Σελίδα 6 από 27 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 395

Θέμα: 4,5,6 Απριλίου Σέρρες ... οι καλοί χωράνε παντού!!!

  1. #76
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferraristis
    Για λάστιχα δεν έχω διαβάσει εδώ μεσα αλλά εχώ διαβάσει πολλά άλλα.

    Αν θές μπορείς και να μου εξηγησεις εκτώς από το να μου λές οτι είμαι ασχετος...
    Χαίρω πολύ!! Το είπα από την αρχή.
    Δεν έχω πάει ποτέ σε track day....


    Το κάθε λάστιχο το παράγει μια εταιρια...... κάθε λάστιχο από κάθε εταιρια είναι διαφορετικό.
    (δεν λέω οτι δεν πανε σε ίδιες μηχανες, λέω για τροπο συμπεριφοράς).
    Και για αυτό το λόγο ρωτάω τι λάστιχο είναι...

    Θα μπορούσε να είναι και slick

    Ξαναλέω ότι μπορεις και να βοηθησεις ( αν θέλεις)
    Τα λαστιχα που φορανε τα τουμπανα που θα ανεβουν Σερρες ειναι ολα ss μεγαλου κυβισμου και φορανε λαστιχα 180 ή 190 γι'αυτο και η αναφορα σ'αυτο τον τυπο διαστασεων.

    Ολες οι εταιριες βγαζουν ιδιες διαστασεις ελαστικων (για καθε μοντελο) αλλα διαφορετικο τυπο πχ.power race ,super corsa, pilot road, batlax κτλ.
    Ο τυπος δηλωνει και σε τι εξιδικευτεται ενα ελαστικο.
    Τα ελαστικα που αναφερει ο nktr ειναι slick.

    Κανε μια ευρεση μες το φορουμ με την λεξη ''ελαστικα'' και θα βρεις μπολικα πραγματα.

    Εν καιρο θα ποσταριστουν και τα trackday στα μεγαρα οποτε πιο κοντα ειναι και περνας μια βολτα και τα λεμε.

  2. #77
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Τα λαστιχα που φορανε τα τουμπανα που θα ανεβουν Σερρες ειναι ολα ss μεγαλου κυβισμου και φορανε λαστιχα 180 ή 190 γι'αυτο και η αναφορα σ'αυτο τον τυπο διαστασεων.

    Ολες οι εταιριες βγαζουν ιδιες διαστασεις ελαστικων (για καθε μοντελο) αλλα διαφορετικο τυπο πχ.power race ,super corsa, pilot road, batlax κτλ.
    Ο τυπος δηλωνει και σε τι εξιδικευτεται ενα ελαστικο.
    Τα ελαστικα που αναφερει ο nktr ειναι slick.

    Κανε μια ευρεση μες το φορουμ με την λεξη ''ελαστικα'' και θα βρεις μπολικα πραγματα.

    Εν καιρο θα ποσταριστουν και τα trackday στα μεγαρα οποτε πιο κοντα ειναι και περνας μια βολτα και τα λεμε.
    Πάνο είναι και με χάραξη Power Race και Bridgestone 002

  3. #78
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    Πάνο είναι και με χάραξη Power Race και Bridgestone 002
    Ενημερωσε φιλε το αρχικο plz.

  4. #79
    Επειδη ολοι οι καλοι χωρανε παντου, και επειδη απο τα λεγομενα σας θεωρουμε καλος σε αυτο που κανω(TD 0-300, CSS, TD Bikenet), εχω σκοπο να ανεβω και εγω στην παιδικη χαρα των Σερρων και ειμαι διατεθημενος να σας βοηθησω οσο αφορα τον τομεα μου (Ελαστικα - Τοποθετηση, Πωληση).

    Για περισσοτερες πληροφοριες μην στειλετε εμαιλ δεν τα παω καλα... Τηλεφωνακι!

    210-4827200 - 6948116548

    Αποκλειστικα για τα παιδια του φορουμ.

    Δημητρης
    Boukis Way.... The Only Way

  5. #80
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BoukisWay
    Επειδη ολοι οι καλοι χωρανε παντου, και επειδη απο τα λεγομενα σας θεωρουμε καλος σε αυτο που κανω(TD 0-300, CSS, TD Bikenet), εχω σκοπο να ανεβω και εγω στην παιδικη χαρα των Σερρων και ειμαι διατεθημενος να σας βοηθησω οσο αφορα τον τομεα μου (Ελαστικα - Τοποθετηση, Πωληση).

    Για περισσοτερες πληροφοριες μην στειλετε εμαιλ δεν τα παω καλα... Τηλεφωνακι!

    210-4827200 - 6948116548

    Αποκλειστικα για τα παιδια του φορουμ.

    Δημητρης
    Δημητρη δεν βαζεις αν γινεται μια λιστα με τα ελαστικα που μπορεις να προσφερεις και της τιμες και απλα με τηλ. να κλεινουμε τα λαστιχα που θελουμε?
    Αν σου ειναι ευκολο και συμφωνει η ομαδα διαχειρισης του φορουμ.

    Παναγιωτης.

  6. #81
    #WE_R1 Το avatar του/της TokTok
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    218
    μεσα και εγω...

  7. #82
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Πήρα τηλ. και ρώτησα για την Παρασκευή εάν η πίστα είναι ελεύθερη και παίζετε κάτι καλό και να είναι για πάρτυ μας και πιό φθηνά

    ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ?

    Εάν μαζευτούμε τουλάχιστον 25 έχουμε βγάλει τα έξοδα της πίστας και την έχουμε για χρήση μοτό και όχι και αυτοκινήτων !!!

    Από εκεί και πέρα μπορεί να βγεί και πιό φθηνά για όλους μας με περισσότερες συμμετοχές δικές μας.
    Εάν κάποιος έρθει και θέλει χρήση της πίστας εκείνη την ημέρα, εκτός από όσους έχουν δηλώσει και έχουν πληρώσει συμμετοχή, πληρώνει τα 45 ευρώ που θα πλήρωνε και στην πίστα μειώνοντας παράλληλα και το δικό μας κόστος.
    Τι λέτε ?
    Θέλω γνώμες !!!

  8. #83
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΟΡΟΥΜ.
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ METZELER PIRELLI
    MICHELEN BRIGESTON.
    ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΔΟΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ,ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΚΛΠ, ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ TD ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΕΛΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΜΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΣΟ ΕΔΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ .
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ.
    Boukis Way.... The Only Way

  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BoukisWay
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
    Καλώς τον
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #85
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    Πήρα τηλ. και ρώτησα για την Παρασκευή εάν η πίστα είναι ελεύθερη και παίζετε κάτι καλό και να είναι για πάρτυ μας και πιό φθηνά

    ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ?

    Εάν μαζευτούμε τουλάχιστον 25 έχουμε βγάλει τα έξοδα της πίστας και την έχουμε για χρήση μοτό και όχι και αυτοκινήτων !!!

    Από εκεί και πέρα μπορεί να βγεί και πιό φθηνά για όλους μας με περισσότερες συμμετοχές δικές μας.
    Εάν κάποιος έρθει και θέλει χρήση της πίστας εκείνη την ημέρα, εκτός από όσους έχουν δηλώσει και έχουν πληρώσει συμμετοχή, πληρώνει τα 45 ευρώ που θα πλήρωνε και στην πίστα μειώνοντας παράλληλα και το δικό μας κόστος.
    Τι λέτε ?
    Θέλω γνώμες !!!
    Εγώ μέσα από Παρασκευή
    Γιώργος Fazer

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    Πήρα τηλ. και ρώτησα για την Παρασκευή εάν η πίστα είναι ελεύθερη και παίζετε κάτι καλό και να είναι για πάρτυ μας και πιό φθηνά

    ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ?

    Εάν μαζευτούμε τουλάχιστον 25 έχουμε βγάλει τα έξοδα της πίστας και την έχουμε για χρήση μοτό και όχι και αυτοκινήτων !!!

    Από εκεί και πέρα μπορεί να βγεί και πιό φθηνά για όλους μας με περισσότερες συμμετοχές δικές μας.
    Εάν κάποιος έρθει και θέλει χρήση της πίστας εκείνη την ημέρα, εκτός από όσους έχουν δηλώσει και έχουν πληρώσει συμμετοχή, πληρώνει τα 45 ευρώ που θα πλήρωνε και στην πίστα μειώνοντας παράλληλα και το δικό μας κόστος.
    Τι λέτε ?
    Θέλω γνώμες !!!
    Μέσα Νίκο

  12. #87
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    ξέχασα και συμπληρώνω, ότι εάν είναι και καταλήξουμε, παρακολουθούμε τον καιρό εάν είναι οκ, και μία εβδομάδα πριν τους κάνουμε κατάθεση την προκαταβολή των μισών χρημάτων και τα υπόλοιπα στην πίστα.

    θα το ενημερώσω και το πάνω post

  13. #88
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450

    Talking

    "Amolataaa kai mpeeeeessss"

  14. #89
    αυτη τη φορα, COUNT ME IN!!!!!!!

    δε μου γλιτωνετε αυτη τη φορα ρε......θα ρθω, που να χιονιζει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    αυτη τη φορα, COUNT ME IN!!!!!!!

    δε μου γλιτωνετε αυτη τη φορα ρε......θα ρθω, που να χιονιζει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    με τι μοτόρι, ξέρουμε?
    ή βιάζομαι?

Σελίδα 6 από 27 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΔΩ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
    από SUBMARINE στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2009, 18:33
  2. 4,5,6 Απριλίου Σέρρες ... οι καλοί χωράνε παντού!!!
    από Ferraristis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 14:47
  3. Μαθηματα για το συνεπιβατη (ολοι οι καλοι χωρανε)
    από nassosxlvbros στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 13:09
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 12:26
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 13:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF