Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Βενζινάδικα!!!!

  1. #1
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Βενζινάδικα!!!!

    Mου έστειλαν τον παρακάτω κατάλογο, με κάθε επιφύλαξη, νομίζω ότι είναι επίσημος.

    Με βάση το νόμο 3054/02 που ψηφίστηκε από το Ελληνικό Κοινοβούλιο τον Οκτώβριο του 2002 και τέθηκε σε εφαρμογή από 1/1/2003, προβλέπονται αντικειμενικές διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου των προϊόντων καυσίμων που διακινούνται στην αγορά πετρελαιοειδών. Στο πλαίσιο της λειτουργίας της ολοκληρωμένης ελεύθερης αγοράς πετρελαιοειδών, οι διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου που πραγματοποιούνται από τα ειδικά συνεργεία του ΥΠΑΝ (ΚΕΔΑΚ), έχουν ως στόχο τη διαφάνεια στη λειτουργία της συγκεκριμένης αγοράς και την προστασία του καταναλωτή. · Σε ελέγχους που πραγματοποίησαν τα ΚΕΔΑΚ στα πρατήρια υγρών καυσίμων Αθήνας, Πειραιά και Θεσσαλονίκης, διαπιστώθηκαν παραβάσεις και επιβλήθηκαν τα κάτωθι πρόστιμα:

    ακολουθεί αρχείο (.doc) αλλά για να μην χαλάσω την φορμα του το στέλνω όπως το έλαβα.
    Συνημμένα αρχεία Συνημμένα αρχεία
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  2. #2
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Re: Βενζινάδικα!!!!

    Το επαναφέρω μια κι έφαγα το....φόρουμ να το βρώ
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  3. #3
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Re: Re: Βενζινάδικα!!!!

    ,
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  4. #4
    ireneepi
    Ο καταλογος ισχυει power..

  5. #5
    Δεν ξερω αν τυχαιο ή και παραπληροφορημενο,αλλα παρατηρησα οτι τα περισσοτερα βενζιναδικα ΔΕΝ ειναι SHELL ή BP!

    Μπορει να πεσαν ''μεγαλα'' τηλεφωνα και να σβηστηκαν πολλα πρατηρια γνωστων εταιριων,μπορει ομως και τα παραπανω πρατηρια να δεχονται ελεγχους απο τις ιδιες τις εταιριες συχνα,δυστυχως δεν ειμαι του χωρου να γνωριζω πως λειτουργει το συστημα!

    Το θεμα ειναι οτι μηχανικα,εγω τουλαχιστον,ΔΕΝ βαζω βενζινη σε πρατηρια που δεν μου γεμιζουν το ματι!

    Φταιω εγω?μπορει....
    Ομως ποσοι θα μπειτε σε βενζιναδικο που θα ειναι αχουρι ολο,και ο βενζινας δεν θα εχει την παραμικρη ιδεα εξυπηρετησης

  6. #6
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    υπαρχει και ον λαιν καπου αλλα εχασα το λινκ


  7. #7

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2006, 14:20
  2. σχετικά με βενζινάδικα..............
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2005, 12:20
  3. Βενζιναδικα...
    από gollum στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2005, 07:45
  4. ΝΕΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ
    από m1ke στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2005, 12:18
  5. βενζιναδικα.. sos!
    από n1k3man στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2005, 14:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF