Σελίδα 94 από 119 ΠρώτοΠρώτο ... 44848990919293949596979899104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.396 έως 1.410 από 1780

Θέμα: Κατοικιδια

  1. #1396
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.133
    Όχι δεν είμαστε συγγενείς αν και μοιάζουμε, σαν να βλέπω την δικιά μου μικρή.
    Αν προσέξεις έχει ασπρίσει η μουσουδίτσα της, αυτό είναι ένα χαρακτηριστικό της ηλικίας τους, όπως οι άνθρωποι. Δεν είναι τόσο κινητική όπως παλιά, αλλά κατά τα άλλα έχει ακόμα αρκετές αντοχές. Ευτυχώς δεν έχει παρουσιάσει δυσπλασία στα πίσω πόδια.

  2. #1397
    αν αρχίσετε και να μετράτε τις ηλικίες των σκυλιών σε εβδομάδες κλπ, είστε έτοιμοι για Χρυσή Μούτζα και μανούλες του FB...

  3. #1398
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Η φατσαρα μου, η αγαπημενη...κάθε μερα με κανει καλυτερο ανθρωπο..
    Ωραίος!

    Αυτός που έχεις φώτο στο άβαταρ;

  4. #1399
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    αν αρχίσετε και να μετράτε τις ηλικίες των σκυλιών σε εβδομάδες κλπ, είστε έτοιμοι για Χρυσή Μούτζα και μανούλες του FB...
    Κανόνισε γιατί θα την βάλω να διαβάσει το πόστ σου και στην επόμενη βόλτα θα την φέρω μαζί σε sidecar και θα της δείξω ποιος είσαι.

  5. #1400
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2016
    Μηνύματα
    24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Όχι δεν είμαστε συγγενείς αν και μοιάζουμε, σαν να βλέπω την δικιά μου μικρή.
    Αν προσέξεις έχει ασπρίσει η μουσουδίτσα της, αυτό είναι ένα χαρακτηριστικό της ηλικίας τους, όπως οι άνθρωποι. Δεν είναι τόσο κινητική όπως παλιά, αλλά κατά τα άλλα έχει ακόμα αρκετές αντοχές. Ευτυχώς δεν έχει παρουσιάσει δυσπλασία στα πίσω πόδια.
    Ναι, τωρα που το λες, την ειδα τη μουσούδα της που εχει ασπρίσει λιγο. Τι γλυκουλα!!! Στη δικια μου εχουν αρχισει ενα ενα τα μουστάκια της να ασπρίζουν και τα μετραω. Παρανοϊκη, το ξερω! Αλλα...αδυναμίες ειναι αυτες!

    Να ρωτησω κατι ελαφρως off topic; για τις ολιστικές τροφές τι γνωμη εχετε;

  6. #1401
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    οι τροφες χωρις σιτηρά, γλουτενη είναι σαφεστατα καλυτερες ποιοτικα αλλα και πολύ πιο ακριβες..Ειδικα αυτές με σολομο ( για καλο τριχωμα και καρδια) τσουζουν...90 ευρω το δεκακιλο..αν αντεχει η τσεπη σου οι ολιστικες εννοείται ότι είναι πιο ωφέλιμες για το σκυλακι σου..απο τα πολλα κατάστηματα petshop που φυτρωνουν σαν μανιταρια το pet4u εχει τις καλυτερες τιμες, μεγαλη ποικιλια τροφων που μπορεις να δεις και στα φερνουν σπιτι..επισης ψαξε και στο www.zoofast.gr.. Αυτό είναι στην Πολωνια και στα στελνουν με αντικαταβολή...μεχρι πριν λιγο καιρο ειχε πολύ ανταγωνσιτικες τιμες τωρα δεν ξερω..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  7. #1402
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    https://www.pet4u.gr/sams-field-adul...nd-potato.html

    Αυτή ταίζω τα δικά μου, έχω δει διαφορά στην απώλεια τρίχας.

  8. #1403
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2016
    Μηνύματα
    24
    Ευχαριστω παιδια!
    Ιςχυει αυτο για την τσουχτερή τιμη. Απλα να σημειώσω πως ενω σε μια συμβατική τροφη ειδα πως της αντιστοιχούν 200γρ ανα γευμα, σε μια ολιστική χρειαζεται 140γρ ανα γευμα (βάσει κιλων σκύλου οπως αναγράφουν οι συσκευασίες). Οποτε κατι γλιτώνουμε απ τα λιγοτερα γραμμαρια...

  9. #1404
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.133
    Εγώ την ταΐζω και από το δικό μου φαΐ, δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κάτι που να τρώγεται από σκύλο και να μην το φάει. Ξηρά τροφή τρώει με ανακατεμένη κονσέρβα όταν έχω φασόλια πχ...

  10. #1405
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Βρες μία καλή,επώνυμη τροφή που να την γουσταρει ο σκύλος σου και μην τρελαθείς.
    Εγώ δίνω josera και είμαι πολύ ικανοποιημένος σε σχέση με άλλες σε παρόμοια τιμή.
    Και η sams field που έβαλε ο χυμαδορ πολύ καλή είναι.
    Ενδεικτικά δίνω 54€ τα 15 κιλά.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  11. #1406
    Εγω της δινω βρασμενα κρεατα απο το χασαπη ανακατεμεναμε ζυμαρικα ή ριζια και μια φτηνη κροκετα , οσο πιασω τη φορα .
    Γαρνιρω και με μια κουταλια ελαιολαδο παραγωγης μου και ειναι 3ευτυχισμενη .
    Δεν εχει αρωστησει ποτε , δεν εχει παθει κατι ποτε .

  12. #1407
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.709
    Στη δολοφονο από κάτω δίνω Acana εδώ κ μία 6ετια... Βέβαια με 13kg βγάζει 5-6 μήνες!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20160605_112531_crop_645x930.jpg 
Προβολές:	227 
Μέγεθος:	66,7 KB 
ID:	380494
    Ride(s) the wind of change...

  13. #1408
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.113
    Χάθηκε ο γάτος μιας φίλης, αν είναι κάποιος της περιοχής και μπορεί να βοηθήσει... Ποστάρω από fb:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled.jpg 
Προβολές:	192 
Μέγεθος:	52,2 KB 
ID:	380512
    Life begins at 45°.

  14. #1409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Εγω της δινω βρασμενα κρεατα απο το χασαπη ανακατεμεναμε ζυμαρικα ή ριζια και μια φτηνη κροκετα , οσο πιασω τη φορα .
    Γαρνιρω και με μια κουταλια ελαιολαδο παραγωγης μου και ειναι 3ευτυχισμενη .
    Δεν εχει αρωστησει ποτε , δεν εχει παθει κατι ποτε .
    το αυτό με κρέας και με κοτόπουλο.

  15. #1410

Παρόμοια θέματα

  1. Μηχανές, καλοκαίρι και ανεπιθύμητα κατοικίδια..
    από sniper στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2012, 16:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF