Σελίδα 42 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 323738394041424344 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 616 έως 630 από 652

Θέμα: ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

  1. #616
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
    Ω ναι την επόμενη θα γίνει παρουσίαση:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μετα την παρουσιαση θα ακολουθησει δημοπρασια (των ειδων της παρουσιασης) απο την οποια μερος των χρηματων (γιατι δε θα χρειαστουν ολα) θα δωθουν για την ανεγερση εγκαταστασεων και χαραξη πιστας λιγο πιο εξω απο τα Χανια.
    :rotflmao:

  2. #617
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Τη Κυριακη μιας και μας εκανε τη χαρη ο καιρος πηγαμε εξοπλισμενοι με καμερα αλλα MOTO GP
    Ειναι μια smart cam της aim με σχεδον ολη τη τηλεμετρια, μου λειπουν κατι ψηλα ακομα καλουδια και ειμαι κομπλε

    Βεβαια μερικες φορες οι χρονοι ειναι ακομα πιο κατω αλλα τα γεγονοτα δεν μας το επετρεψαν


    Δειτε πως ειναι απο μεσα η πιστα καρτ http://www.youtube.com/watch?v=oG6HkXp0L1k
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  3. #618
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    To Σαββατο που μας περασε πηγαμε στη πιστα καρτ με το DrIoannis μιας και μας εκανε τη χαρη ο καιρος

    Τα ευχαριστα ειναι οτι εγραψε καλο χρονο το gps 47.069 αν και γλιστρουσε αρκετα εκεινη τη μερα η πιστα σχεδον σε ολες τις εξοδους εβγαινα με ντριφτ αλλα Στονερ ( που το ρεκορ μου ειναι 46.404 με καλες συνθηκες )
    Σιγα σιγα αρχιζω και βρισκω παλι το ρυθμο μου


    http://www.youtube.com/watch?v=DsFGW20NEJg


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	imag1021.jpg 
Προβολές:	471 
Μέγεθος:	92,6 KB 
ID:	239644
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  4. #619
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    krima to mixanaki eki mesa.......

  5. #620
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Πράγματι δυστυχώς στην Κρήτη δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ μια πίστα για να χαρούμε όπως αρμόζει αυτές τις μηχανές.Τουλάχιστον στην πιστούλα αυτή φρενάρουμε,στρίβουμε και μαθαίνουμε χωρίς κίνδυνο για την ζωή μας πρώτα απ όλα και μετά για υλικές ζημιές.Οι ταχύτητες,στην πίστα όπως είδατε, είναι μικρές αλλά πιστέψτε με είναι αρκετά εκπαιδευτική ώστε να σε μαθαίνει που και πόσο θα φρενάρεις, πόσο θα ανοίξεις το γκάζι και τι γραμμές θα πάρεις.Δεν είναι Σέρρες ή Μέγαρα αλλά αυτό έχουμε και αυτό χρησιμοποιούμε.

  6. #621
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    με τη 4η και 10η στροφή πως την παλεύεται ρε αδέρφια? έχει κάτι λακκούβες χειρότερες και απο δημόσιο δρόμο


  7. #622
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Βασικά δεν έχει λακούβες εκεί που λες.Λίγο πριν τα φρένα της 2,καθώς στην 5 και την 6 έχει σαμαράκι.Ο τάπητας ήταν πολύ καλύτερος αλλά λόγω του ότι μπαίνουν αυτοκίνητα και ειδικά drift τον έχουν φθείρει αρκετά.

  8. #623
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    tora eida tin apadisi :rotflmao:


    re ioannis i pista ine kartopista....dld ta mixanakia afta eki mesa ine apla axrista ke de prosferoyn kati pera apo paniko kai agxos....

    kallista 8a boroysate na balete ena sm ke pera apo to oti 8a pigenate aeroporia se sxesi me ta ss, 8a kanate kai to xabale sas....

  9. #624
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    142
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    tora eida tin apadisi :rotflmao:


    re ioannis i pista ine kartopista....dld ta mixanakia afta eki mesa ine apla axrista ke de prosferoyn kati pera apo paniko kai agxos....

    kallista 8a boroysate na balete ena sm ke pera apo to oti 8a pigenate aeroporia se sxesi me ta ss, 8a kanate kai to xabale sas....
    Η αληθεια ειναι πως τα 1000 στριμωχνονται πολυ.Τα 600 δεν εχουν μεγαλο προβλημα και μπορω να σου πω οτι εχουν και πλακα.Ειναι καλη προπονηση ειδικα για την τοποθετηση του σωματος.
    Ασε που οι χρονοι ολοενα και κατεβαινουν..

  10. #625
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από t10vr
    Η αληθεια ειναι πως τα 1000 στριμωχνονται πολυ.Τα 600 δεν εχουν μεγαλο προβλημα και μπορω να σου πω οτι εχουν και πλακα.Ειναι καλη προπονηση ειδικα για την τοποθετηση του σωματος.
    Ασε που οι χρονοι ολοενα και κατεβαινουν..


    to 600ari de strimoxnete sta megara ekei de milame gia strimogma milame gia stragalismo

    mallon den exis dei sm na girnaei ekei....

  11. #626
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    142
    Για την ακριβεια εχω δει.Οπως και να το κανουμε ειναι πιστα καρτ.Απλα αυτο που εννοω ειναι οτι ειναι αρκετα διασκεδαστικη αν αρχισεις και πηγαινεις γρηγορα.Κραταει πολυ.

  12. #627
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    tora eida tin apadisi :rotflmao:


    re ioannis i pista ine kartopista....dld ta mixanakia afta eki mesa ine apla axrista ke de prosferoyn kati pera apo paniko kai agxos....

    kallista 8a boroysate na balete ena sm ke pera apo to oti 8a pigenate aeroporia se sxesi me ta ss, 8a kanate kai to xabale sas....
    Ναι το SM είναι πολύ καλό εκεί αλλά 2 μηχανές δεν...Είχε έρθει ο 2ος στην κατάταξη του Ιταλικού πρωταθλήματος SM προ 3 χρόνια και είχε πει πολύ καλά λόγια.Βέβαια δεν είναι τόσο ακατάλληλη όσο φαντάζεσαι.Είναι εξαιρετικά τεχνική και σε μαθαίνει πολλά .

    Όπως έχει ειπωθεί και ποιο πάνω είναι η μοναδική πίστα στην Κρήτη που μπορούμε να μπούμε και να κάνουμε προπόνηση χωρίς να κινδυνεύουμε.Μακάρι να είχα 800ευρώ και 1500ευρώ τη φορά να πηγαίνω Μέγαρα και Σέρρες αντίστοιχα κάθε μήνα αλλά δεν...

  13. #628
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    i ali8eia ine oti to sm sa budget einai arketa oikonomiko....pera apo to oti ta ekdoda toy ine lastixa mono....to ss ama pesis ti gamises :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    tora ama ksedinete paso emena prosopika de ksero 8a moy espage ta nevra....me to poy paei isa isa na ropiasi to moter na klinis to gazi kia na bgazis oli tin pista me mia taxitita...


    dld meta apo ss se kartopista 8a ebgena sto dromo na to anikso ligo na kseskaso

  14. #629
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    142
    Εγω προσωπικα φευγω παντα χορτασμενος...Ασε που ειμαι πτωμα και δεν μου κανει ορεξη ξια μ@λακιες στο δρομο

  15. #630
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Αρχικά δημιουργήθηκε από t10vr
    Εγω προσωπικα φευγω παντα χορτασμενος...Ασε που ειμαι πτωμα και δεν μου κανει ορεξη ξια μ@λακιες στο δρομο
    +100
    μια χαρά χορταίνω και ωραία γυμναστική...Αν βγάλεις 25 γύρους σε ρυθμό αγώνα σε αυτήν την πιστούλα βγάζεις οποιοδήποτε αγώνα σε όποια πίστα θες στην Ελλάδα (πέραν από endurance που δεν έχω εμπειρία).

Παρόμοια θέματα

  1. Internet στα 2,5 Gbps από τη France Telecom!
    από megatim στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 20:27
  2. Η πρωτη πιστα στην Κρητη στα Χανια!!!
    από DrIoannis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 19:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF