Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 60

Θέμα: Brutale 750s ή street triple 675?

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
    Βρε παιδιά,και για το ducati,όλοι μου έλεγαν να μην το πάρω και να πάρω Z ας πούμε λόγω ακριβής συντήρησης.Αλλά και που μίλησα με ιδιοκτήτες άλλων μηχανών,λίγο πολυ οι τιμές των service στα ίδια κυμαίνονται.Επίσης και η triumph δεν είναι και καμιά φθηνή στα service της και στα ανταλλακτικά της,μια χαρά τσουχτερά είναι και αυτά.

    Αλλά για να προτείνει ο gixxerpap το triple αντί για το brutale,μάλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ...

    περιμενε....

    για να αποφυγω τις παρεξηγησεις....και εγω το brutale θα επαιρνα, αν δεν ειχα προβλημα να διαθεσω τουλαχιστο ?5000 παραπανω (αν ισχυουν τα περι προσφορας), και δε με ενοιαζε ποσα χρηματα θα χασω καποτε απο τη μεταπωληση....




    εννοειται οτι σε ποιοτητα κατασκευης, φινιρισμα κλπ κλπ ειναι πολυ ανωτερο....

    τωρα οσον αφορα την ικανοτητα σε στριψιμο και φρεναρισμα, δε μπορω να βαλω το χερι μου στη φωτια...

    το σιγουρο ειναι οτι το triple θα ειναι πιο ευκολοδηγητο, αλλα οταν παλι σε καβλωνει ενα μηχανακι, ποιος κοιταει τετοιες λεπτομερειες????

    αν εισαι τυπος που κραταει τη μηχανη του για χρονια, παρε αυτη που σου κανει κλικ ( το mv δηλαδη)...

    το σημαντικο ειναι καθε φορα που την καβαλας να σου βγαζει αυτο το συναισθημα που μονο μια μηχανη μπορει....


    Υ.Γ.: ....και θα επιμεινω κι ας το περασες στο ντουκου......παρε ενα tuono, και θα με θυμηθεις.....
    με ενα δυο πραγματακια, ειναι σκετη ανατριχιλα
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    περιμενε....

    για να αποφυγω τις παρεξηγησεις....και εγω το brutale θα επαιρνα, αν δεν ειχα προβλημα να διαθεσω τουλαχιστο ?5000 παραπανω (αν ισχυουν τα περι προσφορας), και δε με ενοιαζε ποσα χρηματα θα χασω καποτε απο τη μεταπωληση....

    εννοειται οτι σε ποιοτητα κατασκευης, φινιρισμα κλπ κλπ ειναι πολυ ανωτερο....

    τωρα οσον αφορα την ικανοτητα σε στριψιμο και φρεναρισμα, δε μπορω να βαλω το χερι μου στη φωτια...

    το σιγουρο ειναι οτι το triple θα ειναι πιο ευκολοδηγητο, αλλα οταν παλι σε καβλωνει ενα μηχανακι, ποιος κοιταει τετοιες λεπτομερειες????

    αν εισαι τυπος που κραταει τη μηχανη του για χρονια, παρε αυτη που σου κανει κλικ ( το mv δηλαδη)...

    το σημαντικο ειναι καθε φορα που την καβαλας να σου βγαζει αυτο το συναισθημα που μονο μια μηχανη μπορει....
    Τώρα μάλιστα.Κατάλαβα πως το εννοείς.

    Κοίτα,είπα μόνο για μεταχειρισμένο brutale αφού καινούριο ακόμα και με την προσφορά είναι πανάκριβο.

    Επίσης ένα θετικό(?) με την αγορά του brutale είναι ότι το παντρεύεσαι.Και αυτό είναι καλό για μένα γιατί γενικά ενθουσιάζομαι εύκολα με καινούρια μοντέλα κλπ αλλά με το brutale δεν έχω πρόβλημα να γεράσω μαζί του αφού πρόκειται για κορυφαίο (αν όχι ΤΟ κορυφαίο) γυμνό και δεν σκοπεύω να αλλάξω κατηγορία τουλάχιστον πριν τα 35.
    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap



    Υ.Γ.: ....και θα επιμεινω κι ας το περασες στο ντουκου......παρε ενα tuono, και θα με θυμηθεις.....
    με ενα δυο πραγματακια, ειναι σκετη ανατριχιλα
    Δεν το πέρασα στο ντούκου και το γουστάρω τρελά το tuono αλλά δεν μου έχει κάνει ρε γμτ αυτό το κλικ.Το έχω δει και στην πίστα να γαζώνει και στον δρόμο να μπαντοσουζιάζει αλλά χωρίς να λεώ ότι δεν μου αρέσει,αν ήταν να δω σε 1000 και πάλι θα προτιμούσα το speed triple...
    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  4. #19
    Αλλά και πάλι,τι ξέρω εγώ,5-6 μηχανάκια έχω οδηγήσει και όλοι λένε τα καλύτερα για το tuono.Βρε λες...?
    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  5. #20
    Brutale!
    www.mybike.gr forum , Husaberggggggggggg!!!

  6. #21
    Το MV το MV....μην ακούς κανέναν....
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  7. #22
    παντως εχω θα επερνα το benelli tnt!κ για να μην παρεξηγηθω Νιαρχος λεγομαι
    τεσπα αναμεσα απο τα δυο σιγουρα το BRUTALE!!καλα σου λενε κανε το σκατο σου παξιμαδι κ go for it!ειναι μια αποφαση την οποια δεν πιστευω οτι θα την μετανοιωσεις.
    δηλ τι θες να μας πεις οτι σκεφτεσαι να παρεις μηχανη απο μια χωρα που τρωνε ψαρι με τηγανητες πατατες ελα τωρα....

    παντως σκεψου πολυ σοβαρα κ την περιπτωση του tuono,ειναι φοβερη μηχανη
    despite my rage

    i'm still just a rat in a cage

  8. #23
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    αυτο το brutale ρε παιδια ποσο κανει καινουργιο, τι σοι μηχανατσι ειναι

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    αυτο το brutale ρε παιδια ποσο κανει καινουργιο, τι σοι μηχανατσι ειναι
    Αν δεν κάνω λάθος αδερφέ από Θεσσαλονίκη είσαι,οπότε πάνε ρίξε μια ματιά στον Τερζή να δεις και τιμές.Ετοιμάσου για εγκεφαλικά όμως...

    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  10. #25
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
    Αν δεν κάνω λάθος αδερφέ από Θεσσαλονίκη είσαι,οπότε πάνε ρίξε μια ματιά στον Τερζή να δεις και τιμές.Ετοιμάσου για εγκεφαλικά όμως...

    απο θεσσαλονικη ειμαι και σε ξερω κι ολας


  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    απο θεσσαλονικη ειμαι και σε ξερω κι ολας

    Είσαι ο και λέγεσαι:

    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  12. #27
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
    Είσαι ο και λέγεσαι:

    ειμαι ο Μπαμπης απο Θερμη

    την κυριακη σε ειδα με το μανστερ να φευγεις απ τη eurotech να βγεις περιφεριακο, ερχομουνα απο απεναντι με την παπια

    Υ.Γ για να μη λεω μαλακιες ο Κυριακος απο Θερμη δεν εισαι που εχει το ιντερνετ καφε ?????:rotflmao: :rotflmao:


  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    ειμαι ο Μπαμπης απο Θερμη

    την κυριακη σε ειδα με το μανστερ να φευγεις απ τη eurotech να βγεις περιφεριακο, ερχομουνα απο απεναντι με την παπια

    Υ.Γ για να μη λεω μαλακιες ο Κυριακος απο Θερμη δεν εισαι που εχει το ιντερνετ καφε ?????:rotflmao: :rotflmao:

    Ωχ μας πιάσανε!Ρε η interpol είσαι??!?Μέσα έπεσες:rotflmao: :rotflmao:

    :hypnotize
    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
    Αλλά και πάλι,τι ξέρω εγώ,5-6 μηχανάκια έχω οδηγήσει και όλοι λένε τα καλύτερα για το tuono.Βρε λες...?
    Αν δεν θελήσεις πάντως να μπλέξεις με εισαγωγή απ΄το εξωτερικό για το (πανέμορφο) βρούτο, και σκεφτείς να ρίξεις μια ματιά σε tuono, κοίτα και αυτό που δίνει ένα παιδί από Θεσ/νίκη στο apriliabikers

    Μόνο οι εξατμίσεις έχουν ένα χιλιάρικο και έχει 4 χρόνια εγγύηση (3.5 ακόμα το συγκεκριμένο)

    Για την επιλογή μεταξύ των 2 τι να σΕ πω. Το μόνο κοινό που έχουν είναι πως είναι γυμνά. Το 750 πάντως είχε ψιλοχαντακωθεί απ΄τον μεγάλο αδελφό του, που προσέφερε το ίδιο πακέτο με πολύ περισσότερο γκάζι.
    Το 750 το έχει οδηγήσει ο sapila racing. Αν θες ρίξτου ένα πμ να σου πει εντυπώσεις.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
    ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!


    το τρίπλ που το οδήγησα (όπως και όλα τα άλλα της κατηγορίας) ήταν καλύτερο μόνο από το φέιζερ!!!! (μακράν το χειρότερο δίκυκλο!!!!)


    όχι τρίπλ.....

    κάνε το σκατό σου παξιμάδι και πάρε το ΜV.....

    κ σε είχα συμπαθήσει ρπμ...


Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. street triple 675
    από aris13 στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2009, 13:54
  2. Street Triple (675) 2008
    από lifecatcher στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2008, 12:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF