Σελίδα 12 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 283

Θέμα: Σεμινάριο Ασφαλούς Οδήγησης

  1. #166
    Άν δεν είναι κάπου on-line θα χάσει την ευελιξία που παρέχει το ίντερνετ να μπορεί να το δει κάποιος με τη πρώτη ματιά με ένα κλικ, πχ youtube...

    Το θέμα "καίει" πολλούς πιτσιρικάδες που βγαίνουν ξεβράκωτοι στο δρόμο για να πάει απλά από χέρι σε χέρι...

    Πολλοί μπορεί να πουν "Σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ" κλπ...



    Όταν ετοιμαστείτε πάντως, θα ήθελα και γω μια κόπια.

    Μπράβο σε όλους όσους ασχολήθηκαν με το θέμα.


  2. #167
    Φωτη και σε μενα μια!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #168
    Εμεις που ειμαστε απο Αθηνα, πειτε απο που μπορουμε να το παρουμε.ΚΑποιο μερος, συγκεκριμενη ωρα συναντησης κλπ...

  4. #169
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Φώτη κάνε μου & εμένα μια κόπια να το βαστάς αν μπορείς τη Παρακευή & θα το μοιράσω εγώ σε Κρητικούς.



  5. #170
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Φώτη κάνε μου & εμένα μια κόπια να το βαστάς αν μπορείς τη Παρακευή & θα το μοιράσω εγώ σε Κρητικούς.

    Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Μπορούν να σταλούν σε κανα - δυο άτομα ανα περιοχή και μετά να μοιραστούν απο εκείνους.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  6. #171
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
    Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Μπορούν να σταλούν σε κανα - δυο άτομα ανα περιοχή και μετά να μοιραστούν απο εκείνους.


    Αυτό είναι και το σωστό.
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  7. #172
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    Παίδες, μ@λ@κια είπα.... Δεν θα πάρω χρήματα (για να ζητάω αντικαταβολή).. Απλά τα μεταφορικά θα πληρώσετε.. Συγνώμη.
    Οκ Operater, αν εξηγούσες και την διαδικασία, πως θα γίνουν οι αποστολές???
    ταξίδι νάναι και με καλή παρέα...ζητώ πολλά? :-)

  8. #173
    Ρε παιδια κουλαρετε λιγο...και το λεω φιλικοτατα....οταν ερθει η στιγμη ο Φωτης θα ενημερωσει τι,που,πως,ποτε....μην τον ''πιεζετε'' τον μαλακα που μπορει να αφησει την δουλεια του για να κανει τα dvdακια.....για τοσο λεμε.... ...και εχει να παει και Κρητη αυριο.....



    υ.γ. και μιλαω εκ μερους του γιατι πιστευω οτι τον ξερω....

  9. #174
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Καλημέρα, φαντάζομαι πως ο Φώτης θα πρέπει να αφιερώσει πολύ χρόνο για να κάνει κόπιες. Επίσης το κόστος είναι και σε DVD άρα καλό θα ήταν να μην τα πληρώσει όλα μόνος του. Προτείνω για τους Αθηναίους να δίνει μία συνάντηση σε κάποιο καφέ που συχνάζετε και να γίνει η διανομή εκεί, θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ να γνωριστούμε.
    Ιωάννα

  10. #175
    Δευτέρες, στο Δέλεαρ

    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=55432

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #176
    Χωρις να θελω να φανω αρχηγος της υποθεσης.....

    θα μπορουσε να ανοιχτει ενα θρεντακι με οσους ενδιαφερονται για το dvd και απο πια περιοχη ειναι....ωστε να μπορεσει να γινει ενας προυπολογισμος και μια καλυτερη δυνατοτητα διανομης....και καλυτερη οργανωση...


  12. #177
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Χωρις να θελω να φανω αρχηγος της υποθεσης.....

    θα μπορουσε να ανοιχτει ενα θρεντακι με οσους ενδιαφερονται για το dvd και απο πια περιοχη ειναι....ωστε να μπορεσει να γινει ενας προυπολογισμος και μια καλυτερη δυνατοτητα διανομης....και καλυτερη οργανωση...


    Αρχηγέ....

    Ένα για Σόφια παρακαλώ... Και εγώ θα φροντίσω να το μοιράσω στους υπόλοιπους εδώ....




  13. #178
    για σαλονικα κανονιζω εγω,

    μετα τις 15 μαιου κανονιζω για σερρες #$%^#$&#γμτ$%^@!#%@^*$^*&
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  14. #179
    Eπιτέλους βρήκα χρόνο να φτιάξω το dvd...

    Απλά θα ήθελα να θέσω κάποια σημεία υπόψιν σας (εξηγούμαστε να μην παρεξηγούμαστε).

    Εκανα μια απλή κόπια από τις κασετες. Δεν έκανα μοντάζ και τα λοιπά. Οπότε
    θα ακούσετε και καμμία μπαρούφα παραπάνω, θα κουνηθεί και λίγο η κάμερα κτλ κτλ.
    Είναι απλή κόπια.
    Η Ιωάννα έθεσε από την αρχή το θέμα να μην δημοσιευτεί στο ιντερνετ. Παρακαλώ ας το σεβαστούμε.
    Δεν πρόλαβα να κάνω εξώφυλλα και τα λοιπά, καθ' ότι το κόστος ανεβαίνει αρκετά. Αν μπορέσω να κάνω, θα το φτιάξω σε ένα αρχείο jpg να το μοιράσω να το τυπώσετε.

    Σήμερα στο Δέλεαρ θα φέρω 30 DVDακια. Όσοι πιστοί προσέλθετε. Θα είναι και εκτυπώσιμα DVD αν θέλει κάποιος να γράψει κάτι από πάνω να το θυμάται.

    Για αυτούς που είναι στη Σαλόνικα ή στη Κρήτη ή σε οποιαδήποτε άλλη πόλη, ας μου στείλουν με πμ την διεύθυνση που θα σταλεί σε κάθε πόλη, 1 dvd ώστε να κάνουν κόπιες.

    Ευχαριστούμε και πάλι την Ιωάννα και το 0-300 για την ευγενικότατη προσφορά του.


    YΓ.: Κάντε το 20 για αρχή, δεν πρόκαμα!

  15. #180
    Tο Δελεαρ ειναι κάπου εδώ:


    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	delear.jpg 
Προβολές:	182 
Μέγεθος:	98,7 KB 
ID:	129620

Σελίδα 12 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2008, 18:40
  2. Σεμιναριο ασφαλους οδηγησης
    από liakaros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2008, 12:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF