Σελίδα 6 από 19 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 283

Θέμα: Σεμινάριο Ασφαλούς Οδήγησης

  1. #76
    Με μια δεκάρα τσακιστή..! Το avatar του/της kost rider
    Εγγραφή
    15/08/2006
    Μηνύματα
    119
    Μεσα και γω!
    Οδηγουμε μοτοσυκλετα γιατι εχουμε αναγκη απο νορεπινεφρινη..

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    αν πάω με το αμάξι θα σε πάρω εγω....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
    Γιιιιιιιιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μοοοοουυυυυυυυυυυ!!!!!
    καλά κορίτσια μη σκοτώνεστε!

    όλοι θα με χαρούνε! :rotflmao:

  3. #78
    Προσθέστε άλλα 2 άτομα μαζί μου!!

    Θενξ!!
    Δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα.....είμαστε η άγρια φυλή των Lilipoua!!!

  4. #79
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Υπάρχει περίπτωση να επαναλληφθεί το σεμινάριο?? Θα είμαι εκτός τη συγκεκριμένη ημερομηνία και δεν θα καταφέρω να το παρακολουθήσω


    Ευχαριστώ

  5. #80

    Re: Re: Ημερομηνία

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    Aν καποιος μπει στο κοπο να το γραψει μπορει να μοιραστει σε p2p εφοσον δεν υπαρχει περιορισμος πνευματικης ιδιοκτησιας ή κατι αλλο.
    μπορει ακομα να γινει divX κ να μοιραζετε σε CD (ή DVD που ειναι της μοδας! ) σε αναλογες δραστηριοτητες μοτοσυκλετιστικου ενδιαφεροντος

    Μου αρέσει η πρόταση του fantacid, και θα ήθελα και γω μια απάντηση από την Ιωάννα σχετικά με το θέμα.

    Θα μπορούσε για παράδειγμα να χρησιμοποιηθεί το "ανοιχτό" copyright της creative commons, και να μπει το βίντεο σε διάφορες θέσεις με διάφορες μορφές στο νετ ώστε να μπορούν να το κατεβάσουν ή/καί να το δουν όλοι όσοι ενδιαφέρονται.

    Το να μπεί απλά σε ένα τεύχος του 0-300 -αν και δεν θα ήταν κακό- θα ήταν περιοριστικό για τους ενδιαφερόμενους.

    Στο χαζοκούτι καλό θα ήταν επίσης να το δούμε...


  6. #81
    Εκτός απροόπτου, κι εγώ μέσα είμαι.
    http://i132.photobucket.com/albums/q...e-animated.gif
    http://homepages.pathfinder.gr/argi6argi/index.html
    http://s132.photobucket.com/albums/q11/argi6argi/
    http://s1.metaldamage.gr/c.php?uid=27013

    100 αλογα κατω απο την σελα ειναι λιγοτερο επικινδυνα απο το γαιδουρι που τα οδηγει.
    Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέσαι. Γι' αυτά που διορθώνονται και γι' αυτά που δεν διορθώνονται.

  7. #82
    Με Τέτοιο Καιρό Θα Φτάσω? Το avatar του/της vadam
    Εγγραφή
    17/11/2007
    Μηνύματα
    4
    Θα έλθω και εγώ! Ευχαριστώ για την πρωτοβουλία σας και την ανοιχτή πρόσκληση!!!

    :smilea: :smilea: :smilea:

    Και κάτι ακόμα για τα στατιστικά... Αυτά σιγά σιγά μπορούν να ανατραπούν όσο περισσότερες τέτοιες πρωτοβουλίες υπάρχουν και όσο περισσότερη γνώση αποκτούμε στο πως οδηγούμε...

    Συγχαρητήρια και ευχαριστώ και πάλι...

    :smilea: :smilea: :smilea:
    Και Πολλά Μέλλει Να Μάθεις,
    Αν Στο Ασήμαντο Εμβαθύνεις...

  8. #83
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248

    Επανάληψη Σεμιναρίου

    Σίγουρα μέσα στους επόμενους μήνες θα γίνει και πάλι σεμινάριο, άλλωστε πολλές λέσχες το ζητάνε συνεχώς αλλά δεν μπορώ να σας πω με σιγουριά πότε. Όσο για τη βιντεοσκόπηση, επαναλαμβάνω πως μπορείτε να το κάνετε, δεν έχουμε πρόβλημα, αν ακούσουμε μέσα στο χρόνο πως έστω και ένας μοτοσυκλετιστής γλίτωσε από πτώση γιατί κάτι του έμεινε από το σεμινάριο τότε καταλαβαίνεται πως δεν τίθεται θέμα πνευματικών δικαιωμάτων κλπ. Απλά θα επαναλάβω και πάλι πως ότι κυκλοφορήσει θα πρέπει να είναι ολοκληρωμένο για να μην έχει αρνητικά αποτελέσματα.
    Ιωάννα

  9. #84
    Mια χαζη ερωτηση.....πως θα μπορεσουμε να φτασουμε εκει???πρεπει να φτασουμε στα διοδια και αναστροφη η εχει καποιο περασμα???

  10. #85
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Mια χαζη ερωτηση.....πως θα μπορεσουμε να φτασουμε εκει???πρεπει να φτασουμε στα διοδια και αναστροφη η εχει καποιο περασμα???

    Το Auto Festival βρίσκεται στο 32ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, απέναντι από τα Mc Donalds, o ευκολότερος τρόπος να έρθετε είναι ο εξής: Από Αγ. Στέφανο (για να μην πληρώσετε διόδια) ακολουθείτε τον παράδρομο για Λαμία, μόλις περάσετε τα Mc Donalds στα 600μ. περίπου έχει υπόγεια διάβαση που σας βγάζει στον απέναντι παράδρομο, επιστρέφετε 600μ και είσαστε μπροστά, ή από έξοδο για Καπανδρίτι και ισχύουν τα ίδια

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Μπράβο για την πρωτοβουλία! Αντε να δούμε μήπως γίνουμε άνθρωποι κάποια στιγμή σε αυτή τη χώρα...
    2 συμμετοχές και για μένα
    + 1 ακόμα, μπορώ;
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit

    :a07: :a07: :a07:

  13. #88

    Re: Επανάληψη Σεμιναρίου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
    Όσο για τη βιντεοσκόπηση, επαναλαμβάνω πως μπορείτε να το κάνετε, δεν έχουμε πρόβλημα, αν ακούσουμε μέσα στο χρόνο πως έστω και ένας μοτοσυκλετιστής γλίτωσε από πτώση γιατί κάτι του έμεινε από το σεμινάριο τότε καταλαβαίνεται πως δεν τίθεται θέμα πνευματικών δικαιωμάτων κλπ. Απλά θα επαναλάβω και πάλι πως ότι κυκλοφορήσει θα πρέπει να είναι ολοκληρωμένο για να μην έχει αρνητικά αποτελέσματα.
    Ιωάννα
    Οπερατερ, ελπιζω να το διαβασες το παραπανω. Σε παρακαλω φερε καμερα κλπ για να μαγνητοσκοπησουμε ΟΛΟ το σεμιναριο.

    Δοξα τον Αλλαχ εδω μεσα εχουμε αρκετα ατομα που ασχολουνται με το θεμα βιντεο, μονταζ, κλπ!
    Εδω φτιαχνουμε βιντεακια με γυρες στις πιστες και δεν θα καλυψουμε ενα τετοιο σοβαρο γεγονος;;

    Για ελατε να οργανωθουμε!!
    Νίκος
    Open Horizons

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Εγώ σε ποιό καλό παιδάκι θα φορτωθώ?

    Κ η μπύρα του την Παρασκευή θα είναι κερασμένη από μένα!

  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    Εγώ σε ποιό καλό παιδάκι θα φορτωθώ?

    Κ η μπύρα του την Παρασκευή θα είναι κερασμένη από μένα!
    γλυκο αγορι μπορω να σε κουβαλισω εγω,

    αν θες και εσυ φυσικα...


    παιδια προλαβαινω να δηλωσω συμμετοχη??
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

Σελίδα 6 από 19 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2008, 18:40
  2. Σεμιναριο ασφαλους οδηγησης
    από liakaros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2008, 12:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF