Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 90

Θέμα: Bmw 1200 Lt - Διεκδίκηση αποζημίωσης για προβληματική μοτοσικλέτα

  1. #46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Γιώργο υπάρχει πλέον ΕΝΑ θέμα, αυτό εδώ και είναι μόλις έξι σελίδες. Στο οποίο δεν έχει παραφιλολογία (ούτε στα σπαρμένα που ενώθηκαν σε αυτό εδώ είχε). Οι γνώμες και το σπαμ και ο χαβαλές μπήκαν στο παιχνίδι από προχτές όπου η κάθε πικραμένη ψυχή αποφάσισε να βγάλει το κόμπλεξ της, πάλι. Αλλά έτσι για να μην μένουν ούτε αυτές οι εντυπώσεις, θα σβήσω τα σχόλια και θα μείνουν μόνο τα γραμμένα του γιαγιά.


    Η ουσία του πράγματος είναι πως αγοράστηκε ένα προβληματικό μηχανάκι, το οποίο απαιτούσε επισκευές που έγιναν πλημμελώς ή δεν έγιναν καν. Ο ιδιοκτήτης κινήθηκε δικαστικά και από ότι φαίνεται δικαιώθηκε. Να περιμένουμε την απόφαση να δούμε τι θα του επιδικάσουν.


    Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω πως κράτησε ένα προβληματικό μηχανάκι, πως δέχτηκε να πληρώνει (όπως γράφει) την μισή του αξία σε ανταλλακτικά, πως φόρτωσε 70000 χιλιόμετρα με το άγχος του που θα μείνει από βλάβη και που θα τον ρίξει κάτω από αστοχία... Θεωρώ πως η κοινή λογική επιτάσσει "ξεφόρτωμα" έστω ως ανταλλακτικά (λέω μιά υπερβολή τώρα) αφού η αγωγή έγινε και η απαίτηση υπήρχε. Το ότι τόσα χρόνια μετά είναι ακόμα σε χρήση από τον ίδιο άνθρωπο που το θεωρεί άχρηστο και επικίνδυνο, δεν μπορώ να το εξηγήσω.
    Τζον ,δεν υπάρχει ένα θέμα σχετικά με την ιστορία.υπαρχουν πολλά με σπαρμένες πληροφορίες.ξσι είναι λογικό μιας και η ιστορία αυτή κρατάει δέκα σχεδόν χρόνια.

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=137627

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=56999

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=79550

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=56999

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=45911


    Αυτό που ζητάω ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΎΔΑ και ΌΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΣ ,είναι ,αν θέλει και μπορεί να φτιάξει ένα ποστ με 5-10 βήματα,milestones,μπουλετς όπως θέλει ας το πει.

    Τα βασικά βήματα από την βλάβη μέχρι την δικαίωση.

    Αν θέλει φυσικά.αν δεν θέλει,πάλι όλα οκ.

    Τωρα,γιατί κράτησε το bmw κλπ αυτό είναι άλλη κουβέντα,άσχετη με την διαδικασία καταγγελίας,εκδίκασης κλπ

  2. #47
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ..???



    Από οικονομικής πλευράς..??
    Μόνο κάποιος που έχει λεφτά μπορεί να αντιπαρατεθεί με τα νομικά τμήματα των εταιρειών...!!!
    Και αν καταφέρει να φθάσει στο τέλος .....
    άσχετο με την κουβέντα που κάνετε αλλά θέλω να σου πω ότι μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις και οι λέξεις που χρησιμοποιείς !!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Εγώ να ρωτήσω κάτι το γιαγοαρκουδο;Το μηχανάκι όλα αυτά τα χρόνια της δικαστικής διαμάχης που είναι;Είναι κλειδωμένο σε καμία αποθήκη ή κυκλοφορεί;

  4. #49
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Εγώ να ρωτήσω κάτι το γιαγοαρκουδο;Το μηχανάκι όλα αυτά τα χρόνια της δικαστικής διαμάχης που είναι;Είναι κλειδωμένο σε καμία αποθήκη ή κυκλοφορεί;
    Από όσα κατάλαβα το έχει ξεσκίσει στις βόλτες και ό,τι πρόβλημα βγάζει το κάνει προσθετική στην δικογραφία. Αυτό μάλλον είναι και το αδύνατο σημείο της υπόθεσης που αν τον πάρουν χαμπάρι θα κινηθούν διαφορετικά. Αν είναι αλλιώς ζητάω συγνώμη και να διαγραφεί το πόστ.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Από όσα κατάλαβα το έχει ξεσκίσει στις βόλτες και ό,τι πρόβλημα βγάζει το κάνει προσθετική στην δικογραφία. Αυτό μάλλον είναι και το αδύνατο σημείο της υπόθεσης που αν τον πάρουν χαμπάρι θα κινηθούν διαφορετικά. Αν είναι αλλιώς ζητάω συγνώμη και να διαγραφεί το πόστ.
    Εφόσον κάναν έφεση στην πρωτόδικη απόφαση και δεν εμφανίστηκαν στο εφετείο δεν βλέπω που ακριβώς θα κινηθούν...
    Από την άλλη εφόσον ο άνθρωπος κάνει συνήθως το χρόνο 30000 χιλ και τα τελευταία 10 χρόνια επειδή έμπλεξε έχει κάνει το 1/4 από τα συνηθισμένα του,
    οφείλουν να τον αποζημιώσουν που του κατέστρεψαν 10 χρόνια βόλτες.

  6. #51
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Φίλτατε, όπως είναι κατανοητή η οργή σου, προσπάθησε κι εσύ να κατανοήσεις ότι δεν είναι απαραίτητο να ασπάζονται κάποιοι την γνώμη σου...μην μπερδεύεις τα πράγματα, για να ενοχληθεί κάποιος (όπως χαρακτηριστικά λες) ότι τα προϊόντα της BMW είναι χαμηλής ποιότητας, πρέπει ή μέτοχος της εταιρείας να είναι ή επίσημος έμπορος της εταιρείας και δεν νομίζω πως κάποιος είναι κάτι από αυτά τα 2. Το γεγονός ότι σου έκατσε μια απίστευτη στραβή και μια άνευ προηγουμένου ταλαιπωρία, δεν σημαίνει ότι όλοι πρέπει να ασπαστούν τη γνώμη σου. Έκλεισα 11 χρόνια συμβίωσης με την δική μου BMW και όλα αυτά τα χρόνια η μόνη "αβαρία" ήταν μια καμένη λάμπα, δηλ ΜΗΔΕΝ!!! Η ΔΙΚΗ μου εμπειρία λοιπόν είναι ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ και αύριο αν αλλάξω μοτοσυκλέτα, πάλι BMW θα πάρω και όχι κινέζικο παπί. Η δική σου απόδειξη είναι όσα αναφέρεις, η δική μου απόδειξη είναι όσα έχω κατά καιρούς αναφέρει, scripta manent... Άνθρωποι που έχουν γυρίσει τον κόσμο με μια BMW και το έχουν κάνει απροβλημάτιστα, δεν νομίζω να συμμεριστούν την άποψή σου, μόνο και μόνο επειδή σου έτυχε αυτό. Και ξέρεις πολύ καλά, πως αν όλα είχαν κυλίσει ομαλά και η μηχανή σου δεν είχε κάνει κιχ, δεν θα έλεγες κουβέντα για σκουπίδια και τα συναφή...

    Γράφεις ότι τα τελευταία 12 χρόνια η BMW βγάζει χαμηλής ποιότητας οχήματα. Γιατί τα τελευταία 12 χρόνια και όχι 8,10,14,16 χρόνια; Ο τρόπος που γράφεις κάποια πράγματα, πολλές φορές σε κάνει να χάνεις το δίκιο σου... Αφού ήξερες λοιπόν ότι η BMW βγάζει σκουπίδια, γιατί πήγες και αγόρασες BMW εις γνώση σου; Εάν δεν ισχύει αυτό, πάει να πει ότι αγόρασες BMW γιατί ακριβώς θεωρούσες ότι ήταν ένα ποιοτικό όχημα, αλλά σου έκατσε όλη αυτή η στραβή ιστορία... Πριν σου τύχει όμως, είχες την αντίθετη γνώμη... και μια τελευταία ερώτηση αν μου επιτρέπεις: έχεις και αυτοκίνητο BMW ή όχι; Συγχώρεσέ με προκαταβολικά εάν κάνω λάθος, αλλά έχω την εντύπωση πως σε ανύποπτο χρόνο έχω δει φωτό σου από χιονισμένη εκδρομή (Πήλιο νομίζω) με τζιπάκι BMW... Ξαναλέω, εάν κάνω λάθος και θυμάμαι κάτι άλλο συγχώρεσέ με.

    ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ, χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης!!!
    γιατι κανενας δεν ελεγε τιποτε οτι οι bmw εχουν προβληματα οταν αρχησα να διμοσιοποιο τα δικα μου αρχισαν να μου λενε οτι και η δικια τους μοτο ειχε αλλα ολοι μου ελεγαν να μην τα γραφω γιατι δεν θα μπορεσω να την πουλισω και τους απαντησα οτι δεν σκοπεβω να την πουλισω και να με καταριεται ο επομενος θα τους την δδωσο πισω. και αν θυμασε ο αφτερ σειλ σερβις της αγγλιας παραδεκτικε δημοσια το 2001 οτι το 70% των bmw που ειχαν πουλιθει στην αγγλια παρουσιαζαν πολυ σωβαρα προβληματα... και την αλλη μερα τον ξυλοσαν.. και σε φορουμ της bmw οταν εγραψα τα προβληματα αν και δεν ηταν ουτε μετοχοι ουτε τιποτε οι διαχηριστες με βγαλανε απο το φορουν γιατι εγραφα κατα των bmw...
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  7. #52
    Ευτυχώς που δεν τους πάω τους Γερμανούς και αποφεύγω και τα BMW μαζί με αλλά προϊόντα τους !!! (οσο ειναι εφικτό τουλάχιστον) μια και δεν μ αρεσεσουν και τα περισσότερα μηχανάκια της....η όλη ιστορία όμως πραγματικά σε βγάζει από τα ρούχα σου !!!
    και ψυχοφθόρα και οικονομικά πρέπει να αντέχει η τσέπη σου !! για να αντέξεις!!!
    χαράς το κουράγιο σου γιαγιά αρκούδα !!!

  8. #53
    μολις βρω χρονο θα βαλω τα βηματα που πρεπει να κανει καποιος δηλαδη τι εκανα εγω και πως ειναι το καλυτερο να γηνη για να κερδιση την αγωγη του.
    να ξερεται οτι τα δικαστηρια μπορει αν τραβιξουν εψς 10 χρονια και θελει πολλα λευτα.
    εκτος απο τα δικαστηκα εξωδα που ειναι 2000-3000 πρεπει να υπολογιστη το κοστος του πραγματογνώμονα που ειναι ορισμενοι οχι οποιον θελει ο καθε ενας μας η να ζητηθει αν του ορισει το δικαστηριο πραγματογνώμονα . και στης 2 περιπτοσεις το κοστος του πραγματογνώμονα ειναι 3,500-4000 δηλαδη τουλαχιστον 10000 για δικαστικα και πραγματογνώμονα (εαν απετηθει πραγματογνώμονας) εγω δεν πληρωσα πραγματογνώμονα γιατι κατεθεσα τα επισιμα τομολογια και αποδιξεις των εξουσιωδοτιμενων συνεργειων την bmw, τα οποια δεν μπορουσαν να αμφισβιτηθουν.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Εγώ να ρωτήσω κάτι το γιαγοαρκουδο;Το μηχανάκι όλα αυτά τα χρόνια της δικαστικής διαμάχης που είναι;Είναι κλειδωμένο σε καμία αποθήκη ή κυκλοφορεί;
    εαν το κυκλοφορουσα θα επρεπε να πουλισω το σπιτη μου να το φτιαχνω, καθε 2-3 μηνες και μετα επισκευη. οταν για 2.5 χρονια το ειχα σκεπασμενο και δεν το κικλοφορουσα καθολου ειχε αρχισει αν μουχλιαζουν τα δερματινα καθυσματα και οτι δερματινο ειχε σκουριασαν οι βιδες και αναγκαστικα να αλλαξω πολλεςφερνοντας απο το ebay τα νικελ θαμποσαν και κανανε ρωγμες σαισαν τα μασπιε και τα γριπ. οποτε καθε 2-3 μηνες κανω κοντινη βολτα και μια φορα το χρονο πιο μακρινη. φιλος που εχει ιδιο και μου το δεινη για βολτα μου ειπε οτι και αυτος ειχε προβληματα αλλα δεν αντεχε να παει στα δικαστιρια και το επικευασε με δικα του εξοδα φερνοντας πραγματα απο το ebay και μου εδωσε το λινκ και φερνω και εγω βεβαια αυτουνου ηταν το προβλημα στο διαφορικο και στα ρουλεμαν εβαλε ρουλεμαν skf και ησιχασε εγω οσο μου το εφτιαχνε η bmw διαλιοντουσαν το ενα μετα το αλλο εβαλα και εγω ιδια ρουλεμαν και ησιχασα απο αυτο αλλα εχω και αλλα προβληματα που δεν μπορουμε να εντοπισουμε απο που ειναι (το μουγρισμα σαν να τρωγεται μεταλο) τα ηλεκτρικα που εχουν διαρροη, το κασετοφονο (750 ευρω) που κανει βραχικυκλωματα και δεν το αλλαζουν ενω γνωριζουν οτι ειναι ελλατοματικη παρτιδα μονο και μονο επιδη εκανα αγωγη, και πολλα αλλα . εαν πιασω να τα αλλαξω ολλα αυτα ειναι σαν να αγωραζω αλλο εναμιση bmw και παλι δεν θα εχω λυση το προβλημα του μουγρισματος... κατι τρογεται και καποια στιγμη θα φανει τι ειναι πιος ξερει? γιαυτο εχω αγορασει αλλη μηχανη να κεινουμε τουλαχιστον να κανω την δουλια μου....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ Προβολή μηνύματος
    μολις βρω χρονο θα βαλω τα βηματα που πρεπει να κανει καποιος δηλαδη τι εκανα εγω και πως ειναι το καλυτερο να γηνη για να κερδιση την αγωγη του.
    Αυτό περιμένουμε είναι η αλήθεια,γιατί από τα γραφόμενα σου δε βγάζουμε ιδιαίτερη άκρη.
    Ά και το μηχανάκι τελικά τι το κάνες;Εννοώ στη 10ετια της δικαστικής διεκδίκησης

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Αυτό περιμένουμε είναι η αλήθεια,γιατί από τα γραφόμενα σου δε βγάζουμε ιδιαίτερη άκρη.
    Ά και το μηχανάκι τελικά τι το κάνες;Εννοώ στη 10ετια της δικαστικής διεκδίκησης
    περιμενω την αποφαση της εφεσης οπως ειπα για να αποζημιοθω να το παρουν πισω και να μου δοσουν τα λευτα μου βεβαια ελπιζω να μην το πουλισουν σαν μεταχηρισμενο σε κανεναν τελαιπορο...... ικανους τους εχω...
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ Προβολή μηνύματος
    περιμενω την αποφαση της εφεσης οπως ειπα για να αποζημιοθω να το παρουν πισω και να μου δοσουν τα λευτα μου βεβαια ελπιζω να μην το πουλισουν σαν μεταχηρισμενο σε κανεναν τελαιπορο...... ικανους τους εχω...
    Το πάμε άλλη μια






    Από το 2008 που ξεκίνησε η ιστορία αυτή (εξώδικα,αγωγές, εφέσεις) ΕΩΣ σήμερα το μηχανάκι που ΗΤΑΝ;
    Αραγμενο στην αποθηκη/γκαράζ σου ή κυκλοφορουσε;






    As simple as that

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.542
    Νομίζω απάντησε.. Κοντινή βόλτα κάθε δύο τρεις μήνες και μια μακρινή μια φορά το χρόνο. Επίσης και αλλού είπε για 70κ χιλιόμετρα αυτά τα 10 χρόνια..

  14. #59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Το πάμε άλλη μια






    Από το 2008 που ξεκίνησε η ιστορία αυτή (εξώδικα,αγωγές, εφέσεις) ΕΩΣ σήμερα το μηχανάκι που ΗΤΑΝ;
    Αραγμενο στην αποθηκη/γκαράζ σου ή κυκλοφορουσε;






    As simple as that


    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ........ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ




    Για να μπορούσε ο φίλος μας να ζητήσει με πολλές πιθανότητες πίσω τα λεφτά του,
    έπρεπε να είχε παραδώσει στο σέρβις της BMW το μηχανάκι του από την πρώτη στιγμή
    και να είχε αρνηθεί να το παραλάβει αν δεν γινόταν ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΠΩΛΗΣΗΣ,πράγμα
    που σημαίνει ότι η εταιρεία έπρεπε να τον αποζημίωνε αν κέρδιζε στα δικαστήρια
    με ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ μετά από αυτόν τον μακροχρόνιο αγώνα.
    Δηλαδή και μηχανάκι να μην είχε για πολλά χρόνια και τα λεφτά του να είχε δώσει για την αγορά
    και να ξόδευε ένα κάρο λεφτά για να το υποστηρίξει νομικά αυτό το πράγμα...!!!
    Όμως φαίνεται πως ο φίλος μας γιαγιά αρκούδα για λόγους που δεν τους ξέρουμε εμείς,
    ότι προτίμησε άλλη οδό,αυτήν του ΘΑ στο διορθώσουμε,ΘΑ στο φτιάξουμε τέλειο κ.λ.π.....
    Προτίμησε αυτή την λύση από τη λαχτάρα του ΙΣΩΣ στο να πιάσουν τα λεφτά του τόπο
    και να χαρεί το μοτόρι του.......εντελώς ανθρώπινο..!!!
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 08/05/2017 στις 06:58.

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ Προβολή μηνύματος
    περιμενω την αποφαση της εφεσης οπως ειπα για να αποζημιοθω να το παρουν πισω και να μου δοσουν τα λευτα μου βεβαια ελπιζω να μην το πουλισουν σαν μεταχηρισμενο σε κανεναν τελαιπορο...... ικανους τους εχω...


    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ



    Μετά από τόση ταλαιπωρία και έξοδα,ΑΛΛΑ νομίζω ότι μετά από τόσα χρόνια
    χωρίς φυσικά να είμαι και δικαστής ότι η αποζημίωση όποια και να είναι
    ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ...!!!
    Και το πιστεύω αυτό όχι γιατί δεν έχω εμπιστοσύνη στην Ελληνική δικαιοσύνη
    αλλά διότι επί 10 χρόνια το ΕΙΧΕΣ το μηχανάκι στην κατοχή σου και το κινούσες.
    Εκεί επάνω μπορούν οι αντίδικοι σου να ισχυριστούν πολλά και αν δεν τους συμφέρει
    κάποια πιθανή απόφαση του δικαστηρίου να σε στείλουν στον Άρειο Πάγο..!!
    Νέα ταλαιπωρία και νέα έξοδα,μία εμπλοκή με τον Άρειο Πάγο το ανώτατο δικαστήριο
    της χώρας, μεταφράζεται σε τουλάχιστον 4-5 χιλιάδες ευρώ έξοδα με επιεικείς υπολογισμούς
    και φυσικά και πάλι πολύ χαμένο χρόνο.Εκεί τελειώνει η περιπέτεια όσων εμπλέκονται
    με την Ελληνική δικαιοσύνη, στον Άρειο Πάγο...!!
    Εύχομαι ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ στην περιπέτεια σου,αν πάρεις κάποια στιγμή την απόφαση στα χέρια σου
    θα θέλαμε να μας ενημερώσεις.........

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Bmw 1200 Lt Το όνειρο που έγινε εφιάλτης
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2007, 15:47
  2. BMW 1200 ADV ή KTM 990i
    από V-PLAYER στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2006, 15:57
  3. νέο Varadero vs BMW 1200 vs KTM 950
    από the_passenger στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 12:17
  4. ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ
    από TARAXIAS στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2005, 11:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF