Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

  1. #1

    Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Οι νέοι λάτρεις του είδους ίσως να λατρέψουν και τα σχετικά με την οδήγηση στο χώμα θέματα που ποστάρανε τα παιδιά στο: http://www.motocikleta.gr/forum

    Μπράβο τους.

  2. #2
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Οι νέοι λάτρεις του είδους ίσως να λατρέψουν και τα σχετικά με την οδήγηση στο χώμα θέματα που ποστάρανε τα παιδιά στο: http://www.motocikleta.gr/forum

    Μπράβο τους.
    Oraios o tropos sou!!!

    Arxika poia endurozisitisi eksefanistike ??


    kai deftero pos ti h diafimisi?
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    a! ok einai to site poy zitaei 12 euro apo ta melh toy gia na toys "poulisei" ekptoseis katasthmaton



    :rotflmao:



    Ego tha elega se opoion diafonei me to moto.gr kai to yfos toy na dokimasei to bikenet.gr h' to offroad.gr gia xoma.... poly sovara forums me arketes plirofories kai pano ap'ola me SEVASMO sta melh toys.


    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    aaaaaaa χαχαχαχαχαχαχαχαχα

    ρε παλουκάρια μου λείπουνε 12€ ρε γαμώτο για να γίνω μέλος....

    χαχαχαχαχαχαχα

    βρεεεεεεε μπαγΑΑΑσα.....(ωραίο κομμάτι)

  5. #5

  6. #6
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Τα μέλη μας είναι συνολικά 1113

    Do the math


  7. #7
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Οι νέοι λάτρεις του είδους ίσως να λατρέψουν και τα σχετικά με την οδήγηση στο χώμα θέματα που ποστάρανε τα παιδιά στο: http://www.motocikleta.gr/forum

    Μπράβο τους.
    Και τι σχετικα λενε με την οδηγηση στο χωμα βρε Ζιρεους να μαθουμε και εμεις ??????

    Πες το μας !!:wacko: ( Με δικα σου λογια...)

    Γιατι την τελευταια φορα που σε θυμαμαι να μιλησες για χωμα ηταν τα μπινελικια σου γιατι δεν μπορουσαμε να κατανοησουμε πως εγραφαν τα βιβλια σου το στριψιμο του Μακ Γκραθ μεσα σε πιστα ......

    Τουλαχιστον ελπιζω τα παιδια εκει μεσα να σε βοηθησαν να κανεις κατι με μοτο ( εστω μια φορα στην ζωη σου) ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ !!! Και οχι στην θεωρια.......


  8. #8
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.192

    Re: Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Και τι σχετικα λενε με την οδηγηση στο χωμα βρε Ζιρεους να μαθουμε και εμεις ??????

    Πες το μας !!:wacko: ( Με δικα σου λογια...)

    Γιατι την τελευταια φορα που σε θυμαμαι να μιλησες για χωμα ηταν τα μπινελικια σου γιατι δεν μπορουσαμε να κατανοησουμε πως εγραφαν τα βιβλια σου το στριψιμο του Μακ Γκραθ μεσα σε πιστα ......

    Τουλαχιστον ελπιζω τα παιδια εκει μεσα να σε βοηθησαν να κανεις κατι με μοτο ( εστω μια φορα στην ζωη σου) ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ !!! Και οχι στην θεωρια.......

    τι να του πουνε εκει μεσα για χωμα βρε κωστα.....οι μισοι οδηγουν tdm και ειναι ευτυχισμενοι μ'αυτο...
    :rotflmao:
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  9. #9
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius


    Ego tha elega se opoion diafonei me to moto.gr kai to yfos toy na dokimasei to bikenet.gr h' to offroad.gr gia xoma.... poly sovara forums me arketes plirofories kai pano ap'ola me SEVASMO sta melh toys.



    Julius αν μου επιτρέπεις να προσθέσουμε και το www.trailride.gr που είναι σχετικά καινούριο
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  10. #10
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: Re: Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
    τι να του πουνε εκει μεσα για χωμα βρε κωστα.....οι μισοι οδηγουν tdm και ειναι ευτυχισμενοι μ'αυτο...
    :rotflmao:
    Δεν εχω προβλημα με μελη του αλλου φορουμ η το ιδιο το φορουμ.......\

    Ο συγκεκριμενος θεωριας ειχε δωσει στο παρελθον συμβουλες..... οδηγησης στο χωμα , απιστευτης βλακειας και επικινδυνοτητας, καθως ουτε ο ιδιος μπορουσε να κατανοησει αυτα που διαβαζε στα βιβλια του με αποτελεσμα να τα μεταφραζει οπως θελει........

    Το οτι βγαινει με παραπλανητικα ποστ σαν το κραχτη στα βλαχικα για να διαφημησει ενα αλλο φορουμ, μου ειναι παντελως αδιαφορο .....


  11. #11
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Julius αν μου επιτρέπεις να προσθέσουμε και το www.trailride.gr που είναι σχετικά καινούριο


    Vevaios file marie


    U R Right
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  12. #12
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Re: Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
    τι να του πουνε εκει μεσα για χωμα βρε κωστα.....οι μισοι οδηγουν tdm και ειναι ευτυχισμενοι μ'αυτο...
    :rotflmao:

    sotiraki auto pou les einai foul file, to miso toylaxiston an kai katalaveno pos to les
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  13. #13

    Re: Re: Για την εντουροσυζήτηση που εξαφανίστηκε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    Oraios o tropos sou!!!

    Arxika poia endurozisitisi eksefanistike ??


    kai deftero pos ti h diafimisi?

    Η συζήτηση που εξαφανίστηκε -την έψαχνα όταν πήγα να ποστάρω- ήταν αυτή.
    Δε ξέρω άν κάνατε καμμιά μεταφορά ή έγινε κάτι, επειδή έλλειπε, πόσταρα νέο θέμα...



    Η "διαφήμιση" που έκανα έχει να κάνει με τα αρκετά σε μέγεθος άρθρα από περιοδικά σε σχέση με το εντούρο, πράγμα που εύκολα μπορεί να καταλάβει κανείς άμα γραφτεί. Τα 12 ευρώ δεν τα έδωσα ποτέ, ούτε πρόκειται -το ότι έχει διαφημίσεις το σάιτ δε με χαλάει, έχω δει πολλά με διαφημίσεις. Μη ξεχνάτε ότι τα φόρα τα μέλη τα κάνουν αυτό που είναι, και όχι οι σπάμερς.

    Ακόμα πιστεύω ότι η θεωρία σε γλιτώνει νωρίς από χαζές τούμπες ότι και να λέτε, προτιμώ το πιτσιρικά να το ψάχνει παρά να πέφτει 400 φορές για να καταλάβει γιατί τρώει την ίδια τούμπα συνέχεια.

    Έστω και άν δει σε ένα αρχαίο τεύχος ενός περιοδικού για μηχανές, έναν εκπαιδευτή πχ να αναλύει μια στροφή σε χώμα, κερδισμένος βγαίνει παρά να δοκιμάζει μόνος του.



    Άν έβρισκά το παραπάνω ποστ τότε που το έψαχνα, η απάντησή μου θα ήταν απλά "Δες άμα σε ενδιαφέρουν και τα άρθρα στο www.motocikleta.gr/forum", και θα τελείωνα εκεί.

    Το όλο ατυχές θρεντάκι που σας ενόχλησε μπορείτε κάλλιστα και να το σβήσετε, δεν γράφω πια στο www.motocikleta.gr/forum (δε γράφω γενικά μη μου ανησυχείτε), και οι αναφορές των παρακάτω σε μένα με αφήνουν αδιάφορο -ειδικά όσων βιάζονται να ποστάρουν είτε για να γλείψουν, είτε επειδή σπάστηκαν στο παρελθόν με μένα.

    Άμα δε καταλαβαίνετε τί γράφω, στη τελική ρωτείστε κάναν άλλο που ξέρει καλύτερα, δεν είμαι εκπαιδευτής, ούτε έχω χρόνο για να αναλύω την ήδη απλοϊκή σκέψη που παραθέτω. Άσε που δεν είμαι αλάθητος όπως και μερικοί από σας...

    Διαβάστε και βγάλτε τα δικά σας συμπεράσματα.


    Το λέει και η υπογραφή μου... Χ?στηκα, για το πως σχολιάζετε κάτι που λέω επειδή το είπα εγώ.

    Για τους άλλους, το κάνω σπάνια πια, δικαιούστε όμως μια απάντηση από ένα απλό μέλος:

    sas, mou klaneis ta apidia...

    Sapadak, συγχαρητήρια που δε κάνατε τη πρόσθεση...

    STOYBI, μη παρασύρεσαι εύκολα σε νετοκαυγάδες, υπερβάλλεις όταν τσαντίζεσαι και χάνεις και συ το δίκιο σου... Είναι ευπρόσδεκτα όλα τα σχόλια σου πάνω σε ότι έχω γράψει εδώ και αλλού. Πολύ πιθανό να τα έχω μπερδέψει κάπου, άμα δεν βγει κάποιος και να πεί "Όπα ρε μα#άκα zireous εκεί είσαι λάθος", εύκολα μπορεί να μείνει κάτι στραβό μετέωρο. Θα σεβαστώ καταρχήν το θάρρος της γνώμης σου και την εμπειρία σου στο χώμα, παρόλο που παλιότερα ψάχναμε για πολύ λίγο ποιός έχει μεγαλύτερο πληκτρολόγιο... Εγώ το έχω, μη το ψάχνεις παρεπιπτόντως...



    Πάρτε και μια τελευταία σκέψη για αντίο, όλα τα φόρα είναι για τα μπάζα, εκτός άμα ασχοληθείς αρκετά με αυτά, ώστε να διακρίνεις πόσο ψάξιμο έχουν ρίξει μερικοί...

    :ZZZ:ireous

  14. #14
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Κλασσικη καταληξη thread στο μοτο...


    +1 Zireus


    Ματακια εχουμε και βλεπουμε και τους ξερολες και τους "Ολα τα ξερω-Ολα τα μαχαιρωνω"
    που δεν σηκωνουν ουτε ενα ενημερωτικο διπλανο threadακι...

    Λες και δεν καβαλαμε ολοι μηχανες...τι να πω...

    Κατα τ αλλα σου παει πολυ η διαφημιση zireus χαραμιζεσαι με την δουλεια που κανεις...
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
    Κλασσικη καταληξη thread στο μοτο...


    +1 Zireus


    Ματακια εχουμε και βλεπουμε και τους ξερολες και τους "Ολα τα ξερω-Ολα τα μαχαιρωνω"
    που δεν σηκωνουν ουτε ενα ενημερωτικο διπλανο threadακι...

    Λες και δεν καβαλαμε ολοι μηχανες...τι να πω...

    Κατα τ αλλα σου παει πολυ η διαφημιση zireus χαραμιζεσαι με την δουλεια που κανεις...

    Μη το βλέπεις έτσι τόσο πολύ LsKostas, πάντα θα πλακωνόμαστε για κάτι στα φόρα -είναι που δεν αδειάζω να κεράσω μπύρες.

    Απ'την άλλη, καί ο Julius, καί ο marios8 μου δώσανε από ένα λινκ για το σάιτ μου, οπότε κάτι βγήκε από το θρεντάκι... Εκεί να δεις διαφήμιση που τρώνε όλα τα σχετικά φόρα, και ούτε μισή μπύρα δε κεράσανε ποτέ τα καθίκια. Στο τέλος θα βάλω κάνα paypal και θα χε#τώ στο τάλαρο...


    Όσο για τη διαφήμιση πιο πάνω, ναί, άλλη μια χαμένη λαμπρή καριέρα που δεν ασχολήθηκα...






    Προτείνω να το τσουλήσετε λίγο το θρεντάκι σιγά σιγά προς σκουπίδια μεριά, καθότι άσχετο με το υποφόρουμ...

    Άν επιμένετε να κάνετε διαμάχες της προκοπής με μένα υπάρχει πάντα το www.greek-lesbian-riders.com να τα πούμε από κοντά, φορέστε όμως πρώτα κάτι άνετο...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Την ώρα που εδώ θα "διαδηλώνουμε" για το άρθρο 16...
    από Cpt. Haddock στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2007, 14:46
  2. Αυτά που λες για την λακούβα
    από vaskunito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2006, 06:41
  3. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2004, 09:08
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2004, 17:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF