Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΖΑΝΤΕΣ ΓΙΑ Xt660r

  1. #1

    ΖΑΝΤΕΣ ΓΙΑ Xt660r

    Μολις πηρα το ΧΤ απο ακτινολογηση .Μετα την σκληρη χρηση του καλοκαιριου ,δηκαβαλο ,φορτομενο σε κακοτραχαλους χωματοδρομους στην κρητη , ειχα 4 βουλιαγματα στην μπροστα ζαντα και 3 στην πισω .Συζητοντας με τον τεχνικο εμαθα οτι το xt660r εχει χαμηλης ποιοτητας ιταλικες ζαντες και μου συστησε για σκληρη χρηση να βαλω ζαντες EXCELL η' TAKASAGO . Εχει κανεις αναλογη εμπειρια , και γενικως τι προτεινετε ? Τον Φλεβαρη σχεδιαζω να παω ΤΥΝΗΣΙΑ και δεν θα'θελα να μεινω στην μεση του πουθενα απο ενα τοσο ηλιθιο προβλημα ...
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ , ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΜΑ ΞΗΓΙΕΣΑΙ ΝΤΡΕΤΑ !

  2. #2

    Re: ΖΑΝΤΕΣ ΓΙΑ Xt660r

    Αρχικά δημιουργήθηκε από postman
    Μολις πηρα το ΧΤ απο ακτινολογηση .Μετα την σκληρη χρηση του καλοκαιριου ,δηκαβαλο ,φορτομενο σε κακοτραχαλους χωματοδρομους στην κρητη , ειχα 4 βουλιαγματα στην μπροστα ζαντα και 3 στην πισω .Συζητοντας με τον τεχνικο εμαθα οτι το xt660r εχει χαμηλης ποιοτητας ιταλικες ζαντες και μου συστησε για σκληρη χρηση να βαλω ζαντες EXCELL η' TAKASAGO . Εχει κανεις αναλογη εμπειρια , και γενικως τι προτεινετε ? Τον Φλεβαρη σχεδιαζω να παω ΤΥΝΗΣΙΑ και δεν θα'θελα να μεινω στην μεση του πουθενα απο ενα τοσο ηλιθιο προβλημα ...
    excell πολυ καλα λογια ακουγονται

  3. #3
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!ΕΧΩ ΤΟ ΧΤΧ ΚΑΙ ΦΟΡΑΕΙ EXCEL TAKASANO APO TH MANA TOY,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΙΔΙΑ ΖΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ XTR!!!

  4. #4
    Λέτε η Takasago να είναι το ίδιο με την Excel?

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  5. #5
    excel ειναι η εταιρια κατασκευης και takasano το μοντελο!!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF