Σελίδα 7 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 289

Θέμα: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

  1. #91
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Μπορείς να του πείς "καλέ μου κύριε είναι σε όλους μας γνωστό οτι συνουσιάζεται η οικία σας συθέμελα αλλά θα σας παρακαλέσω να είσαστε λιγάκι πιο προσεκτικός για να μη φτάνω στο σημείο να σας αναλύσω τις απόψεις μου για τη Μητέρα του Κυρίου και τις περιπτύξεις της! Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να διαστυρωθείτε με ΤΡΑΜ. Καλη σας μέρα! (εδώ πάει και προαιρετική υπόκλιση) "
    θεός :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  2. #92
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Μπορείς να του πείς "καλέ μου κύριε είναι σε όλους μας γνωστό οτι συνουσιάζεται η οικία σας συθέμελα αλλά θα σας παρακαλέσω να είσαστε λιγάκι πιο προσεκτικός για να μη φτάνω στο σημείο να σας αναλύσω τις απόψεις μου για τη Μητέρα του Κυρίου και τις περιπτύξεις της! Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να διαστυρωθείτε με ΤΡΑΜ. Καλη σας μέρα! (εδώ πάει και προαιρετική υπόκλιση) "

    :rotflmao: :rotflmao: εγραψες παλι
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #93
    Πέρα από την πλάκα, εγώ όταν βλέπω γυναίκα με μηχανή ειλικρινά χαίρομαι!
    Γιατί έχω δει πως αντιμετόπιζαν την ξαδέρφη μου όταν έπαιρνε το παπί μου να κάνει μια δουλειά... "καλά δε ντρέπεσαι; Είναι πράγματα αυτά για μια γυναίκα;"
    Ευη σας βγάζω το καπέλο, μπράβο σας ρε!
    Μια γιατί γράψατε στις παλιές σας γόβες :hypnotize τον κόσμο και τη μαλ@κία που τον δέρνει και άλλη μια γιατί είχατε τα @@ να κάνετε αυτό που γουστάρετε και σε μεγάλο ποσοστό με πολλή μεγάλη επιτυχία και καλή τεχνική!
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Και εγω αμα παρακολουθω καλλιτεχνικο πατιναζ και αρχισω μαθηματα μπαλετου θα με πουν αδερφη...

    οπως πολυ σωστα λες οτι τα λεφτα σου δεν εχουν φυλο, το ιδιο συμβαινει και με τα στερεοτυπα.

    λυση δεν υπαρχει, απλα αποφευγεις τους βλακες και τους κολημενους.

    αυτα

    Συμφωνώ απόλυτα με τον El_hymador
    Όσον αφορά για τα πολλά "γιατί" σου που αναφέρεις στο ποστ σου υπάρχουν σε όλα απαντήσεις και προφανώς οι ερωτήσεις σου είναι καθαρά ρητορικές. Πάντως από την μεριά μου, όταν βλέπω γυναίκα να οδηγάει μηχανή με τον σωστό εξοπλισμό ερωτεύομαι...!!! Όταν δε βλέπω γυναίκα να οδηγάει αυτοκίνητο με πιάνει κρύος ιδρώτας... Όπως επίσης όταν βλέπω κάγκουρες να οδηγάνε toyota corolla περασμένης δεκαετίας με ψεύτικες εξατμίσεις...
    http://countersteer.wordpress.com -==-==Τα πάντα γύρω από την μοτοσικλέτα και το αυτοκίνητο από την Κρήτη για όλους τους Έλληνες=-=-

  5. #95
    ...ο θεατής μου !!! Το avatar του/της AVATOS
    Εγγραφή
    06/11/2007
    Μηνύματα
    119
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    εν κατακλειδι μου αρεσαν πολυ ολες οι απαντησεις (ακομα και του ται και του τρουπερ )

    αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι και τα πιατα πλενω και σφουγγαριζω και προσπαθω να μαθω να μαγειρευω κατι αλλο απο τοστ και μου αρεσει να φροντιζω τον συντροφο μου να φοραω καλα ρουχαλακια και να μιλω γλυκα κλπ κλπ αλλα παιδια.........οταν μιλαμε για τελικα και παουερ κομμαντερ δε μπορω να λεω <<αχ καλε τι γλυκουλι που ειναι το σταμπιλιζατερακι σου μια τρελα ειναι >> :rotflmao:

    ουτε οταν με κλεινει καποιος στο δρομο η με τρομαζει με καποιο τροπο να πω <<ρε μωροοοο γιατι πηγες να με σκοτωσεις?ελα μωΛε με τρομαξες>> :hypnotize

    και φυσικα δε γινετε να ειμαι βαμμενη και στη τριχα οταν καβαλω μηχανη για λογους ανεσης και ασφαλειας

    μεγαλωμενη με αγορια (ετυχε) και γοητευμενη απο πραγματα που δεν αρεσαν στα κοριτΣα (1η λυκειου αλλες φιλαγαν με κραγιον την αφισα του ρουβα-αληθινο γεγονος- στο διαλειμα και εγω διαβαζα το μεταλ χαμερ (η τα μοτο του πατερα μου)

    με πατερα και μητερα με μηχανη ηταν ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ για μενα και οχι κανενος ειδους επανασταση

    συμφωνω οτι πρεπει να κραταμε τις ισσοροπιες





    οσο για αυτο που ειπε καποιος πως θα μου φαινοταν αν ενας αντρας μιλαγε για συνταγες ........οι μεγαλυτεροι σεφ ειναι αντρες σε αυτο το κοσμο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ


    δωστε λιγη κατανοηση παιδια.......αυτο μονο

    οι γυναικες ειναι οπως και να το κανουμε οι νεοπλουτοι της εξουσιας καποτε αυτο θα αλλαξει και θα συνηπαρχουμε αρμονικα και θα καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον καλυτερα

    ευελπιστω.


    ...μην χαλαρωνετε μονο...ως νεο..... εχετε πολυ δουλεια ακομα!
    ..ειστε ακομα στο σταδιο του "παιδικες ασθενειες".
    ...που να στα λέω κύριε πρόεδρε!

  6. #96
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605

    Re: ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nasos_wr426

    Α μαλιστα!!!Για να βαπτιστω μηχανοβιος θα πρεπει να οδηγαω στην ασφαλτο και να εχω μηχανη με πολλα αλογα!

    Oχι δεν καταλαβες για το χωμα το αντιθετο εννοουσα... οτι δηλαδη ενα cr125 στο χωμα ειναι σαν cbr1000 στην ασφαλτο!

    Τωρα για τα αλογα, ναι ετσι πιστευω οτι για να εισαι μηχανοβιος πρεπει εκτως των αλλων να εχεις και μηχανη. Αλλιως για μενα τουλαχιστον δεν εισαι μηχανοβιος.

    Να βρουμε εναν αλλο χαρακτηρισμο για αυτους πχ μοτοποδηλατοβιοι, ανευ-αλογων-βιοι, σερνομενοι κλπ
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #97
    Αϊ στα διάλα πρωί πρωί με μία Κ@Ρ*()**λα.... μου χάλασε την μέρα...!!!

    Αφού δε το έχεις κυρά μου τί πιάνεις τιμόνι!!!

    Είχε αμάξι βέβαια και άδεια για να σκοτώνει!!!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  8. #98

    Re: ο μοτοσυκλετισμος ειναι αντρικο αθλημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    .........απο το να ειναι καλες στο σεξ-μαγειρεμα-μακιγιαζ.....
    1) Καλο σεξ??? Χμμμμμμ.........Δυστυχως δυσκολα βρισκεις.......και να ναι τζαμπα

    2) Μαγειρεμα??? Εδω που σπουδαζω και της αδερφης μου μαγειρευω και δεν εχω δει καμια να μαγειρευει οσο μαγειρευω εγω και αλλοι 2 φιλοι μου.... Για να μην πω για οικογενειαρχισσες ετσι???

    3)Μακιγιαζ??? Μερικες (ενταξη δεν λεω λιγες ειναι αυτες) με σπρευ θα τις εβαφα καλυτερα εγω...

    Δεν ειμαι ουτε φαλοκρατης ουτε μισογυνης ....εννοειτε....

    Απλα αυτα τα σχολια τα ειπα επειδη ειπες οτι τα κανετε στανταρ καλα........


    Τεσπα στο θεμα μας.....

    Καλως η κακως η ζωη τα χει φερει ετσι και καποια πραματα τεριαζουν καλυτερα στους αντρες η στις γυναικες......

    Προσεξτε....

    Εννοω πρακτικα...οχι για πχ οπως η φουστα.......που η φουστα εχει γινει γυναικιο ρουχο λογο κοινωνιας....οχι λογο πρακτικοτητας.....

    Δηλ ανετα αν η κοινωνια το χε θεσπισει απο παλια αλλιως τωρα μπορει οι αντρες να φορουσαν φουστες.....αλλα οτι και να κανε η κοινωνια δεν θα μπορουσε η μηχανη να ταν γυναικειο αθλημα.....

    Διοτι τεριαζει στον αντρα οπως και να το κανουμε.....






    Τωρα.....αν καποιες γυναικες γουσταρουν μηχανη.....εννοειτε να εχουν μηχανη...

    Και λεω οτι ΟΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΤΙς ΓΥΝΑΙΚΕς ΠΟΥ ΧΟΥΝ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΛΑΘΟΣ.......Διοτι η πλειοψηφια των γυναικων δεν πανε τις μηχνες....ΟΧΙ ΟΛΕΣ.....

    Δεν ειναι κακο να οδηγανε και αυτες...





    Να αρχισετε λεω εγω να κατακρινετε αυτες που δεν μαγειρευουν που δεν ειναι καλες νοικοκυρεσ και οικογενειαρχισεσ και ασχολουνται μονο με το ''νουνακι'' τους και το παιζουν κυριεσ (και δεν κανουν και ολεσ καλο σεξ παρολα αυτα).....και αυτους τουσ αντρες που δεν κανουν τα καθηκοντα τουσ σαν αληθινοι αντρες και ειναι ψευτομαγκες και αχρηστοι........και αφηστε τα χομπι.......δεν εχουν φυλο...αλλα εχουν φυλο....οι υποχρεωσεις του καθενα.......


    Αλλα σε αυτο που κανεις λαθος ΕVI ειναι το πχ που πες για την βρισια.....διοτι η βρισια ουτε τον αντρα κολακευει....(τον κανει ψευτομαγκα) ουτε την γυναικα (χανει την θυληκοτητα τησ)

    Επισης για την ''γατουλα'' ειναι οπως το θελει κανεις....αλλοι την θελουν γατουλα αλλοι την θελουν νορμαλ.....αγρια!!!

    Και για το ποδοσφαιρο ισχιει το ιδιο.....οτι δηλ αρεσει στουσ αντρες πιο πολυ αλλα μπορουνα νετα και οι γυναικεσ να παρακολουθουν....

















    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  9. #99
    !


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image0099.jpg 
Προβολές:	212 
Μέγεθος:	21,4 KB 
ID:	122797
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Συμφωνώ με την τόπικ-στάρτερ, απλά ξεχνάει να αναφέρει τα ανάποδα παραδείγματα ρατσισμού που αντιμετωπίζουν οι άνδρες :-)

  11. #101
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Ευούλα μου long time no see

    Ναι υπάρχει ρατσισμός, συμφωνώ αλλα οχι απαραίτητα απ' ολους. Παράδειγμα:

    Κάμποσο καιρό πιο πρίν έπιασα κουβέντα σε κοπελιές απο την παρέα μου για καλλυντικά γενικότερα μιας και εχω και 'γω μερικά (ευαίσθητο αγόρι ρε γμτ ο φούστης). Στην αρχή γελούσαν αλλα μετά υπήρχε σοβαρός διάλογος και προτάσεις (πω πω απο τις ελάχιστες φορές που τόσα πολλά γυναικεία χέρια θέλανε να μου αγκίξουν το πρόσωπο )

    Σήμερα σ' ενα μαγαζί με αντρικά ρούχα για δώρα σε δυό καλούς μου φίλους μια κοπελιά μου έπιασε κουβέντα για τα bering και μου είπε πως πήρε ενα cordura πρόσφατα. Έβαλα τα πουκάμισα μέσα στην τσάντα πλάτης που είχα και η διαφημιστική διπλώθηκε και την έβαλε στην πλαινή θήκη.

    - "Καλύτερα στην κεντρική να μη μου φύγει με τον αέρα. Εδω μπαίνει το fast και το μακαρόνι. "

    -Γέλασε και είπε στη συνάδελφό της "βλέπε να μαθαίνεις και 'συ".

    Είδες; Απλά χρειάζεται ο κατάλληλος άνθρωπος για να μιλήσεις!
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  12. #102
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    εν κατακλειδι μου αρεσαν πολυ ολες οι απαντησεις (ακομα και του ται και του τρουπερ )

    αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι και τα πιατα πλενω και σφουγγαριζω και προσπαθω να μαθω να μαγειρευω κατι αλλο απο τοστ και μου αρεσει να φροντιζω τον συντροφο μου να φοραω καλα ρουχαλακια και να μιλω γλυκα κλπ κλπ αλλα παιδια.........οταν μιλαμε για τελικα και παουερ κομμαντερ δε μπορω να λεω <<αχ καλε τι γλυκουλι που ειναι το σταμπιλιζατερακι σου μια τρελα ειναι >> :rotflmao:

    ουτε οταν με κλεινει καποιος στο δρομο η με τρομαζει με καποιο τροπο να πω <<ρε μωροοοο γιατι πηγες να με σκοτωσεις?ελα μωΛε με τρομαξες>> :hypnotize

    και φυσικα δε γινετε να ειμαι βαμμενη και στη τριχα οταν καβαλω μηχανη για λογους ανεσης και ασφαλειας

    μεγαλωμενη με αγορια (ετυχε) και γοητευμενη απο πραγματα που δεν αρεσαν στα κοριτΣα (1η λυκειου αλλες φιλαγαν με κραγιον την αφισα του ρουβα-αληθινο γεγονος- στο διαλειμα και εγω διαβαζα το μεταλ χαμερ (η τα μοτο του πατερα μου)

    με πατερα και μητερα με μηχανη ηταν ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ για μενα και οχι κανενος ειδους επανασταση

    συμφωνω οτι πρεπει να κραταμε τις ισσοροπιες





    οσο για αυτο που ειπε καποιος πως θα μου φαινοταν αν ενας αντρας μιλαγε για συνταγες ........οι μεγαλυτεροι σεφ ειναι αντρες σε αυτο το κοσμο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ


    δωστε λιγη κατανοηση παιδια.......αυτο μονο

    οι γυναικες ειναι οπως και να το κανουμε οι νεοπλουτοι της εξουσιας καποτε αυτο θα αλλαξει και θα συνηπαρχουμε αρμονικα και θα καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον καλυτερα

    ευελπιστω.

    You rule ρε μωρό!

    Πες του Γιώργου θα σε κλέψω!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	smillie_wave.gif 
Προβολές:	185 
Μέγεθος:	16,9 KB 
ID:	123279
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  13. #103
    πολυ φλωροςςςςςςςςςςςςςς Το avatar του/της flwros
    Εγγραφή
    10/10/2006
    Μηνύματα
    36
    δεν το διαβασα ολο γιατι το θεωρησα αστειο μονο που καθισες κ εγραψες κατι τετοιο evi!!
    φανταζομαι να γυρναω απ τη δουλεια και να μου λεει η γυναικα μου
    "ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ Μ@Λ@Κ@??ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΝΩΡΙς???
    ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΤΑ Μ ΕΝΑ Κ6 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!
    εγω...ενταξει βρε μωρακι μου ειχα λιγο δουλιτσα..εχει τπτ να φαμε???
    "ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΙΟΤΗΤΑ??ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕς???ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ???ΑΝΤΕ Γ@ΜΗΣΟΥ ΣΚΑΤΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΑΕ!!!ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ"!!!

    καπως ετσι μπορει να ειναι μια συζητηση μεταξυ φιλων!!"αρσενικων" εννοω!!αρα παυει να υπαρχει η εννοια και η λεξη θυληκο!!!
    ΕΓΩ τουλαχιστον ειμαι της γνωμης οτι η γυναικα πρεπει να ναι γυναικα για να δινει και νοημα να ειμαστε αντρες!!αμα γινουμε ολο το ιδιο χεστα!!
    http://www.youtube.com/watch?v=ws9BQ2k-RL0&feature=related

  14. #104
    πολυ φλωροςςςςςςςςςςςςςς Το avatar του/της flwros
    Εγγραφή
    10/10/2006
    Μηνύματα
    36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Πέρα από την πλάκα, εγώ όταν βλέπω γυναίκα με μηχανή ειλικρινά χαίρομαι!
    Γιατί έχω δει πως αντιμετόπιζαν την ξαδέρφη μου όταν έπαιρνε το παπί μου να κάνει μια δουλειά... "καλά δε ντρέπεσαι; Είναι πράγματα αυτά για μια γυναίκα;"
    Ευη σας βγάζω το καπέλο, μπράβο σας ρε!
    Μια γιατί γράψατε στις παλιές σας γόβες :hypnotize τον κόσμο και τη μαλ@κία που τον δέρνει και άλλη μια γιατί είχατε τα @@ να κάνετε αυτό που γουστάρετε και σε μεγάλο ποσοστό με πολλή μεγάλη επιτυχία και καλή τεχνική!
    gay ψυχοσυνθεση!!
    ΡΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΑΘΕΙ!!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ??ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ @@??ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΒΑΤΖΑ!!!!!!ΟΥ ΡΕ
    http://www.youtube.com/watch?v=ws9BQ2k-RL0&feature=related

  15. #105
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
    gay ψυχοσυνθεση!!
    ΡΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΑΘΕΙ!!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ??ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ @@??ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΒΑΤΖΑ!!!!!!ΟΥ ΡΕ
    ειδατε?

    κλασικοτατο παραδειγμα

    για αυτο ακριβως μιλαω.







    φιλε φλωρε δε σε ξερω καθολου και φυσικα δε μπορω να εχω ακριβη γνωμη για το ατομο σου.

    θα ηθελα αν δε βαριεσε να μου πεις πως φανταζεσε εσυ την τελεια γυναικα

    η μαλλον να το πω καλυτερα

    πως θεωρεις οτι μια γυναικα πρεπει να ντυνετε να μιλαει να συμπεριφερετε και με τι πρεπει να ασχολητε για να θεωρηθει ΓΥΝΑΙΚΑ?


    ευχαριστω.


















    υσ¨εμενα παντως οι φιλοι μου δε μιλανε ετσι μεταξυ τους <<εχεις τπτ για φαι?>> <<οχι μωρη αδελφη φαε σκατα>>

    :rotflmao:


    μιλαμε περα απο το να το λενε για πλακα ετσι δε μιλανε μεταξυ τους :rotflmao: αν ακουγα μια παρεα να μιλα ετσι (οχι για πλακα) στα σοβαρα θα γελαγα χωρις αυριο με την παρτη τους




    υσ2 εχω φιλες που κανουν κοντρες :rotflmao: αληθεια :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 7 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ο ποδοσφαιρο ειναι αντρικο αθλημα ε?....last year...
    από tools στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 11:41
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28
  3. Ειναι Σωστο...
    από XTMPAM στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:57
  4. Τι ομορφιες ειναι αυτες
    από bsari στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF