Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Αξεσουάρ Triumph-Bonneville

  1. #1
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494

    Question Αξεσουάρ Triumph-Bonneville

    Χρειάζομαι ξανά τις πολύτιμες γνώσεις σας! Ένας φίλος έχει το Triumph Bonneville και θέλει να βάλει την χειρολαβή για τον συνεπιβάτη (photo)! Οι εδώ το δείνουν 230 ευρώ, ψάχνοντας στο internet το βρήκαμε στο παρακάτω site

    http://www.newbonneville.com/html/grab_rail.html

    Σε πολύ καλή τιμή 95EUR και καμιά 30αρια ευρώ μεταφορικά! Απλά ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος κάτι απ'το συγκεκριμέο site και αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο!

    Σας ευχαριστώ προκαταβολικά παιδιά!

    Αναμένω τις απαντήσεις σας


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	grab_rail2.jpg 
Προβολές:	628 
Μέγεθος:	20,1 KB 
ID:	109056
    ΤΕΛΟΣ


  2. #2
    Είχαμε παραγγείλει από το συγκεκριμένο site τον Απρίλιο φέτος μερικά πραγματάκια για μία Bonnie ενός φίλου και συναδέλφου συγκεκεριμένα καβαλέτα τιμονιού καθρεφτες και καπάκια αντλιών φρένου.Πληρώθηκαν με πιστωτική σε πολύ καλή τιμή και ήρθαν σε 3 εβδομάδες περίπου.Προτίμησε το κανονικό ταχυδρομείο όχι UPS.Τα πράγματα θα έρθουν κανονικότατα οπότε προχώρα άφοβα.

  3. #3
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soichiro_cbf
    Είχαμε παραγγείλει από το συγκεκριμένο site τον Απρίλιο φέτος μερικά πραγματάκια για μία Bonnie ενός φίλου και συναδέλφου συγκεκεριμένα καβαλέτα τιμονιού καθρεφτες και καπάκια αντλιών φρένου.Πληρώθηκαν με πιστωτική σε πολύ καλή τιμή και ήρθαν σε 3 εβδομάδες περίπου.Προτίμησε το κανονικό ταχυδρομείο όχι UPS.Τα πράγματα θα έρθουν κανονικότατα οπότε προχώρα άφοβα.
    Ευχαριστώ πολύ φίλε soichiro! Δυό-τρείς ερωτησούλες έχω ακόμα!

    Απλά αυτό φοβόμουν μη τυχών πληρώσουμε κανονικά και δεν πάρουμε τίποτα! Μήπως θυμάσαι περίπου πόσα είναι τα ταχυδρομικά γιατί βάζω στην επιλογή international αλλα δεν δείχνει το charge!

    Φαντάζομαι ότι δέχονται Visa Electon ή την Prepaid της Κύπρου!

    Σου έχει επιλογή να διαλέξεις μεταξύ UPS και κανονικού ταχυδρομίου? Γιατί στο site λέει ότι τα international orders τα στέλνει με USPS (μάλλον κανονικό ταχυδρομίο ε?)!
    ΤΕΛΟΣ


  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
    Ευχαριστώ πολύ φίλε soichiro! Δυό-τρείς ερωτησούλες έχω ακόμα!

    Απλά αυτό φοβόμουν μη τυχών πληρώσουμε κανονικά και δεν πάρουμε τίποτα! Μήπως θυμάσαι περίπου πόσα είναι τα ταχυδρομικά γιατί βάζω στην επιλογή international αλλα δεν δείχνει το charge!

    Φαντάζομαι ότι δέχονται Visa Electon ή την Prepaid της Κύπρου!

    Σου έχει επιλογή να διαλέξεις μεταξύ UPS και κανονικού ταχυδρομίου? Γιατί στο site λέει ότι τα international orders τα στέλνει με USPS (μάλλον κανονικό ταχυδρομίο ε?)!




    Απ' ότι θυμάμαι ήταν γύρω στα 35 με 40 ευρώ τα σταλτικά (και πάλι πολύ φθηνότερα του είχε έρθει από το να τα πάρει από εδώ) με την Prepaid της Κύπρου είχαμε πληρώσει κι εμείς (σύμπτωση!!!) το USPS είναι τα αμερικάνικα ΕΛΤΑ.

  5. #5
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494
    ΟΚ! Ευχαριστώ πολύ φίλε!

    Όντως μεγάλη διαφορά στην τιμή, να φανταστείς εδώ το δείνουν 230 ευρώ και μέσω net το πέρνει 127 ευρώ περίπου (χοντρά-χοντρα) είναι αρκετή η διαφορά!

    Τους έστειλα και mail γιατί ήθελα να ρωτήσω κάποια επιπλέον πραγματάκια και απάντησαν αμέσως! Οπότε όλα good, θα την κάνουμε την αγορά....

    Thanks και πάλι φίλε μου! Η βοήθεια σου ήταν σημντική!
    ΤΕΛΟΣ


  6. #6
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Για βάλε και καμμιά φώτο από τη Bonnie του φίλου σου!!!

    Είναι το "απλό" ή το Τ100?
    Ξέρω από βέσπα!

  7. #7
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494
    Το πούλησε και παρήγγειλε το Street Triple 675! Τον άλλο μήνα θα το παραλάβει! Πάντως απ' αυτά που μου είπε έχει πάθει μεγάλη πλάκα.....Αφού μου έλεγε ότι όταν το πήρε για test ride δεν μπορούσαν να του το ξεκολλήσουν απο τα χέρια οι της αντιπροσωπείας!

    Τον άλλο μήνα θα έχω και προσωπική άποψη επι του θέματος....
    ΤΕΛΟΣ


Παρόμοια θέματα

  1. Triumph Bonneville 50th anniversary
    από Ζεύκας στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2012, 20:31
  2. Triumph Bonneville (jet black 2004)
    από axaireutos στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 16:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF