Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: γαντια και εγγυηση

  1. #1
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619

    γαντια και εγγυηση

    Ειχα αγορασει πριν ενα χρονο περιπου ,ενα ζευγαρι γαντια goretex απο την κολορι στο Περιστερι.
    Φετος στην πρωτη βροχη μουσκεψαν στο πανω μερος.Ξαναπηγα στην κολορι για παιδικο κρανος και ρωτησα και για γαντια.Μου δειχνει η υπαλληλος ενα ζευγαρι ολοιδια με τα δικα μου.Της εξηγω λοιπον οτι μπασανε νερο και εκπληκτος την ακουω να μου λεει οτι αυτα τα γαντια εχουν 2 χρονια εγγυηση.
    - Φερτε μου τα γαντια κι αν δεν εχουν σκισιμο σε ραφες κλπ. να σας τα αλλαξω!!!
    Πηγα χθες το βραδυ,εδωσα τα παληα και πηρα ενα ολοκαινουργιο ζευγαρι.

    ΜΠΡΑΒΟ στην κολορι για μια ακομα φορα για τον σεβασμο που δειχνει στον καταναλωτη-μοτοσυκλετιστη.Aς παρουν παραδειγμα καποιοι αλλοι που μας κοιταν σαν ευρωπουλα.

    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOMASKTM
    Εγγραφή
    27/07/2006
    Μηνύματα
    922
    σε αυτό το θέμα η colori δεν πιάνεται.τα μπουφάν και τα παντελόνια που τα φτιάχνουν αυτοί, έχουν εγγύηση εφ'ορου ζωής που καλύπτει τα πάντα.αμα το σκίσεις δηλαδή το στέλνεις και το επισκευάζουν δωρεάν.

  3. #3
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Το θεμα ειναι οτι τα γαντια κανουν 75 ευρω.Αν λοιπον ηταν καποιος αλλος ισως να μην μου ελεγε τιποτα για την εγγυηση και απλα να πουλαγε αλλο ενα ζευγαρι γαντια.Το να εισαι τιμιος και να ασχολεισαι με το εμποριο ειναι κατι που δειχνει εξωπραγματικο πλεον.
    Εχω παρει μπουφαν,κρανος δικο μου και του γιου μου,και σιγουρα αν θελησω κατι στο μελλον,θα κοιταξω πρωτα στην κολορι και μετα αλλου.

    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  4. #4
    Μακάρι ότι αγοράζαμε να προερχόταν από κατάστημα με την πολιτική της Colori !

    Πραγματικά είναι η ευχάριστη νότα μέσα στην τόση αδικία που κυκλοφορεί τριγύρω στην Ελληνική αγορά για τον καταναλωτή !

    Έχω πει πολλές φορές μπράβο στην Colori από παραδείγματα φίλων και γνωστών, άλλη μια φορά για τη δική σου εμπειρία !


Παρόμοια θέματα

  1. Manual ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ
    από dramesi στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2007, 12:23
  2. Συναγερμοί και εγγύηση
    από Ζεύκας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2007, 15:08
  3. ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ
    από WebArts στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2007, 13:01
  4. Times Moto και εγγυηση...
    από AlexT.SS1000.R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 03:53
  5. Service και εγγύηση
    από dio650gs στο forum BMW
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 12:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF