Σελίδα 6 από 44 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 652

Θέμα: ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

  1. #76



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00948.jpg 
Προβολές:	823 
Μέγεθος:	83,3 KB 
ID:	119170
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  2. #77
    Παλια δεν ειχαμε ουτε καν αυτη την πιστα και ''τρεχαμε'' στους δρομους και νομιζα οτι χαιρομουν την μηχανη πολυ......

    Μετα που αρχισα να μπαινω σε αυτη την πιστα λεω να η ευχαριστηση της μηχανης....καμια σχεση με παλια.....οντως τρεχεις και μπαινεις στισ στροφες...καταλαβα τι θα πει ζεσταμα λαστιχων.....εμαθα τι θα πει γραμμες...οχι αυτα που καναμε στον δρομο και νομιζαμε οτι καναμε κατι....

    Ομως μετα που φευγω απο την πιστα και παω σπιτι ,στον δρομο βλεπω τις στροφες τισ ανοιχτες και οχι τα πεταλα της πιστας και λεω να χαμε μια πιστα με τετοιες στροφες (δηλ μια πιστα σαν Mugello και αν οχι τοτε σαν Σερρες) και να πια θα ταν τοτε η πραγματικη ευχαριστιση......

    Και μετα που θα χαμε και την τελεια πιστα θα μας ξινιζε η μηχανη και θα θελαμε μια καρατουμπανιασμενη (οχι απλα τουμπανιασμενη που εχουν πολλοι)...και μετα θα λεγαμε να η ευχαριστηση η τελιωτικη των 2 ροδων......














    Οποτε θελω να καταληξω στο οτι ειναι 4 τα σταδια κατα την γνωμη μου για να ευχαριστιεσαι μια μηχανη....

    Δρομος....μετα πιστα μικρη......πιστα μεγαλη.......πιστα μεγαλη με την καλυτερη μηχανη!!!!!Και εννοω να χεις μια πιστα διπλα σου και οχι να πας μια φορα το χρονο Σερρες ας πουμε....

    Εμεις εχουμε κανει το πρωτο βημα........Καλο ειναι και αυτο....αλλοι δεν το εχουν κανει ουτε αυτο.....







    Ολα αυτα τα εγραψα για να σας δωσω να καταλαβετε πανω κατω (και στον εαυτο μου βεβαια) με αιτιολογηση γιατι ειναι καλη και γιατι δεν ειναι αυτη η πιστα.........

    Ετσι που τα γραφω μπορει να σας φανουν βλακειες αλλα οπως εχω ξαναπει δεν τα χω καλα με τον γραπτο λογο και με το να εκφραζω τις σκεψεις μου απο το νετ γραπτα....
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  3. #78
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
    Σήμερα πήγαν πάλι και έκαναν όργια τρελά!Εγώ στο μπουντρούμι .
    Γιαννη μην μου θυμιζεις οτι ειμαι Ιταλια και οχι μολις 6 χλμ απο την πιστα μας....εσυ δεν μπηκες σημερα εγω δεν θα μπω για 2 μηνες.....

    Και τωρα που το σκευτομαι ειμαι σε μια χωρα με τις καλυτερες και απειρες πιστες και δεν εχω μηχανη....
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Άσε περιμένω πως και πως να ετοιμαστεί το κουστουμάκι και να πάω...

  5. #80
    Να και ενα βιντεακι απο τις πρωτες φορες που εμπαινα...

    http://www.youtube.com/watch?v=4PPevSH_CmY&feature=user

    Ακουστε πως αρχισαμε....

    Αρχικα στις αρχες του 2006 ειχε μπει ο JimK7 μονος του να δει πως ειναι αλλα δεν του αρεσε.....ηταν μικρη λεει......

    Το Δεκεμβρη 2006 διοργανωσε αυτος που χει την πιστα μερα με παπακια και σκουτερ......

    Εβαλα αναδιπλουμενους πατητηρες στο παπι και μπηκα και το καταευχαριστηθηκα...φαγωθηκε ο μισοσ πατητηρασ απο τα ξισιματα....μετα εβρησκε ο λεβιες...τον στραβωσα για να μην βρισκει και μετα βρηκε η βαση τησ πατητηρασ και σηκωσε τον πισω τροχο και επεσα !!!!!!!!

    Τοτε εγω ημουν και σπουδαζα στην Αθηνα οποτε δεν μπορεσα να ξαναμπω....και θυμαμαι που με κοροιδευανε που ηθελα να μπω με την μηχανη...

    Μετα ηρθε το καλοκαιρι του 07 που ημουν χανια και ξαναμπηκα με το παπι γιατι μου αρεσε παραπολυ την αλλη φορα (εκτος του οτι επεσα)

    Μπηκα μπηκα ξαναμπηκα ωσπου εβρισκε και η εξατμιση απο τα δεξια και επεσα παλι για τον ιδιο λογο....και ειχα φτασει στο σημειο να βαριεμαι απο στροφη σε στροφη γιατι το παπι δεν πηγαινε....και εκνευριζομαι και λεω θα μπω με την μηχανη που δεν θα βρισκει.....και εχει και πιο πολυ γκαζι.....


    Ε αυτο ηταν και η αρχη....στην αρχη εμπαινα μονοσ μου ....ολομοναχοσ...μετα ηρθε και ο JimK7 και μπαιναμε μαζι ολο το καλοκαιρι βραδυ που δεν γλιστρουσε και δεν υπερθερμανοταν τα λαστιχα....

    Μετα ο Jim ξεσηκωσε και τους αλλους και να το αποτελεσμα......2-3 φορες την βδομαδα βγαζει το 200ευρο αυτος που χει την πιστα......
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  6. #81
    Σήμερα πήγαν πάλι και έκαναν όργια τρελά!Εγώ στο μπουντρούμι .
    Ηταν ανοιχτά σήμερα?? Οχι ρε γμτ..

    Πήγα κατα τις 12, και ηταν κλειστα..



    Ρε SUZUKAKIAΣ, παρε το Husqy στην Ιταλια, να λίωσεις στην προπόνηση..

    Χαιρετισμους..
    If you ride like there is no tomorrow, then won't be.

  7. #82
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Πήγαν και υπήρξε άλλος ένας που έκανε κάτω από 50 εκτός τον JIMK7.Έχει αρχίσει να αγριεύει η κατάσταση κάτω...

  8. #83
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
    Πήγαν και υπήρξε άλλος ένας που έκανε κάτω από 50 εκτός τον JIMK7.Έχει αρχίσει να αγριεύει η κατάσταση κάτω...
    (και εκτος απο τον SUZUKAKIA 48,499sec)
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kasiotis
    Ηταν ανοιχτά σήμερα?? Οχι ρε γμτ..

    Πήγα κατα τις 12, και ηταν κλειστα..



    Ρε SUZUKAKIAΣ, παρε το Husqy στην Ιταλια, να λίωσεις στην προπόνηση..

    Χαιρετισμους..
    Ασε πρεπει να παρω αλλο.....

    Αλλα επιπεδα...
    χαιρετισμους πολλους και σε σενα Βασιλαρε
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  10. #85
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
    Ρε σεις????

    Εγω στο πηγαδι τα κανα???

    Με ξεχασατε κ ολας ουτε ενα μηνα δεν εχω παει Ιταλια...

    Γιατι ρε κολλητε JimK7 δεν εβαλες και εμενα??

    Αντε να βαλω και γω τις φωτο μου και το βιντεο απο την Πισταρα μας.....
    Σε έχω βάλει ρεεεεε πρώτη σελίδα η δέκατη φωτογραφία με το ΚΤΜ 690 του μοτό τις άλλες δεν τις έβαλα γιατί δεν θέλω να βάζω S.M φώτο που είναι εύκολες σε μια τόσο μικρή πίστα αυτό το θέμα το άνοιξα για να δείξω στο κόσμο ότι σε πίστα κάρτ μπορούν να μπουν έστω και λίγο σφικτόκολα σούπερ σπορ μηχανές

    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  11. #86
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    αυτό το θέμα το άνοιξα για να δείξω στο κόσμο ότι σε πίστα κάρτ μπορούν να μπουν έστω και λίγο σφικτόκολα σούπερ σπορ μηχανές
    Και πηγαίνω τις προάλλες σε μια πίστα στους Ταγαράδες Θεσσαλονίκης και ρωτάμε άν αφήνει mini moto μέσα. Με 20Ε λέει έχεις όλη την ημέρα!!!!

    -Για μηχανή street;

    -Ε, που να μπείς με αυτό εδώ μέσα....

    Και πάλι μπράβο παίδες!!!

    Συνεχίστε να βάζετε φωτό, δε μας πειράζει!

    Καμιά κάμερα πάνω στη μηχανή;;;
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  12. #87
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
    Να και ενα βιντεακι απο τις πρωτες φορες που εμπαινα...

    http://www.youtube.com/watch?v=4PPevSH_CmY&feature=user

    Ακουστε πως αρχισαμε....

    Αρχικα στις αρχες του 2006 ειχε μπει ο JimK7 μονος του να δει πως ειναι αλλα δεν του αρεσε.....ηταν μικρη λεει......

    Το Δεκεμβρη 2006 διοργανωσε αυτος που χει την πιστα μερα με παπακια και σκουτερ......

    Εβαλα αναδιπλουμενους πατητηρες στο παπι και μπηκα και το καταευχαριστηθηκα...φαγωθηκε ο μισοσ πατητηρασ απο τα ξισιματα....μετα εβρησκε ο λεβιες...τον στραβωσα για να μην βρισκει και μετα βρηκε η βαση τησ πατητηρασ και σηκωσε τον πισω τροχο και επεσα !!!!!!!!

    Τοτε εγω ημουν και σπουδαζα στην Αθηνα οποτε δεν μπορεσα να ξαναμπω....και θυμαμαι που με κοροιδευανε που ηθελα να μπω με την μηχανη...

    Μετα ηρθε το καλοκαιρι του 07 που ημουν χανια και ξαναμπηκα με το παπι γιατι μου αρεσε παραπολυ την αλλη φορα (εκτος του οτι επεσα)

    Μπηκα μπηκα ξαναμπηκα ωσπου εβρισκε και η εξατμιση απο τα δεξια και επεσα παλι για τον ιδιο λογο....και ειχα φτασει στο σημειο να βαριεμαι απο στροφη σε στροφη γιατι το παπι δεν πηγαινε....και εκνευριζομαι και λεω θα μπω με την μηχανη που δεν θα βρισκει.....και εχει και πιο πολυ γκαζι.....


    Ε αυτο ηταν και η αρχη....στην αρχη εμπαινα μονοσ μου ....ολομοναχοσ...μετα ηρθε και ο JimK7 και μπαιναμε μαζι ολο το καλοκαιρι βραδυ που δεν γλιστρουσε και δεν υπερθερμανοταν τα λαστιχα....

    Μετα ο Jim ξεσηκωσε και τους αλλους και να το αποτελεσμα......2-3 φορες την βδομαδα βγαζει το 200ευρο αυτος που χει την πιστα......
    Θαρρώ εκεί στην Ιταλία τα έχεις παίξει λίγο όταν έμπαινα με το DR 400 δεν είχες τότε καλά καλά ούτε καν το παπί

    και όταν έλεγα ότι η πίστα ήταν μικρή εννοούσα φυσικά για σούπερ σπορ μηχανάκια και όχι για SM και παπιά


    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  13. #88
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Σε έχω βάλει ρεεεεε πρώτη σελίδα η δέκατη φωτογραφία με το ΚΤΜ 690 του μοτό τις άλλες δεν τις έβαλα γιατί δεν θέλω να βάζω S.M φώτο που είναι εύκολες σε μια τόσο μικρή πίστα αυτό το θέμα το άνοιξα για να δείξω στο κόσμο ότι σε πίστα κάρτ μπορούν να μπουν έστω και λίγο σφικτόκολα σούπερ σπορ μηχανές

    Καλα το πες τα motard ειναι ευκολα....

    Οχι τα ''motard'' με αναρτησεις μαμα enduro,το 150αρι κουτσουρι λαστιχο πισω χωρις να ναι γομα,ουτε slick λαστιχα,τα φρενα μαμα enduro (δαγκανες,τρομπα,δισκος μικρος) σαν το δικο μου!!!!!

    Και που εσπασα το 49 ειναι πολυ...

    Και μην μου πεις παλι πως ειναι ελαφρυ γιατι με τοσα μειονεκτηματα το βαρος ειναι απο τα τελευταια....
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  14. #89
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
    Και πηγαίνω τις προάλλες σε μια πίστα στους Ταγαράδες Θεσσαλονίκης και ρωτάμε άν αφήνει mini moto μέσα. Με 20Ε λέει έχεις όλη την ημέρα!!!!

    -Για μηχανή street;

    -Ε, που να μπείς με αυτό εδώ μέσα....

    Και πάλι μπράβο παίδες!!!

    Συνεχίστε να βάζετε φωτό, δε μας πειράζει!

    Καμιά κάμερα πάνω στη μηχανή;;;
    καλομελέτα κ έρχεται
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Θαρρώ εκεί στην Ιταλία τα έχεις παίξει λίγο όταν έμπαινα με το DR 400 δεν είχες τότε καλά καλά ούτε καν το παπί

    και όταν έλεγα ότι η πίστα ήταν μικρή εννοούσα φυσικά για σούπερ σπορ μηχανάκια και όχι για SM και παπιά


    ?????????
    Α ναι ρε συ το χα ξεχασει....



    Ε τελος παντων πανω κατω ετσι ηταν.....
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

Σελίδα 6 από 44 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Internet στα 2,5 Gbps από τη France Telecom!
    από megatim στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 20:27
  2. Η πρωτη πιστα στην Κρητη στα Χανια!!!
    από DrIoannis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 19:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF