Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 102

Θέμα: Αντικατάσταση CBF-600S με CBF-1000S;

  1. #61

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
    που; πότε;

    Αναφέρθηκε η Moto Guzzi σε παλιότερο μήνυμα... Έχει η εταιρεία ανάλογη μηχανή;
    Η έκθεση θα ανοίξει τις πύλες της για το κοινό το Σάββατο 29 Μαρτίου 2008 και θα παραμείνει ανοικτή ως την Κυριακή 6η Απριλίου 2008. Το ωράριο λειτουργίας της έκθεσης θα είναι από τις 10.00πμ - 10.00μμ τα Σαββατοκύριακα ενώ τις καθημερινές η έκθεση θα λειτουργεί από τις 2.00μμ - 10.00μμ.

  3. #63

    Re: Ζητείτε Άξιος Αντικαταστάτης Cbf600s Abs (Επικρατέστερος υποψήφιος Cbf1000 Abs; )

    Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
    05/03/2008

    Θέμα: Ζητείτε Άξιος Αντικαταστάτης CBF600S ABS (επικρατέστερος υποψήφιος για την ώρα CBF1000 ABS; Kάποια άλλη πρόταση; )

    Καλημέρα σε όλους και όλες… Μια ήσυχη μέρα στο γραφείο… Συννεφιά έξω, ψιχάλα και δυνατός βορειοδυτικός άνεμος… H ηλιόλουστη Ρόδος κάθε άλλο παρά ηλιόλουστη είναι σήμερα. Σκηνικό που προσωπικά μου ανοίγει την όρεξη για γράψιμο.. Ευκαιρία λοιπόν να στήσω το συγκεκριμένο thread και να κάνω το διάλυμα μου συντροφιά με το Moto.gr… Θα μπω στο θέμα κατευθείαν… Δεν κρύβω πως είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό.
    Έχω αποφασίσει να δώσω το Cbfάκι μου και να πάρω μια άλλη μηχανή (καινούργια). Το έχω γύρω στα τρία χρόνια και μπορώ να πω μου χάρισε μια πολύ καλή εμπειρία όσον αφορά τις καθημερινές μου μετακινήσεις και βόλτες… Μια μηχανή all-round commuter που προσωπικά με άφησε 100% ικανοποιημένο. Ήταν η πρώτη μου ιδιόκτητη μεγάλη μου μηχανή οπότε αποτέλεσε άριστο σχολείο εκμάθησης.

    Όπως πολύ από εσάς είδη υποψιάζεστε ψάχνω για άξιο αντικαταστάτη, μια μηχανή παρόμοιου χαρακτήρα sports-touring-commuter που όμως θα είναι
    α)δυνατότερη (Φλερτάρω με χιλιάρια τον τελευτάιο καιρό δεν το κρύβω...The only way is up?)
    β)ευκολοδήγητη για καθημερινό commuting, βόλτες
    γ) αξιόπιστη και με το ελάχιστο κόστος συντήρησης
    δ) Καλοζυγισμένη με χαμηλό κέντρου βάρους (καλύτερη ευστάθεια κατά την γνώμη μου)
    ε) Να προσφέρει άνεση για καθημερινή χρήση τόσο σε επιβάτη όσο και σε συνεπιβάτη
    ζ) Χωρίς υπερβολική κατανάλωση
    η) εμπορική ώστε να μπορώ να την δώσω με σχετική ευκολία χωρίς να χάσω μεγάλο κομμάτι του αρχικού κεφαλαίου αγοράς (ζητάω πολλά ξέρω…)

    Με ενδιαφέρει ο κινητήρας να είναι φιλικός και χωρίς ξεσπάσματα. Ο αντίστοιχος του Cbf600S ABS ήταν υπόδειγμα γραμμικότητας και φιλικότητας πιστεύω, με εξιτάρει επίσης ο ηλεκτρονικός και σχεδόν αθόρυβος ήχος του μοτέρ.

    Πρώτος υποψήφιος είναι το Cbf1000 ABS , σκέφτομαι ακόμα και το καινούργιο Cbf600S ABS, 2008 model (δύσκολα θα καταλήξω στην ίδια μηχανή ακόμα και ανανεωμένη αλλά είναι ένα ενδεχόμενο). Πετάξτε ιδέες… Θα με βοηθήσετε αφάνταστα.

    Αλήθεια σε ποιο μαγαζί να απευθυνθώ για να ανταλλάξω την μηχανή μου; Μιλάμε πάντα για Αθήνα.. Ποιό κατάστημα φημίζεται για καλά πακέτα ανταλλαγής; Tι να προσέξω στην διαδικασία; Δεν έχω κάνει κάτι ανάλογο στο παρελθόν και θα ήθελα συμβουλές από τους ποιό έμπειρους.

    Ελπίζω πάντως να μην κούρασα ούτε στο ελάχιστο. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Φιλικά,
    Αλέξανδρος



    Η ΜΟΤΟ GUZZI δεν έχει μηχανη που να ικανοποιεί τα παραπάνω κριτηρια.Φαντάζομαι και όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές το ιδιο.Μπορεί να πλησιάζουν σε αυτά που θες αλλά αυτό που θέλεις( sport toyring commuting...3 σε 1 δηλαδη) δύσκολο το βλέπω.Η GUZZI εχει την σειρα BREVA. Εγω θα την αγόραζα για να πινω καφε..... και να χαζευω τον V εγκαρσιο κινητηρα της.Επίσης θα την αγόραζα αν θα ήθελα να ξεχωρίζω..Για τον ιδιο λόγο που κάποιος παίρνει vespa αντι για σκουτερ και παπι .Αυτα θα ήταν τα κριτήρια μου.

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    α μαλιστα, τωρα τα συγκριτικα στα περιοδικα δεν μετρανε...

    πρεπει να οδηγησει καποιος για να εχει αποψη...

    Ειπα εγω τετοιο πραγμα????????????????????????????????????????
    Tο προβλημα σου ποιο ειναι εσενα φιλε? απαγορευετε δηλαδη να διαβασεις κατι και μετα να οδηγησεις και την μηχανη?
    Εδω φιλε ειναι forum o καθ' ενας εχει την αποψη του! σου το εχουν πει αυτο? το λεω και σε εσενα και σε κατι αλλους ΞΕΡΟΛΕΣ εδω μεσα που χωρις κανενα δικαιωμα κανουν ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ στην αποψη του καθ'ενος.Κατι ατομα σαν και εσας μετατρεψατε τα forum σε chat για να μιλατε μονο 5 με 6 ατομα! Δεν σε προβληματιζει φιλε οτι σε αυτο το forum ειναι γραμμενα τοσα ατομα και σε αυτο το θεμα εχουν μιλησει μονο 6 με 7 ατομα δεν βλεπεις οτι οι περισσοτεροι διαβαζουν και φευγουν????
    Αφηστε ρε ΞΕΡΟΛΕΣ και τους αλλους να εχουν αποψη,μην κανετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ συνεχως,και προπαντος μην ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ τα γραπτα των αλλων,γιατι στο τελος θα γραφετε εδω μεσα μονο 5,6 ''ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ"!!!!!!!!!!!!
    Εγω παντος θα γραφω,χωρις να ΧΛΕΥΑΖΩ και να ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ τους αλλους αλοστε εχω μαθει να σεβομαι την αποψη τους!!
    ΥΓ.Χαρα μου ειναι φιλε να μαθενω καποια πραγμα τα απο αλλους αλλα οχι και με αυτον τον τροπο!!!!!

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Ειπα εγω τετοιο πραγμα????????????????????????????????????????
    Tο προβλημα σου ποιο ειναι εσενα φιλε? απαγορευετε δηλαδη να διαβασεις κατι και μετα να οδηγησεις και την μηχανη?
    Εδω φιλε ειναι forum o καθ' ενας εχει την αποψη του! σου το εχουν πει αυτο? το λεω και σε εσενα και σε κατι αλλους ΞΕΡΟΛΕΣ εδω μεσα που χωρις κανενα δικαιωμα κανουν ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ στην αποψη του καθ'ενος.Κατι ατομα σαν και εσας μετατρεψατε τα forum σε chat για να μιλατε μονο 5 με 6 ατομα! Δεν σε προβληματιζει φιλε οτι σε αυτο το forum ειναι γραμμενα τοσα ατομα και σε αυτο το θεμα εχουν μιλησει μονο 6 με 7 ατομα δεν βλεπεις οτι οι περισσοτεροι διαβαζουν και φευγουν????
    Αφηστε ρε ΞΕΡΟΛΕΣ και τους αλλους να εχουν αποψη,μην κανετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ συνεχως,και προπαντος μην ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ τα γραπτα των αλλων,γιατι στο τελος θα γραφετε εδω μεσα μονο 5,6 ''ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ"!!!!!!!!!!!!
    Εγω παντος θα γραφω,χωρις να ΧΛΕΥΑΖΩ και να ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ τους αλλους αλοστε εχω μαθει να σεβομαι την αποψη τους!!
    ΥΓ.Χαρα μου ειναι φιλε να μαθενω καποια πραγμα τα απο αλλους αλλα οχι και με αυτον τον τροπο!!!!!
    Θα συμφωνήσω μαζί σου... Έχεις σωστές απόψεις κατά την γνώμη μου. Βέβαια, δεν θα πάρω θέση στο ποιός ειρωνεύτηκε και στο ποιός δεν το έκανε. Έιμαι υπέρ του διαλόγου και όχι της επιβολής της όποιας άποψης... Σημασία έχει η προσέγγιση της αλήθειας και όχι η επιβολή με την μέθοδο του διαπασόν!!!

    Αυτός που φωνάζει δυνατότερα, αυτός που λέει τις ποιό πετυχημένες ατάκες (ειρωνίες), ακόμα και ο ποιό επικοινωνιακός δεν έχει πάντα δίκιο. Τουλάχιστον ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο ανταλλαγής απόψεων και χωρίς εγωισμούς ας προσεγγίσουμε την αλήθεια και την λύση. Σαφώς και ο καθένας μπορεί να έχει την δική του άποψη ( η υποκειμενικότητα τις αντικειμενικότητας είναι στην φύση των πραγμάτων). Ψυχραιμία!!!

    Αν το καταλάβουμε αυτό θα γίνουμε καλύτεροι σαν σύνολο γενικότερα. Σεβαστήτε τους συνομιλητές σας.

    Μιας και εγώ άνοιξα το thread προτείνω αυτή η αντιπαράθεση να κλείσει εδώ. Ας μιλήσουμε μόνο για το θέμα μας διαφορετικά παρακαλώ όλους να μην ποστάρουν ετερόκλητα σχόλια.

    Ευχαριστώ για την βοήθεια και την συμμετοχή.

    Καλές Βόλτες, έχει υπέροχη μέρα έξω

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Ειπα εγω τετοιο πραγμα????????????????????????????????????????
    Tο προβλημα σου ποιο ειναι εσενα φιλε? απαγορευετε δηλαδη να διαβασεις κατι και μετα να οδηγησεις και την μηχανη?
    Εδω φιλε ειναι forum o καθ' ενας εχει την αποψη του! σου το εχουν πει αυτο? το λεω και σε εσενα και σε κατι αλλους ΞΕΡΟΛΕΣ εδω μεσα που χωρις κανενα δικαιωμα κανουν ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ στην αποψη του καθ'ενος.Κατι ατομα σαν και εσας μετατρεψατε τα forum σε chat για να μιλατε μονο 5 με 6 ατομα! Δεν σε προβληματιζει φιλε οτι σε αυτο το forum ειναι γραμμενα τοσα ατομα και σε αυτο το θεμα εχουν μιλησει μονο 6 με 7 ατομα δεν βλεπεις οτι οι περισσοτεροι διαβαζουν και φευγουν????
    Αφηστε ρε ΞΕΡΟΛΕΣ και τους αλλους να εχουν αποψη,μην κανετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ συνεχως,και προπαντος μην ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ τα γραπτα των αλλων,γιατι στο τελος θα γραφετε εδω μεσα μονο 5,6 ''ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ"!!!!!!!!!!!!
    Εγω παντος θα γραφω,χωρις να ΧΛΕΥΑΖΩ και να ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ τους αλλους αλοστε εχω μαθει να σεβομαι την αποψη τους!!
    ΥΓ.Χαρα μου ειναι φιλε να μαθενω καποια πραγμα τα απο αλλους αλλα οχι και με αυτον τον τροπο!!!!!
    εγω ουτε ξερολας το παιζω ουτε διαθεση να ειρωνευτω εχω...

    εσυ απο την αρχη γραφεις ανακριβειες και προσπαθεις να μας πεισεις ποιο ειναι καλυτερο μηχανακι διαβαζοντας περιοδικα...

    δες λοιπον τι γραφεις απο την αρχη και σκεψου...

    "Ο ψεκασμος του suzuki αρχαιος,και απο φρενα μηδεν δεν εχει ουτε καν ABS που ειναι απαραιτητο εν ετη 2008!!!!!"

    "Στην τιμη των 9000 euro εχει abs το bandit?ΓΙΑ ρωτησε φιλε μου στην καφετερια να δεις τι θα σου πουν!"

    "Εχεις διαβασει το συγκρητικο τεστ για το ABS της NISSIN που φοραει το cbf μαζι με το συστημα συνδιασμου εμπροσθιου και οπισθιου φρενου?
    Για το μπροστινο φρενο της tokiko που φοραει το bandit, και την ποιοτητα κατασκευης της μηχανης γενικα, τι εχει γραψει ο ιδικος τυπος????? ειναι ιδια με το honda?"

    "δεν φευγω μακρια απο την μαμα HONDA, απο τον καιρο που ειχα παπι 50cc"

    και στο τελος πετας κι ενα "Το θεμα ειναι καθαρα υποκειμενικο πρεπει να κανεις και εσυ κατι, απλα να τα ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ τοτε μονο θα εχεις ξεκαθαρη αποψη!" για να το "σωσεις" και μου σηκωνεται η τριχα...

    λοιπον απο κει και περα ποιος μιλαει και κρινει μηχανακια απο αρθρα σε περιοδικα (σου ειπα οτι το εχω οδηγησει το bandit αλλα εσυ...), ποιος ειρωνευτηκε πρωτος, ποιος ειναι αντικειμενικος και ποιος κολλημενος και ποιος λεει ανακριβειες αφηνω να το κρινουν οι αλλοι...

    δεν ασχολουμαι αλλο...



  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths

    Μιας και εγώ άνοιξα το thread προτείνω αυτή η αντιπαράθεση να κλείσει εδώ.
    +1000

    φιλε καλο το honda καλο και το suzuki αλλα οδηγησε και το tiger, πιστεψε με θα τρελαθεις κυριολεκτικα...

    οτι και να παρεις καλες βολτες να εχεις και παντα να εισαι ορθιος...


  8. #68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
    Έιμαι υπέρ του διαλόγου

    Kαι εγω ειμαι υπερ του διαλογου, αρκει να εχω δικιο παντα εγω στο τελος
    :rotflmao:

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    PEACE

  10. #70
    Μαγκες, ειμαι και εγω στο ιδιο δειλημα ακριβως!!
    3 μηχανακια κοιταζω αυτη τη στιγμη μονο, και θελω γνωμη μονο για αυτα αν εχετε προσοπικη εμπειρια!

    1. CBR 600F injection ( επικρατεστερη επιλογη λογω μικρου ογκου, χαμηλωτερης καταναλωσης)
    2. CBR 1100 XX Blackbird injection ( δευτερη επιλογη λογο ογκου, και πιο δυσχρηστο στη καθημερινοτητα)
    3. CBF 1000 SA (τριτη επιλογη, διοτι σκεφτομε οτι εχω ακριβως το ιδιο μηχανακι... αλλα θα συνδιαζει τη ροπη απο το 1000)

    Μη μου πειτε για bandit ktl δε μου αρεσει καθολου κατι πιο δυνατο θελω, να τα κανει ολα οπως το cbf και να ειναι και λιγο πιο σπορ! (clipons.. χμμμ

    Να σημειωσω πως το καλοκαιρι ειχα κανει το γυρω της πελοπονησου και μια μερα, εκανα πανω στη σελλα, 5 ωρες σερρι διαδρομη χωρις σταση.. θα μπορουσα αραγε με το cbr?..

  11. #71
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Ναι θα μπορουσες

  12. #72
    πότε θα παλιώσω κι εγώ;!
    Εγγραφή
    08/04/2006
    Μηνύματα
    46
    γιατί αδέλφια δίτροχοι τσακώνεστε;!
    όλα έχουν τα + και τα - !
    έχω κι εγώ 600 SA και εδώ κι αρκετούς μήνες πάιζω με την ιδέα να περάσω σε 1000άρι. έβαλα λοιπόν σκοπό να κάνω Test ride σε ότι παίζει στην κατηγορία.
    η πλάκα της υπόθεσης είναι μέχρι τώρα δοκίμασα το Tiger και το Bandit.
    Το πρώτο είναι απλά κ.....! το πήρα για δοκιμή μιά μέρα το φλεβάρη, που δυστυχώς φύσαγε πολύ και δε μπόρεσα να το τελειώσω. εντούτοις με 180 στην Αττική οδό ένιωθα αρκετά καλά, αλλά δεν είχα τα κότσια για παραπάνω. κάθησε πίσω κι η γυναίκα μου μιά στιγμή και βολεύτηκε μιά χαρά ο πισινός της! εγώ είμαι 90+ κιλά. γενικά μου άρεσε πολύ, σταθερό, δυνατό, κι αν μου περισσεύαν τα περίπου 13 χιλιάρικα θα το έπαιρνα.

    και πρίν 3 εβδομάδες οδήγησα και το Bandit. μάγκες το μηχανάκι είναι σαν.... φορτηγό! τρελλή ροπή! είχα 3η με <2000 στροφές κι έσπασα τον καρπό, το έλα να δεις! μετά βέβαια και για μισή ώρα το έκανα συνεχώς. έχει 10,8 κιλά ροπής στις 3.700 αν δεν κάνω λάθος. κανείς άλλος κινητήρας δεν αποδίδει τόσο χαμηλά. όσο για τη θέση οδήγησης....μισή ώρα είναι λίγο, αλλά δε με ζόρισε περισσότερο από το CBF που είναι και 40 κιλά ελαφρύτερο. και ναι, κοστίζει 8.995€ με το ABS. πολύ τίμια πρόταση. επίσης αν το κοιτάξετε προσεκτικά, θα δείτε πως δε φαίνεται καλώδιο πουθενά, δε φαίνονται κολάρα, γενικά είναι πολύ προσεγμένο.
    παιδιά δεν είναι τυχαίο πως το προηγούμενο μοντέλο μοσχοπούλησε στη γερμανία κι αλλού. εδώ απλά δεν ερχόταν λόγω φόρων.

    θα οδηγήσω και το FAZER κάποια στιγμή και θα σας πω εντυπώσεις.

    προς το παρόν αποφάσισα, λόγω οικονομικών να μην πάρω το 1000άρι, αλλά αν το έκανα, το πιθανότερο θα έπαιρνα το BANDIT. με λίγα λεφτά....πολύ πράγμα!

    καλά χιλιόμετρα σε όλους!
    η ζωή είναι ωραία!!!

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    οι εχοντες τα παραπανω μπορουν να μας πουνε τι γινετε στην πραξη με την καταναλωση???
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ: ABUS GRANIT EXTREME 69

  14. #74
    Πειράζει που εγώ θα συμφωνήσω με τον Sapadak για το CBR600F που σου πρότεινε στην αρχή?

    Τι και αν κόπηκε η παραγωγή, ανταλλακτικά θα έχει μέχρι να λυώσει ο σκελετός.
    Εχει πάρα πολύ θέση οδήγησης (είμαι 1,87 και 120 κιλά όταν δεν έχω φάει).
    Είναι πολύ εύκολο στην πόλη.
    Δεν καίει τίποτα σε σχέση με τον ανταγωνισμό και
    δεν βγαζει αποδεδειγμένα κανένα πρόβλημα εδώ και πάρα πολλά χρόνια.
    Για πήγαινε ρώτησε κάποιον αντικειμενικό μηχανικό τι χαλάει στο cbf στα 20.000 χλμ περίπου,
    και θα πάθεις έμφραγμα με αυτό που θα ακούσεις. Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω λόγω θέσης.

    Αυτά τα ολίγα.

  15. #75
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katana
    Για πήγαινε ρώτησε κάποιον αντικειμενικό μηχανικό τι χαλάει στο cbf στα 20.000 χλμ περίπου,
    και θα πάθεις έμφραγμα με αυτό που θα ακούσεις. Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω λόγω θέσης.
    Για το 1000άρι μιλάς ; Δεν έχει αναφερθεί κάτι σχετικό εδώ μέσα μέχρι στιγμής αλλά ούτε κι από δυο κατόχους που γνωρίζω προσωπικά κι έχουν υπερδιπλασιάσει αυτά τα χιλιόμετρα στον χιλιομετρητή.

    Επίσης νομίζω πως είναι άσχημο ν'ανάβουμε μια φωτιά σε κάποιον/κάποιους που πιθανόν να σκέφτονται την αγορά μιας μοτοσυκλέτας και μετά να τον/τους στέλνουμε κάπου αλλού να βρουν τον λόγο και την αιτία... μην το πάρεις στραβά, δεν το λέω για να σε πικάρω όμως δες το και μόνος σου, σαν να σου λέω ότι το Bandit που τόσο σε εντυπωσίασε κρύβει "παγίδες" που δικαιολογούν τελικά την τιμή του όμως κάποιος άλλος (τράβα βρέστονε) θα σου δώσει την εξήγηση γι'αυτό που εγώ σου δήλωσα (και περιμένω να το πάρεις και σοβαρά).

    Θα μπορούσες να αναφέρεις αυτό που είδες από πρώτο χέρι ή που άκουσες έστω από κάποιον γνωστό (δεν μπορώ να ξέρω από ποια σκοπιά μιλάς), δεν υπάρχει λόγος να μην σε πιστέψουμε ή να μη σε πάρουμε στα σοβαρά..

    Εννοείται φιλικά

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Cbf 600 με πινακιδα Bix-4xx
    από rvf954 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2009, 19:12
  2. Cbf 600s 'h Cbf 1000s ?
    από Panos82gr στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2007, 14:45
  3. Νεα μοντέλα Cbf-600s με λευκά φλας.
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2006, 22:29
  4. CBF-600 με ABS ή χωρίς;
    από eleanor_22 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2006, 07:06
  5. Τα πρώτα 3500 χλμ με το CBF-600...
    από Zan_Prizol στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 18:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF