Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Σέλα Vfr

  1. #1
    Greek Boxing Federαtion
    Εγγραφή
    06/02/2007
    Μηνύματα
    38

    Σέλα Vfr

    Γεια χαρά και πάλι.Μετά απο μια σίντομη προτη επαφη με το VFR διαπήστοσα οτι η σέλα του αν και σεβαστών διαστάσεον εχει ένα χαρακτιριστικό να γλυστράει.Εννοω οτι κατα το φρεναρισμα ή την αλλαγή θέσης πάνω της γλυστρά αρκετά.Εχετε μηπως κανείς αλλάξει σελα ή τροποποιήσει την "μαμα" ωστε να μην ενοχλεί αυτο το "προβλημα";Υπαρχει τρόπς να βελτιοθεί αυτο στην σελα που φοράει ή θεμα συνηθειας είναι;Αλλά καπως ενοχλει... ...Σας ευχαρηστώ εκ τον προτέρον.

  2. #2
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691
    Δεν νομιζω οτι γλυστραει τοσο

    μαλλον φρεναρεις παρα πολυ δυνατα

    για κοιτα ΕΔΩ

    εγω καλοβλεπω την σελα της bagster με gel για ευαισθητα οπισθια

    αν ενδιαφερονται και αλλοι παμε για μαζικη παραγγελια

  3. #3
    Greek Boxing Federαtion
    Εγγραφή
    06/02/2007
    Μηνύματα
    38
    Α!!!Οκ τις ειδα.Αυτη φαινεται πολυ καλη και άνετη http://www.moto.gr/forums/attachment...&postid=122709 Πού τις βρησκη κανέις στην Ελλάδα και πόσο κοστηζουνε;Με ομαδική αγορά μπορούμε να παρουμε διαφορετικές σέλες;

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasdirt
    Εγγραφή
    09/10/2005
    Μηνύματα
    364
    CORBIN από εμένα αυτή έχω βάλει και μάλιστα το δέρμα είναι το black carbon-fiber (κούκλα) στα μακρινά ταξίδια είσαι βασιλιάς και γλυτώνεις λίγο και τα γλυστρίματα του συνεπιβάτη πάνω σου..
    "IT'S NEVER TOO LATE
    FOR THE RIDE OF YOUR LIFE"


    KTM adventure fan club!

  5. #5
    Greek Boxing Federαtion
    Εγγραφή
    06/02/2007
    Μηνύματα
    38
    Με τι κόστος την πήρες και απο που την παραγγηλες; (αυτη που λες την ειδα στο σχετικό τοπικ για της σέλες.Μου αρεσε και εμένα πολή

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasdirt
    Εγγραφή
    09/10/2005
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pepito
    Με τι κόστος την πήρες και απο που την παραγγηλες; (αυτη που λες την ειδα στο σχετικό τοπικ για της σέλες.Μου αρεσε και εμένα πολή
    Απο έναν Γερμανό μου στοίχησε περίπου 230 ευρώ ήταν μια ευκαιρία στο ebay είχε δυο κομμάτια (καινούργιες).
    "IT'S NEVER TOO LATE
    FOR THE RIDE OF YOUR LIFE"


    KTM adventure fan club!

  7. #7

    Re: Σέλα Vfr

    γεια χαρα φιλε.αν και ειδα καπως αργα το μνμ σου ηθελα να σου πω πως ειχα το ιδιο προβλημα με τη βεφα μου και πριν καμια βδομαδα εκανα μια τρομερη μετατροπη στη σελα κανοντας την ανατομικη και αντιολισθιτικη.η αλλαγη ειναι απιστευτη και αν λαβεις υποψιν το οτι το μηχανακι ειναι ετσι και αλλιως πολυ ανετο νομιζεις πως οδηγεις αλλη μηχανη.εστειλα τη σελα θεσσαλονικη και μαζι με τα μεταφορικα μου στοιχισε 145 ευρω.εχω αλλαξει και handle bar τιμονιου βαζοντας δυο ποντους πιο ψηλα και αφτερ μαρκετ ζελατινα της givi και πιστεψε με ειναι το απολυτο all around μηχανακι γιατι εγω προσωπικα δεν μπορω να το χαρακτιρισω μηχανη τουρισμου.

Παρόμοια θέματα

  1. καινούργια σέλα?????
    από monstermind στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 09:32
  2. Σελα σε καινουργια 1000αρια
    από anco στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 17:51
  3. Κανείς να του βαρύνω τη σέλα;
    από Alkis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 10:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF