Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Ελαστικά για yamaha r1

  1. #1

    Ελαστικά για yamaha r1

    Καλησπέρα.
    θα ήθελα να ρωτήσω την γνωμη σας για ελαστικά.
    ηρθε η ωρα να αλλάξω κ αμεσα μπορω να πω.
    εχω ενα yamaha r1 2004 και η χρηση που του κανω ειναι σαβατοκυριακα με καλο καιρο 100-250 χλμ. η κανα βράδυ. γενικα χωρις κινηση.
    δεν μπαινω πιστες κλπ αλλα θα το ανοιξω σε αττικη οδο , εγνατια και γενικα καλους δρομους.
    Θα ηθελα την βοηθεια σας τωρα μιας κ δεν σκαμπαζω πολυ απο ελαστικα.. επισης απο που να τα παρω?? απο ιντερνετ αξιζει η παιζει να ερθουν τπτ παλιες ημερομ. η ξερα λαστιχα ?
    ευχαριστω εκ των προτερων.
    Run safe..

  2. #2
    άγνωστε κοίτα να είναι στρογγυλά και μαύρα και θα είσαι οκ....
    χωρίς πλάκα ότι επώνυμο λάστιχο και να βάλεις θα είναι οκ για τη χρήση που του κάνεις
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #3
    ναι αλλα για 20-30 ευρ θα ηθελα να καταληξω στο καλυτερο λαστιχο.και οχι σε αυτο που νομιζεις οτι μου κανει..ειναι κ θεμα ψυχολογιας οταν θα παω να το ανοιξω.. ξερω γω λεω απλα :P
    δηλαδη τι λαστιχο μου προτεινετε και τι budget peripou ?
    υπολογιζα να ξοδεψω περιπου στα 300 eur.. το βρισκετε υπερβολικο για την χρηση που του κανω ? κ αν ναι βοηθηστε με για την επιλογη..
    thanks again
    Run safe..

  4. #4
    dunlop sportsmart2
    michelin pilot power3
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #5
    ξερεις πανω κατω τιμες ?
    Run safe..

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnostos090 Προβολή μηνύματος
    ξερεις πανω κατω τιμες ?
    δεν ξέρω τί τιμές έχουν όλοι οι λαστιχάδες......τα michelin τα είχα βάλει 270€.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    εγώ τα Rosso II τα είχα βάλει 300€ το σέτ 2 μηνών λάστιχο.

    Για την χρήση την δική σου και τα SPORTSMART2 αλλά και τα Diablo τα απλά σου κάνουν

  8. #8
    http://www.michelin.gr/motorcycles/michelin-power-pure

    Αυτά έχω βάλει στη ρένα, πολύ καλά για all around ελαστικό.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF