Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: κλοπη tag bag απο the mall

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2005
    Μηνύματα
    1

    κλοπη tag bag απο the mall

    καλημέρα ,απλα το αναφέρω !...( για μ......α) μονο για τέτοιο προκειτε εκλεψε tag bag πανω απ τη μηχανη ! στο the mall

    Ειχε μέσα αδιαβροχα και γκέτες ...τι να πω.. δε πιστεύω να ηταν τα μηχανοβιος η αμα ήταν θα ταν πολυ Ληγούρης !!

    Απλα το αναφέρω για να προσεχετε που αφήνετε και τι αφήνετε !! Κατα τα αλλα οι κύριοι του Themall δεν αφηνουν μηχανες στο γκαραζ μη τους πιανουν το χώρο .
    ola einai dromos !!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    ...και γυμνιστής Το avatar του/της odt
    Εγγραφή
    24/05/2006
    Μηνύματα
    824

    Re: κλοπη tag bag απο the mall

    Το καλοκαίρι μου κλέψανε από τη μηχανή μέσα σε "κλειστό" :a31: πάρκινγκ, ένα δίχτυ από το τεπόζιτο και ένα χταπόδι πιασμένο στα γαντζάκια στη σέλα...ευτυχώς είχα κι άλλα μαζί μου και μπόρεσα να φορτώσω τα πράγματα που είχα πάρει... υπάρχουν πολλοί αλήτες εκεί έξω...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από TDMpV
    Κατα τα αλλα οι κύριοι του Themall δεν αφηνουν μηχανες στο γκαραζ μη τους πιανουν το χώρο .

    Αυτό είναι γνωστό...για αυτό και δεν πάω ποτέ...
    Εισαι σωστος μοτοσυκλετιστής...
    …αν
    Τα προφυλακτικά που χρησιμοποιείς ειναι δίγομα , σκληρά στο κέντρο και μαλακά στα πλάγια
    Βρέθηκε πένσα, παρακαλείται ο κάτοχος να επικοινωνήσει με πμ :a29:

    Pics


  3. #3
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591

    Re: κλοπη tag bag απο the mall

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TDMpV
    καλημέρα ,απλα το αναφέρω !...( για μ......α) μονο για τέτοιο προκειτε εκλεψε tag bag πανω απ τη μηχανη ! στο the mall

    Ειχε μέσα αδιαβροχα και γκέτες ...τι να πω.. δε πιστεύω να ηταν τα μηχανοβιος η αμα ήταν θα ταν πολυ Ληγούρης !!

    Απλα το αναφέρω για να προσεχετε που αφήνετε και τι αφήνετε !! Κατα τα αλλα οι κύριοι του Themall δεν αφηνουν μηχανες στο γκαραζ μη τους πιανουν το χώρο .

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    το δε μολ ειναι για φτυσιμο και μονο απο καθε μοτοσυκλετιστη

    η γελοιοτητα οτι δεν αφηνουν μηχανακια μεσα γιατι κυκλοφορουν παιδια!!!!!! που ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι καθε που το θυμαμαι

    οι κυριοι και κυριες του δε μαλ πρεπει να ξερουν οτι μια μοτοσυκλετα στοιχιζει οσο τρια ατος μαζι (τιποτα με τα ατος τυχαια το ειπα) παραυτα σιγουρα θα δεις τουτου 30ετιες μεσα στο παρκινγκ και μηχανες ολοκαινουργιες των 15000 και πανω εξω


    ειναι για φτυσιμο και οι του δε μολ και οι ελαφροχεριδες - λυγουρια οπως σωστα το ειπες κατι τετοιους κουτοπονηρους δε μπορει να πετυχει κανα παλλικαρι ΜΙΑ ΦΟΡΑ?

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Στο ΜΟΛ δεν έχω πάει ούτε μια φορά και ούτε πρόκειται να πάω.
    Μου αρκεί να το βλέπω από την Α.Ο.
    Fuck theM all


    Καλά ρε χριστιανέ/μωαμεθανέ/παγανιστή/άθεε/κλπ , αφήνεις κι εσύ στην ΑΘΗΝΑ το tank bag πάνω στη μηχανή?Δεν ξέρεις ότι ζούμε σε μια σκατούπολη?


    Τέσπα,προσοχή από δω και πέρα.
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    .....................
    κατι τετοιους κουτοπονηρους δε μπορει να πετυχει κανα παλλικαρι ΜΙΑ ΦΟΡΑ?

    Ή εσύ;

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
    Ή εσύ;




    Για σπάστα και ξαναρίχτα μια ρε μάστορα ...

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    το δε μολ ειναι για φτυσιμο και μονο απο καθε μοτοσυκλετιστη

    η γελοιοτητα οτι δεν αφηνουν μηχανακια μεσα γιατι κυκλοφορουν παιδια!!!!!! που ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι καθε που το θυμαμαι

    οι κυριοι και κυριες του δε μαλ πρεπει να ξερουν οτι μια μοτοσυκλετα στοιχιζει οσο τρια ατος μαζι (τιποτα με τα ατος τυχαια το ειπα) παραυτα σιγουρα θα δεις τουτου 30ετιες μεσα στο παρκινγκ και μηχανες ολοκαινουργιες των 15000 και πανω εξω


    ειναι για φτυσιμο και οι του δε μολ και οι ελαφροχεριδες - λυγουρια οπως σωστα το ειπες κατι τετοιους κουτοπονηρους δε μπορει να πετυχει κανα παλλικαρι ΜΙΑ ΦΟΡΑ?



    Ειχα πετύχει εγώ μια φορά ένα καλόπαιδο έξω από τα Village.

    Προσπαθούσε να μου ανοίξει τη μπαγκαζιέρα ο βλαξ...

    Αλλά με τη κλωτσά που έφαγε έγινε καπνός το ρετάλι και πρέπει να είχε μαυρη ζώνη στο τρέξιμο ούτε να τον φτάσω δεν μπορούσα...καταραμένα Winston






    Κι εσύ βρε φίλε έτσι το αφήνεις το τανκ μπαγκ...χύμα πάνω στο μηχανάκι χωρίς να το έχεις στο οπτικό σου πεδίο ?
    Δυό κλιπ είναι το ριμάδι τσακ και το πήρανε...είναι και ακριβό...

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster




    Για σπάστα και ξαναρίχτα μια ρε μάστορα ...
    Δε μου αρέσει να με αποκαλούν μάστορα, όπως δε μου αρέσει να ζωγραφίζω τα αστεία που λέω για να τα καταλάβουν. Ήταν πολύ επιθετική εναντίον των κλεφτών (δεν την αδικώ και δεν την κατακρίνω γι' αυτό) που στο τέλος που λέει "δε θα τους πετύχει ποτέ κανένα παληκάρι;", εγώ συπληρώνω "ή εσύ;" υποννοώντας πως αν τον πετύχει η Evi (τον κλέφτη), θα βρει πολύ χειρότερο μπελά, από ότι αν τον πετύχεις εσύ για παράδειγμα.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mako
    Εγγραφή
    16/10/2007
    Μηνύματα
    366
    Για οποιον συμμετειχε στην πορεια με τις μηχανες που εγινε τον περασμενο Απριλη, θα θυμαται οτι καταληξαμε στο the mall, διαμαρτυρομενοι για το συγκεκριμενο μετρο. Ευχομαι καποιοι να μην πηγαινουν με το αυτοκινητο, αφου απαγορευουν τις μηχανες!!!!

  11. #11
    Εγώ παιδιά έχω πετύχει στο parking για moto στο mole bmw gs 1150 φορτωμένη για ταξίδι με tang bage κτλ. και το gps αναμμένο πάνω στο τιμόνι (Garmin street pilot)!!!!!

    Γυρνάω μετά από καμια ώρα για να φύγω και η μηχανή ήτανε στην ίδια φάση με πρωτύτερα!! Τυχερός!!!

    PS; εγώ πάντως και στην απέναντι μεριά του δρόμου να παο για κατούρημα το gps το ξεκουμπώνω.

  12. #12
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    tin teleytaia fora pou piga sto mall petixa ena smart kato sto parking xoris zantolastixa k akoumpismeno pano se toubla opote mi xalieste pou den bazoun tis mixanes mesa...
    το original α-μηχανο™ μελος

  13. #13
    παιδιά......με αυτα που διάβασα φρίκαρα......γι΄αυτο όποις θέλει να πάει καλύτερα με:

    Πρόσβαση με μέσα συγκοινωνίας:

    1. Ηλεκτρικός Σιδηρόδρομος (ΗΣΑΠ) - Σταθμός "Νερατζιώτισσα"

    Από σταθμό "Πειραιά" (κατεύθυνση προς "Κηφισιά")

    Από σταθμό "Κηφισιά" (κατεύθυνση προς "Πειραιά")



    2. Αττικό Μετρό - Σταθμός "Νερατζιώτισσα"

    Από σταθμό "Αγ.Δημήτριος" με ενδιάμεσους σταθμούς "Ομόνοια" ή "Αττική" (σταθμοί μετεπιβίβασης σε Ηλ.Σιδηρόδρομο - κατεύθυνση προς "Κηφισιά")



    Από σταθμό "Αγ.Αντώνιος" με ενδιάμεσους σταθμούς "Ομόνοια" ή "Αττική" (σταθμοί μετεπιβίβασης σε Ηλ.Σιδηρόδρομο - κατεύθυνση προς "Κηφισιά")

    Από σταθμό "Μοναστηράκι" με απευθείας επιβίβαση σε Ηλεκτρικό Σιδηρόδρομο (κατεύθυνση προς "Κηφισιά")

    Από σταθμό "Δουκίσσης Πλακεντίας" με απευθείας επιβίβαση σε Προαστιακό Σιδηρόδρομο (κατεύθυνση προς "Σταθμό Λαρίσης")


    3. Προαστιακός Σιδηρόδρομος - Σταθμός "Νερατζιώτισσα"

    Από "Σταθμό Λαρίσης" (κατεύθυνση προς "Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος")

    Από σταθμό "Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος" (κατεύθυνση προς "Σταθμό Λαρίσης")




    CALCULATOR ISLAND

  14. #14
    Στο γκαράζ του Mall προφανώς δεν αφήνουν μηχανές γιατί το κωλοσύστημά τους που έχουν για να σ΄ αφήνει να μπείς και να βγείς πρέπει να διαβάσει την μπροστινή πινακίδα του αμαξιού. Άρα θα πρέπει να είχαν διαφορετικό σύστημα ή ανθρωπο για τις μηχανές.

    Δεν είναι ρατσισμός, είναι αδιαφορία.

    Στην Α.Ο γιατί δεν δίνουν στις μηχανές e-pass? Γιατί δεν έχουν τρόπο να ξεχωρίσουν αν είσαι μηχανή ή αυτοκίνητο για να πληρώνεις λιγότερα και φοβούνται ότι αν εκδίδουν e-pass για μηχανές με μειωμένο θα περνανε οι άλλοι με τα αμάξια.

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
    Για οποιον συμμετειχε στην πορεια με τις μηχανες που εγινε τον περασμενο Απριλη, θα θυμαται οτι καταληξαμε στο the mall, διαμαρτυρομενοι για το συγκεκριμενο μετρο. Ευχομαι καποιοι να μην πηγαινουν με το αυτοκινητο, αφου απαγορευουν τις μηχανες!!!!

    Eγω ειχα πει και ξαναλεω, οτι ηταν μεγαλη βλακεια που πηγατε στο fuck theMall
    Εγω λιγο πριν το ''υγεια'' εστριψα και εφυγα
    Δεν ειναι δημοσια υπηρεσια το mall, μια επιχειρηση ειναι, αν δεν θες δεν πας(εγω προσωπικα ΔΕΝ παω), δεν υποχρεουνται να σου φτιαξουν παρκινγκ
    Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ΜΗΝ γινεις πελατης τους, απλα

    Τωρα για οτι αφορα το θεμα, θα προσθεσω μερικους που παρατανε τα κρανη πανω στον καθρεπτη, και παραπονιουνται που δεν τα βρισκουν μετα
    Μα ειναι δυνατον να παρατησες την μηχανη τοση ωρα μονη της, και να ειχες αφησει τσαντα που ΔΕΝ κλειδωσει επανω?
    Καταλαβαινω την οργη σου για το κλεψιμο(βασικα αν πετυχω κλεφτη θα του ανοιξω το κεφαλι στα δυο και θα τον πεταξω σε κανενα χαντακι), αλλα μηπως δεν θα επρεπε ''να προσεχουμε για να εχουμε''?

Παρόμοια θέματα

  1. The Mall ...φτιαξαν parking moto
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2006, 22:40
  2. The Mall
    από vaskunito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2006, 15:30
  3. The Mall - Part II
    από duck456 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 11:52
  4. 'the mall'
    από idi στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 21:43
  5. Ένα άρθρο για το ...The Mall of Athens
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2006, 15:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF