Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Agora Fazer

  1. #1

    Agora Fazer

    PAIDIA THA ITHELA THN GNWMH SAS PANW SE POION ANTIPROSWPO THA PREPEI NA EPISKEFTW GIATHN AGORA TOU FAZER KAI POIA EINAI TA YPER TOY KATHENOS.EYXARISTW PROKATABOLIKA

  2. #2
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    κανε ενα κοπο και διαβασε αλλα ποστ σε αυτη την κατηγορια και θα βρεις πολλες γνωμες

  3. #3
    If you Dare i 'm a Devil Το avatar του/της daredevil28
    Εγγραφή
    17/10/2004
    Μηνύματα
    105

    kalispera

    Καλησπέρα φίλε.
    Το Fazer ο αγόρασα από το Μοτοδύκτιο στην καληρόης μαζί με τον συναγερμό μου πήγε 8000 και το μονο δώρο που μου έδωσε ηταν 15% σε όλα τα αξεσουάρ ή ανταλακτικά χρειαστώ για τη μηχανή.

    Επίσης θέλω να σου πω οτί έχει τον καλύτερο μηχανικό (και επίσημα) της Yamaha πανελλαδικά και βγήκε 3ος στην ευρώπη.
    Τη μηχανή την πήρε για service και την τσέκαρε παντού πέραν τις αλλαγής λαδιών και φίλτρου. Ότι ελεγχο γράφει το manual τον έκανε.
    Οπότε αφήνω σε εσένα την επιλογή

    Καλο Βράδυ
    by Chris'04

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079

    Re: kalispera

    Αρχικά δημιουργήθηκε από daredevil28
    Επίσης θέλω να σου πω οτί έχει τον καλύτερο μηχανικό (και επίσημα) της Yamaha πανελλαδικά και βγήκε 3ος στην ευρώπη.
    Τη μηχανή την πήρε για service και την τσέκαρε παντού πέραν τις αλλαγής λαδιών και φίλτρου. Ότι ελεγχο γράφει το manual τον έκανε.
    Από εκεί την πήρα και εγώ, αλλά ειδικά για το μηχανικό θα συμφωνήσω 100%. Πολύ καλός.
    Θάνος..

  5. #5
    Malista!apo ekei kai pera re paidia den eprepe na pesei h timh toy 04 afoy bghke to 05 asxeta an einai akribws to idio kai to ayto. Na perimenw na pesei toy 04 h den prokeitai opote na parw toy 05

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216

    η μηχανη 04 και 05

    ειναι ακριβως η ιδια.μονο τα χρωματα αλλαζουν.Πιστευω πως ειναι καθαρα θεμα γουστου ποια θα παρεις.Λιγο δυσκολο να πεσει η τιμη.Αλλα ψαξτο πρωτα.

  7. #7

    Angry

    Tha mou proteinate na to agorasw apo kapoion paraeisagwgea kai an nai pou peripou paizei h diafora ths timhs apo thn mama yamaha....?

    Ena filaraki me yamaha paraeisagwghs phge na zhthsei to manual apo mama yamaha kai ton steilane.Katopin omws email pou esteile sthn xwra tou anatellontos hliou oti to kai to se 15 meres h mama yamaha tou eixe steilei to manual spiti me perityligma.....

  8. #8
    Όχι παραεισαγωγές η διαφορά είναι μικρή και τα λεφτά που νομίζεις ότι κέρδισες τα χάνεις στην μεταπώληση. Κατά την ταπεινή μου γνώμη στις μοτοσικλέτες πάντα γνήσια ανταλλακτικά και πάντα από αντιπροσώπους.

  9. #9
    Fazerάκιας!!!
    Εγγραφή
    27/10/2002
    Μηνύματα
    14
    Εγώ το πήρα απο την Μοτοδυναμική στην Καλλιθέα και μου βγήκε 8000 με το συναγερμό. Δεν μου έκαναν κανένα δώρο αλλα ήταν οι μοναδικοί που δέχτηκαν να τους δώσω την προκαταβολή την στιγμή της παράδοσης και όχι την στιγμή της παραγγελίας. Με βόλεψε αρκετά αυτό... Είναι αρκετά καλοί και όταν χρειάστηκε λόγο προβληματος να μου αντικαταστήσουν τον συναγερμό δεν με κρεμάσανε...

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Εγώ δεν θα έλεγα όχι σε μηχανάκι παραεισαγωγής αρκεί να είχα και κάποιο αξιόλογο όφελος στην τιμή.
    Στο Φέιζερ όμως λόγω ήδη αρκετά συμπιεσμένης τιμής από την εδώ αντιπροσωπεία, η διαφορά με το παραεισαγωγής είναι μικρή, της τάξης των 200-300 ευρώ. Με αυτή την διαφορά για μένα δεν θα υπήρχε θέμα. ΕΠΙΣΗΜΟ...

  11. #11
    sas eyxaristw
    paw ayrio gia agora kranous kai mpoufan kai meta bour gia fazer

  12. #12
    Μέλος Το avatar του/της bartman
    Εγγραφή
    30/05/2002
    Μηνύματα
    74
    ...εγω το πηρα απο τον Μιχαηλιδη στην Αμφιθεας (Καλαμακι)....7.700 μετρητα και μου εκανε δωρο τον συναγερμο της μαμας Γιαμαχα....προσεξε αν σκοπευεις να το παρεις μετρητα μπορεις να πετυχεις καλη τιμη....φτανει να υπαρχει διαθεσιμο....δεν ξερω τωρα τη παιζεται με την διαθεσιμοτητα του...εγω ειχα πετυχει και καλυτερη τιμη απο αυτην του μιχαηλιδη αλλα υπηρχε ουρα αναμονης τοτε που εφτανε τους 2 μηνες .:rotflmao: ...ηταν απριλιος οποτε λεω καλλιο τωρα παρα να προσπαθω να το στρωσω τον Ιουνιο με τους 30 βαθμους....ψαξτε το...οι τιμες για αντιπροσωπιας μηχανακι παιζουν......

  13. #13
    Εγω το πηρα αποτον Κοτεα στο Κερατσινι.Επισημος αντιπροσωπος της περιοχης για να ειμαι σιγουρος.Τιμη 7500.μετρητα χωρις κανενα δωρο και αναμονη σχεδον 2 μηνες,οι πινακιδες εξτρα
    Αργυρη...το λαστιχο

Παρόμοια θέματα

  1. agora fazer 600
    από deminio11 στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2007, 16:43
  2. Agora Fazer 600
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 11:08
  3. Agora Fazer 600 2004
    από Papasouzas στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 16:13
  4. Fazer 1000
    από Θάνος στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 23:52
  5. Πώληση FAZER
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2003, 21:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF