Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: κανεις για santa barbara?

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138

    κανεις για santa barbara?

    ακουσα οτι υπαρχουν καποια μαγαζια στην αγια βαρβαρα που δίνουν δερματινα μπουφαν dainesse προηγουμενα μοντελα με 150-200 ευρα ...ψηνεται κανεις να παμε μαζι?πιστευω θα μας κανει και καλυτερη τιμη....

  2. #2
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    nomizo oti pas ntougrou gia agora maimou, pare kai kana kilo mpananes na to paizeis otan pinaei.

    anti na petakseis ta leftasou se amfivolou piotitas dermatino dainesse den pas na pareis ena sosto eponymo motojacket pou exei raftei sosta kai ta prostateytika toy den einai apo plastelini??
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #3
    ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.
    ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
    ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
    ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ.
    ΤΑ ΚΟΡΝΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΜΙΜΙΣΕΙΣ.ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ (ΓΝΗΣΙΟ DAINESE) ΜΕ ΨΙΛΟΔΙΑΦΟΡΕΣ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΤΑΛΙΚΑ.ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΕΠΕΜΕΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  4. #4
    ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ FLEAMARKET ΜΕ ΤΟ ΞΕΥΔΟΝΥΜΟ THINK(KATI), ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.
    ΜΠΕΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΑ.
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    ισως να ξερετε κατι παραπανω..πηραν κατι γνωστοι μου και μου φανηκαν πολυ καλης ποιοτητας αλλα παλι δεν ειχα διπλα κατι γνησιο να συγκρίνω...μεχρι και το σηματακι D-tech ειχαν...

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
    ισως να ξερετε κατι παραπανω..πηραν κατι γνωστοι μου και μου φανηκαν πολυ καλης ποιοτητας αλλα παλι δεν ειχα διπλα κατι γνησιο να συγκρίνω...μεχρι και το σηματακι D-tech ειχαν...

    ΤΟ ΞΕΡΩ.ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΤΟ CORDURA ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗΣ.
    ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ!!!!
    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ....
    ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  7. #7
    http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=1963571
    http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=1963572
    ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣ.
    ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.
    ΕΙΝΑΙ SANTA BARBARA.
    EXEI KAI AΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΝΙΚΕ,ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ DIESEL ΚΤΛ.
    ΑΛΛΑ ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    σε ευχαριστω...θα ριξω καμμια ματια και σε καννενα στοκατζιδικο...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
    σε ευχαριστω...θα ριξω καμμια ματια και σε καννενα στοκατζιδικο...
    ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ, ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΡΜ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  10. #10
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    τα κοντουρα που λες μπορει να ειναι καλη ραφη αλλα το θεμα σε ενα τετοιο μπουφαν δεν ειναι η εξωτερικη εμφανιση εκτος αν αυτο σε ενδιαφερει ..η ουσια ειναι να ειναι αδιαβροχο το υλικο που ειναι φτιαγμενο να αντεχει την τριβη στην ασφαλτο και πολλα αλλα....αν ειναι να το παρεις με τα ιδια λεφτα περνεις καποια αλλα μοντελα αλλων εταιρειων....εκτος αν εισαι κολλημενος με την ετικετα.....φιλε μου τις περισσοτερες φορες οτι πληρωνεις περνεις
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    τα κοντουρα που λες μπορει να ειναι καλη ραφη αλλα το θεμα σε ενα τετοιο μπουφαν δεν ειναι η εξωτερικη εμφανιση εκτος αν αυτο σε ενδιαφερει ..η ουσια ειναι να ειναι αδιαβροχο το υλικο που ειναι φτιαγμενο να αντεχει την τριβη στην ασφαλτο και πολλα αλλα....αν ειναι να το παρεις με τα ιδια λεφτα περνεις καποια αλλα μοντελα αλλων εταιρειων....εκτος αν εισαι κολλημενος με την ετικετα.....φιλε μου τις περισσοτερες φορες οτι πληρωνεις περνεις
    ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  12. #12
    Τα είδα κι εγώ. Ήταν πολύ κακές απομιμήσεις.
    α) Τα δερμάτινα ήταν σαν αυτά στο μοναστηράκι, χοντρά, σκληρά άκαμπτα, βαριά, μόνο που αυτά στο μοναστηράκι είναι φτηνότερα και αν τα διαλλέξεις μπορεί να βρείς ομοιόμορφα δέρματα. Οι μαϊμούδες είναι από ρετάλια δέρματα.
    β) τα κορντούρα , απλά δεν είναι κορντούρα. Ως γνωστόν η γνήσια κορντούρα της γαλλικής dupont δεν εξάγεται εκτός Ε.Ε. και η ψεύτικη μπορεί να μοιάζει αλλά δεν έχει τις ίδιες ιδιότητες.

  13. #13
    ειμαι αλλου Το avatar του/της dimitris74
    Εγγραφή
    10/08/2004
    Μηνύματα
    104
    [i]
    β) τα κορντούρα , απλά δεν είναι κορντούρα. Ως γνωστόν η γνήσια κορντούρα της γαλλικής dupont δεν εξάγεται εκτός Ε.Ε. και η ψεύτικη μπορεί να μοιάζει αλλά δεν έχει τις ίδιες ιδιότητες. [/B]
    δηλαδη εγω που πηρα ενα dainese απο επωνυμο καταστημα και σε κανονικη τιμη και λεει επανω made in romania τρωει μπανανες? μην υπερβαλλουμε, μπορει τα συγκεκριμενα να ειναι μαιμου αλλα υπαρχουν και γνησια dainese made in romania, bulgaria kai se ligo kairo kai made in china λογω φτηνου εργατικου δυναμικου
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert

    Με ελάχιστη προσοχή, είναι κινητήρες που δεν χρειάζονται να έχουν κάποιο σοβαρό service πριν τα 200.000 χλμ. σε αντίθεση, με τους τετραμπ@ύρδελους Ιαπωνικούς που στα 40000 σου ζητάνε τα "οικονομικά" και εύκολα προσητά, σε όλους τους πληθωρικούς αγοραστές τους ανταλλακτικά...

  14. #14
    Πριν από ένα μήνα πήγα με ένα φιλαράκι και πήρε ένα τέτοιο μπαφαν από Αγια Βαρβάρα, στο καπάκι πήγαμε σε ένα μαγαζί που πουλάει dainesse να δούμε αν τελικά είναι μαϊμού μιας και το θέλει για street χρήση. Ο καταστηματάρχης (όνομα δεν μπορώ να πω) έψαξε το μπουφάν που ήταν καθ ’όλα γνήσιο. Όταν του είπαμε ότι είναι από αγια Βαρβάρα και κάνει 170ε άρχισε να λέει ότι το δέρμα διαφέρει, δεν έχει τέλεια εφαρμογή, έχει διαφορετικά προστατευτικά και άλλες δικαιολογίες μπας και δικαιολογήσει τα 500ε που κάνουν τα δικά του. Βλέποντας το και λογικά το θέμα, μια μάρκα lee, diesel, arai, ktl ξοδεύουν τεράστια ποσά στην διαφημίσει βλέπε αναβατές moto gp, διάσημα μοντέλα, από κάπου πρέπει να κάνουν απόσβεση, όποτε το κόστος περνάει στον πελάτη.
    Κάποιες φορές τελικά μας αρέσει να μας πιάνουν κορόιδα και να μας χαϊδεύουν τα αυτιά λέγοντας μας αυτό που θέλουμε να ακούσουμε.

  15. #15
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    θα τρελαθουμε εντελωσ:hypnotize 170 γνησιο δερματινο μπουφαν και dainese...πατε καλα και απο αγια βαρβαρα..μου φαινεται παραμηθιαζεστε για να μην στεναχωριεστε....ενταξη στην ελλαδα τα dainese ειναι ακριβα γιατι ο ιταλος τα δινει σε τιμες πολυ υψηλες στους εμπορους αλλα και στα ξενα σιτε να μπεις και να ψαξεις αντε να βρεις διαφορες στα μπουφαν (δερμα) 150 ευρο διαφορα αντε βια 200 που με τα μεταφορικα θα φασ κανα 50 ακομα.......φιλος περησι πηρε ενα τετοιο μαιμου και αμα το δεις φετος πωσ ειναι τραβαει τα μαλια του ..οι ραφες εχουν ξεφτισει στις βροχες τις προαλες ηρθε στη δουλεια και το σουρωναμε.....
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ψηνεται κανεις για....
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 19:04
  2. Ξερει κανεις για διεθνες διπλωμα?
    από kostasnaoum στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2005, 11:25
  3. ενδιαφερεται κανεις για fazer 1000/03;
    από mao στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 01:52
  4. pε παιδια κανεις για ελαφονησο????
    από jzer στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 03:12
  5. TRAIL RIDE, θα ερθει τελικα κανεις για παρέα?
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 18:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF