Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto...;

  1. #1

    Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto...;

    Καλημέρα σε όλους.
    Είμαι φίλος του Ηλία και θα ήθελα λιγο την βοήθεια σας...
    βρήκα στην ιστοσελίδα της Ελληνμοτο το Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto το οποίο και σκέφτομαι να αγοράσω.
    Ψάχνοντας στην ιστοσελίδα της ΚΤΜ δέν βρήκα όμως το συγκεκριμένο μοντέλο πουθενα.
    Επικοινώνησα με την Ελληνμοτο και μου είπαν ότι είναι όντως '08 μοντέλο.
    Ισχύει...;
    Επίσης οι μισοί απο τους κάγκουρες φίλους μου λένε να μην πάρω ΚΤΜ γιατί θα είμαι όλη μέρα στα συνεργεία.
    Μπορεί κάποιος να μου ξεκαθαρίσει το τοπίο...;

  2. #2

    Re: Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto...;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias24
    Καλημέρα σε όλους.
    Είμαι φίλος του Ηλία και θα ήθελα λιγο την βοήθεια σας...
    βρήκα στην ιστοσελίδα της Ελληνμοτο το Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto το οποίο και σκέφτομαι να αγοράσω.
    Ψάχνοντας στην ιστοσελίδα της ΚΤΜ δέν βρήκα όμως το συγκεκριμένο μοντέλο πουθενα.
    Επικοινώνησα με την Ελληνμοτο και μου είπαν ότι είναι όντως '08 μοντέλο.
    Ισχύει...;
    Επίσης οι μισοί απο τους κάγκουρες φίλους μου λένε να μην πάρω ΚΤΜ γιατί θα είμαι όλη μέρα στα συνεργεία.
    Μπορεί κάποιος να μου ξεκαθαρίσει το τοπίο...;

    αφου θα το παρεις καινουριο δε εχεις προβλημα

    τα σερβις τους ξερω οτι ειναι ακριβα και συχνα

  3. #3
    βγαίνει 640 08? Το 690 τι το βγάλανε δλδ?

  4. #4
    και εγώ το ίδιο αναρωτίεμαι...
    Στην Ελληνμοτο όμως ήταν κατηγοριματικοί ότι είναι '08...

  5. #5
    Στέλνω και το Link για Check...

    http://www.hellinmoto.gr/1bikes.php?...0Motard&page=4

  6. #6
    αν θελεις πουλαω το δικο μου ktm 690sm μαυρο 8000 euro(και πιο κατω) γιατι να παρεις το παλιο μοντελο?
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=52321

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Trickster
    Εγγραφή
    15/07/2006
    Μηνύματα
    658
    Το πίσω φτερό πάντως και το φανάρι μπροστά είναι κόψιμο 08 exc μοντέλων.
    Μάλλον σου λένε την αλήθεια...
    FAMOUS LAST WORDS:
    "Helmet? I don need no steenking helmet!"



  8. #8

    Re: Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto...;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias24
    Καλημέρα σε όλους.
    Είμαι φίλος του Ηλία και θα ήθελα λιγο την βοήθεια σας...
    βρήκα στην ιστοσελίδα της Ελληνμοτο το Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto το οποίο και σκέφτομαι να αγοράσω.
    Ψάχνοντας στην ιστοσελίδα της ΚΤΜ δέν βρήκα όμως το συγκεκριμένο μοντέλο πουθενα.
    Επικοινώνησα με την Ελληνμοτο και μου είπαν ότι είναι όντως '08 μοντέλο.
    Ισχύει...;
    Επίσης οι μισοί απο τους κάγκουρες φίλους μου λένε να μην πάρω ΚΤΜ γιατί θα είμαι όλη μέρα στα συνεργεία.
    Μπορεί κάποιος να μου ξεκαθαρίσει το τοπίο...;
    το μηχανακι που λες, ειναι 06 μοντελο, το τελευταιο 640 που βγηκε.
    Η συντηρηση του ειναι πολυ απλη, αν κανεις τα σερβις του στην ωρα τους και 2-3 πραγματακια ακομα (σωστο ζεσταμα, καλο στρωσιμο κλπ), δε θα χεις προβληματα.
    Οσο για τους καγκουρες φιλους σου...

  9. #9
    Πολυ περιεργο ! Μηπως εχουμε τους ιδιους καγκουρες φιλους; Και μενα κατι τετοια μου λεγανε. Ο φιλο μου ο Σακης απ τον Βολλο λεει πως τα ΚΤΜ τον βρισκουν μονα τους τον δρομο για το συνεργειο, οποτε δν θαχεις προβλημα:rotflmao: Παντως ψαξτο λιγο καλυτερα εδω μεσα, εκει εξω, και ρωτα και σε κανα συνεργειο που ειναι ο φυσικος χωρος του ΚΤΜ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    FILE MOU H MHXANI EINAI MODELO 06 TO TELEYTAIO LC4! TA BGAZOUN PROSFORA OTAN TOUS EXOUN MINEI KOMATIA!

    PES TOUS FILOUS OTI TA KTM EINAI ALO EPIPEDO!!!

  11. #11
    Banned Το avatar του/της crewdriver
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    60
    μηπως ειναι ορθογραφικο?
    εγω ξερω πως τα κτμ θελουν απλα πολυυυ προσοχη(στρωσιμο,ζεσταμ,κρυωμα).
    αν το παρεις καινουργιο,δε θα εχεις προβληματα αλλα αν πας για μεταχειρισμενο τοτε ρισκαρεις πολλα...ναι μεν ειναι ανωτερα απο τα ιαπωνικα αλλα θελουν πολυ προσωπικη φροντιδα και υπομονη...

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Πολυ περιεργο ! Μηπως εχουμε τους ιδιους καγκουρες φιλους; Και μενα κατι τετοια μου λεγανε. Ο φιλο μου ο Σακης απ τον Βολλο λεει πως τα ΚΤΜ τον βρισκουν μονα τους τον δρομο για το συνεργειο, οποτε δν θαχεις προβλημα:rotflmao: Παντως ψαξτο λιγο καλυτερα εδω μεσα, εκει εξω, και ρωτα και σε κανα συνεργειο που ειναι ο φυσικος χωρος του ΚΤΜ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    για ποσο καιρο *ακομα* σκοπευεις να μας ζαλιζεις τ αρχιδια με το συγκεκριμενο θεμα? Εχεις την εντυπωση οτι εισαι αστειος? Λανθασμενη εντυπωση εχεις. Κουραστικος κι εκνευριστικος εισαι αλλα υποθετω οτι αυτος ηταν κι ο σκοπος σου...

  13. #13
    Παρε ενα ΚΤΜ να ξεκουραστεις αν σε κουρασα. Η μηπως εχεις;:rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Παρε ενα ΚΤΜ να ξεκουραστεις αν σε κουρασα. Η μηπως εχεις;:rotflmao: :rotflmao:
    οπου ΚΤΜ ποστ .........να και ο βε-στρομας ......... .......

  15. #15
    To παιδι με τους κακκους φιλους φταιει. Ακου τους αλητες να λενε πως τα ΚΤΜ βγαζουν ζημιες και τετοια εμπαθει σχολια, ντροπη τους:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF