Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 48

Θέμα: Σχετικα με το thread του Κυριακου

  1. #1

    Σχετικα με το thread του Κυριακου

    Επειδη καποιοι φροντισαν να σβηστει ενω ειχαν αρχισει να λεγονται μερικα πολυ ωραια πραγματακια και επειδη δεν γουσταρω να τους περασει


    ΞΑΝΑ


    Πως το βλεπω εγω ΙΙ



    Ο Κυριακος ειναι ιδιομορφος τυπακος και παρολο που γενικως δεν συμφωνω με τις αποψεις και τις πρακτικες του, θεωρω οτι δεν πρεπει να λογοκρινεται ουτε αυτος ουτε κανεις αλλος

    κατ'εμε δεν ειναι ουτε βλακας ουτε ηλιθιος οπως προσπαθησαν να τον παρουσιασουν μερικοι, απλα προσπαθει να αυτοπροβληθει για δικους του λογους που δεν με ενδιαφερουν να εξετασω

    φυσικα τα περι υποστηρικτων και στρατου οσων ποσταραν στο Thread του ανηκουν στην φαντασια του Κυριακου και μονο,καζουρα καναμε και χαβαλε και ολα αυτα με λαβη τις αποψεις και την σταση γενικως του Κυριακου



    ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ?



    Στο moto.γρρρρρρρ υπαρχουν διαφορες παρεουλες που πιστευουν οτι τους ανηκει, οι οποιες καθημερινως ποσταρουν και μας πληροφορουν για οτι @@ρια και μαλακιουλα μπορει να φανταστει κανεις, οταν ομως το ιδιο κανουν και διαφοροι αλλοι ασχετοι τοτε με διαφορες προφασεις και τροπους προσπαθουν να τους διωξουν

    περα απο τις διαφορες παρεες υπαρχουν και οι υποτακτικοι οι οποιοι για να γινουν αρεστοι και δεκτοι (στις παρεες που ειναι και ο σκληρος πυρηνας του moto) ευθυγραμιζονται με τις αποψεις τους η σιωπουν οταν η γνωμη τους διαφοροποιειται

    τελος η αληθεια ειναι οτι τα παλικαρια γκομενιτσες κυνηγανε με το τουφεκι, οργανωνουν και καμια βολτιτσα ολα καλα, λενε και τις @@ριες τους και ολα αυτα με τον μανδυα του φορουμ για μοτο

    για να μην ειμαι αδικος τα παραπανω δεν ισχυουν για ολους


  2. #2
    Και επειδη ξερω οτι θα σπευσουν να πουν τις υποκριτικες @@ριες τους διαφοροι πελατες και υποτακτικοι

    ΜΑΓΚΕΣ

    α και μην ακουσω παλι τις γνωστες μ@λ@κιες για επανασταση κλπ, ενταξει κοριτσια? γιατι μας τα εχετε ζαλισει



  3. #3
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    O kiriakos pou einai ?

    gia bannaki?

    den exei fanei oli mera.

    episis pote akrivos ksiristike to thread? giati ksipnisa arga simera
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    O kiriakos pou einai ?

    gia bannaki?

    den exei fanei oli mera.

    episis pote akrivos ksiristike to thread? giati ksipnisa arga simera


    den epekse ban

    ksiristike x8es to mesimeri

    ps sothikan etsi kai kapoioi poiotikoi :rotflmao: poy eixan ksefigi

  5. #5
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Και του 'χα γράψει και 'γω κάποια πράγματα εκεί μέσα και περίμενα απάντηση. γμτ
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  6. #6
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
    den epekse ban

    ksiristike x8es to mesimeri

    ps sothikan etsi kai kapoioi poiotikoi :rotflmao: poy eixan ksefigi
    kai tsi i zoi sto moto.gr epistrefei stous kanonikous tis rithmous..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  7. #7
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539

    Re: Σχετικα με το thread του Κυριακου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
    ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ?

    Στο moto.γρρρρρρρ υπαρχουν διαφορες παρεουλες που πιστευουν οτι τους ανηκει, οι οποιες καθημερινως ποσταρουν και μας πληροφορουν για οτι @@ρια και μαλακιουλα μπορει να φανταστει κανεις, οταν ομως το ιδιο κανουν και διαφοροι αλλοι ασχετοι τοτε με διαφορες προφασεις και τροπους προσπαθουν να τους διωξουν

    περα απο τις διαφορες παρεες υπαρχουν και οι υποτακτικοι οι οποιοι για να γινουν αρεστοι και δεκτοι (στις παρεες που ειναι και ο σκληρος πυρηνας του moto) ευθυγραμιζονται με τις αποψεις τους η σιωπουν οταν η γνωμη τους διαφοροποιειται

    τελος η αληθεια ειναι οτι τα παλικαρια γκομενιτσες κυνηγανε με το τουφεκι, οργανωνουν και καμια βολτιτσα ολα καλα, λενε και τις @@ριες τους και ολα αυτα με τον μανδυα του φορουμ για μοτο

    για να μην ειμαι αδικος τα παραπανω δεν ισχυουν για ολους

    Δεν μου λες και εμένα που ανήκω γιατί με μπέρδεψες?
    Είμαι στης παρεουλες ?
    Είμαι από τους άσχετους?
    Μήπως ανήκω στους υποτακτικούς ?
    Ή μήπως ψάχνω για καμία γκομενιτσα και δεν το ξέρω?

    Βαριές κουβέντες και κατά την γνώμη μου αστήρικτες , μα πρώτα προσβάλεις τον εαυτό σου όταν συμμετέχεις σε ένα φασιστικό και ιδιοτελές φόρουμ.
    Το να σεβόμαστε τον κόπο τον χρόνο και το χρήμα κάποιων ανθρώπων για να μπορούμε να μπαίνουμε και να λέμε της π@π@ριες μας το θεωρείς υποτέλεια ?

    Και για να ξέρουμε τι λέμε το φόρουμ κάπου ανήκει, από εκεί και πέρα όποιος θέλει συμμετέχει με τους όρους και τους κανόνες που έχουν γραφτεί και επισημανθεί αμέτρητες φορές.

    ΥΓ. αν μου απαντήσεις θέλω να με κατατάξεις σε μια από της κατηγορίες που εσύ όρισες για να καταλάβω για τι μαλακα με έχεις και να μου εξηγήσεις γιατί γράφεις αφού θεωρείς ότι το μαγαζί είναι privet

    ΥΓ 2 μήπως έπρεπε να βάλεις το θρεντ στης διαμάχες ?
    :a41:
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
    Και επειδη ξερω οτι θα σπευσουν να πουν τις υποκριτικες @@ριες τους διαφοροι πελατες και υποτακτικοι

    ΜΑΓΚΕΣ

    α και μην ακουσω παλι τις γνωστες μ@λ@κιες για επανασταση κλπ, ενταξει κοριτσια? γιατι μας τα εχετε ζαλισει
    +1000


    Τελικά τι έγινε εκεί μέσα και "κλειδώθηκε";
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  9. #9
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320

    Re: Re: Σχετικα με το thread του Κυριακου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
    Δεν μου λες και εμένα που ανήκω γιατί με μπέρδεψες?
    Είμαι στης παρεουλες ?
    Είμαι από τους άσχετους?
    Μήπως ανήκω στους υποτακτικούς ?
    Ή μήπως ψάχνω για καμία γκομενιτσα και δεν το ξέρω?

    Βαριές κουβέντες και κατά την γνώμη μου αστήρικτες , μα πρώτα προσβάλεις τον εαυτό σου όταν συμμετέχεις σε ένα φασιστικό και ιδιοτελές φόρουμ.
    Το να σεβόμαστε τον κόπο τον χρόνο και το χρήμα κάποιων ανθρώπων για να μπορούμε να μπαίνουμε και να λέμε της π@π@ριες μας το θεωρείς υποτέλεια ?

    Και για να ξέρουμε τι λέμε το φόρουμ κάπου ανήκει, από εκεί και πέρα όποιος θέλει συμμετέχει με τους όρους και τους κανόνες που έχουν γραφτεί και επισημανθεί αμέτρητες φορές.

    ΥΓ. αν μου απαντήσεις θέλω να με κατατάξεις σε μια από της κατηγορίες που εσύ όρισες για να καταλάβω για τι μαλακα με έχεις και να μου εξηγήσεις γιατί γράφεις αφού θεωρείς ότι το μαγαζί είναι privet

    ΥΓ 2 μήπως έπρεπε να βάλεις το θρεντ στης διαμάχες ?
    :a41:
    Βασικα εσυ τι αρπαζεσαι και ρωτας το που ανηκεις?

    Μηπως απευθυνθηκε σε εσενα προσωπικα?

    Αν προσεξες στο τελος ειπε οτι δεν ειναι ολοι ετσι...

    Η μηπως ειναι αυτο που λενε οτι οποιος εχει την μυγα...


    Το οτι θεωρουν ορισμενοι, οτι το συγκεκριμενο φορουμ τους ανηκει...ειναι προφανες και δεν χωραει σχολιασμο...

    Και μιας και ζητησες να μαθεις που ανηκεις,ετσι για να μην σου χαλασω το χατιρι...ξαναδιαβαζοντας την 2η και 3η παραγραφο σου, παρατηρω οτι και εσυ αναμασας την ιδια καραμελα και μιλας το ιδιο με το γνωστο ''παρεακι''

    Αρα στους υποτακτικους ανηκεις...η στα τσιρακια...οπως θες παρ' το

  10. #10
    Δεν είμαι φιλειρηνιστής καν ( το αντίθετο :a015: ) αλλά μήπως παραδίνουμε καμιά φορά μεγάλη σημασία σε λεπτομέρειες; Στη τελική ένα χαβαλέ έκανε ο Κυριάκος χαβαλέ έκαναν και όσοι συμμετείχαν στο πανηγύρι που στήθηκε και αν τα δούμε τα πράγματα με μια πιο ελαφρά σκέψη και κριτική στο φόρουμ αυτό δεν μπάινουμε μόνο και μόνο για να λέμε και γράφουμε αποκλειστικά σοβαρά μηχανοκίνητα θεματάκια . Λίγη χαλάρωση δεν βλάπτει ας είναι και έτσι όπως έπαιξε με το Κυριάκο . Ούτε φαντάζομαι αυτόν πρόσβαλλε ούτε και οι άλλοι ένοιωσαν ανώτεροί του κάνοντας πλάκα ή photoshop .
    Αποψή μου βέβαια και μην βιαστείτε να πείτε πως ευγραμμίζομαι με άλλων τις επιθυμίες ούτε και είμαι από αυτούς που δεν αντιδρώ .

  11. #11
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: Re: Σχετικα με το thread του Κυριακου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
    ...........................
    Αρα στους υποτακτικους ανηκεις...
    ..........................



    Να χαρω εγω τον ανυποτακτο λεβεντη μου...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  12. #12
    Επειδή ρε Defiant σου ήρθε στις τέσσερις το ξημέρωμα να πούμε .........έτσι τώρα πάνω στη τρέλα σου μιας και είσαι και στο όγκο.....


    .... κάτσε να πιω μια τζούρα καφέ γιατί είναι δύσκολη η ώρα ....




    ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ THREAD ANHKEI ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.....


    (που έχει χαθεί η "μύτη" ρπμ;

  13. #13
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
    Δεν είμαι φιλειρηνιστής καν ( το αντίθετο :a015: ) αλλά μήπως παραδίνουμε καμιά φορά μεγάλη σημασία σε λεπτομέρειες; Στη τελική ένα χαβαλέ έκανε ο Κυριάκος χαβαλέ έκαναν και όσοι συμμετείχαν στο πανηγύρι που στήθηκε και αν τα δούμε τα πράγματα με μια πιο ελαφρά σκέψη και κριτική στο φόρουμ αυτό δεν μπάινουμε μόνο και μόνο για να λέμε και γράφουμε αποκλειστικά σοβαρά μηχανοκίνητα θεματάκια . Λίγη χαλάρωση δεν βλάπτει ας είναι και έτσι όπως έπαιξε με το Κυριάκο . Ούτε φαντάζομαι αυτόν πρόσβαλλε ούτε και οι άλλοι ένοιωσαν ανώτεροί του κάνοντας πλάκα ή photoshop .
    Αποψή μου βέβαια και μην βιαστείτε να πείτε πως ευγραμμίζομαι με άλλων τις επιθυμίες ούτε και είμαι από αυτούς που δεν αντιδρώ .
    Συμφωνω...

    Χαβαλες γινοταν μεχρι που αρχισανε να πεφτουν κατι μπινελικια ξεγυρισμενα...δικαιολογημενα μεν αλλα αψυχολογητα δε...τελος παντων...

    Το θεμα ειναι οτι εδω μεσα υπαρχουν κατα καιρους θρεντ και ποστ τα οποια ειναι πιο μαυρα και απο τα πουκαμισα που φοραω στους γαμους,ο χαβαλες τους πειραξε?

    Ας εσβηναν τα πουτ@νηλικια τα χοντρα και ας αφηναν τα υπολοιπα στην τελικη...

  14. #14
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320

    Re: Re: Re: Re: Σχετικα με το thread του Κυριακου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Να χαρω εγω τον ανυποτακτο λεβεντη μου...


  15. #15
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    αφου δεν μας αρεσει το φορουμ αυτο και η διαχειρηση του, γιατι ειμαστε ακομα εδω?

    ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...ριξε μαυρη πετρα πισω σου και βρες αλλο χωρο πιο κοντα στα γουστα σου.

    δεν μας υποχρεωσε κανεις να μπουμε, να εγγραφουμε, να ποσταρουμε, να σπαμμαρουμε και κανεις δεν μας υποχρεωνει ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ!!!!
    ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!

    το φορουμ (οπως πολλα αλλα πργαματα) ΔΕΝ ειναι κοινωνικο αγαθο! καποιος πληρωνει (ισως λιγα ισως πολλα, δεν ξερω...) για να υπαρχει, το σκεφτηκε κανεις αυτο? χρηστες ειμαστε (και τζαμπα μαλιστα)

    για αλλη μια φορα λοιπον: ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...



    και ναι ειμαι υποδουλος στους mod και ενα ξεπουλημενο π@τανακι των admin

    αμαν πια καθε 3 και λιγο τα ιδια!!!

    edit: το οτι κοβονται ποστ, το οτι καποια να εχουν σβηστει με οχι και τοσο ''αντικειμενικα'' κριτιρια κτλ κτλ να το δεχθω. να μιλαμε για φασισμο και ακαρδο moderation μου κανει καπως! και ας μην εχω σχεση με την διαχειρηση και τους διαχειριστες.
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προταση σχετικα με το σβησιμο thread/post
    από p@nos στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2008, 11:34
  2. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2005, 11:07
  3. ΣΧετικα Με Το ΑτυΧημα Και Την Υγεια Του Διονυση
    από fire στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2005, 16:38
  4. Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 15:46
  5. Σχετικά με το δίπλωμα Α1
    από ThM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF