Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 58

Θέμα: Μην το διαβασετε αν εχετε καλη διαθεση

  1. #1

    Μην το διαβασετε αν εχετε καλη διαθεση

    Ενα συγνωμη εκ των πρωτερων για τα γαλικα


    Θελω να παρω τη μηχανη να φυγω, να κρυφτω απο τον κοσμο, απο τον εαυτο μου.
    Παλι καλα που κανω κ διαιτα γιατι θα ειχα κατεβασει κανα δυο μπουκαλια...
    Μου τη δινει ρε πουστη μου που δεν μπορω να πω και γω"θα κατσω να σκασω για μια γυναικα? δεν αξιζουν",να γινω για λιγο σαν αυτους που εχουν τις "γκομενες" για πηδημα μονο...
    Αλλα δεν μπορω...
    Ευχη και καταρα σας δινω να μην σας μεινει ποτε καμια αποθημενω και να μην αφεινετε ποτε και τιποτα για το αυριο γιατι εγω τωρα θα μετανιωνω μια ζωη γιατι πολυ απλα πια ειναι αδυνατο...εφυγε.και μαζι της ενα κομματι μου.
    Ξερω οτι ειστε μεγαλυτεροι οι περισσοτεροι απο εδω και τα εχετε ζησει αυτα αλλα κ παλι...Ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου
    Δεν εχει νοημα να πω κατι αλλο, να ειστε παντα καλα
    Καληνυχτα

  2. #2
    Κοπέλι μου εσύ να είσαι καλά και γυναίκες ουουουουουουουουου! Όσες θέλεις!
    Υπομονή, θα το ξεπεράσεις! Και μετά θα είσαι πολύ καλύτερα και πολύ σοφότερος!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  3. #3
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Φίλε λίγο-πολύ τα έχουμε περάσει όλοι αυτά...Καλά έκανες και τα έβγαλες από μέσα σου, όμως είσαι μικρός ακόμα και η ζωή συνεχίζεται!!!
    Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως το εννοώ...

    Και επειδή κάνεις δίαιτα τσίμπα 3 μπίρες από εδώ

    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  4. #4

    Re: Μην το διαβασετε αν εχετε καλη διαθεση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OnceuponAtime
    Ενα συγνωμη εκ των πρωτερων για τα γαλικα


    Θελω να παρω τη μηχανη να φυγω, να κρυφτω απο τον κοσμο, απο τον εαυτο μου.
    Παλι καλα που κανω κ διαιτα γιατι θα ειχα κατεβασει κανα δυο μπουκαλια...
    Μου τη δινει ρε πουστη μου που δεν μπορω να πω και γω"θα κατσω να σκασω για μια γυναικα? δεν αξιζουν",να γινω για λιγο σαν αυτους που εχουν τις "γκομενες" για πηδημα μονο...
    Αλλα δεν μπορω...
    Ευχη και καταρα σας δινω να μην σας μεινει ποτε καμια αποθημενω και να μην αφεινετε ποτε και τιποτα για το αυριο γιατι εγω τωρα θα μετανιωνω μια ζωη γιατι πολυ απλα πια ειναι αδυνατο...εφυγε.και μαζι της ενα κομματι μου.
    Ξερω οτι ειστε μεγαλυτεροι οι περισσοτεροι απο εδω και τα εχετε ζησει αυτα αλλα κ παλι...Ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου
    Δεν εχει νοημα να πω κατι αλλο, να ειστε παντα καλα
    Καληνυχτα
    καλα που το επαθες τωρα (19 χρονων...υπαρχει τετοια ηλικια??? )...τωρα ξερεις...


  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527
    μην ανησυχεις,κι εμεις εχουμε περασει απο εκει...τοτε μαλιστα ελεγα να πουλησω το μεταχειρισμενο παπακι που ειχα για να βγαλω εισιτηριο για την ιταλια και να μενω σε σκηνη που δεν ειχα καν...!!

    και γιαυτο ειμαστε εδω,να σου συμπαραστεκομαστε οπως και σε ολους μας βεβαια οπως μπορουμε και οπως ξερουμε

  6. #6
    Χαλαρωσε αγορινα και μη μασας!

    Οι γκομενες κι οι μηχανες,
    εχουνε λυπες και χαρες

    Τακω και μερικες
    money cant buy me love !!!

  7. #7
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Να ρωτήσω εσείς που τελικά το διαβάσατε και κερνάτε μπύρες ,είχατε κακή διάθεση ???







    Ρε λεβέντη ,βρες μερικούς φίλους σου , πάρε ένα ταξί τράβα σε ενα μπάρ πιες μερικές παγωμένες και χαβαλέδιασε το με τους φίλους σου ....αντε μπράβο !
    (σε λίγο καιρό ,πάλι πίσω απο φουστάνια θα τρέχεις ....όπως όλοι )

  8. #8

    Re: Μην το διαβασετε αν εχετε καλη διαθεση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OnceuponAtime
    Μου τη δινει ρε πουστη μου που δεν μπορω να πω και γω"θα κατσω να σκασω για μια γυναικα? δεν αξιζουν",να γινω για λιγο σαν αυτους που εχουν τις "γκομενες" για πηδημα μονο...
    Αλλα δεν μπορω...
    Ρε συ...
    Μη σκας..
    Ειδικά αν είναι εκείνη που σκέφτηκα...



































    Η Αλεξανδράτου είναι μεγάλη πουτ@ν@ και δεν σου άξιζε...
    :rotflmao:

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Συγνωμη ρε φιλε αν ηξερα οτι θα στενοχωρεθεις τοσο δε θα το εκανα...
    Η τουλαχιστον δε θα το εβγαζα σε dvd...

  10. #10
    Ολα καλα!

    Η ζωη κανει τον κυκλο της και απλα ζαλιστικες λιγουλακι...
    Ταξι, παρεα, μπυριτσες και ολα καλα ειναι....
    Και οταν θες να τα βγαλεις απο μεσα σου, εδω ειμαστε!

    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  11. #11
    Αλεξ... ο τίτλος σου είναι tricky και τραβάει και όσους έχουν πολύ καλή διάθεση.

    Μια φορά και ένα καιρό αγάπησα, ερωτεύτηκα και... μάντεψε.. έφυγε.. είπα όλα τέλος.. στην ηλικία σου ήμουν. Δεν πρόκειτε ξανά και δεν έχει τίποτα νόημα χωρίς αυτον... πολύ άσχημες σκέψεις...κι όμως....

    Ερωτευτηκά, έζησα 4 χρόνια λουκούμι... τελείωσε και αυτό... τα έβαψα μαύρα...
    Από αντίδραση πήγα στο άλλο άκρο. Δεν με ένοιαζε, παρτάκιας έγινα... αλλά κάποια στιγμή με κούρασε και είδα πως απλά με "σκορπάω" δεξιά και αριστερά.

    Απο το πουθενά γνωρίζω κάποιον και την πατάω πολύ άσχημα.. δεν τον έζησα... διεκδικούσα αλλά τρίχες... σταγόνες πήρα απο αυτό που ήθελα και πολύ πόνο... αλλά μου άρεσε... κάπου εκεί ένοιωσα ευτυχισμένη.. επειδή πόναγα.. είπα οτι ΖΩ... το ζω με όλα του... τις μικρές αλλα ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ χαρές αλλά και τον πόνο... η ζωή έχει απο όλα, χαρά, πίκρα, μαγεία, πόνο, ΧΡΩΜΑΤΑ και ΕΙΚΟΝΕΣ πολλές!
    Ήταν ένας χρόνος που έμεινα εντελώς μόνη και κλεισμένη μέσα αλλά το γούσταρα. Πονάω επειδή αγαπάω έλεγα. Είναι ευλογία να νοιώσεις λατρεία θαυμασμό και αγάπη. Ήμουν τυχερή που το ζούσα.

    Ξανα αγάπησα, ερωτευτηκά έχτιζα όνειρα και πληγώθηκα... γκρεμοτσακίστηκα... αντίδραση μετά... μλκιες έκανα, πλήγωσα εγώ και πήρα κόσμο στον λαιμό μου... δεν αξίζει... Πεθαίνει ο παιδικός μου ΜΕΓΑΛΟΣ έρωτας (τα 4 χρόνια λουκούμι) που ήταν πάντα με μια μικρή (τεράστια) ελπίδα πίσω στο μυαλό μου οτι θα γερνούσαμε μαζί... ήρθαν τα πάνω κάτω... ΟΛΑ διαγράφηκαν.. ΟΛΑ. ΤΙΠΟΤΑ. ΤΕΛΟΣ. ΚΕΝΟ._

    .....έχουν περάσει 9 μήνες... ήταν ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ... αλλά πετάω στα σύννεφα... νοιώθω απίστευτα πράγματα. Έχω τρομερά καλή διάθεση, την έχω πατήσει με μια "νάρκη" που ανα πάσα στιγμή θα κάνει τεράστιο ΜΠΑΜ, αλλά το ζώ, επέλεξα να το ζήσω με τα όλα του.

    Όλα μεσα στο πρόγραμμα είναι, απλά κάτσε και απόλαυσε ότι και όπως σου σερβίρει η ζωή.. Είμαστε οι εμπειρίες μας, τα κομμάτια που μοιραστήκαμε και χάσαμε... και κάθε φορά είναι μοναδικό..




    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

  12. #12
    Θεσσαλικό Κλιμάκιο ! Το avatar του/της Hell_Rider
    Εγγραφή
    14/01/2007
    Μηνύματα
    1.373
    αδερφε μην μασας τπτ ! θα περασει με τον καιρο....

    Women! women! - Lots of pretty women.....υπαρχουν πολλες εκει εξω....


    οπως λενε και οι Def Leppard...




    Now people keep asking if we're going to change
    I look'em in the eye
    Tell'em no fucking way !!!

  13. #13
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260

    Re: Μην το διαβασετε αν εχετε καλη διαθεση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OnceuponAtime
    Μου τη δινει ρε πουστη μου που δεν μπορω να πω και γω"θα κατσω να σκασω για μια γυναικα? δεν αξιζουν",να γινω για λιγο σαν αυτους που εχουν τις "γκομενες" για πηδημα μονο...
    α
    μην ακους βλακειες, σημασια εχει να ζεις οπως σε γεμιζει εσενα

    οχι οπως ειναι βολικο, ή λενε οι "μαγκες"..






    παω τωρα γιατι ηρθε ενα γκομενακι για ξεπετα..:rotflmao:
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    φιλε μη μασας ολοι τα χουμε περασει αυτα και μια και δυο και τρεις
    πακετωνεσε για λιγο δεν τρως δεν μιλας,πινεις
    αλλα ευτυχως κραταει λιγο
    ο χρονος που λενε ειναι ο καλυτερος γιατρος
    σε λιγο καιρο θα εισαι παλι στα πανω σου με νεα πραγματα στη ζωη σου
    και ολα τα ασχημα θα τα θυμασαι και θα λες για αυτα τρελενομουν τοτε?
    καλη παρεα θες και κανα ποτηρακι
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  15. #15
    wellcome to the club.
    19 είπαμε ?
    Μεγαλώνεις φιλαράκι , κι αφου μίλησες μόνο για τη θλίψη σου , χωρίς κακό λόγο γιαυτην....
    Γίνεσαι αντρας σωστός , λεβέντης και παληκάρι....
    Τώρα αν σου πώ πως σε ζηλεύω?

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μην το διαβασετε.
    από FestoNero στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2009, 07:31
  2. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2007, 16:02
  3. Μην οδηγειτε αν εχετε πιει ρεεεεεε!!!
    από ledz στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2006, 09:12
  4. Μην το χάσετε, θα χάσετε...
    από swtos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2004, 14:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF