Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ψαχνω για δουλεια!

  1. #1
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176

    ψαχνω για δουλεια!

    οπως γνωριζεται αρκετη εργαζωμαι εδω και 7 μηνες σε ενα καταστημα με κινιτα!
    ολλα πανε καλα και προσπαθουμε αν και το αφεντικο μου εδωσε μια τελευταια ευκαιρια σημερα για μαλακια που εκανα τεσπα δεν ειναι κατι που θα χασω την εργασια μου......
    το θεμα μου ειναι υπαρχει ενα λογος σοβαρος που ψαχνω να ανεβω αθηνα οποτε ειδη εχω αρχισει να κιταω για εργασια στην αθηνα!οπιοςδηποτε γνωριζει κατι που μπορει να με βοηθειση θα παρακαλουσα να με ενημερωσει γιατι επηγωμαι πολυ!!
    υπαρχει λογος ανωτερας βιας!!!!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  2. #2
    Νέο μέλος Το avatar του/της viki
    Εγγραφή
    07/09/2004
    Μηνύματα
    11
    ΦΙΛΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

    ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

    ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΣ.

    ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.

    ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ, ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΘΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ! ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ!

  3. #3
    ireneepi
    Τι να κανεις ρε wolfy στην κωλοΑθηνα...

    καλα εισαι εκει που καθεσαι....

    εδω εμεις και ψαχνουμε να την κανουμε απο εδω.....


    ειναι μια ζουγκλα και ποσο μαλλον αμα δεν ξερεις....

  4. #4

    perierga pragmata

    otan eisai stin athina thes na ti kaneis apo tin athina kai otan eisai allou thes na rtheis athina i na fygeis apo kei poy eisai o anthropos den ikanopoiitai me tipota mi ti psaxneis einai perierga ta pragmata
    100 ΑΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ....

  5. #5
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    ειρηνη το ξερω οτι ειναι ζουγκλα εκει πανο απλα θελω να ρισκαρο λιγο να παψω να παιζω τη ζη εκ του ασφαλους και οπου βγαλει..
    τατοο εγω πρωσπικα οικανοποιουμε απλα το πολυ αλατι καλνει κακο ριξε και λιγο πιπερι!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  6. #6
    ειμαι αλλου Το avatar του/της dimitris74
    Εγγραφή
    09/08/2004
    Μηνύματα
    104
    φιλε μου καλως να ερθεις στην αθηνα γιατι σιγουρα στην πατρα απο πλευρας δουλειας ειναι πακετο με τοση ανεργια που υπαρχει
    αν ψαξεις σιγουρα θα βρεις δουλεια παρομοια με αυτη που εκανες αλλα πιστεψε τα λεφτα ειναι απελπιστικα λιγα για αυτη τη δουλεια.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert

    Με ελάχιστη προσοχή, είναι κινητήρες που δεν χρειάζονται να έχουν κάποιο σοβαρό service πριν τα 200.000 χλμ. σε αντίθεση, με τους τετραμπ@ύρδελους Ιαπωνικούς που στα 40000 σου ζητάνε τα "οικονομικά" και εύκολα προσητά, σε όλους τους πληθωρικούς αγοραστές τους ανταλλακτικά...

  7. #7
    Να εχεις κατα νου κατι πριν ερθεις Αθηνα
    Τα 600 ευρο σε επαρχια πχ ειναι 1000 στην Αθηνα.....
    Ακριβοτερα νοικια βενζινη κτλ

  8. #8
    Por donde saldra el sol? Το avatar του/της antares
    Εγγραφή
    21/06/2004
    Μηνύματα
    68
    Ρε παιδιά!
    Ο άνθρωπος θέλει να έρθει Αθήνα, έχει τους λόγους του.
    Τι βγήκαμε τώρα εμείς σαν τις Κασσάνδρες να τον αποθαρύνουμε, και του λέμε τι ζούγκλα που είναι και πόσο πιό ακριβά και δεν ξέρω 'γω τι;
    Να έρθει, και καλώς να ορίσει!
    Να δοκιμάσει την τύχη του και να μας έχει όλους εμάς συμπαραστάτες. Άλλος μπορεί να ακούσει για καμιά δουλειά, άλλος για κανένα φτηνό διαμέρισμα, άλλος θα του πει για εγγυημένο συνεργείο κλπ...
    Δεν παρατάει κανείς την πόλη του αν δεν το έχει πραγματικά ανάγκη.
    Και εκεί πρέπει να βοηθάμε, όπως θα σταματήσουμε να βοηθήσουμε και οποιονδήποτε δίτροχο σταματημένο στην άκρη του δρόμου.
    Και 'συ ρε woolfy... γράψε και τίποτα παραπάνω... πχ τι δουλειές θέλεις να κάνεις, τι δουλειές ξέρεις να κάνεις, τι θα έκανες μόνο προσωρινά, τι δε θα έκανες με τίποτα, κάτι τέλος πάντων, να μας προσανατολίσεις.
    Θ' αποθάνω θ'αποθάνω
    στο τιμόνι μου απάνω

Παρόμοια θέματα

  1. Ψάχνω για δουλειά...
    από manhunter στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2009, 11:02
  2. Ψαχνω για δουλεια
    από the who στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2007, 19:44
  3. Επείγον, ψάχνω για δουλειά!
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 12:15
  4. ΨΑΧΝΩ για ΤΕΛΙΚΟ AKRAPOVIC SLIP-ON FULL TITANIUM ΓΙΑ R1 03
    από RapidShade στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2005, 16:31
  5. ψαχνω για καγκελα,βαλιτσες
    από psyhakias στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 02:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF