Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 39

Θέμα: Πανικος!!! θα καταργηθουν οι Cayenne, οι Μ5 και οι SLK!!!

  1. #1
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Πανικος!!! θα καταργηθουν οι Cayenne, οι Μ5 και οι SLK!!!

    Για διαβαστε λιγο...

    EU lawmakers seek more time for car CO2 cuts
    STRASBOURG, France (Reuters) -- Automakers should be given more time to cut carbon dioxide emissions from their cars under legislation proposed by the European Union's executive arm, EU lawmakers said today.
    In a non-binding report, the European Parliament said manufacturers should reduce the average level of car CO2 emitted to 125 grams per kilometer by 2015, rather than to 120 grams by 2012 as proposed by the European Commission last month.
    The Strasbourg-based assembly will later negotiate with the EU's 27 governments on the final shape of the legislation, aimed at cutting output of the main gas blamed for global warming.
    "Car manufacturers need years to develop a car. Binding legislation has to consider that. Our CO2 targets have to be of course ambitious but also realistic," said the report's author, German liberal Jorgo Chatzimarkakis.
    The Commission's proposal, which envisages fines, has enraged Germany especially and its carmakers, which tend to produce vehicles with big engines.
    German producers of heavier luxury vehicles such as Porsche, with by far the highest emissions of any major carmaker, BMW and Mercedes-Benz, could face billions of euros in fines unless they change course fast.

    To become law, the Commission's draft must be approved by a qualified majority of member states and a simple majority in parliament.

    περιληψη του εργου...

    Εχει παει προς ψηφιση στο Ευρωκοινοβουλιο -αναθεωρημενη- προταση στην οποια αναφερετε πως πρεπει μεχρι το 2015 τα παραγωμενα τουτου να συμμορφωνονται με εκπομπη 125γραμμαριων co2 ανα χιλιομετρο, εναντι των 120γραμμαριων ανα χιλιομετρο μεχρι το 2013 που ειχαν προετεινει πριν κανα μηνα

    ...εν τω μεταξυ μεσα στην προταση συμπεριλαμβανονται και προστιμα πιπ@ - κ*λο για οσους δεν συμμορφωθουν με αυτες τις επιταγες

    Ξεσηκωθηκαν οι Γερμαναραδες αουτομανουφακτερς και ειπαν λυπηθειτε μας!!! Δεν μπορουμε κυριοι! δεν δυναμεθα!!!

    off the record εννουν βεβαια αυτο...

    "Μπορει να σπαταλαμε εκατομμυρια για να κανουμε το Πορσικο 15 κιλα ελαφρυτερο, 10 ιππους δυνατοτερο και με κλιματιζομενο τασακι, αλλα δεν σπαταλαμε χρηματα για να εξελιξουμε ανουσια συστηματα για την προστασια του περιβαλλοντος!! Αντε δεχτηκαμε να βαλουμε καταλυτες, φιλτρα διαχωρισμου και ενα καρο μαλακιες για να ικανοποιηθουν οι μουσατοι οικολογοι, αλλα αυτο που ζητατε ειναι πολυ! μας εχετε πρηξει...nein!!''

    Βγηκε και ενας ''φιλελευθερος'' Ελληνικης καταγωγης και τα χαϊδεψε τα παιδια....

    ''Τσωπατε, τσωπατε....εμεις ειμαστε στο πλευρο σας...το χρημα ειναι ο Θεος μας και πιστευουμε ακραδαντα σε αυτο, θα σας στηριξουμε''

    Εν τω μεταξυ μεγαλη ανησυχια επικρατει στους κυκλους της Εκαλης, του Ψυχικου και της Γλυφαδας για τις νεες αυτες εξελιξεις...

    ''Ποιος Ζαχοπουλος και μαλακιες...εδω πηρε φωτια ο κολος μας!!! Ενα πραγμα ειχαμε και εμεις...ενα ενδιαφερον για να ξεφευγουμε λιγο απο τις εγνοιες της διοικησης ναυτιλιακων εταιρειων και βιομηχανιων... να παιρνουμε το Cayennακι μας, την SL μας...το BMWδακι μας βρε αδερφε και να πηγαινουμε στο ''χωριο'' στην Αραχωβα....τωρα θα μας το κοψουν και αυτο!!''


  2. #2
    Κανονικά στον κ...πρέπει να τους τα βάλουν αλλά τεσπά.








    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #3
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Κανονικά στον κ...πρέπει να τους τα βάλουν αλλά τεσπά.








    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ε καλα μην το παιζουμε και εμεις στην απεξω...ποιος χρειαζεται 200 αλογα στην τελικη ...τεσπα δεν το συζητω πιο πολυ γιατι οποιοδηποτε τουτου ειναι τραγικα πιο ενεργοβορο και σπαταλο σε πρωτη υλη ακομα και απο Goldwing

  4. #4
    Εμένα μου φτάνουν και τα 70 αλογάκια του CBF μου.

  5. #5
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Εμένα μου φτάνουν και τα 70 αλογάκια του CBF μου.
    Σε εχω

    πρεπει να βγαζω 73 τωρα

  6. #6
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ε καλα μην το παιζουμε και εμεις στην απεξω...ποιος χρειαζεται 200 αλογα στην τελικη ...τεσπα δεν το συζητω πιο πολυ γιατι οποιοδηποτε τουτου ειναι τραγικα πιο ενεργοβορο και σπαταλο σε πρωτη υλη ακομα και απο Goldwing
    Επειδη εσυ δεν εχεις ;;

    Εγω τα χρειαζομαι !!

    :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Δηλαδή, τώρα τι?

    Πρέπει να τα πουλήσω και τα τρία τώρα?:a011:
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  8. #8
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
    Επειδη εσυ δεν εχεις ;;

    Εγω τα χρειαζομαι !!

    :rotflmao: :rotflmao:

    Τι να τα κανεις ρε μαστορα;

    Εκτος και αν θες να ξεπερνας τα 130χ.α.ω. με το MT ...τοτε ναι παω πασο...

  9. #9
    μλκ! έτρεξα και πήρα τηλ το γείτονα γιατι κατα βάθος ειναι καλό παιδί και ας έχει SUV, είναι θύμα δεν φταίει αυτός... και όπως του το έλεγα άκουσα ενα γντουυπ... και τη γυναικα του να ουρλιάζει ααααχ γιώργο μου είσαι καλά γιώργο μίλα μου τι επαθες ενα γιατρό θεε μου....



    καταλαβαίνεις σε τι μπελάδες μας έβαλες τώρα ε, χυμαδόρ??

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Σε εχω

    πρεπει να βγαζω 73 τωρα


    Ναι αλλά εγώ έχω και φτεράκι να μη πέφτουν τα νερά στο αμοστισέρ

  11. #11
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Ναι αλλά εγώ έχω και φτεράκι να μη πέφτουν τα νερά στο αμοστισέρ
    φτου! παει το αβανταζ μου

  12. #12

    Re: Πανικος!!! θα καταργηθουν οι Cayenne, οι Μ5 και οι SLK!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


    ''Ποιος Ζαχοπουλος και μαλακιες...εδω πηρε φωτια ο κολος μας!!! Ενα πραγμα ειχαμε και εμεις...ενα ενδιαφερον για να ξεφευγουμε λιγο απο τις εγνοιες της διοικησης ναυτιλιακων εταιρειων και βιομηχανιων... να παιρνουμε το Cayennακι μας, την SL μας...το BMWδακι μας βρε αδερφε και να πηγαινουμε στο ''χωριο'' στην Αραχωβα....τωρα θα μας το κοψουν και αυτο!!''


    Για άλλη μια φορά...........





    ...........

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    φτου! παει το αβανταζ μου




    Γειά σου ρε φίλε Hymador


    :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    οταν εκανα παντιλικια στο απατητο χιονακι..

    προσπερνουσα απο τα χιονισμενα χωραφια τα ΚΑΓΙΕΝ που σταματαγαν να βαλουν αλυσιδες...

    :rotflmao:

    μια περιουσια..για ενα αυτοκινητο..που λογω βαρους κ μονο βουλιαζει στο χιονι κ στη λασπη..

    :rotflmao:

    ασχετο//αλλα το ειπα να ξεσπασω..με τους μακακες νεοπλουτους..

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    φτου! παει το αβανταζ μου
    Εγώ σας έχω και τους δύο !

    Και το τελικό να μη δίνει καμμιά 50αριά άλογα ακόμα ;

    Να δεις που θα με καταργήσουνε κι εμένα στο τέλος


    :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2009, 16:06
  2. Η μητέρα και οι τρεις παρθένες
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2008, 07:22
  3. Το σύνθημα και οι αγρότες
    από isid στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 17:46
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2005, 23:52
  5. Οι Δωδεκα Θεοι Τοτε Και Τωρα
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 02:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF