Σελίδα 5 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 289

Θέμα: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

  1. #61
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Μεταφερόμαστε....

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xrlantz
    *Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας* . (Κλεόβουλος) .

    γνώση της δικής σου άγνιας κοπελιά!!!!!!
    και όπως σου είπα και πριν δεν το λέω για μένα και εγώ άσχετος είμαι αλλά δεν λέω και όλους τους συνομιλητές μου άσχετους χωρίς να τους ξέρω όπως εσύ και δε πα να το είπε και ο ζαχόπουλος στα @@ μου


    γενικά δεν μπορείς να μιλάς για όποιον δεν ξέρεις!!!!!!!!

  3. #63
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    προτείνω να διαβάσετε πρόσφατο κείμενο του Ντάνη Φώτου στο περιοδικό μοτο (δε θυμάμαι τεύχος ρε γαμώτι... ίσως το ψάξω το βράδυ)... και μετά end of discussion !
    H επιστολή έχει απάντηση δύο τεύχη μετά και προς τιμή του περιοδικού δημοσιεύθηκε και μάλιστα ως επιστολή του μήνα

    Διαβάστε την όσοι θεωρείται πως για να βρίζει ή να κάνει άλλα φυσιολογικά πράγματα (οι χριστοπαναγίες δεν είναι στα πλαίσια αυτά) όπως να οδηγεί και να απολαμβάνει τη μηχανή της ή να κατέχει το άθλημα της μηχανοκίνησης, μια γυναίκα πρέπει να...κατουράει και όρθια.

    Και διαβάστε τις .....μάλλον τα νιαουρίσματα του Ντάνη Φώτου που έγραψε προς απάντηση



    (Στις διαμάχες δεν είμαστε? )
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  4. #64
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    ημαρτον...
    ποιος ασχολείται με τις παπαριές που γράφει ο Φώτος...;

  5. #65
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Καλέ μου φίλε, με όλα πρέπει να ασχολούμαστε γιατί όταν παρακάμπτεις παρόμοιες "παπαριές" μερικοί (και διάβασα κι εδώ κάποιους ) μπορεί να το θεωρήσουν και ως αποδοχή.

    Και βέβαια δεν θέλεις να αποδεχθούμε παπαριές, ναι?

    Δεν κάνει
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  6. #66
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605
    Oταν καποιος(/α) ειναι πραγματικος(/η) μηχανοβιος(/α), και εχει μηχανη πολλα χρονια, και εχει φαει ενα σωρο τουμπες κλπ κλπ και παρολαυτα συνεχιζει και καβαλα,παει να πει οτι ειναι αρκετα σκληρος/η πανω απο τον μεσο Ελληνα/ιδα και αν προκειτε για γυναικα κατα πασα πιθανοτητα πρεπει να ειναι λιγακι αγοροκοριτσο-μαγκακι για να ανταπεξελθει. πως να το κανουμε...

    Τωρα αν καταφερνει να εχει τα παραπανω χαρ/κα και να τα χρησιμοποιει μονο στον δρομο και οχι σε ολες τις δραστηριοτητες της γενικοτερα (σαν την Ευη δηλαδη ) και να ειναι πανω απ ολα γυναικα οχι Αλκιστις Λιανα κλπ:rotflmao: τοτε ΜΠΡΑΒΟ!!!

    Και φυσικα για να μην την κοροιδευουν οι αντρες θα πρεπει να εχει και μηχανη αναλογη των οδηγικων της ικανοτητων (οπως και οι αντρες) αλλιως ειναι λογικο να την κραζουν

  7. #67
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/09/2006
    Μηνύματα
    5
    Δηλαδής... μετά το "Και εμεις (οι γυναίκες) δικαιούμαστε να καβαλάμε (μηχανή, άντρα, καλάμι, λιφτ στα 3-5=15 πηγάδια)" θέλετε να μΕ πείτε ότι διαβάζετε μοτοπεριοδικά ?

    Μοτο, 0-300, Παουερ Μπαικς, καιταλιμπαν καιταλιμπαν ?

    Ε ρε μυστήριος κόσμος που κυκλοφορεί εκεί έξω...

    ΣΕ ΤΙ ΚεΝΩΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ, ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑ ?!?!?!

  8. #68
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000
    Oταν καποιος(/α) ειναι πραγματικος(/η) μηχανοβιος(/α), και εχει μηχανη πολλα χρονια, και εχει φαει ενα σωρο τουμπες κλπ κλπ και παρολαυτα συνεχιζει και καβαλα,παει να πει οτι ειναι αρκετα σκληρος/η πανω απο τον μεσο Ελληνα/ιδα και αν προκειτε για γυναικα κατα πασα πιθανοτητα πρεπει να ειναι λιγακι αγοροκοριτσο-μαγκακι για να ανταπεξελθει. πως να το κανουμε...

    Τωρα αν καταφερνει να εχει τα παραπανω χαρ/κα και να τα χρησιμοποιει μονο στον δρομο και οχι σε ολες τις δραστηριοτητες της γενικοτερα (σαν την Ευη δηλαδη ) και να ειναι πανω απ ολα γυναικα οχι Αλκιστις Λιανα κλπ:rotflmao: τοτε ΜΠΡΑΒΟ!!!

    Και φυσικα για να μην την κοροιδευουν οι αντρες θα πρεπει να εχει και μηχανη αναλογη των οδηγικων της ικανοτητων (οπως και οι αντρες) αλλιως ειναι λογικο να την κραζουν
    Ο όρος "μηχανόβιος" είναι πολύ χαριτωμένος :smilea:
    Είναι όμως και πολύ ετεροχρονισμένος
    Όπως και νάναι, κάποιος/α που απολαμβάνει την ελευθερία/αίσθηση/γοητεία που μπορεί να του προσφέρει μια βόλτα με τη μηχανή του/της, θα πρέπει λες να έχει φάει τις άπειρες τούμπες από μικρός/η? Κι αν είναι τώρα μικρός/ή???

    Το μαγκάκι δεν ξέρω πώς το νιώθεις αλλά οκ, να το δεχτώ. Αγοροκόριτσο όμως? Γιατί καλέ μου?

    Η Λιάνα και η Άλκηστη θαρρώ...δεν οδηγούν μηχανές

    Και ποιός δίνει δεκάρα τσακιστή για άντρες που θα κορόιδευαν μια γυναίκα που οδηγεί μηχανή? Θέλουν πολληηηηηή ενίσχυση για να προκαλέσουν ενδιαφέρον.

    Κουβέντα να γίνεται δηλαδή.... Φιλικά πάντα, ναι?

    Υ.Γ. Ποιός κρίνει την "κατάλληλη μηχανή για καθένα (άντρα γυναίκα)? Άμα εγώ γουστάρω να έχω ένα 12άρι πχ στο γκαράζ μου και να το βγάζω για πιπί τις Κυριακές, γιατί να μην είναι γούστο μου καπέλλο μου? Αν η οδήγησή μου δεν ένοχλεί, ποιός θα με κοροιδέψει?
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605
    1ον Κατ αρχας δεν αναφερομαι σε κοπελες με σκουτερακια κλπ αλλα μηχανες.

    2ον Στην Ελλαδα ειδικα δεν πιστευω οτι καποιος γινεται να μαθει να οδηγα μηχανη χωρις να φαει τις τουμπες του. (παντα υπαρχουν εξαιρεσεις)

    3ον Αν ειναι τωρα μικρος καλο θα ηταν να μην εχει μεγαλη μηχανη.

    4ον την Λιανα και Αλκιστις τις ανεφερα σαν παραδειγματα μαγκακιου-αγοροκοριτσου...

    5ον Την γυναικα στην μηχανη θα την κοροιδεψουν οταν αυτη το παιζει κατι που δεν ειναι, κοινως οταν ειναι δηθεν μηχανοβια και εχει την μηχανη μονο για μοστρα. Αν εχεις το 12αρι γουστο σου και καπελο σου αλλα το βρισκω λογικο να τρως καζουρα αν το πας συνεχως μεχρι 60 χαω...

    Εγω στα 14 χρονια που οδηγω ποτε δεν εχω κοροιδεψει κοπελα με μηχανη παντως(οχι οτι εχω δει και πολλες) αλλα θελω μια μερα να πετυχω καμια που να πηγαινει ταπα!

    Φιλικα παντα!

  10. #70

    Re: Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kost@s

    Πάω να βγάλω τον κόπρο βόλτα
    Όχι και κόπρος. Μόνο το pedigree μας λείπει!

    Σε παρακολουθώ.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000
    Εγω στα 14 χρονια που οδηγω ποτε δεν εχω κοροιδεψει κοπελα με μηχανη παντως(οχι οτι εχω δει και πολλες) αλλα θελω μια μερα να πετυχω καμια που να πηγαινει ταπα!
    Σαργός γι αυτό δεν τις βλέπεις.

  11. #71
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591

    Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    .................
    χμμμ διαμαχες ε ??? οκ.

















































    ΡΕ ΚΑΤΙΝΕΣ ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/09/2006
    Μηνύματα
    5

    Re: Re: Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Noela

    Σε παρακολουθώ.


  13. #73
    Εγω παντως αν εχω δει τοσα χρονια στους δρομους με αμαξι και μηχανη 5-6 γυναικες να οδηγανε supersport ειναι ζητημα.....


    Και την μια που ειδα ηταν καλοκαιρι 2005 στην Καλλιθεα,Βενιζελου πρωην Θησεως,βραδυ...


    Μια νταρντανα γυρω στα 100 κιλα με GSXR1000 k5 χωρις κρανος κτλ μακιγιαζ κομη Δρακουλα και σαζομαζοχιστικα ρουχα,διχτυωτα και μια μποτα μεχρι το γονατο και ενα τακουνι 40 ποντους....


    Συνοδηγο ειχε μια κοπελιτσα σχετικα κυριλε σε σχεση με αυτην...Μαλλον η γυναικα της ηταν ...


    Και δεν κανω πλακα το ειδα με τα ιδια μου τα ματια....

  14. #74
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    δυστυχως οι πιο πολλες κοπελες πεφτουν στη δηθεν ταυτοτητα του αγοροκοριτσου....αλλα υπαρχον καποιες που πραγματικα γουσταρουνε και ενδιαφερονται....τωρα ολα τα αλλα ειναι για μενα περιττα...αναφμιβολα το 99% απο αυτους που οδηγουν αμαξι "νομιζει" πως ξερει να οδηγει γρηγορα(ειναι αυτοι που συνηθως μιλανε πολυ και λενε λιγα...)...για μηχανες ας πουμε το 80% γιατι ειναι πιο ψαγμενοι...μηχανολογικες γνωσεις και προπαντος μηχανολογκιη εξυπναδα εχουνε ελαχιστοι και δε καταλαβαινουν τι τους γινεται....οπως και αρκετοι μηχανικοι ειναι ετσι(δεν ειναι τυχαιο που υπαρχουν μονο 8-10 καλα συνεργεια στην αθηνα και ολα τα αλλα ειναι @@@@).....
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  15. #75
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
    ....Μια νταρντανα γυρω στα 100 κιλα με GSXR1000 k5 χωρις κρανος κτλ μακιγιαζ κομη Δρακουλα και σαζομαζοχιστικα ρουχα,διχτυωτα και μια μποτα μεχρι το γονατο και ενα τακουνι 40 ποντους....


    Συνοδηγο ειχε μια κοπελιτσα σχετικα κυριλε σε σχεση με αυτην...Μαλλον η γυναικα της ηταν ...


    Και δεν κανω πλακα το ειδα με τα ιδια μου τα ματια....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
    δυστυχως οι πιο πολλες κοπελες πεφτουν στη δηθεν ταυτοτητα του αγοροκοριτσου....αλλα υπαρχον καποιες που πραγματικα γουσταρουνε και ενδιαφερονται....


    πάμε άλλη μια....
    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

Σελίδα 5 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ο ποδοσφαιρο ειναι αντρικο αθλημα ε?....last year...
    από tools στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 11:41
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28
  3. Ειναι Σωστο...
    από XTMPAM στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:57
  4. Τι ομορφιες ειναι αυτες
    από bsari στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF