Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Μια Βοηθεια Για Επιλογη Service

  1. #1

    Μια Βοηθεια Για Επιλογη Service

    Γειά σε όλους...είμαι ένας καινούργιος ιδιοκτήτης KTM και θά ήθελα να ρωτήσω ποιό συνεργείο προτείνετε να εμπιστευθώ....γιατί πολλά έχω ακούσει και διαβάσει σχετικά με ανεύθυνους και απατεώνες..

  2. #2
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    κατσε λίγο φίλε να

    το κουβεντιάσουμε λιγάκις...

    το κτμ σου είναι καινούριο??? έχει εγκύηση εννοώ???
    αν ναι..τη πάτησες λέει!!:rotflmao: :rotflmao:

    το λέω αυτό διότι είσαι αναγκασμένος να το πηγαίνεις σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο κτμ που εκεί συχνάζουν αυτοί οι 2 που ανέφερες από πάνω[ανεύθυνους και απατεώνες..]

    εάν δεν έχεις εγκύηση έχω να σου προτείνω αρκετούς μάστορες ..που ότι τους πεις ότι θες να γίνει στο κτμ σου θα το κάνουν!

    για εξουσιοδοτημένο σου προτείνω τον ΠΑΡΑΓΚΙΝΗ στη Καισαριανή![θα βρω τηλ..οδο κτλ..και θα στα αναφέρω σε λίγο]

    οι τιμές του είναι φυσικά ''εξουσιοδοτημένες'' αλλά κάνει τη δουλεία του σωστά!



  3. #3

    Re: κατσε λίγο φίλε να

    ναι καινουργιο ειναι......300χλμ!!!δεν με πειραζουν οι τιμες με νοιαζει να γινει σωστη δουλεια....κατι κοντα στην περιοχη μου μηπως γνωριζεις?μενω Μενιδι....το MAC στην Κυμης τι λεει?

  4. #4
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: κατσε λίγο φίλε να

    Αρχικά δημιουργήθηκε από slaybas
    ναι καινουργιο ειναι......300χλμ!!!δεν με πειραζουν οι τιμες με νοιαζει να γινει σωστη δουλεια....κατι κοντα στην περιοχη μου μηπως γνωριζεις?μενω Μενιδι....το MAC στην Κυμης τι λεει?
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΛΕΝΕ!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !

  5. #5
    το MAC στην Κυμης τι λεει?
    Εγω, το πηγαινω στο MAC στην Κυμης εδω και 2μιση χρονια. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αλλα δεν του χω ζητησει τιποτα ... περιεργο για το μηχανακι μου. Με αλλα λογια, εκει εχω κανει ολα τα service μεχρι τωρα κι εκει το χω παει για κατι ψιλα που μου χει βγαλει.

    Ξερω επισης, οτι καποιοι αλλοι εδωμεσα εχουν αντιθετη αποψη

  6. #6
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    kai gw sthn idia fash me ton DEZ eimai. 2 xronia paw ekei kai kanw mono ta programatismena service.

    Kalos einai o mhxanikos. Arkei na mhn empisteytei na sou ftiaksoun kati ta 2 typakia pou exei ekei.

    O enas eidika einai kai poly neos kai einai mpetoblakas. To allo palikari einai arketo kairo ekei kai einai ok oso exw dei egw.

    Mono mikra parapona exw apo kei...alla eipame..den zhthsa kai tpt

    Kapoioi edw mesa exoun kai megala (pou xa8hke o mikros alh8eia? )
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  7. #7
    Δηλαδη κατι αλλο στην περιοχη δεν υπαρχει?

  8. #8
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Εγω πρωτο σερβις εκανα στο MAC Κυμης και 1800χλμ μετα μου χτυπησε ρουλεμαν στροφαλου.

    Οπως λεει και στο user manual: Αν δεν κανετε τη σωστη εξαερωση οταν αλλαζετε λαδια χτυπαει ρυλεμαν στροφαλου

    (φυσικα) Πηγα σε αλλο MAC και μου το αλλαξανε στην εγγυηση.


  9. #9
    adam_tsouk, μαλλον για αλλο MAC λες ('η για αλλη Λ. Κυμης) γιατι ο μαστορας (οχι οι νεοι) λεγεται Θωμας

  10. #10
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    Ontws...Thomas legetai...mpas kai exeis mperdeytei.

    Oxi oti amfisbhtw oti mporei na exoun paixtei apo to Thoma ola ayta...
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mtsop
    Εγγραφή
    19/10/2004
    Μηνύματα
    281
    Mporeis na dokimaseis ton Panagiwtopoulo sthn Peukh (Pindou), einai e3ousiodotimenos ths KTM, fthnos kai poly kalo mastori. Ton exw testarei se dyskola pragmata, prosfata alla3a kinhthra sto 400 mou kai to ekana 640, opote katalabaineis oti ekane anoikodomhsh tou kinhthra, xwris kanena psegadi. Gia mena einai eggyhsh kai me normal times.

  12. #12
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
    adam_tsouk, μαλλον για αλλο MAC λες ('η για αλλη Λ. Κυμης) γιατι ο μαστορας (οχι οι νεοι) λεγεται Θωμας


    χα χα!! ναι ρε δίκιο έχεις!
    Και για να καταλάβεις, μόλις είδα το ποστ σου έψαχνα να βρω τι όνομα έχω γράψει!! :rotflmao:


    Πάντως ακόμα και Αγλαϊα να τον έλεγαν..... χειρότερες εντυπώσεις δεν μπορούσα να έχω.
    Και μιλάμε ότι το είχα παει πάρα πολλές φορές. Αν εξαιρέσουμε κανα-δυο φορές που μου έκαναν αλλού κάτι πολύ βασικά πράγματα (λάδια-φίλτρα κτλ) όλα τα υπόλοιπα στα Mac γινόντουσαν.
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xaris_sm
    Εγγραφή
    09/09/2004
    Μηνύματα
    202

    mac stin kimis

    ego ti pigeno sto MAC stin Kimis 3 hronia tora,

    ta paidia einai super leme!

    oi times eksusiodotimenou


  14. #14
    ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές...μάλλον με βλέπω να πηγαίνω στην Πεύκη....

  15. #15
    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΜΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΙ ΟΣΟΙ ΑΚΟΜΗ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΚΩΣ!!!!!ο ανθρωπος μπορει να ξερει καποια πραγματα αλλα ειναι απατεωνας πρωτον και οι αλλοι δυο βοηθοι του ηλιθιοι και ασχετοι!εμενα μου εχουν κανει και ζημια και δεν με αποζημιωσαν!εδω και καιρο το πηγαινω κι εγω στην πευκη στον παναγιωτοπουλο.εξουσιοδοτημενο ειναι και ειναι πολυ καλος μαστορας!ο γιος του τρεχει στο πανελληνιο πρωταθλημα Motocross με ενα 125 sx.επισης οι τιμες του ειναι λογικες και δεν σε γδυνει οπως στα "hellinservice"!!!
    στην πευκη οδο πινδου βρισκεται.

    τι μηχανακι εχεις αληθεια???








    .....καιρο ειχα να γραψω ετσι?? :wacko:
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για επιλογη μοτοσυκλετας
    από ^Deadly_Sin^ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2007, 01:16
  2. Βοηθεια για επιλογη
    από symplektis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2007, 12:58
  3. Βοηθεια για επιλογη ελαστικων
    από agnostos71 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2004, 04:22
  4. Μια βοήθεια για Kawasaki
    από tidime στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2004, 15:15
  5. Βοηθεια Για Επιλογη!!!!
    από djupiter στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 02:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF