Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 74

Θέμα: Για Να Μην ΞεΧναμε

  1. #1

    Για Να Μην ΞεΧναμε

    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ
    Είναι μια ενημέρωση από αυτόπτη μάρτυρα.
    Μερικά παραμύθια που δεν ισχύουν
    1ον
    Οι σφαίρες ήταν πλαστικές. Τυχαία φεύγανε κομμάτια από όπου σε βρίσκανε και αυτοβούλος ο οργανισμός άνοιγε τρύπα για να μην εμποδίσει την διέλευση τους.
    2ον
    Δεν είχαμε κανένα νεκρό. Απλά κάποιοι δεν επέστρεψαν στο σπίτι τους λόγω οικογενειακών διαφορών
    3ον
    Ήταν όλοι τους κομμουνιστές. Και αυτά περί φιλελεύθερων και δημοκρατικών νεολαίων, είναι προπαγάνδα των κομουνιστών.
    4ον
    Το πολυτεχνείο ήταν μόνο μια μέρα. Της άλλες μέρες πριν και μετά, απλώς κάποιοι περίεργοι που φώναζαν, το έκαναν γιατί κοίταγαν τι ζημιές έκαναν οι αλήτες.
    5ον
    Τα γεγονότα έγιναν μόνο εκεί. Στην Θεσσαλονίκη και την Πάτρα απλώς βλέπανε στην τηλεόραση τα γεγονότα..
    6ον
    Μόνο στο πολυτεχνείο έγινε κατάληψη. Όσο για την Νομική, απλώς είχανε κάποιο διαγώνισμα και είχαν μαζευτεί.
    7ον
    Όλοι οι Έλληνες κάνανε αντίσταση. Τώρα πως άντεξε εφτά χρόνια με 9.000.000 αντιστασιακούς να την πολεμάνε, η χούντα, είναι απορίας άξιον.
    8ΟΝ
    Ότι έγινε, τέλειωσε τότε. Οι νεκροί στην διάρκεια της δημοκρατικής μεταπολίτευσης, σε διαδηλώσεις είναι μύθος. Απλώς δεν τους προλάβαμε να τους το πούμε, γιατί πήγαν και σκοτώθηκαν.
    9ον
    Το σύνθημα ψωμί παιδία ελευθερία, έγινε πράξη.
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:








    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ.

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Για Να Μην ΞεΧναμε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ
    ...........................
    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ.

    Ο καθενας θυμαται με τον δικο του τροπο ...
    Εμενα μου ερχεται μια εμετιλα οταν βλεπω βαμμενους χουντικους (σημερινοι "προοδευτικοι") να καταθετουν στεφανια στην μνημη αυτων των παιδιων.

    Πηγα σαν φοιτητης σε καποιες πορειες.
    Μετα, οταν καταλαβα καλυτερα, σιχαθηκα πολλα πραγματα. Οπως πχ την πουλημενη ΕΦΕΕ (με μεγαλο ποσοστο απο κνιτες εκεινη την εποχη και με προεδρο καποιον Κ.Λαλιωτη) που σε πορεια διαμαρτυριας μας εδωσε "στεγνα" (αυτους που κατεβηκαμε εκτος ΠΑΣΠ & ΚΝΕ), στις "δυναμεις" του (μακαριτη) Αβερωφ και χαριεντιζονταν με τους μπατσους οσο τρωγαμε το ξυλο της αρκουδας για καμμια ωρα περιπου.
    Θα μπορουσα να πω πολλα παραδειγματα ...

    Απο τοτε θυμαμαι μονο μονος μου και ανωνυμα!

    Θυμαμαι τον πατερα μου που αν και Δεξιος και παλιος χωροφυλακας ετρεμε τον Αρχιρουφιανο της γειτονιας και με πηρε να τον βοηθησω να καρφωσουμε μεσα στην πορτα απο το ταρατσακι, δυο δισκους του Μικη που ειχαμε ("Ρωμιοσυνη" & "Αξιον Εστι") τοτε !!

    Θυμαμαι τα βραδυα (στις 11) που μαζευομασταν γυρω απο το χαμηλωμενο ραδιοφωνο για να ακουσουμε τις ειδησεις απο την Ντοϊτσε Βελε!

    Θυμαμαι το ξενυκτι για να ακουμε την φωνη της Δαμανακη (να μην πω γι' αυτην ΤΩΡΑ), απο τον σταθμο των "Ελευθερων, Αγωνιζομενων, Φοιτητων". Ηταν οι μονοι ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !!!

    Θυμαμαι τους δυο παληκαραδες (νεαροι παλαιστες κι οι δυο) που μας ξυπναγαν στις 4 & 5 το πρωι, οταν γυρνοντας σουρωμενοι, φωναζαν στην γωνια του σπιτιου μου απ' εξω τα κατορθωματα τους. Πως σακατεψαν (αλλιως το λεγανε) στο ξυλο κοσμο και κοσμακι στα κρατητηρια της ΕΣΑ!!! Βλεπεις οι μπατσοι κουραζονταν να δερνουν και παιρνα και βοηθεια απο ιδιωτες. Ο ενας μαλιστα απο αυτους τους δυο ειναι εδω και χρονια "βαμενος" Πασοκος Συνδικαλιστης και φυσικα και πολυ καλα βολεμενος στο Δημοσιο. Εξαργυρωσε κι αυτος την "Αντισταση" του!!!

    Θυμαμαι τις σφαιρες που σφυριζαν πανω απο την ταρατσα μας για μερες, μιας και εμενα στο πιο κοντινο υψωμα (Τουρκοβουνια)!

    Θυμαμαι τον μαστορα στον οποιο δουλευα (υδραυλικος, 25 χρονων) οταν μας σταματησαν την προπαραμονη (Τεταρτη νομιζω), λιγο πιο πριν απο το Πολυτεχνειο, με το αυτοκινητο του (Φιατ 128, λαδι) να μεταφερουμε στο πορτ-μπαγκαζ σιδεροσωληνες κομμενες στους 80 ποντους για καλοριφερ στην οικοδομη. Δεν τον πιστεψαν κι αρχισαν να τον σερνουν και να τον κλωτσανε κι αυτος παρακαλαγε οχι για τον εαυτο του αλλα για τον 12χρονο βοηθο του που εκλαιγε διπλα ανημπορος και φοβισμενος. "Σας παρακαλω", φωναζε, "αφηστε το παιδι να παει στη μανα του! Ειναι μονο 12 χρονων!"... Ουτε μια φορα δεν φωναξε για το δικιο του. Μονο για μενα.

    Θυμαμαι οταν με πηρανε με το περιπολικο για να με πανε στο ΚΖ' να με παραδωσουν στον πατερα μου, κι ενω με επνιγε η οργη αυτα τα προσωπα των Ελευθερων παιδιων εκει μεσα. Πισω απο τα καγκελα. Ηθελα να ειμουν μαζι τους εκεινη την στιγμη ...

    Εχω πολλα να θυμηθω, αλλα δεν θελω αλλο να θυμαμαι γιατι με ποναει ολο και περισσοτερο, οταν συγκρινω το τοτε με το τωρα. Τον αγωνα του τοτε με την σημερινη "εξαργυρωση".

    Παω πολλες φορες κρυφα. Περιεργες ωρες. Για να αφησω ενα λουλουδια στην εικονα εκεινων των προσωπων και των φωνων που εχω ΕΓΩ στο μυαλο μου. Δεν θελω να με δουν μαζι με ολους τους αλλους γιατι ξαφνικα γιναν πολλοι οι "αντιστασιακοι" !!!

    Εδω και χρονια πια ΔΕΝ παω και ΔΕΝ προκειται να ξαναπαω σε πορεια ....

    Απλως γιατι ...

    ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΑΜΩΤΟ !!!!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    υποκλίνομαι και στους δύο. θα ήθελα να ζήσω αν όχι σε εκείνη την εποχή τουλάχιστον εκείνες τις στιγμές.

    σπουδάζω στο πολυτεχνείο και δυστηχώς εχω διακρίνει πως πολύ λίγοι (συμφοιτητές μου)δεν κοιτούν μόνο τον κώλο τους. και ακομη και αυτοι που κομματίζονται και χτυπιούνται στις συνελεύσεις να πείσουν τους άλλους για την στάση τους και τις ιδέες τους, ένα δρόμο ψάχνουν να αναριχηθούν, πού; Μάλλον σε μια ψευδαίσθηση.

    τα σέβη μου
    σταυρος

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504

    Re: Re: Για Να Μην ΞεΧναμε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Ο καθενας θυμαται με τον δικο του τροπο ...
    Εμενα μου ερχεται μια εμετιλα οταν βλεπω βαμμενους χουντικους (σημερινοι "προοδευτικοι") να καταθετουν στεφανια στην μνημη αυτων των παιδιων.

    Θυμαμαι τα βραδυα (στις 11) που μαζευομασταν γυρω απο το χαμηλωμενο ραδιοφωνο για να ακουσουμε τις ειδησεις απο την Ντοϊτσε Βελε!

    Θυμαμαι το ξενυκτι για να ακουμε την φωνη της Δαμανακη (να μην πω γι' αυτην ΤΩΡΑ), απο τον σταθμο των "Ελευθερων, Αγωνιζομενων, Φοιτητων". Ηταν οι μονοι ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !!!

    Θυμαμαι τους δυο παληκαραδες (νεαροι παλαιστες κι οι δυο) που μας ξυπναγαν στις 4 & 5 το πρωι, οταν γυρνοντας σουρωμενοι, φωναζαν στην γωνια του σπιτιου μου απ' εξω τα κατορθωματα τους. Πως σακατεψαν (αλλιως το λεγανε) στο ξυλο κοσμο και κοσμακι στα κρατητηρια της ΕΣΑ!!! Βλεπεις οι μπατσοι κουραζονταν να δερνουν και παιρνα και βοηθεια απο ιδιωτες. Ο ενας μαλιστα απο αυτους τους δυο ειναι εδω και χρονια "βαμενος" Πασοκος Συνδικαλιστης και φυσικα και πολυ καλα βολεμενος στο Δημοσιο. Εξαργυρωσε κι αυτος την "Αντισταση" του!!!


    Εχω πολλα να θυμηθω, αλλα δεν θελω αλλο να θυμαμαι γιατι με ποναει ολο και περισσοτερο, οταν συγκρινω το τοτε με το τωρα. Τον αγωνα του τοτε με την σημερινη "εξαργυρωση".

    ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΑΜΩΤΟ !!!!




    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!



    ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΙΧΑΙΝΩΜΑΙ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑΖΩ ΜΕ ΠΟΛΛΑ



    ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ,ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ?????

  5. #5
    crs, δεν έχω να πω τίποτα απλά θέλω να ξέρεις ότι το διάβασα

    Τάσος
    Fuck the universe.

  6. #6
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
    crs, δεν έχω να πω τίποτα απλά θέλω να ξέρεις ότι το διάβασα

    Τάσος

    Εχεις και ιδια μερα γεννεθλια με την μικρη μου !!!

    Θα σε θυμαμαι κι εσενα !

    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ego imouna mikrouli tote ke den iksera tipote
    oxi san ke esas tous ma8ousales pou isastan megaloi tote

    pantos otan piga se mia poria gia to politexnio ke ida kiratses me tagerakia na xaskogelane ke na perpatane stin poria gia to politexnio ke kati pano pou egrafan softex ke kati ala mperdeftika ke nomiza oti girizane tenia i kamia diafimisi entometaksi isan kamposi pangki me fistikia mali tis grias souvlakia portofolia ke ala idi tipou panigiri katalava oti meriki an8ropoi pe8anan tote gia to dikeoma ton mikropoliton na poulane kouvaristres ekso apo to politexnio
    ida ke merikous anarxikous na prospa8oun na dioksoun tous kapileftes apo diafores tasis...
    ke na petane ta stefania politikon ston aera ke na tromazoun tous panigiriotes :rotflmao:
    ixe poli plaka ke meta afou ida afto to skiniko 8a i8ela na petaga psila ke me ena terastio emeto epano se olous aftous na tous frikaro na min ksanapatisi kanis eki
    episis osi 8eloun na pigenoun sto politexnio na timisoun tin prospa8ia merikon nekron ke oxi mono na elef8ero8i i elada apo ton oloklirotismo,prepi prota na pernane apo epitropi ke na eksetazete o vios tous na metriete to lipos sto soma tous ta diafora timalfi ke afou to atomo 8eorite ikano na pernai mesa ston xoro alios na sfaliaronete ke na dioxnete kakin kakos
    giati mpori na i dimokratia ke i elef8eria na aniki se olous ala afto pou sinevi eki aniki se mia xoufta an8ropous ke kanis den prepi na tous to pari i na to kapilevete

    ou na xa8ite sixameni matakides xestides pou 8ete na pate na dite opos pate se ola ta fenomena ek ton isteron ke ek tou asfalous ke meriki na poulisete mouri oti simetexate me kapio tropo kiolas ke kapio komati tis doksas sas aniki
    andrikela ipolimata an8ropou

    pigenete sto louna park kalitera 8a perasete eki
    ke eki 8a vgalete ton pragmatiko sas eafto

    signomi pou frikaro me tous kolopolitikous pou vgenoun ke milane gia to politexnio ala kapios prepi na tous pi oti afti i an8ropoi itan enantia se ka8e ti oloklirotiko oxi mono stin xounta tou tote
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν...
    ..λέτε ότι αηδιάζετε, σιχαίνεστε και "βλέπετε" πολλά γύρω σας, ε;

    Και τι κάνετε για αυτό;
    Κάθεστε στι σπίτι και το λέτε;

    Δεν καταλαβαίνω πραγματικά το νόημα των παραπάνω κειμένων.
    Ήμουν στην πορεία και ελπίζω να είμαι και για πολλά χρόνια ακόμα και σε αυτήν και σε άλλες!

    Μιλάτε για τους φοιτητές του Πολυτεχνείου.
    Αν σας κοιτούσαν τώρα τι θα έλεγαν;
    Θα σας έλεγαν να κατεβείτε στις πορείες ή όχι;

    Για πείτε μου...

  9. #9
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    ......................
    Μιλάτε για τους φοιτητές του Πολυτεχνείου.
    Αν σας κοιτούσαν τώρα τι θα έλεγαν;
    Θα σας έλεγαν να κατεβείτε στις πορείες ή όχι;

    Για πείτε μου...

    Σιγουρα ΟΧΙ !!!

    Οπως ακριβως κανουν κι αυτοι !!!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  10. #10
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν...
    ..λέτε ότι αηδιάζετε, σιχαίνεστε και "βλέπετε" πολλά γύρω σας, ε;

    Και τι κάνετε για αυτό;
    Κάθεστε στι σπίτι και το λέτε;

    Δεν καταλαβαίνω πραγματικά το νόημα των παραπάνω κειμένων.
    Ήμουν στην πορεία και ελπίζω να είμαι και για πολλά χρόνια ακόμα και σε αυτήν και σε άλλες!

    Μιλάτε για τους φοιτητές του Πολυτεχνείου.
    Αν σας κοιτούσαν τώρα τι θα έλεγαν;
    Θα σας έλεγαν να κατεβείτε στις πορείες ή όχι;

    Για πείτε μου...
    veveos 8a mas elegan katevite stis pories (ston peripato nifopazaro-panigiri) me ta sxoliaropeda pedia volemenon xestidon tis kiratse me ta tegerakia tis kotes me ta lame tous gkomenous pou pane stin poria na xtipisoun kamia gkomena tous ilikiomenous ksexasmenous koumounistes pou pane mpas ke anamesa sto lipos tou egkefalou tous litourgisi kanena kitaro ke 8imi8oun tis politikes tous aksies pou metrane mono gia tous idious ke mas lene episis parte kanena mali tis grias ke parte ke merika stin mnimi mas na ta enapo8esete foro timis sto mnimio mas ka8os episis ke kanena souvlaki fonakste ke tous deksious metamorfomenous stolismenous krifofasistes na kata8esoun stefania stin mnimi mas
    ke afiste ton ka8e vlameno na nomizi oti kani epanastasi pigenontas stin poria nifopazaro tis 17 noemvri
    8a eprepe na pernoun i anarxiki an iparxoun akoma ta oximata tis pirosvestikis ke me tis manikes nerou na kseplenoun oli aftin tin saxlamara apo tous dromous
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Σιγουρα ΟΧΙ !!!

    Οπως ακριβως κανουν κι αυτοι !!!
    Χρήστο μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τώρα...
    Δεν εννοώ τι θα σου έλεγαν τώρα που έχουν σαπίσει!
    Εννοώ τι θα σου έλεγαν τότε, στα νιάτα τους!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ...
    Άφρε το γάμησες το πράγμα...

    Δεν ξέρω αν εσένα σε κορόιδεψαν και σε πήγαν σε πάρκο αλλά μάλλον είσαι βαθιά νυχτωμένος για το τι γίνεται στους δρόμους!

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Χρήστο μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τώρα...
    Δεν εννοώ τι θα σου έλεγαν τώρα που έχουν σαπίσει!
    Εννοώ τι θα σου έλεγαν τότε, στα νιάτα τους!
    afto pou den katalavenis esi simera file diktiake avnanisti:rotflmao: :rotflmao:

    ine oti to simera den exi kamia sxesi me to tote
    tote itan i misi elada stous dromous
    ke xoris tin simparastasi tis misis eladas den 8a ginotan tipota
    tora oloi afti pou apokalis sapious mesa stin sapila tous exoun ke ena i8os pou ke pali den ise se 8esi na katalavis
    to zitima ine oti esi den dikeouse na krinis tipota apo afta
    mias ke kseris mono tis saxlamares pou sou lene sto sxolio gia aftin tin mera i vlepis se kanena 5ntalepto afieroma stin tileorasi
    genikos ke filika ai parata mas
    girna stis monaxikes ormes sou
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Χρήστο μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τώρα...
    Δεν εννοώ τι θα σου έλεγαν τώρα που έχουν σαπίσει!
    Εννοώ τι θα σου έλεγαν τότε, στα νιάτα τους!
    Και καταλαβαινω πολυ καλα και ΔΕΝ κανω πως δεν καταλαβαινω!

    Πρωτα απ' ολα δεν ειναι "σαπισμενοι". Ειναι ανθρωποι 50 και 52 χρονων, πολιτικοποιημενοι και πολυ ζωντανοι. Με δυο απο αυτους (που ηταν μεσα, ο ενας στο Πολυτεχνειο και ο αλλος στην Νομικη) παμε μαζι για ορειβασια!

    Αυτοι και αλλοι που ξερω και πουν ΔΕΝ εχουν εξαργυρωσει αυτον τον αγωνα τους πουλωντας τα ιδανικα τους, ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ να πανε στις πορειες σημερα.

    Περυσι με τον ενα απο αυτους πηγαμε την παραμονη το βραδυ στις 23:30 για να αφησουμε ενα λουλουδι κι ενα δακρυ, μην τυχον και μας δει κανεις και μας περασει για τους καθε λογης λουκουμαδες που μαζευονται τα πρωινα τουλαχιστον!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  15. #15
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Άφρε το γάμησες το πράγμα...

    Δεν ξέρω αν εσένα σε κορόιδεψαν και σε πήγαν σε πάρκο αλλά μάλλον είσαι βαθιά νυχτωμένος για το τι γίνεται στους δρόμους!
    exis apolito dikio den ida idisis teleftea
    gia pes ti edikse i tileorasi?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 00:41
  2. Το "για να μην ξεχνιωμαστε" Δελεαρ
    από crs-k στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2005, 19:11
  3. Για Να Μην ΞεΧνιομαστε
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2004, 15:36
  4. 10+1 Ηλιθιοι Λογοι Για Να Μην Κοψετε Το Καπνισμα!!!
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2004, 02:20
  5. Για να μην ξεχνιομαστε μερικοι μερικοι.....
    από YZF-R1 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2004, 00:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF