Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: η λυση στο προβλημα της βροχης

  1. #1

    η λυση στο προβλημα της βροχης

    οταν βρεχει (πολυ βροχη), σε πολλα σημεια λιμναζουν νερα. στους υπεροχους ελληνικους δρομους, πιθανον να υπαρχουν μικρες εως τεραστιες λακουβες κατω απο την επιφανεια,που ομως δεν φαινονται,παρα μονο αν περασεις, αλλα θα ειναι αργα γιατι θα χεις πεσει ηδη μεσα. μια αθωα φαινομενικη λιμνουλα μπορει να εχει απο κατω μια τρουπα νααααα!! οποτε τι κανεις αν εισαι αναγκασμενος να περασεις? αφηνεις εναν αλλο να περασει πρωτος και αν ειναι οκ ακολουθεις την γραμμη του!! κακο ε; πιανει ομως

  2. #2
    καλες βολτες!!! Το avatar του/της SUPERMARIO
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    429

    Re: η λυση στο προβλημα της βροχης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexrs1
    οταν βρεχει (πολυ βροχη), σε πολλα σημεια λιμναζουν νερα. στους υπεροχους ελληνικους δρομους, πιθανον να υπαρχουν μικρες εως τεραστιες λακουβες κατω απο την επιφανεια,που ομως δεν φαινονται,παρα μονο αν περασεις, αλλα θα ειναι αργα γιατι θα χεις πεσει ηδη μεσα. μια αθωα φαινομενικη λιμνουλα μπορει να εχει απο κατω μια τρουπα νααααα!! οποτε τι κανεις αν εισαι αναγκασμενος να περασεις? αφηνεις εναν αλλο να περασει πρωτος και αν ειναι οκ ακολουθεις την γραμμη του!! κακο ε; πιανει ομως





    οπως δηλ. οταν κινουμαστε αναμεσα σε αυτοκινητα που αφηνουμε εναν μπροστα για την κακη στιγμη ε;;;;:rotflmao:
    για να πας μπροστα πρεπει να πας πισω και να παρεις φορα.

    πωλειται power commander (XT660) 200€

  3. #3
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: η λυση στο προβλημα της βροχης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexrs1
    οταν βρεχει (πολυ βροχη), σε πολλα σημεια λιμναζουν νερα. στους υπεροχους ελληνικους δρομους, πιθανον να υπαρχουν μικρες εως τεραστιες λακουβες κατω απο την επιφανεια,που ομως δεν φαινονται,παρα μονο αν περασεις, αλλα θα ειναι αργα γιατι θα χεις πεσει ηδη μεσα. μια αθωα φαινομενικη λιμνουλα μπορει να εχει απο κατω μια τρουπα νααααα!! οποτε τι κανεις αν εισαι αναγκασμενος να περασεις? αφηνεις εναν αλλο να περασει πρωτος και αν ειναι οκ ακολουθεις την γραμμη του!! κακο ε; πιανει ομως
    Ειναι πολυ πιο απλο φιλε μου!Απλα οταν βρεχει πας με το τουτου για να μην βρεχεσαι κιολας!

    :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #4
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431

    Re: Re: η λυση στο προβλημα της βροχης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Ειναι πολυ πιο απλο φιλε μου!Απλα οταν βρεχει πας με το τουτου για να μην βρεχεσαι κιολας!

    :rotflmao: :rotflmao:
    Τώρα τα 'κονόμησες.Τίς προάλλες,που περνούσα μπροστά από το Caravel με το κουτί,βρήκε η αριστερή μου ρόδα σε μιά λακκουβίτσα διαστάσεων (20x15)cm περίπου.
    Και έσκασε το λάστιχο! Ντάξει,πήγαινα για αλλαγή ούτως ή άλλως αλλά έπαθα την πλάκα μου.Πού να το περιμένεις.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  5. #5
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: Re: Re: η λυση στο προβλημα της βροχης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    Τώρα τα 'κονόμησες.Τίς προάλλες,που περνούσα μπροστά από το Caravel με το κουτί,βρήκε η αριστερή μου ρόδα σε μιά λακκουβίτσα διαστάσεων (20x15)cm περίπου.
    Και έσκασε το λάστιχο! Ντάξει,πήγαινα για αλλαγή ούτως ή άλλως αλλά έπαθα την πλάκα μου.Πού να το περιμένεις.
    Ναι αλλα τουλαχιστον γλυτωσες την βροχη και την πτωση απο την μηχανη αν επεφτες στην λακουβα με αυτη.

    Τωρα το οτι καθοσουν να αλλαζεις μεσ την βροχη λαστιχο ειναι ενα αλλο θεμα που μου εχει συμβει παμπολες φορες!

    (αλλα εμαθα απο τοτε και παντα εχω ενα αδιαβροχο μεσα στο αμαξι just in case )
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #6

    Re: Re: η λυση στο προβλημα της βροχης

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    [B]Ειναι πολυ πιο απλο φιλε μου!Απλα οταν βρεχει πας με το τουτου για να μην βρεχεσαι κιολας!

    και για το αυτοκινητο ισχυει

  7. #7
    Αυτο ειναι που λεμε, μοτοσυκλετικη αλληλεγγυη

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    δηλαδη εσυ δεν προχωρας αν δεν βρεθει καποιος αλλος μπροστα σου??

    (που ειναι και πολυ ευκολο οταν βρεχει...)

  9. #9
    Η λύση στο πρόβλημα της βροχής είναι να γίνεις εντουράς

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2008, 16:13
  2. Λυση στο οικονομικο προβλημα της Ελλαδος
    από Boxer στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 01:35
  3. Λυση στο προβλημα parking
    από alex14 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2004, 17:26
  4. Καμια ιδεα για το προβλημα της μηχανης....
    από iannis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2004, 14:39
  5. Δοκιμαστικά MotoGp στο Sepang της Μαλαισίας...
    από DIT στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF