Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: ΜΠΡΑΒΟ Μ@ΛΑΚΕΣ!!!!

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994

    Angry ΜΠΡΑΒΟ Μ@ΛΑΚΕΣ!!!!

    καθε πρωϊ πριν φυγω για την δουλεια πινω το καφεδακι μου και συζηταω λιγο με την μανα μου που μου κανει παρεα. 10 λεπτα οχι τιποτα φοβερο.

    αρχισε λοιπον να μου λεει για ενα ατυχημα που ειδε εχθες στο κεντρο του Περιστεριου (Παναγη Τσαλδαρη για οσους ξερουν λιγο πιο πανω απ΄την παλια παιδικη χαρα)

    μου εξιστορουσε λοιπον για μια μηχανη (μεγαλη μου την χαρακτηρισε,μαλλον on-off απ'οτι καταφερα να της εκμαιευσω γιατι δεν τις ξερει και καλα) με εναν τυπο που επεσε και ειχε και ενα παιδακι επανω .τι να πω??

    μου ανεφερε οτι κανενας τους δεν φορουσε κρανος ή αλλον προστατευτικο εξοπλισμο...εριξα κατι πρωϊνα για τους ανευθυνους γονεις και εφυγα.

    σπαει λοιπον ο διαλος το ποδαρι του και βλεπω στο καπακι που πηγαινα στην δουλεια (ειναι 1χλμ αποσταση απο το σπιτι μου) 2 μ@λακες που εχουν επανω στα μηχανακια τους τα ακρανωτα παιδια τους και τα πανε σχολειο. (το τελευταιο το καταλαβα απο τις σχολικες τσαντες που κουβαλαγαν)


    ΒΡΕ ΤΡΙΜ@ΛΑΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΣ ΚΡΑΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ....ΓΙΑΤΙ...ΓΙΑΤΙ...ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ??

    αυτη η ψυχη που δεν εχει συναισθηση του κινδυνου, που δεν ξερει τι ειναι προστατευτικος εξοπλισμος και γιατι τον φοραμε, αυτο το πλασμα που δεν μπορει να τα αγορασει ακομα και να τα ηξερε, ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΑ - ΓΡΑΜΜΑΤΑ??


    συγχυστηκα αφανταστα και τους εβριζα μεσα απ'το κρανος (δεν ακουγαν βεβαια γιατι απλα περασαν), και πηγα στην δουλεια ταραγμενος.

    ο ενας ηταν με ενα v-strom και ο αλλος μ'ενα παπακι. δεν εχουν σημασια τα μηχανακια , η μ@λακια χτυπαει ολων των τυπων...


    sorry αν κουρασα αλλα καπου ηθελα να ξεσπασω ρπμ!!

  2. #2
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Σταύρε, αυτοί οι τύποι είναι αυτοί που πιστεύουν ότι τα ατυχήματα είναι για τους άλλους. Όχι για αυτούς.
    Και φυσικά αν τους συμβεί κάτι, θα φταίει το κράτος που είχε τη λακούβα εκεί, που θα είχε αργήσει το ασθενοφόρο ή το νοσοκομείο που δε θα είχε όλα τα απαραίτητα μέσα άμεσα διαθέσιμα για αυτούς.

    Κρίμα λοιπόν.

    Ας ευχηθούμε να μάθουν the easy way.
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460

    Re: ΜΠΡΑΒΟ Μ@ΛΑΚΕΣ!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    ..............................

    sorry αν κουρασα αλλα καπου ηθελα να ξεσπασω ρπμ!!

    Και βρήκες εμάς; Καλάαα.. Θα δεις!

  4. #4
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    τι ρε χαμπο?

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    τι ρε χαμπο?

    θυμωσα

  7. #7
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    τι να λεμε ρε παιδια..τα ιδια κ τα ιδια..οι μ@λ@κες υπαρχουν ..κ θα υπαρχουν παντα..

    εγω ημουν με φουλ εξοπλισμο..κ περιμενα εναν φιλο να παμε κοντινη βολτα για καφε..

    κ περναει τυπος..45αρης με την γυναικα του..αναμεσα τους τον μικρουλη γιο..κ πισω την λιιγο μεγαλυτερη κορη τους..

    εννοειται πως κανεις δε φοραγε κατι που να δηλωνει οδηγο η επιβατη μοτοσυκλετας..

    τον κοιτουσα εκπληκτος..με ανοιχτο στομα σχεδον..χωρις να μπορω να πω κατι..με ειδε κ με κοιτουσε με ενα ηλιθιο χαμογελακι..

    εφυγε κ το μονο που εκανα ηταν να χαμογελασω..με πικρια..

    κ ηταν με βιραγκο νομιζω..που η σελα ειναι οριακα για 2 ατομα..οριακα ομως..

Παρόμοια θέματα

  1. Μπραβο Στον Afrotwin
    από melsaltas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2004, 13:59
  2. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:33
  3. Μπραβο τους
    από takiskan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 16:31
  4. Πολλα μπραβο στα παιδια που
    από YZF-R1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF