Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: κανεις για santa barbara?

  1. #16
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    θα τρελαθουμε εντελωσ:hypnotize 170 γνησιο δερματινο μπουφαν και dainese...πατε καλα και απο αγια βαρβαρα..μου φαινεται παραμηθιαζεστε για να μην στεναχωριεστε....ενταξη στην ελλαδα τα dainese ειναι ακριβα γιατι ο ιταλος τα δινει σε τιμες πολυ υψηλες στους εμπορους αλλα και στα ξενα σιτε να μπεις και να ψαξεις αντε να βρεις διαφορες στα μπουφαν (δερμα) 150 ευρο διαφορα αντε βια 200 που με τα μεταφορικα θα φασ κανα 50 ακομα.......φιλος περησι πηρε ενα τετοιο μαιμου και αμα το δεις φετος πωσ ειναι τραβαει τα μαλια του ..οι ραφες εχουν ξεφτισει στις βροχες τις προαλες ηρθε στη δουλεια και το σουρωναμε.....
    Mhn ksexnas oti pezoune kai klemena (distixos) kai mporei o filos na epese se kanena tetoio
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  2. #17
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    Mhn ksexnas oti pezoune kai klemena (distixos) kai mporei o filos na epese se kanena tetoio

    μπορει και να παιζει και αυτο γιωργο ...παντως οσον αφορα το φιλαρακι που σασ ελεγα το πηρε περσυ απο μαγαζι στην αργυρουπολη που τα εδινε λεει 220 εουρο γιατι το εκλεινε το μαγαζι και με εψηνε και εμενα ....πηγαμε το ειδαμε ,σαν και αυτο που εχει βαλει φωτο ο mesaltas ....κατι δεν μου εκανε ομωσ και εγω δεν το πηρα ευτηχωσ......γιατι το μπουφαν ηταν θεοβαρο και με 100 παραπανω περνεις δερματινο η απο νετ η αλλης μαρκασ οχι dainese απαραιτητα..........και της colori να παρεις και bering πιστευω οτι ειναι καλυτερα απο αυτο.....
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #18
    Πάντως ο μαγαζάτορας στην Αγ. βαρβάρα , μου ομολόγησε ότι τα -και καλά- Dainese του ήταν από Πακιστάν και τα εισάγουν φίλοι του. Τα περισσότερα δερμάτινα ήταν με σκληρές ενισχύσεις, αλλά αρκετά απ'αυτά είχαν μαλακές, πράγμα ασυνήθιστο για Dainese και ήταν ΒΑΡΙΑ KAI AKAMΠΤΑ.
    Άσε καλλίτερα.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    παιδια ευχαριστω ολους...τελικα χθες βραδυ πηρα ενα bering cordura γυρω στα 200 ευρα απο Μιχαλακοπουλου.Μου φαινεται πολυ καλης ποιοτητας,εχει σκληρα προστατευτικα και επιτελους ζεσταθηκα...σημερα παρα το ψοφοκρυο δεν καταλαβα τιποτα
    silver fazer '00 :smilea:

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Ψηνεται κανεις για....
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 18:04
  2. Ξερει κανεις για διεθνες διπλωμα?
    από kostasnaoum στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2005, 10:25
  3. ενδιαφερεται κανεις για fazer 1000/03;
    από mao στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 00:52
  4. pε παιδια κανεις για ελαφονησο????
    από jzer στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 02:12
  5. TRAIL RIDE, θα ερθει τελικα κανεις για παρέα?
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 17:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF