Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚΑ..

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450

    ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚΑ..

    οι φίλοι μας οι μπάτσοι σαν άλλοι Αι Βασίληδες έχουν επιδωθεί σε απίστευτο σαφάρι ενόψει Χριστουγέννων....πέρα απο τα συνηθισμένα μπλόκα υπάρχουν και κάποια kinder έκπληξη ...

    λοιπόν ασυνήθιστο μπλόκο που πρέπει να προσέχουν ειδικά οι φίλοι με τις πάπιες....
    συχνά πυκνά τις τελευταίες μέρες στη διασταύρωση Ούλοφ Πάλμε με Παπάγου στα Ιλίσια τη στήνουν ζητάδες με ιδαίτερη προτίμηση στις πάπιες (όχι φούρνου) αλλά σε όλες τις άλλες εκδοχές...

    προσοχή λοιπόν σε όσους περνάνε απο την περιοχή....συχνά μπλόκα και μετά τις 9 το βράδυ....
    για να σώσετε τον μισθό σας και να μην τον φάνε τα λαμόγια του υπουργείου για καμιά ασήμαντη παράβαση ....(του στύλ δεν μου αρέσει η μπλούζα που φοράς και θα σου κόψω κλήση για κράνος.... )
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  2. #2

    Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚΑ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    ...)
    ειναι πολυ γνωστο σημειο,προσφατα τους ειδα κατα τις 03:00 στηνονται απο την μερια του βιντεο κλαμπ,(inn νομιζω),Να σημειωσω πως την Τεταρτη που ανεβηκα Βολο δεν υπηρχε ψυχη απο δαυτους στην εθνικη,ηταν λογω του χιονονερου και του φοβερου κρυου!!
    Σημερα το απογευμα κατα τις 5 που πηγα μεχρι το αεροδρομιο να δοκιμασω το κρανος την ειχαν πεσει στην ευθεια που εχει οταν γυρνας απο το αεροδρομιο και μπενεις στον περιφεριακο Υμηττου,Δεν καταλαβα αν σημαδευε εμενα ή τα αυτοκηνιτα,αλλα δεν προλαβε να με δει και πολυ καλα.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450

    Re: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚΑ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ειναι πολυ γνωστο σημειο,προσφατα τους ειδα κατα τις 03:00 στηνονται απο την μερια του βιντεο κλαμπ,(inn νομιζω),
    nai video inn λεγεται, αλλα εγώ τους βλεπω συνήθως πρωι και νωρίς το βραδυ απο την απέναντι μεριά του βίντεο INN....παλαιότερα δεν ειχα δει ποτε μπλοκο εκει τετοιες ώρες....

    το βράδυ καλά κάνουν και τη στήνουν μπας και πιάσουν κανέναν μεθυσμένο......αλλά το πρωί και βραδακι είναι τα κλασικά εισπρακτικά μπλόκα....
    ειναι χαρακτηριστικό οτι αυτό το φανάρι της διασταύρωσης παραβιάζεται συνέχεια απο αυτούς που κατεβαίνουν την Παπάγου και στρίβουν αριστερά στην Ουλοφ Πάλμε....
    αλλά οσες φορές τους έχω πετύχει σταματημένος στο φανάρι που κατεβαίνει η Παπανδρέου ποτέ δεν δίνουν σημασία στην παραβίαση του φωτεινου σηματοδότη....πάντα κοζάρουν και σταματάνε μοτοσυκλετιστές...
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  4. #4
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877
    Ολα τα γνωστα μπλοκα της καθε περιοχης καθε μερα ειναι στα ποστα τους.

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΧΑΖΟΚΛΗΣΕΙΣ.

    Καλα Χριστουγεννα.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Ολα τα γνωστα μπλοκα της καθε περιοχης καθε μερα ειναι στα ποστα τους.

    Καλα Χριστουγεννα.
    ο υπουργός Δημοσίας Τάξης μιλάει???
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

Παρόμοια θέματα

  1. τα ίδια και τα ίδια
    από panagiotispapa στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2007, 01:59
  2. τα θελουμε και τα παθαινουμε....
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2007, 18:29
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2007, 00:54
  4. Τα πρώτα και τα δεύτερα λόγια στη Σελήνη
    από mbjp στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 18:29
  5. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2005, 22:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF