Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 102 από 102

Θέμα: Αντικατάσταση CBF-600S με CBF-1000S;

  1. #91
    Πως σου φαινεται...

    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=60957


    Το ειχα φερει ροδο διακοπες οταν πηγα να δω ενα φιλο...

  2. #92
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos82gr
    Εγώ παν τος κάτι Z750 και 1000 τα τρώω για κολατσιό μαζί με μερέντα όταν ψήνονται για καμιά ψιλή..
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    mpa se kalo soy shmera
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #93
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Έχεις μεγάλο δίκιο φίλε μου . Και αφού δεν έχω καμία διάθεση να μιλώ με ανθρώπους ,που το μόνο που ξέρουν , είναι να γεμίζουν το μήνυμα τους με φατσάκια που γελούν , ή πρέπει για να κουβεντιάσεις μαζί τους να βαστάς ΒΑΡΙΑ , τότε σταματώ εδώ ….
    Χωρίς να έχω διαβάσει και όλα τα ποστ αυτού του θρεντ, κάπου διακρίνω φίλε μου ότι σου λείπει το χιούμορ...

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ασε μας ρε φιλε.... εσυ μπηκες και ειπες με υφακι "εχω μηχανη που εχει μοτερ απο cbr1000, και τριΜΠιστονες δαγκανες" και σου απαντησα σε αναλογο υφος

    και μετα προσπαθησες να την πεις στη πρωταθλητρια ελλαδας γατι τα βρηκες σκουρα

    αμα δε σου αρεσει που ουτε το ενα ουτε το αλλο ειναι αρκετο να ειναι ανωτερο το μηχανακι σου απο τον ανταγωνισμο ... κανε οτι δεν εισαι του επιπεδου μου σαχλαμαρα :rotflmao:
    ΣΥΝΕΧΙΣΕ , ΣΥΝΕΧΙΣΕ !!! Έχεις ένα «άπυρους κάλλους» λεξιλόγιο εμπλουτισμένο με λέξεις που είναι διαδικτυακά στολίδια : Μ@λ@κες , βλακες , γαμήσουν ,κότες , Τ@υλες ,σαχλαμάρα!!!!! ΜΠΡΑΒΟ , ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! MΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !

  5. #95
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    οποιος εχει τη μυγα να τη φερει πισω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Χωρίς να έχω διαβάσει και όλα τα ποστ αυτού του θρεντ, κάπου διακρίνω φίλε μου ότι σου λείπει το χιούμορ...
    Πώς να κάνεις χιούμορ φίλε μου ? Όταν πας να πεις τι γνώμη σου και έρχονται κάποιοι «συνομιλητές» και σε αντιμετωπίζουν με αυτό το ΥΦΟΣ? , με τι τρόπο να αντιδράσεις , όταν διαβάζεις τις λέξεις ,Μ@λ@κες , βλακες , γαμήσουν ,κότες , Τ@υλες ,σαχλαμάρα?
    Μια κουβέντα , άσχετη με τις Μοτοσυκλέτες Kawasaki ,έρχεται κόπιας και την κανει κομμάτια λέγοντας ότι το Ζ750 ή Ζ1000 ,είναι ταχυτέρα από το CBF 1000 ? Είπα εγώ το αντίθετο ? ή μήπως αυτό ηταν το ζητούμενο στην αρχή της συζήτησης ?
    Ορισμένοι έχουν εμπάθεια με κάποιες μοτοσυκλέτες ( βλέπε ΗONDA ) έχω διαβάσει και άλλα post από τους ίδιους και τα ίδια λένε και γράφουν και εκεί ! Λες και ο μεγαλύτερος κατασκευαστής μοτοσυκλετών στον ΚΟΣΜΟ και όλοι όσοι αγοράζουν αυτήν την μάρκα είναι …..άντε να μην πω… Τέλος πάντων μάλλον ορισμένοι τα ξέρουν όλα…
    Συγγνώμη φίλε μου εάν σε κάποιες περιπτώσεις υπερέβαλα τα εσκαμμένα , θα τα λέμε …

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    οποιος εχει τη μυγα να τη φερει πισω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Γιατί διόρθωσες φίλε όλα τα μηνύματα σου ντράπηκες ? Άστα να τα θαυμάζει ο κόσμος!!

    Χαίρομαι πάντως που έσβησες τις μισές βρισιές , σημαινει ότι τελικα έπιασαν τόπο αυτά που σου έγραψα . Τώρα μπορώ να χαμογελώ και εγώ!!!!!

    ΥΓ. Σιγά , σιγά σβήσε και τα υπόλοιπα για να με βγάλεις ψεύτη!! Μπορείς να το κάνεις και αυτο ...

  8. #98
    πότε θα παλιώσω κι εγώ;!
    Εγγραφή
    08/04/2006
    Μηνύματα
    46
    καλησπέρα σε όλους!
    είχα την ατυχία όπως φαίνεται τελικά, να γράψω τη γνώμη μου όταν άνοιξε αυτή η συζήτηση!
    και το τελευταίο διάστημα λαμβάνω μονίμως ειδοποίηση στο μαίηλ μου ότι υπάρχει καινούριο σχόλιο. κι όταν μπαίνω βλέπω μονίμως μία κόντρα άσχετη με το θέμα, που πλέον ξέχασα ποιό ήταν!
    ο καθένας μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα, είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι!
    το θέμα όμως είναι πως δε δείχνουμε σεβασμό στο φίλο που ρώτησε κάτι κι άνοιξε τη συζήτηση!
    επίσης τι δουλειά έχουν τα ποδοσφαιρικά εδώ μέσα;!
    αν έχουμε να πούμε κάτι επί του θέματος ας το πούμε! αλλιώς σιωπή!

    κάτι ακόμη! το CBF, άσχετα από κυβισμό, είναι θεός, τα κάνει όλα καλά! το έχω περίπου 4 χρόνια,το 600, 55.000 χλμ, καθημερινή χρήση στην Αθήνα. το έχω φορτώσει σα γαΙδούρι κι έγραψα σε 10 μέρες στην Κρήτη 2.500 χλμ. το Ζ είναι ωραία μηχανή, με τελείως διαφορετικό χαρακτήρα! να μιλούσαμε για το Hornet, θα καταλάβαινα την κόντρα! εδώ που κολλάει;!
    τέλος πάντων!
    η ζωή είναι ωραία!!!

  9. #99
    Παιδιά για το σιμπιεφόνι δεν χρειάζεται να πω τίποτα...μακράν η καλύτερη μοτοσυκλέτα που είχα ποτέ και έχουν περάσει αρκετές και ακριβές από τα χέρια μου.Ειδικά το 07 είναι πραγματικά value for money με την τιμή που έχει αν υπάρχει σε στοκ ακόμα.Οτι και να λέμε παραπέρα είναι κουβέντες για να περνάει η ώρα...




    Ο idi δεν νομίζω ότι τα λέει από εμπάθεια απλά αγαπάει πολύ τη μοτοσυκλέτα του και σπάει λίγο πλακίτσα...δεν είναι κακό και λίγο χιούμορ και μεταξύ μας να είμασταν πάλι την ίδια πλάκα θα σπάγαμε.



    Στο κάτω κάτω όλα είναι δρόμος όλα είναι μοτοσυκλέτα



    Αλλά τα καβασάτσι είναι μπουρδέλα :rotflmao: :rotflmao:

  10. #100
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Πώς να κάνεις χιούμορ φίλε μου ? Όταν πας να πεις τι γνώμη σου και έρχονται κάποιοι «συνομιλητές» και σε αντιμετωπίζουν με αυτό το ΥΦΟΣ? , με τι τρόπο να αντιδράσεις , όταν διαβάζεις τις λέξεις ,Μ@λ@κες , βλακες , γαμήσουν ,κότες , Τ@υλες ,σαχλαμάρα?
    Μια κουβέντα , άσχετη με τις Μοτοσυκλέτες Kawasaki ,έρχεται κόπιας και την κανει κομμάτια λέγοντας ότι το Ζ750 ή Ζ1000 ,είναι ταχυτέρα από το CBF 1000 ? Είπα εγώ το αντίθετο ? ή μήπως αυτό ηταν το ζητούμενο στην αρχή της συζήτησης ?
    Ορισμένοι έχουν εμπάθεια με κάποιες μοτοσυκλέτες ( βλέπε ΗONDA ) έχω διαβάσει και άλλα post από τους ίδιους και τα ίδια λένε και γράφουν και εκεί ! Λες και ο μεγαλύτερος κατασκευαστής μοτοσυκλετών στον ΚΟΣΜΟ και όλοι όσοι αγοράζουν αυτήν την μάρκα είναι …..άντε να μην πω… Τέλος πάντων μάλλον ορισμένοι τα ξέρουν όλα…
    Συγγνώμη φίλε μου εάν σε κάποιες περιπτώσεις υπερέβαλα τα εσκαμμένα , θα τα λέμε …
    Αυτό σου λέω... τα παίρνεις πολύ σοβαρά τα πράματα.

    Αν εγώ πάω σε ένα ποστ του φίλου μου του idi, και του πω, ας πούμε "καλά εσείς τα κουλάδια με τα καβασάκια πάτε πολύ γρήγορα... όταν αδειάζεται από το μάστορα... σχεδόν ποτέ δηλαδή..." πρέπει να το πάρει στα σοβαρά και να θιχτεί προσωπικά?

    Κάθε κουβέντα στο μοτο-τζιαρ έχει ως έναν βαθμό και έναν χαρακτήρα καφενείου... Χιούμορ, καυστικό πολλές φορές, αλλά χιούμορ. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις και αρχίσεις να αντιδράς αντίστοιχα, τόσο καλύτερα.

  11. #101
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Γιατί διόρθωσες φίλε όλα τα μηνύματα σου ντράπηκες ? Άστα να τα θαυμάζει ο κόσμος!!

    Χαίρομαι πάντως που έσβησες τις μισές βρισιές , σημαινει ότι τελικα έπιασαν τόπο αυτά που σου έγραψα . Τώρα μπορώ να χαμογελώ και εγώ!!!!!

    ΥΓ. Σιγά , σιγά σβήσε και τα υπόλοιπα για να με βγάλεις ψεύτη!! Μπορείς να το κάνεις και αυτο ...


    ... ρε φιλε δεν αντέχεσαι! Είπαμε να κάνουμε καμια πλακα αλλα εσυ το μαμησες και ψοφησε... δεν εσβησα κανενα μηνυμα μου, ποτε δε το κανω και αμα υπαρχει κατι που με τσαντιζει ειναι να με κατηγορούν γiα κατι που δεν εχω κανει

    πραγματικά απορώ μερικες με τον εαυτό μου που δινω δικαίωμα σε κατι ατομα σαν εσενα να με βαζουν στο στομα τους....

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ortho
    καλησπέρα σε όλους!
    είχα την ατυχία όπως φαίνεται τελικά, να γράψω τη γνώμη μου όταν άνοιξε αυτή η συζήτηση!
    και το τελευταίο διάστημα λαμβάνω μονίμως ειδοποίηση στο μαίηλ μου ότι υπάρχει καινούριο σχόλιο. κι όταν μπαίνω βλέπω μονίμως μία κόντρα άσχετη με το θέμα, που πλέον ξέχασα ποιό ήταν!
    ο καθένας μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα, είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι!
    το θέμα όμως είναι πως δε δείχνουμε σεβασμό στο φίλο που ρώτησε κάτι κι άνοιξε τη συζήτηση!
    επίσης τι δουλειά έχουν τα ποδοσφαιρικά εδώ μέσα;!
    αν έχουμε να πούμε κάτι επί του θέματος ας το πούμε! αλλιώς σιωπή!

    κάτι ακόμη! το CBF, άσχετα από κυβισμό, είναι θεός, τα κάνει όλα καλά! το έχω περίπου 4 χρόνια,το 600, 55.000 χλμ, καθημερινή χρήση στην Αθήνα. το έχω φορτώσει σα γαΙδούρι κι έγραψα σε 10 μέρες στην Κρήτη 2.500 χλμ. το Ζ είναι ωραία μηχανή, με τελείως διαφορετικό χαρακτήρα! να μιλούσαμε για το Hornet, θα καταλάβαινα την κόντρα! εδώ που κολλάει;!
    τέλος πάντων!
    Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ! Το cbf 1000 είναι μια μηχανή που δεν την αγοράζεις γιατί είναι σε κάποιον τομέα ΚΟΡΥΦΑΙΑ , αλλά δεν υστερεί και σημαντικά σε κάποιον τομέα !!!. Για έναν μεσο αναβατη , που ξερει τη ζητά από αυτήν , δεν θα τον απογοητεύσει σχεδόν ποτέ! Το δίλημμα με το Suzuki bandit 1250 το είχα και εγώ όταν αποφάσισα να αγοράσω τέτοιου είδους μηχανή και για λόγους που έχω προαναφέρει τελικα πείρα το Honda . Δεν το έχω μετανιώσει με τίποτα , αλλά και αυτός που πιθανών να επιλέξει το Suzuki πάλι μια πολύ καλή αγορά θα έχει κανει!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Cbf 600 με πινακιδα Bix-4xx
    από rvf954 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2009, 19:12
  2. Cbf 600s 'h Cbf 1000s ?
    από Panos82gr στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2007, 14:45
  3. Νεα μοντέλα Cbf-600s με λευκά φλας.
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2006, 22:29
  4. CBF-600 με ABS ή χωρίς;
    από eleanor_22 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2006, 07:06
  5. Τα πρώτα 3500 χλμ με το CBF-600...
    από Zan_Prizol στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 18:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF