Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 289

Θέμα: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

  1. #76
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xrlantz
    πάμε άλλη μια....

    :a19: :a19: :a19:

    στη Μaira!
    Τα είπε όλα... τι να λέμε....
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605
    Ετσι ακριβως ειναι!!! Πολυ καλα μας τα πε δε το συζητω!




    Αλλα μιας κ εδω ειναι διαμαχες το ttr 250 το θεωρειτε μηχανη εσεις οι γυναικες?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Να ειχε και κανα z750 να πω οριστε μια μηχανοβια με τα ολα της!!!

  3. #78
    extreme Το avatar του/της nasos_wr426
    Εγγραφή
    10/02/2007
    Μηνύματα
    77
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000
    Να ειχε και κανα z750 να πω οριστε μια μηχανοβια με τα ολα της!!!
    xaxaxa...δεν ηξερα οτι τα κυβικα κανουν τον μηχανοβιο!!!

  4. #79
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Μία κοπέλα στην πίστα των Μεγάρων έριξε πολύ ψώλιασμα με το χιλιάρι της σε άντρες που μοιραζόντουσαν την πίστα μαζί της.

    Αλλά έκανε ένα σωρό μαλακίες και στην τελική ήτανε θαύμα που την γλύτωσε την ημέρα εκείνη.

    Το θαύμα δεν έγινε και μία άλλη κοπελίτσα στην Βασιλής Σοφίας, αργά ένα βράδυ.

    Βλέπωντας την μηχανή διελυμένη καταλαβαίνω πως κάτι έχει γίνει.

    Σταματάω κατεβαίνω πλησιάζω, λίγος κόσμος μαζεμένος απο πάνω..

    Πολλοί στην θέση μου λέγανε "Δεν θα ξεχάσω το βλέμμα της που με κοίταζε..." εγώ θα συμπληρώσω "Δεν θα ξεχάσω το βλέμμα της που με κοίταζε... σνα ψάρι με σύνδρομο down..."

    Xωρίς πλάκα...που και που συνειδητοποιούσε ότι έχει πέσει και την έπιανε σοκ...άρχιζε να φωνάζει με μία σπασπιστικιά φωνή "Ρε παιδιά...ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!?".

    Της μιλούσα...έλεγα "Μην ανησυχείς...απλά χτύπησες λιγάκι...εντάξει...έχω δει και χειρότερα...πονάς κάπου...ο σβέρκος τίποτα?"

    Ξαπλωμένη αυτή...λίγο αιμα στο κεφάλι...τίποτα του σπουδαίο, ένα μικρό άνοιγμα...ένα ξυρισματάκι λίγα ράμματα και αυτό ήτανε.
    Και κάνω το φριχτό λάθος και ρωτάω...υπάρχει κάποιος που θέλεις να πάρω τηλέφωνο?
    Και δυστυχώς απαντάει ναι...και αφού παίρνω μου ζητάει το κινητό μου...τι να της πω?"Βασικά όχι...γιατί θα μου το κάνεις σκατά?" και της τον δίνω...και με βαριά καρδιά βλέπω να χώνει το κινητό μου στις ματωμένες της μπούκλες...

    Ο φίλος της ήρθε...και ποιός θα το μάντευε...ότι ήτανε ξεκράνωτος μπάτσος.Λιγάκι βλάχος...όσο πατάει ο ελέφαντας δηλαδή. Με τα χίλια ζόρια καταλάβαινα τι μου έλεγε...νόμιζα ότι έλεγε αστεία και γέλαγα απο ευγένια.Προφανώς και αυτός θα με πέρασε για βλάκα που γελούσα αλλά τι να κάνω?Να κάθομαι να ρωτάω 49 φορές "Τι?Τι?Τι?Τι?" μέχρι να καταλάβω αυτό που μου πε?Όρεξη είχα να έρθω σε επικοινωνία μαζί του...στο ίδιο μήκος κύματος (βλ.δεν υφίσταται).
    Φεύγοντας ως εκ θαύματος γλύτωσε και αυτός την στούκα.Αρκετές φορές...
    Καλοί οι διάφοροι κάγκουρες που κάνουνε μαγκιές στον δρόμο, αλλά ιδίως οι Ζητάδες την έχουνε δει πολύ Highlander.
    Επιστημονική έρευνα απέδειξε πως άμα τα Γιατονπουτσονέζικα φορούσανε κανά marzocchi, τα ατυχήματα θα μειωνόντουσαν κατά 98%!!!

  5. #80
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nasos_wr426
    xaxaxa...δεν ηξερα οτι τα κυβικα κανουν τον μηχανοβιο!!!
    Τα κυβικα οχι αλλα τα αλογα ναι!

    Τι να κλασουν τα 15 αλογα του ttr στην ασφαλτο...

    Για το χωμα παω πασο...

  6. #81
    extreme Το avatar του/της nasos_wr426
    Εγγραφή
    10/02/2007
    Μηνύματα
    77

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000
    [B]Τα κυβικα οχι αλλα τα αλογα ναι!

    Τι να κλασουν τα 15 αλογα του ttr στην ασφαλτο...

    Για το χωμα παω πασο...

    Α μαλιστα!!!Για να βαπτιστω μηχανοβιος θα πρεπει να οδηγαω στην ασφαλτο και να εχω μηχανη με πολλα αλογα!

  7. #82

    Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    .....


    Κουλάδι πάρε το ματρακά σου και έλα να τα στήσουμε στο φανάρι
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  8. #83
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kost@s
    Δηλαδής... μετά το "Και εμεις (οι γυναίκες) δικαιούμαστε να καβαλάμε (μηχανή, άντρα, καλάμι, λιφτ στα 3-5=15 πηγάδια)" θέλετε να μΕ πείτε ότι διαβάζετε μοτοπεριοδικά ?

    Μοτο, 0-300, Παουερ Μπαικς, καιταλιμπαν καιταλιμπαν ?

    Ε ρε μυστήριος κόσμος που κυκλοφορεί εκεί έξω...

    ΣΕ ΤΙ ΚεΝΩΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ, ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑ ?!?!?!
    αν διαβαζουν?μερικες δουλεψαν εστω και λιγο εκει
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #84
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000


    Να ειχε και κανα z750 να πω οριστε μια μηχανοβια με τα ολα της!!! [/B]
    πιαστε ενα ολινς στο κυριο περιποιημενο
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #85
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger


    Κουλάδι πάρε το ματρακά σου και έλα να τα στήσουμε στο φανάρι
    με το ΧΤ σου?





































    :hypnotize






















    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #86
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    εν κατακλειδι μου αρεσαν πολυ ολες οι απαντησεις (ακομα και του ται και του τρουπερ )

    αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι και τα πιατα πλενω και σφουγγαριζω και προσπαθω να μαθω να μαγειρευω κατι αλλο απο τοστ και μου αρεσει να φροντιζω τον συντροφο μου να φοραω καλα ρουχαλακια και να μιλω γλυκα κλπ κλπ αλλα παιδια.........οταν μιλαμε για τελικα και παουερ κομμαντερ δε μπορω να λεω <<αχ καλε τι γλυκουλι που ειναι το σταμπιλιζατερακι σου μια τρελα ειναι >> :rotflmao:

    ουτε οταν με κλεινει καποιος στο δρομο η με τρομαζει με καποιο τροπο να πω <<ρε μωροοοο γιατι πηγες να με σκοτωσεις?ελα μωΛε με τρομαξες>> :hypnotize

    και φυσικα δε γινετε να ειμαι βαμμενη και στη τριχα οταν καβαλω μηχανη για λογους ανεσης και ασφαλειας

    μεγαλωμενη με αγορια (ετυχε) και γοητευμενη απο πραγματα που δεν αρεσαν στα κοριτΣα (1η λυκειου αλλες φιλαγαν με κραγιον την αφισα του ρουβα-αληθινο γεγονος- στο διαλειμα και εγω διαβαζα το μεταλ χαμερ (η τα μοτο του πατερα μου)

    με πατερα και μητερα με μηχανη ηταν ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ για μενα και οχι κανενος ειδους επανασταση

    συμφωνω οτι πρεπει να κραταμε τις ισσοροπιες





    οσο για αυτο που ειπε καποιος πως θα μου φαινοταν αν ενας αντρας μιλαγε για συνταγες ........οι μεγαλυτεροι σεφ ειναι αντρες σε αυτο το κοσμο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ


    δωστε λιγη κατανοηση παιδια.......αυτο μονο

    οι γυναικες ειναι οπως και να το κανουμε οι νεοπλουτοι της εξουσιας καποτε αυτο θα αλλαξει και θα συνηπαρχουμε αρμονικα και θα καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον καλυτερα

    ευελπιστω.









    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #87

    Re: Re: Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    με το ΧΤ σου?
    :hypnotize
    Ναι!


    Δεν κατάλαβα όμως γιατί γελάς;



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  13. #88
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: Re: Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Ναι!


    Δεν κατάλαβα όμως γιατί γελάς;



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    <<ρε μωροοοο γιατι πηγες να με σκοτωσεις?ελα μωΛε με τρομαξες>> :hypnotize
    Μπορείς να του πείς "καλέ μου κύριε είναι σε όλους μας γνωστό οτι συνουσιάζεται η οικία σας συθέμελα αλλά θα σας παρακαλέσω να είσαστε λιγάκι πιο προσεκτικός για να μη φτάνω στο σημείο να σας αναλύσω τις απόψεις μου για τη Μητέρα του Κυρίου και τις περιπτύξεις της! Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να διαστυρωθείτε με ΤΡΑΜ. Καλη σας μέρα! (εδώ πάει και προαιρετική υπόκλιση) "
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


    οι γυναικες ειναι οπως και να το κανουμε οι νεοπλουτοι της εξουσιας καποτε αυτο θα αλλαξει και θα συνηπαρχουμε αρμονικα και θα καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον καλυτερα


    α ρε EVI τίποτις δεν ξέρεις θα σε μαλώσω

    ποιοι νεόπλουτοι της εξουσίας με λες, η εξουσία η ίδια είστε, απλά λέμε καμοια μ@λ@κία να παρηγοριόμαστε και μεις ότι και καλά κάνουμε κουμάντο

    πάντα οι γυναίκες έχετε την εξουσία απλά το μόνο που χρειάζεστε για να μας κυβερνάτε είναι να σας έχει δώσει το κατιτίς σας ο μεγαλοδύναμος, δυστηχώς η κοινωνία δεν είναι δίκαιη οι κυρίες/δεσποινίδες που δεν έχουν τα απαραίτητα προσόντα λυπάμαι μα θα παίρνουν τον <<πούλο>>

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ο ποδοσφαιρο ειναι αντρικο αθλημα ε?....last year...
    από tools στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 11:41
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28
  3. Ειναι Σωστο...
    από XTMPAM στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:57
  4. Τι ομορφιες ειναι αυτες
    από bsari στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF