρη του
    δρόμου. Επί δέκα μέρες έχω μείνει εκτεθειμένος στον ήλιο που καίει, στη δυνατή βροχή, στο κρύο, χωρίς φαγητό. Δεν μπορώ πλέον να κουνηθώ. Ο πόνος είναι ανυπόφορος. Βρίσκομαι σε ένα πολύ υγρό μέρος, και φαίνεται ότι ακόμη και το τρίχωμά μου μαδάει. Κάποιοι περαστικοί ούτε καν με προσέχουν, άλλοι λένε: «μην πλησιάζεις». Είμαι σχεδόν αναίσθητος, όμως, μια ελάχιστη δύναμη από τα βάθη του σώματός μου με αναγκάζει να ανοίξω τα μάτια μου. Η γλυκύτητα στη φωνή της με έκανε να αντιδράσω. «Καημένο μου σκυλάκι, κοίτα πώς σε έχουν αφήσει», έλεγε. Μαζί με την γυναίκα ήταν ένας άντρας με λευκή ποδιά που με ακούμπησε και είπε: «Λυπάμαι, κυρία μου, αλλά αυτός ο σκύλος δεν θα τα καταφέρει. Είναι καλύτερα να τον βοηθήσουμε να βγει από αυτόν τον
    πόνο και τη δυστυχία». Η ευγενική κυρία, με δάκρυα να τρέχουν ποτάμι στα μάγουλά της, συμφώνησε. Όσο καλύτερα μπορούσα, κούνησα την ουρά μου και την ευχαρίστησα, με τα μάτια μου, για τη βοήθειά της να αναπαυθώ ειρηνικά και ήρεμα. Ενώ αισθανόμουν το ελαφρύ τσίμπημα της βελόνας, πριν από αυτόν τον
    μακρύ ύπνο, η τελευταία μου σκέψη ήταν: «γιατί έπρεπε να γεννηθώ, αφού δεν με ήθελε κανείς;».

    Η λύση δεν είναι να εγκαταλείπεις ή να πετάς έναν σκύλο, αλλά να τον εκπαιδεύσεις. Μην κάνεις ένα ακόμη πρόβλημα για την κοινωνία έναν τόσο αξιολάτρευτο, τρυφερό και ευγνώμονα φίλο.

    Βοήθησε να κάνεις τον αδαή να καταλάβει την άγνοιά του και έτσι, δώσε τέλος στην κακή μεταχείριση όλων των ζώων, ιδιαίτερα των αδέσποτων.

    «Στην πορεία της εξέλιξής του προς τον πολιτισμό ο άνθρωπος απέκτησε μια κυρίαρχη θέση πάνω στα πλάσματα που ζουν γύρω του στο ζωϊκό βασίλειο. Χωρίς να είναι ικανοποιημένος από την κυριαρχία του αυτή, ωστόσο, άρχισε να βάζει ένα κενό μεταξύ της φύσης του και τη φύση των ζώων. Αρνήθηκε την κτήση μιας αιτίας προς αυτά, και στον εαυτό του έθεσε ως σύμβολο μια αθάνατη ψυχή, και αξίωσε μια θεϊκή πτώση η οποία του επέτρεψε να καταστρέψει το δεσμό της κοινωνίας μεταξύ αυτού και του ζωικού
    βασιλείου» - Sigmund Freud

    «Δεν μπορείς να σώσεις κάθε ζώο στον κόσμο όμως, για αυτό το ένα που σώζεις, ΕΙΝΑΙ ο κόσμος».

  2. #2
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ...

    Συγκινητικο...



    μακάρι να μπορούσα να τα υιοθετήσω όλα ...προς το παρόν στην οικογένειά μου υπάρχουν 7 τέτοια αγγελούδια!

    είναι ένα απο τα πιο ευαισθητα θέματα για μένα..

    Δυστυχώς εκεί έξω υπάρχουν πολλοί που θέλουν σκότωμα!!!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  3. #3
    Μόνη ξανά δεν θα σ`αφήσω. Το avatar του/της devil_wings
    Εγγραφή
    13/05/2004
    Μηνύματα
    11
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....
    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:

  4. #4
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    δυστιχος ετσι ειναι και εγω ειχα εναν και του φερθικα σκληρα ποσο μου λειπει τωρα...............................................
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  5. #5
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΡΕ ΣΥ ΑΖΟΡ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....
    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΖΩΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ (ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ) ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΛΟ!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑ@#$@ΚΙΑ!!

    ΔΕ ΣΟΥ ΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΥΛΟ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!
    ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  6. #6
    Μόνη ξανά δεν θα σ`αφήσω. Το avatar του/της devil_wings
    Εγγραφή
    13/05/2004
    Μηνύματα
    11
    profanos oxi mono paidia den tha kaneis
    ma afoy moy les oti lew kai malakies
    malon oyte gomena exeis....

  7. #7
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΤΩΡΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    profanos oxi mono paidia den tha kaneis
    ma afoy moy les oti lew kai malakies
    malon oyte gomena exeis....
    ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΠΡΟΦΑΝΩΣ?ΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΡΕ ΑΙΝΣΤΑΙΝ?ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΧΟΥΝ ΣΚΥΛΟ?ΑΝ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ!!!
    ΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!

    Α ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΟΜΕΝΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ?ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ Ή ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΩ?

    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  8. #8
    Πω πω το forum έχει γεμίσει από ζωόφιλους και γαμιάδες!!!!

    Εντάξει, στο σωστό forum γράφτηκα τελικά (των γαμιάδων, όχι των ζωόφιλων)....

    Χαλαρώστε και κατουρήστε και λίγο...........
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  9. #9
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....
    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:

    μαλλων ρε φιλε δεν ξερεις το ρητο το παιδι και το σκυλι σου οπως το μαθεις!!!
    (το παιδι ειναι αιμα σου και χερεσαι να του μαθενεις πραγματα και να το βλεπεις να μεγαλωνει σωστα!ο σκυλος παλι χερεσαι που μαθενει και ακουει και μεγαλωνει και γινετε ενας αριστος φιλος και φυλακας και εσυ το επιλεγεις οπως ακριβως με το ποτε θα αποκτησεις παιδι!)
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Χθες που διάβασα αυτή την ιστορία συγκινήθηκα, έκλαψα, θύμωσα……….

    Σήμερα να πω ότι το ή του ύψους ή του βάθους δεν ωφέλησε ποτέ κανέναν.

    Ο άνθρωπος που φέρεται απάνθρωπα στα ζώα

    Ο άνθρωπος που φέρεται απάνθρωπα στον άνθρωπο

    Και επειδή το μπλέξατε λίγο με παιδιά

    Ο άνθρωπος που φέρεται απάνθρωπα στα ζώα και τα παρατάει

    Ο άνθρωπος που φέρεται απάνθρωπα στα παιδιά του και τα παρατάει

    Αν πάρεις ένα ζώο θέλει την <<φροντίδα του>> όσο ζεις και ζει
    Αν κάνεις παιδιά θέλουν την <<φροντίδα σου >> όσο ζεις
    Αν πάρεις μια γλάστρα με ένα λουλούδι θέλει την <<φροντίδα σου>> αλλιώς θα μαραθεί.

    Παντού ο άνθρωπος που σε <<στιγμές>> …………………………..
    Νομίζει ότι μπορεί αυτό που θα αποκτήσει θα το φροντίσει ως άνθρωπος και μετά πάλι σε <<στιγμές>> το <<φροντίζει>> ως απάνθρωπος.

    Παντού ο άνθρωπος που μπλεγμένος μέσα του δεν ξέρει τι θέλει και μπορεί …………..

    Και καλούνται τα αποκτήματα του να υποστούν τις συνέπειες της μαλάκυνσης του εγκεφάλου του και της ψυχής του………………….
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  11. #11
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ε βεβαια ρε παιδια ..οταν τα κριτηρια που αγοραζεισ ενα σκυλι ειναι η ρατσα του και το image που θα προσθεση στην κοινωνικη σου καταξιωση ......τι να πω

    δεν εχω δει καποιον που εχει αυλη να διωχνει ποτε τον σκυλο του ....ομωσ εχω δει πολλα σκυλια σε διαμερεισματα και καλα μικρα σκυλια , εχω δει και boxer και pitbull και λυκουσ κτλ ζωα που δεν μπορουν να ζηζουν σε κλειστουσ χωρουσ ...

    ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΗ....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΩΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ......ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
    nia nai polu siginitiko.....
    Etsi prepei oloi mas na xexasoyme na kanoyme paidia kai na megalonoyme .....skylia....


    ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΞΕΡΩ 3 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟ(ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΟΛΟΥΣ..) ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ...



    bravo ellhnes etsi tha pate brosta!!!

    ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ..??
    ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ "ΕΜΕΙΣ" ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ..??? ΤΡΑΒΑ ΕΣΥ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ..



    kai na do kai se poion na mathoyme souzilikia????? ston AZOR???:
    ΕΣΕΝΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΜΑΘΕ ΣΟΥΖΙΛΙΚΙΑ???
    ΘΑ'ΣΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ...

    Α ΡΕ ΠΑΤΕΡΑ.....ΕΜΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΜΟΥ ΜΑΘΕΣ....ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ "ΚΑΠΑΚΙΑ"ΠΕΤΑΜΕΝΑ...


    ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ....
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  13. #13
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ego pali katalaba..

    san ellhnas...OTI PREPEI NA KANO PAIDIA..KAI NA TA MATHO SOYZA!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ALLA PROTA THA PREPEI NA BRO TH GOMENA TOY DEVIL TADE NA THS PETAXO KANA MANIKI NA PAROYNE TA PAIDIA MOY TA GONIDIA AYTA NTE..ME TO DNA...THS SOYZAS.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    O AN8ROPOS TIS POLIS OTI EXI ITE INE ZOI, ITE APSIXO ANTIKIMENO, O MONOS LOGOS IPARKSIS TOU INE GIA NA SIMPLIRONI KAPIA KENA MATEODOKSIAS POU IPARXOUN, I DIMIOURGOUNTE,INE ADIANOITO ME TOUS RI8MOUS ZOIS KE TIS POSOTITES ANXOUS NA SIMVENI KATI ALO.
    IPARXOUN SIMIA TON TERASTION POLEON SIMERA OPOU MPORI NA EVNOOUN TIN IPARKSI KE SINIPARKSI ZOON,OMOS INE LIGES EKSERESIS KE EMPASI PERIPTOSI OPIO KE AN INE TO APOTELESMA TIS SINIPARKSIS KE OPOS KE AN TO VLEPOUME SOSTO LA8OS,8A IPARXI KE 8A EKSAKOLOU8ISI NA IPARXI
    KE AFTO GIATI ENO SE ALOU TIPOU EPILOGES STIN ZOI MAS TIPOU GAMOS TIS SKEFTOMASTE SOVARA,ENO TIN APOKTISI SKILOU AS POUME OXI INE SIGOURO OTI DEN EPILEGOUME TO ZOO GIA TO IDIO TO ZOO ALA GIA NA IKANOPIOISOUME KATI ALO MESA MAS.

    SIGOURA O SKILOS ANALOGA ME TIN IDIOSIGKRASIA TOU 8ELI KE TIN ANALOGI METAXIRISI,AFTO SIMENI OTI EXOUME NAKANOUME ME ENA NOIMON ORGANISMO KE TO POS 8A EKSELIX8I EXI NA KANI ME TIN DIKI MAS IDIOSIGKRASIA
    DILADI INE MIA AMFIDROMI EPIKINONIA ME MIA NOIMOSINI POU MILAI ALI GLOSA KE EXI KAPIES DIAFORETIKES ES8ISIS KE ANAGKES
    KE AFTO INE KATI POU PREPI NA TO SEVASTOUME
    EPISIS PREPI NA EXOUME IPOPSI MAS OTI AFTI I ONTOTITA PROERXETE APO DIAFORETIKIS PIOTITAS ENSTIKTON APO TIN DIKI MAS
    I EF8INI TOU FILAKA TIS AGELIS INE ENA POLI ENTONO ENSTIKTO STON SKILO KE PREPI NA TON IREMISOUME APO AFTO ALIOS 8A KATANTISI ENA ISTERIKO ZOO POU 8A GAVGIZI AKOMA KE STIN SKIA TOU GIA NA MAS PROSTATEPSI. AFTO INE MIA ISTORIA EKPEDEFSIS KE I APOPSIS DIOISTANTE.PANTOS PREPI NA TOU EPIVLI8IS TOU ZOOU.

    ALA TO PIO FOVERO POU KANI ENAS SKILOS I ENA SKILAKI STIN IKOGENIA INE NA TIN DENI
    KE AFTO GIATI OLOI 8IMOUNTE KA8IMERINA NA VGAZOUN TON KALO EAFTO TOUS ME AFORMI TIN TRIFERI SIMPERIFORA TOUS APENANTI STO ZOO

    O SKILOS MAS MA8ENI KE MAS 8IMIZI NA AGAPAME

    I SINIPARKSI SKILOU KE AN8ROPOU SIMVENI POLES XILIADES XRONIA KE INE PIA DIO IDI POU XORIS NA TO KSEROUN SINIPARXOUN KE SINENOOUNTE APOLITA
    MERIKOI APO MAS DEN EXOUN MPI STON KOPO NA SINANASTRAFOUN ENA SKILO ALA AN TO KANOUN 8A DIAPISTOSOUN OTI I EPIKINONIA KE TO POSO EFKOLA MPOROUN NA SINIPARXOUN ITAN KATI POU DEN TO FANTAZONTOUSAN
    PANTOS IMASTE DIO ONTA POU PERPATAME PARALILA STON VIO MAS KE GNORIZOMASTE POLI KALA KE DENOMASTE ME GEROUS DESMOUS AGAPIS STORGIS KE FILIAS KE AFTO INE KATI POU DEN ALAZI PIA MALON EKSELISETE MPORO NA PO

    TORA ATOMA POU DEN VLEPOUN TIPOTA SE AFTO TO ZOO PARA MONO MIKROVIA AROSTIES VROMA KE ALA SINAFI INE GIATI ETSI TOUS EMA8AN
    KE INE DISKOLO NA AMFISVITISOUN AFTA POU TOUS EMA8AN SE AFTO TO MIKOS KE PLATOS TIS GIS
    GIATI SE KAPIO ALO AFTA TA ZOA INE EKLEKTOS MEZES
    I SE KAPIO ALO TA FIDIA INE EKLEKTOS MEZES
    OPOS SE KAPIO ALO TA FIDIA INE KATIKIDIA
    KE TOSA ALA PARADIGMATA ANTI8ESEON..
    TO SIGOURO INE
    OTI SE PIRAZI OTI SE PIRAZI....
    AFTO DEN SIMENI OTI AFTO POU EXIS SXIMATISI STON EGKEFALO SOU EXI SXESI ME TIN PRAGMATIKOTITA
    KE KALO INE TORA POU ISE MEGALOS AN8ROPOS NA KSANAEREVNISIS AFTES TIS PLIROFORIES MPAS KE INE LA8OS KE XRIAZETE KAPIOU IDOUS ANA8EORISI MPAS KE KSEFORTO8IS KAPIA ASXIMA PRAGMATA APO MESA SOU KE ISOS NA MORFO8IS PERISOTERO

    MPORIS NA EXIS ENA SKILO KE NA TON SINTIRIS DEMENO ME FAI KE NERO OMOS ETSI DEN 8A MA8IS TIPOTA
    KALO INE NA TON SEVESE KE NE TON MA8IS NA SE SEVETE KE AFTOS KE KENOURIES EMPIRIES 8A PLIMIRISOUN TIN ZOI SOU OPOS KE OTI 8A MA8IS PERISOTERA GIA SENA MESA APO AFTO

    AFTOUS TOU IPOKRITES POU AGAPANE PERISOTERO TASKILIA APO TOUS AN8ROPOUS KE DIXNOUN PERISOTERI EVES8ISIA STA ZOA APO OTI STOUS AN8ROPOUS AGNOISTE TOUS I PLAKOSTE TOUS STIS KLOTSES
    :rotflmao:
    INE SINI8OS DILA ATOMA POU FOVOUNTE TIN SINANASTROFI ME AN8ROPOUS DEN EXOUN IDEA APO AN8ROPOUS GENIKOTERA KE EXOUN ENA ZOAKI GIA NA VGAZOUN TIS EVES8ISIES TOUS TON 8IMO TOU KE OTI ALO PROKIPSI KE PISTEVOUN OTI EXOUN TA PROTIA STIN ZOOFILIA KE OTI I IPOLIPOI INE TERATA
    VASIKA INE KE AFTI SKILAKIA ALA DEN VRISKOUN EFKOLA AFENTIKO POU NA TOUS METAXIRIZETE ME STORGI:rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #15
    ρε αφρο, μας εχεις τρελανει ρε φιλε.
    ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ PLEASE!!!!!!!!!!!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2013, 19:05
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2010, 06:30
  3. Το Να Είσαι ΣΚΥΛΟΣ στην Ελλάδα...
    από nimbus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2007, 22:44
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2006, 19:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF