Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 34

Θέμα: Γ@μω την γκαντεμια μου

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της voudarxos
    Εγγραφή
    12/09/2004
    Μηνύματα
    45

    Γ@μω την γκαντεμια μου

    Ξεκιναω ρε αδερφια σημερα το πρωι να παω στην δουλεια και μου ερχεται η φαινη ιδεα::::::::
    Λεω Σαββατο ειναι ....οι δρομοι ειναι ψιλοερημοι 8 το πρωι αντι να παρω το πατινι θα παω με το CBR.......ετσι να ξεσκουριασει λιγακι.
    Ξεκιναω χαλαρα γιατι εχω να το κινησω κανα μηνα και μολις βγαινω παραλιακη (Μεγαλου Αλεξανδρου) μετα το Μακεδονια Παλλας κατι με πιανει βλεποντας αυτη την απεραντη ευθεια αδεια και τρελενομαι.........
    2η σουζα καμια 50ρια μετρα 3η-4η-5η καμια 200ρια χιλιομετρα και σκαει μυτη απο το πουθενα..............ενα περιστερι η κατι τετοιο τεσπα και σημαδευει την μουρη μου.
    Σκυβω οσο γινεται να το αποφυγω (σε κλασματα συμβαινουν ολα αυτα) καιβρισκει το ρημαδι πανω στο κρανος.
    ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.
    Κανω δεξια και αφου στυαυροκοπηθηκα καμια δεκαρια φορες ειδα το συνεφο με τα πουπουλα και μεπιασε το νευρικο μου..
    Απολογισμος.....
    Κρανος 300ευρα για πεταμα απο κωλοπουλι το βρακι γεματο και ξανα μαλακιες με το κτηνος νιετττττττ.
    Α και το κεφαλι ακομη ποναει:hypnotize

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Αφού δε σου έγινε Installed in the Head το πουλί... μη μιλάς καθόλου.

  3. #3
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Φοβερός και τρομερός μηχανόβιος-καμικάζι-κλπ-κλπ μόλις αγόρασε το καινούριο "εργαλείο", μια γυαλιστερή R 1 Η πρώτη λογική σκέψη είναι να πεταχτεί βρε αδερφέ για ένα καφέ εδώ δίπλα, στην Θεσσαλονίκη. Με τέτοιο εργαλείο, σου λέει ο άνθρωπος, τι είναι 500 χιλιόμετρα... κρανάκι, μπουφανάκι, γαντάκι, καβάλα στο εργαλείο και βουρ στην εθνική. Εκεί που πήγαινε λοιπόν. σκέφτεται ότι είναι ευκαιρία να δει τι τραγούδι λαλάει το μηχάνημα. 150...200...250, ο τύπος είναι στη απόλυτη νιρβάνα και . ΜΠΑΜ! ένα σπουργιτάκι καρφώνεται στο κράνος! Πανικός, φρένα και σταμάτημα στην άκρη του δρόμου. Όχι ρε γαμώτο, πάει το καημένο, τι μου 'φταιξε το δύσμοιρο κλπ κλπ.... αλλά ως εκ θαύματος το σπουργιτάκι είναι ακόμα ζωντανό (σε τι κατάσταση είναι, άστο καλύτερα...). Μετά από 2 λεπτά βρίσκεται στο ιατρείο του κοντινότερου κτηνίατρου. Εγχείρηση, οξυγόνο, νυστέρια, μέχρι που βγαίνει ο γιατρός από το χειρουργείο μετά από 3 ώρες και του το παραδίδει στα χέρια μπανταρισμένο. "Μεγάλε, τύχη βουνό, το σώσαμε το καημένο. Τράβα τώρα σπίτι σου και κοίτα να το περιποιηθείς. Βάλτο σε ένα κλουβί με φρέσκο νερό και κανναβούρι και περίμενε να συνέλθει" Βουρ στο σπίτι ο γκαζοφονιάς, βάζει το πουλάκι σε ένα κλουβί με νερό και κανναβούρι και περιμένει... Οι μέρες περνάνε... Μετά από λίγες μέρες, το σπουργιτάκι αρχίζει να συνέρχεται. Ανοίγει το δεξί μάτι και βλέπει τα κάγκελα του κλουβιού. λείνει το δεξί μάτι. Ανοίγει το άλλο μάτι, ξαναβλέπει κάγκελα και από την αριστερή πλευρά. λείνει και το αριστερό μάτι. Ανοίγει και τα δύο μάτια μαζί και βλέπει γύρω-γύρω κάγκελα...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    "Όχι ρε πούστη μου, τον σκότωσα...."
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  4. #4
    Signomi alla ti kranos forages pou se epafi me peristeri egine ahristo??
    O πλουτος δεν ειναι αποτελεσμα εργασιας διοτι ολοι οι εργαζομενοι θα ηταν πλουσιοι!!

  5. #5
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 955i
    Signomi alla ti kranos forages pou se epafi me peristeri egine ahristo??
    και εγώ αυτό αναρωτήθηκα, αλλά από την άλλη, αν ένα περιστέρι ζυγίζει ας πούμε 250 γραμμάρια με τα πούπουλα, στα 200 βαλε χλμ πόσο ζυγίζει ?
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
    Φοβερός και τρομερός μηχανόβιος-καμικάζι-κλπ-κλπ μόλις αγόρασε το καινούριο "εργαλείο", μια γυαλιστερή R 1 Η πρώτη λογική σκέψη είναι να πεταχτεί βρε αδερφέ για ένα καφέ εδώ δίπλα, στην Θεσσαλονίκη. Με τέτοιο εργαλείο, σου λέει ο άνθρωπος, τι είναι 500 χιλιόμετρα... κρανάκι, μπουφανάκι, γαντάκι, καβάλα στο εργαλείο και βουρ στην εθνική. Εκεί που πήγαινε λοιπόν. σκέφτεται ότι είναι ευκαιρία να δει τι τραγούδι λαλάει το μηχάνημα. 150...200...250, ο τύπος είναι στη απόλυτη νιρβάνα και . ΜΠΑΜ! ένα σπουργιτάκι καρφώνεται στο κράνος! Πανικός, φρένα και σταμάτημα στην άκρη του δρόμου. Όχι ρε γαμώτο, πάει το καημένο, τι μου 'φταιξε το δύσμοιρο κλπ κλπ.... αλλά ως εκ θαύματος το σπουργιτάκι είναι ακόμα ζωντανό (σε τι κατάσταση είναι, άστο καλύτερα...). Μετά από 2 λεπτά βρίσκεται στο ιατρείο του κοντινότερου κτηνίατρου. Εγχείρηση, οξυγόνο, νυστέρια, μέχρι που βγαίνει ο γιατρός από το χειρουργείο μετά από 3 ώρες και του το παραδίδει στα χέρια μπανταρισμένο. "Μεγάλε, τύχη βουνό, το σώσαμε το καημένο. Τράβα τώρα σπίτι σου και κοίτα να το περιποιηθείς. Βάλτο σε ένα κλουβί με φρέσκο νερό και κανναβούρι και περίμενε να συνέλθει" Βουρ στο σπίτι ο γκαζοφονιάς, βάζει το πουλάκι σε ένα κλουβί με νερό και κανναβούρι και περιμένει... Οι μέρες περνάνε... Μετά από λίγες μέρες, το σπουργιτάκι αρχίζει να συνέρχεται. Ανοίγει το δεξί μάτι και βλέπει τα κάγκελα του κλουβιού. λείνει το δεξί μάτι. Ανοίγει το άλλο μάτι, ξαναβλέπει κάγκελα και από την αριστερή πλευρά. λείνει και το αριστερό μάτι. Ανοίγει και τα δύο μάτια μαζί και βλέπει γύρω-γύρω κάγκελα...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    "Όχι ρε πούστη μου, τον σκότωσα...."
    xaxaxaxaxaxa
    Τρελό λολ αυτό ρε φίλε! Ρε το σπουργίφτι τι κάνει.. γμτ!
    OMG!

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
    και εγώ αυτό αναρωτήθηκα αλλά από την άλλη αν ένα περιστέρι ζυγίζει ας πούμε 250 γραμμάρια με τα πούπουλα στα 200 βαλε πόσο ζυγίζει ?
    diladi an ena peristeri katastrefi kranos stin ptosi tha prepi na hanoume to kefali mas! mipos itan nova to kranos?
    O πλουτος δεν ειναι αποτελεσμα εργασιας διοτι ολοι οι εργαζομενοι θα ηταν πλουσιοι!!

  8. #8
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    φιλε ουτε του παπα μη το πεις... αφου εισαι καλα, το κρανος εβγαλε τα λεφτα του!!!!


    οσο για αυτους που αναρωτιουνται για το πως χαλασε το κρανος..
    ρε παιδια εχετε την εντυπωση οτι το κρανος (ας ειναι το καλυτερο) θα σας σωσει απο χτυπημα με τοση δυναμη? μιλαμε περιστερι πχ με 200 χλμ ειναι σαν να σας χτυπαει ο Σβαρτζενεκερ με μια βαριοπουλα πανω στο κρανος σας... και φυσικα θα σπασει...

    προσοχη και παλι προσοχη σε αυτα τα χλμ ΤΙΠΟΤΑ δε σας σωζει εκτως απο τη τυχη (αλλοι το λενε ΘΕΟ!!!!)

    να μαστε καλα

  9. #9
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 955i
    diladi an ena peristeri katastrefi kranos stin ptosi tha prepi na hanoume to kefali mas! mipos itan nova to kranos?

    Τυπικά, αν ένα κράνος πέσει κάτω από το κεφάλι μας, την ώρα που προσπαθούμε ας πούμε να το φορέσουμε χάνει μέρος από την μελλοντική αξιοπιστία του
    Ακούγεται υπερβολικό ισως, αλλά ο φίλος voudarxos, έφαγε εκείνη την ώρα, κάποια κιλά επάνω στο κράνος του και πάλι καλά που δεν έπαθε τίποτα, όχι μόνο από πτώση, αλλά και από κακώσεις στον αυχένα του
    απλως ηταν τυχερος μεσα στην ατυχια του
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  10. #10
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Ρε ούτε του παπά λέμε!


    Όσο για το κρανάκι...... όντως τα έβγαλε τα λεφτά του!
    Πάντως αν ήταν ΝΟVA... μπορεί και να είχε διαλυθεί!
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  11. #11
    Μέλος Το avatar του/της voudarxos
    Εγγραφή
    12/09/2004
    Μηνύματα
    45
    Επειτα απο ακτινογραφιες και αφου δεν τρεχει τιποτε .....ολα καλα
    Ετσι για την ιστορια το κρανος ηταν xr-1000 και ευτυχως που με πηρε ξοφαλτσα καθοτι σκυμενος στο πισο μερος.
    Οσο για το αν βγαινει αχρηστο το κρανος μετα απο αυτο καποια μελη νομιζω οτι καλυψαν το θεμα .
    Εγω παντως αυτο το κρανος δεν το ξαναβαζω στο κεφαλι μου!!!!!
    Και δεν μιλαμε να σε βαρεσει ο Σβατσενεικερ με βαριοπουλα αλλα πολυ χειροτερα.
    Φιλε adam φυσικα και τα εβγαλε τα λευτα του το κρανακι .
    idi εδω δεν μιλαμε για ΘΕΟ αλλα για ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!
    NAVIGATOR απαιχτος.


    Αιντε ρε ρεμαλια και παντα ορθιοι

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Πωπω ρε συ τι μου θύμισες. Είναι πολύ επικίνδυνα αυτά τα πουλιά. Έχω φάει στη ζελατίνα του κράνους πουλί με 120-140 περίπου!

    Η ζελατίνα και το κράνος δεν έπαθαν τίποτα, αλλά το κεφάλι μου βρόντηξε λες κι έφαγα ντιρέκτ απ' τον Τάισον.

    Στα 200; Ούτε να το σκέφτομαι.
    Θάνος..

  13. #13
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Πωπω ρε συ τι μου θύμισες. Είναι πολύ επικίνδυνα αυτά τα πουλιά. Έχω φάει στη ζελατίνα του κράνους πουλί με 120-140 περίπου!

    Η ζελατίνα και το κράνος δεν έπαθαν τίποτα, αλλά το κεφάλι μου βρόντηξε λες κι έφαγα ντιρέκτ απ' τον Τάισον.

    Στα 200; Ούτε να το σκέφτομαι.

    Εγω εχω φαει Χρυσομυγα (ή κατι τετοιο τελος παντων) σε μπουφαν με την επενδυση, στο μερος της καρδιας, με 160!

    Για καποια δευτερολεπτα (οσο φρεναρα) απορουσα πως στεκομαι πανω στην μηχανη αφου ειμουνα σιγουρος πως με ειχαν πυροβολησει !!!

    :rotflmao:

    Γυρω στα 10 τετραγωνικα εκατοστα λεκε μιλαμε ...
    Ασε που με την πρωτη τον ειδα για αιμα ...

    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Εγω εχω φαει Χρυσομυγα (ή κατι τετοιο τελος παντων) σε μπουφαν με την επενδυση, στο μερος της καρδιας, με 160!

    Για καποια δευτερολεπτα (οσο φρεναρα) απορουσα πως στεκομαι πανω στην μηχανη αφου ειμουνα σιγουρος πως με ειχαν πυροβολησει !!!

    :rotflmao:

    Γυρω στα 10 τετραγωνικα εκατοστα λεκε μιλαμε ...
    Ασε που με την πρωτη τον ειδα για αιμα ...

    :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao:
    Θάνος..

  15. #15
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    πακέτο λέμε το πουλί!!!

    Άφου είσαι καλά όλα τα λοιπά είναι λεπτομέρειες......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γ@μω την γκαντεμιά μου!
    από hercul στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2008, 16:57
  2. Μολις το πηρα απο το μαστορα γ@μω την τυχη μου..
    από n1k3man στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 17:02
  3. ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ (Και τα καρφάκια...)
    από RapidShade στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2005, 08:49
  4. Την γκαντεμια μου μεσα
    από ppaylos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2004, 20:57
  5. Γαμω Την Γκαντεμια Μου....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 09:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF