Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Φανάρι Jialing Nova 125

  1. #1

    Angry Φανάρι Jialing Nova 125

    Φίλοι μου καλησπέρα! Έχω ένα jialing nova το οποίο και έκανα 140cc απο 125 takegawa, sebring εξάτμιση αναρτ;hσεις honda κλπ κλπ... έχω όμως το εξής πρόβλημα!! Έπειτα απο δολιοφθορά σπάσανε οι βάσεις απο το φανάρι καθώς και απο τη μάσκα με αποτέλεσμα το φανάρι να αιωρέιται μέσα στο τιμόνι. Κοπανάει όταν πατάω σε λακούβα και φεύγει έξω απο αυτό! Παρήγγειλα μάσκα και φανάρι!!! Τη μάσκα την είχα σε 3 μέρες!!! Το φανάρι το περιμένω εδώ και 5 μήνες!!!! Έχουν πρόβλημα λεει ο έμπορος τα καράβια απο Κίνα!!!!! Αρχικά νόμιζα πως με δουλεύει... Ψάχνω όμως και σε άλλα μαγαζιά και δε βρίσκω!!!!! μπορει να με βοηθήσει κάποιος???

  2. #2
    Aυτό δεν είναι απομίμηση του inova; Αν ναι και αν ταιριάζει μπορεί να βρείς στα παπιομάγαζα ιμιτασιόν φανάρι για inova και να το βάλεις. Κοινώς πήγαινε με το φανάρι σου στο χέρι και τσέκαρε αν είναι ίδιο.
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  3. #3
    Μοιάζει δυστυχώς αλλα δέν είναι!!!! πολυ απελπισια!!!! έχει τύχει λάκουβα και να πεταχτεί έξω μπροστα σε κόσμο... ρεζίλι... ασε που έχει ραγίσει απτα κοπανήματα

Παρόμοια θέματα

  1. jialing-nova (honda innova) τι πιστονι ???
    από jakjak στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2012, 20:46
  2. το jialing nova 125 ειναι honda innova ???
    από jakjak στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2011, 16:03
  3. Κατανάλωση Kawasaki joy-r 125 vs Suzuki address 125 vs Deytona Nova 100
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2010, 19:59
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 00:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF