Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 132

Θέμα: Και τώρα τι κάνουμε... Στέλιο μου;;;;

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    ΣΤΕΙΛΕ ρε... κινητό προαγωγείο... !!!!!!!!!!

    Tηλεφωνα δε ζητησατε?

    ΟΡΙΣΤΕ λοιπον η πηγη!



  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΑΓΑΠΗΤΕ!


    Λέγφε ρε τότε. Τι θες για το ρημάδι το τηλέφωνο; Έχεις ή μας δουλεύεις και το παίζεις καμπόσος για φιγούρα ρε... απατεώνα bmwδάκια;

  3. #78
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    κάτι σαν τον κακό από το "the mask" όταν τη φόρεσε μάλλον...

    " Με γέννησαν νεκρό και με ραμμένο στόμα
    Βαλαν μια μάσκα στο λευκό μου πρόσωπο
    σμίλεψαν κι ένα χαμόγελο λοξό
    να κρύβει το δάκρυ, των γυάλινων ματιών μου
    Οι στάχτες σκορπίζουν,
    απ’ τα μαλλιά μου φλεγόμενη λάβα
    η ψυχή τυφλή στου λαβύρινθου
    τους μυστικούς πλανάται διαδρόμους
    Και η μάσκα !
    Η μάσκα του γελαστού μου προσώπου αιμορραγεί .
    Όταν με έχτισαν στο ανήλιαγο κελί μου
    Καρφώσαν αλυσίδες στα χέρια και τα πόδια
    μην τύχη και βγουν τα απαίσια φτερά μου .
    Τρομακτικό το σάρκινο μου σκεύος είπαν
    με μια καμπούρα σαν δεύτερο κεφάλι
    Όμως δεν σκέφτηκαν !
    Πως από εκεί θα έβγαινα μια μέρα
    Ελεύθερος με κοφτερά μαχαίρια
    με δίχως μάσκα ατσάλινη
    να πνίγει την λαλιά μου
    Με ράμφος κίτρινο σκληρό
    σάρκες ουρλιάζοντας να τρώγω .
    απο σκιές που έτρεφα για χρόνια με αίμα .
    Κρυμμένος στο σκοτάδι του υγρού μου τάφου
    τις ρωγμές των χεριών στις φλέβες στριμώχνω
    τα στάχυα της σιωπής θρυμματίζω ,
    άνεμος ,λίβας κυλώ στα φυλλώματα,
    απ’ τα ξεριζωμένα μου νύχια,
    φωτιές εκτοξεύω στο άπειρο.
    Αφαιρώ μια ανάσα πολύτιμη
    και σε κρύα βλέφαρα ξεψυχώ "


    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Tηλεφωνα δε ζητησατε?

    ΟΡΙΣΤΕ λοιπον η πηγη!




    Τι μαλακοπαπαροπίτουρας είσαι ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Λέγφε ρε τότε. Τι θες για το ρημάδι το τηλέφωνο; Έχεις ή μας δουλεύεις και το παίζεις καμπόσος για φιγούρα ρε... απατεώνα bmwδάκια;


    ειδατε πως τον κανεις να ξεχαστει?

    ΔΕ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΡΕ, Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΕΜΕ!


  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Τι μαλακοπαπαροπίτουρας είσαι ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ΕΧΕΙΣ Π.Μ


  7. #82
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ειδατε πως τον κανεις να ξεχαστει?

    ΔΕ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΡΕ, Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΕΜΕ!

    Κάθεσαι και σε φίλους τώρα ρε σύ ?
    Μόνο σε εμάς εκανες την δύσκολη ???




    :rotflmao:
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  8. #83
    κάποια πράγματα όταν τα έχουμε τα θεωρούμε δεδομένα...την πλευρά του άλλου δεν την πολυκοιτάμε...τον-την έχουμε σίγουρο-η και η κατάληξη είναι η εξής ...να φτάνει το ΤΕΛΟΣ. όταν ο άλλος-η μας χτυπάει "καμπανάκια" για αυτά τα οποία τον χαλάνε και τον ενοχλούν πρέπει να μάθουμε να τα ακούμε και όχι να το παίζουμε ψόφιοι κοριοί!! η αλήθεια τις περισσότερες φορές πονάει, αλλά δεν παύει να είναι η αλήθεια και να μάθουμε να την αντικρίζουμε κατάματα. ξέρω πως νιώθεις...εγώ μπορεί να είμαι από την αντίθετη πλευρά γιατί περνάω τα ίδια με τον δικό μου άντρα, έχω χτυπήσει εκατοντάδες καμπανάκια. αλλά η εξέλιξη???αλλάζει κάποια πράγματα για λίγο και ξανά πάλι τα ίδια λες κι εγώ είμαι ο μαλάκας τις υπόθεσις και πως για άλλη μια φορά θα το χωνέψω το χαπάκι και όλα μέλι γάλα. όχι όμως φίλε μου, δεν είναι έτσι γιατί για κάποιες στιγμές να τον παίξω το ρόλο του μαλάκα, όχι όμως ότι θα γίνεται για πάντα. κάποια πράγματα τελειώνουν γιατί έτσι έπρεπε να γίνει γιατί πολύ απλά δεν έχει κάτι μετά από εδώ, ως εδώ ήταν. ότι είχε να μας δώσει μια σχέση ένας γάμος μας το έδωσε και πάμε παρακάτω γιατί η ζωή προχωράει και είναι κακό να μένουμε εμείς στάσιμοι. ένα μήνυμα έχω να δώσω μόνο εγώ και αυτό για την δική μου περίπτωση...ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΗ-Ο ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΤΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ Η ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. γι'αυτό προσοχή σε αυτόν-ην που έχεται δίπλα σας σε αυτή την ζωή, μην κοιτάτε μόνο την πάρτη σας γαιτί αργότερα είναι σίγουρο πως θα σας γυρίσει μπούμερανγκ.

  9. #84
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
    Μοναχοφαγάς παιδί μου τι περιμένεις !!!!

    + τζαμπατζης να προσθεσω, αγαπητε Ματθαιε. περιμενες κατι διαφορετικο απ αυτον?
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  10. #85
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    βρε tilo-wolff...

    δεν μας τα λες και εμάς αυτά τα καμπανάκια τι χρώμα, όψη , και ήχο έχουν ... και αν είναι διαφορετικά για κάθε γυναίκα;

    Γιατί , πολλές το ισχυρίζονται αυτό, αλλά καμπανάκια εννοούν , όταν απλά ρίχνουν ενα βλέμα ή στο μυαλό τους έχουν πλάσει δεκάδες χιλιάδες ιστορίες και στον άντρα τους το δείχνουν με ενα...

    "Δεν πειράζει!"

    κοίτα να δείς πως θα πάει σφαίρα στις διαμάχες τώρα!!!...


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  11. #86
    gandalf όταν λές στον άνθρωπο σου τι σε ενοχλεί σε αυτόν σε κάποια πράγματα τέλος πάντων τα οποία δίνει μεγαλύτερη βάση σε αυτά παρά σε σένα και του το λές επανηλλειμένος και αυτός πέρα βρέχει τότε συγνώμη αλλά τον αφήνεις μια ωραία μέρα να συνεχίσει την ζωή του έτσι όπως του αρμόζει γιατί δεν είναι άξιος να είναι μαζί σου.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tilo_wolff
    κάποια πράγματα όταν τα έχουμε τα θεωρούμε δεδομένα...την πλευρά του άλλου δεν την πολυκοιτάμε...τον-την έχουμε σίγουρο-η και η κατάληξη είναι η εξής ...να φτάνει το ΤΕΛΟΣ. όταν ο άλλος-η μας χτυπάει "καμπανάκια" για αυτά τα οποία τον χαλάνε και τον ενοχλούν πρέπει να μάθουμε να τα ακούμε και όχι να το παίζουμε ψόφιοι κοριοί!! η αλήθεια τις περισσότερες φορές πονάει, αλλά δεν παύει να είναι η αλήθεια και να μάθουμε να την αντικρίζουμε κατάματα. ξέρω πως νιώθεις...εγώ μπορεί να είμαι από την αντίθετη πλευρά γιατί περνάω τα ίδια με τον δικό μου άντρα, έχω χτυπήσει εκατοντάδες καμπανάκια. αλλά η εξέλιξη???αλλάζει κάποια πράγματα για λίγο και ξανά πάλι τα ίδια λες κι εγώ είμαι ο μαλάκας τις υπόθεσις και πως για άλλη μια φορά θα το χωνέψω το χαπάκι και όλα μέλι γάλα. όχι όμως φίλε μου, δεν είναι έτσι γιατί για κάποιες στιγμές να τον παίξω το ρόλο του μαλάκα, όχι όμως ότι θα γίνεται για πάντα. κάποια πράγματα τελειώνουν γιατί έτσι έπρεπε να γίνει γιατί πολύ απλά δεν έχει κάτι μετά από εδώ, ως εδώ ήταν. ότι είχε να μας δώσει μια σχέση ένας γάμος μας το έδωσε και πάμε παρακάτω γιατί η ζωή προχωράει και είναι κακό να μένουμε εμείς στάσιμοι. ένα μήνυμα έχω να δώσω μόνο εγώ και αυτό για την δική μου περίπτωση...ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΗ-Ο ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΤΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ Η ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. γι'αυτό προσοχή σε αυτόν-ην που έχεται δίπλα σας σε αυτή την ζωή, μην κοιτάτε μόνο την πάρτη σας γαιτί αργότερα είναι σίγουρο πως θα σας γυρίσει μπούμερανγκ.

    Καταρχάς είμαι πολύ ευχαριστημένος που απαντά μία γυναίκα στο ποστάκι. Ειλικρινά σε ευχαριστώ.
    Επίσης θα ήθελα να σου πω πως αν πρόσεξες δεν έγραψα ένα ποστάκι που να λέει "α την πήξε την δείξε την έτσι την αλλιώς" και πάει λέγοντας ούτε την έβρισα ούτε καν της επέρριψα ευθύνες.
    ΕΓΩ πήρα όλες τις ευθύνες εδωμέσα όχι γιατί δεν έχει και η άλλη πλευρά αλλά γιατί δεν θα έγραφα ΠΟΤΕ λάθη και ευθύνες της σε έναν χώρο που δεν την ξέρει. Είναι θέμα σεβασμού!
    Ωστόσο σε παρακαλώ ευγενικά να θυμηθείς κάτι.
    Πως σε έναν χωρισμό έχουν ευθύθνες ΚΑΙ οι δύο. ΔΕΝ είναι μόνο ο ένας.
    Οπότε αυτά που λες για τον άντρα σου μπορεί να ισχύουν αλλά σίγουρα κάποια άλλα και αντίστοιχα έχει και εκείνος.
    Κατά τα άλλα... η ιστορία σου δεν αντιστοιχεί στη δική μου πίστεψε με.
    Είναι διαφορετική και εγώ απλώς μετανιώνω πικρά για τα δικά μου λάθη...

  13. #88
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    tilo_wolff...

    επαναλαμβάνω.. μήπως και δεν έγινα σαφής.

    Του το λές στα ίσα...ή το εννοείς με κινήσεις που θα πρέπει να ερμηνεύσει και να αποκωδικοποιήσει;

    Για να είμαι και πιο ειλικρινής και πιο ευθύς. Δεν απευθύνομαι στην tilo_wolff και την δική της περίπτωση , αλλά στην γνώμη της , στο πως θα πρέπει να χειρίζονται παρόμοιες καταστάσεις απο το "ασθενές φύλο".

    Απο δική μου εμπειρία, σε σχέσεις αλλά και με τον λήξαν γάμο μου, έχω αποκομίσει το γενικό συμπέρασμα , οτι οι περισσότερες γυναίκες, θεωρούν οτι οι "ερμηνευτικές κινήσεις" τους, θα πρέπει να είναι σημαίες/καμπανάκια ή δεν ξέρω τι άλλο προς τους διπλανούς τους. Δηλαδή να πρέπει να γίνεις μάντης Κάλχας στο τι την ενοχλεί διά των "κινήσεων τους" ....

    Γιατί βρε κορίτσια;...

    Ενα απλό "Δεν μου αρέσει όταν με αφήνεις μόνη και την κάνεις για γήπεδο/μηχανή/βόλτα"....ή μάλλον το πραγματικό.... "εγώ θέλω να κάνουμε αυτό και αυτό"...και οχι το κλασσικό "έχουμε πρόβλημα επικοινωνίας" λες και μιλάμε για τηλέγραφο ή GSM δίκτυα.

    Ευθύτητα σε ότι ενοχλεί είναι το καλύτερο σημάδι... αν τότε όντως το έταιρο ήμισυ είναι "γειά σας"... τα τσανάκια δικαίως χωρίζουν.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  14. #89
    ίσως μέσα από την δική σου υπόθεση να είχα την ανάγκη απλά σαν άνθρωπος να βγάλω και λίγο από τα δικά μου βιώματα από όλα αυτά που κουβαλάω και κρύβω μέσα μου. συγνώμη αν ψιλομ@μισα το δικό σου thred και πάλι συγνώμη.

  15. #90
    gandalf εμένα η ζωή μου έμαθε να μιλάω στα ίσα στον οποιονδήποτε άνθρωπο έχω απέναντι μου ή πλάι μου.πάντα μια ζωή κατάμουτρα τα χώνω και φυσικά όταν ξέρω ότι έχω δίκιο.τα λάθη μου τα ξερω και τα αναγνωρίζω ας έκανε τουλάχιστον και ο άλλος τον κόπο να δει και τα δικά του αυτή είναι η μαλακία τις όλης ιστορίας.

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. και τωρα τι κανουμε γιωργο μου ???
    από TROOPER στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2007, 15:47
  2. Και τώρα τι κάνουμε... Πανο μου?
    από zephyr1 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2007, 15:08
  3. Και τώρα τι κάνω ???
    από THEOD στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2005, 16:32
  4. Και Τωρα Τι??????
    από koursaros7 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 18:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF