Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 61

Θέμα: 'Ηρθε.....!!!!!

  1. #31
    Καλοφόρετο και αγρατζουνιστο ...!!

  2. #32
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Μεγειές και αχρείαστο.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #33
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Γαματο ρε φιλε!!!!

    Με'γειες κι αχρειαστο να'ναι!!!!!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas. Προβολή μηνύματος
    Καλοφόρετο και αγρατζουνιστο ...!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Μεγειές και αχρείαστο.
    να΄στε καλά,ευχαριστώ...!!!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #34
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Αγρατσουνιστο με πολλα κ καλα χιλιομετρα.
    Κ xpirit σε αυτη την τιμη ειναι σουπερ.
    Θελω review μιας κ οπου να ναι παω για καινουριο κρανακι κ γω...
    Ride(s) the wind of change...

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Καλοφόρετο και αγρατζουνιστο!!!!

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Καλοφορετο και να ειναι αχρειαστο

  7. #37
    λες τώρα να μην περνάνε τα ιταλικά μπροστά???

    πανέμορφο, το ζαχάρωνα και γω αλλά τού ματς φορ μι....

    αχρείαστο φίλε!!!

    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Αγρατσουνιστο με πολλα κ καλα χιλιομετρα.
    Κ xpirit σε αυτη την τιμη ειναι σουπερ.
    Θελω review μιας κ οπου να ναι παω για καινουριο κρανακι κ γω...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Καλοφόρετο και αγρατζουνιστο!!!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Καλοφορετο και να ειναι αχρειαστο
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    λες τώρα να μην περνάνε τα ιταλικά μπροστά???

    πανέμορφο, το ζαχάρωνα και γω αλλά τού ματς φορ μι....

    αχρείαστο φίλε!!!


    Σας ευχαριστώ πολύ όλους ρεμάλια κι ανταποδίδω....

    Doctor τώρα είναι η εποχή για κράνος μιας και υπάρχουν μισοτιμής σε όλες τις ηπείρους και σε πολλές εταιρίες... Για review ολοκληρωμένο όπως είπα μετά το σ/κ.. Ένα στοιχείο που μπορώ να προσθέσω σε ότι είπα πιο πάνω είναι ότι το shoei μπαίνει αλλά κυρίως βγαίνει πολύ-πολύ πιο δύσκολα απ'ότι το Arai.
    Spyrakos τα Ιταλικά μπαίνουν μπροστά ΜΟΝΟ για να τα φωτογραφίσω... Η επιλογή των χρωμάτων δίνει ένα πιο classy look στο shoei σε άμεση σύγκριση πάντα με το Arai που έχω.


    Να πω και δυο λόγια για το Arai . Απίστευτη αεροδυναμική που με άφησε με το στόμα ανοιχτό από την πρώτη βόλτα. Μετά από 8 ολόκληρα χρόνια όχι εντατικής χρήσης μα με 40.000+χλμ στην πλάτη,οι εσωτερικές επενδύσεις δεν έχουν ξεφτίσει,τα μαξιλαράκια δεν έχουν καθίσει δεν έχει ξεκολλήσει κάτι και γενικά δίνει την αίσθηση ότι έχει πολύ ζωή ακόμη.οι ζελατίνες είναι άψογες και μόλις πέρσι έσπασε το ένα αυτάκι συγράτησης το οποίο αντικαταστάθηκε ως ζευγάρι με το φοβερό κόστος των 26$.το μόνο που δεν έδειξε την ίδια αντοχή στο χρόνο είναι τα "κλιπς" με τα οποία χειρίζεσαι τους εμπρός πάνω αεραγωγούς και ο αεραγωγός στο σαγόνι.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #39
    τι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Τ-Α-Τ-Ο κράνος...!!!!!!!!!!!!
    'εμεινα μλκς ξανά, είναι καλύτερο από το RX-7 Corsair..!!!!! (προφανώς και το RX-7 GP είναι το ίδιο καλό)
    δεν κουνούσε,δεν τραβούσε,δεν χτυπούσε,δεν καταλάβαινε χριστό μιλάμε όσο κι αν πήγαινα.......(να'ναι καλά η Εγνατία οδός..)
    η φτερούγα-αεροτομή που επεκτείνεται στο πίσω μέρος κάνει φοβερή δουλειά όπως και τα "νεύρα" σε διαφορα σημεία του κράνους που γίνονται αντιληπτά μόνο δια της αφής και δε φαίνονται στις φωτογραφίες. είναι πιο μεγάλο κράνος από το arai σε φυσικό μέγεθος (large και τα δύο) . τα γραφικά και το βάψιμο του shoei είναι δύο σκαλιά πιο πάνω από οποιονδήποτε ανταγωνιστή σε ποιότητα.




    και τώρα μια λεπτομέρεια που με προβλημάτισε.όταν "δαγνώνω" την τιμονόπλακα το οπτικό μου πεδίο δεν είναι τέλειο.αυτό συμβαίνει διότι το κεφάλι μου είναι ελάχιστα πιο στρογγυλό και γι'αυτό μου κάθεται ελάχιστα καλύτερα το arai σε αυτή και μόνο τη θέση.βέβαια ίσως και να φταίνε οι επενδύσεις που φορούσα στο λαιμό και πίεζαν το κράνος προς τα μπρος(είχε αρκετό κρύο την Κυριακή).θα το ξαναδοκιμάσω με neck tube μόνο.

    πάντως αν θέλει κάποιος να το πάρει 30€ φθηνότερα από την τιμή που το πήρα (τα μεταφορικά για να το στείλω πίσω) p.m. me μέχρι την Παρασκευή το πρωί που θα έχω οριστικοποιήσει την απόφασή μου.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #40
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    πάντως αν θέλει κάποιος να το πάρει 30€ φθηνότερα από την τιμή που το πήρα (τα μεταφορικά για να το στείλω πίσω) p.m. me μέχρι την Παρασκευή το πρωί που θα έχω οριστικοποιήσει την απόφασή μου.
    Για δοκιμή το πήρες ρέι?

  11. #41
    Είμαι λίγο τελειομανής και ίσως βλέπω πράγματα που ουσιαστικά δεν υπάρχουν...!!!!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #42
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    Είμαι λίγο τελειομανής σχιζοφρενής και ίσως βλέπω πράγματα που ουσιαστικά δεν υπάρχουν...!!!!
    Fixed

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Fixed
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  14. #44
    Μετά από back to back στατική δοκιμή σε σύγκριση με το Arai η απόφαση πάρθηκε... Το στέλνω πίσω... Οπότε η διορία αν κάποιος το θέλει είναι μέχρι αύριο ή μεθαύριο το μεσημέρι (αναλόγως πότε θα πάρω την απάντησή τους με το return number που χρειάζεται να συμπληρώσω στη φόρμα επιστροφής).δυστυχώς δεν μπορώ να το κρατήσω έστω γι αυτή τη μικρή λεπτομέρεια, αν και είναι ότι πιο τέλειο έχω φορέσει ποτέ έως τώρα. Και είναι και πανέμορφο το άτιμο.


    σχιζοφρένεια mode on:αμφιταλαντεύομαι γιατί η διαφορά είναι ελάχιστη και υποπτεύομαι ότι με το που θα πάρει το εσωτερικό τη φόρμα του κεφαλιού μου θα είναι πολύ καλύτερα.
    Τελευταία τροποποίηση από RaGe_Raptor; 20/01/2015 στις 01:19.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #45
    τέλος με τα ψυχολογικά,οι ευχές σας θα πιάσουν τόπο.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ηρθε ο δεινοσαυρος
    από xifias στο forum BMW
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2005, 03:13
  2. Μου Ηρθε Ιδεα Λεμε!!!!!!!!!
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 17:42
  3. ΑΜΑΝ!!!!! Μου ήρθε με e-mail
    από Ora_Nihil στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 11:09
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 15:20
  5. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF