Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: ΦΩΤΑ Xenon ΓΙΑ ΧΤ660!!!

  1. #1

    ΦΩΤΑ Xenon ΓΙΑ ΧΤ660!!!

    ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΑΣ????? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ?????? :

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Φυσικα κ υπαρχουν,παιρνει τυπο λαμπας Η4,εγω εχω βαλει εδω κ 3 μηνες κ το φως δεν παιζεται

  3. #3
    Παιδες λεπτομερειες???

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Ο τυπος λαμπας για το χτ ειναι Η4 απο τιμες για καλο σετ με τοποθετηση ειναι 120 με 160(αναλογα κ αν θες μεσαια κ μεγαλη) υπαρχουν κ πιο φθηνα κιτ κοντα στα 40 με 60 χωρις τοποθετηση αλλα αμφιβολου ποιοτητας χωρις τοποθετηση,κοιταξε τα ballast να ειναι μεταλλικα κ οχι πλαστικα,τελος μην προτιμησεις slim ballast γιατι οι περισσοτεροι μου ειπαν οτι ειναι προβληματικα(χωρανε τα κανονικα μπαλαστ οποτε δεν θα εχεις προβλημα)
    εδω ειναι φωτο απο τη δικια μου με τα xenon...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xtx.jpg 
Προβολές:	1086 
Μέγεθος:	77,4 KB 
ID:	124416

  5. #5
    steve εσυ εβαλες bi xenon?μικρη και μεγαλη σκαλα μαζι?στους κραδασμους εχεις
    προβλημα?το balast ειναι αδιαβροχο?που το εκρυψες?


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Εβαλα μονο στη μεσαια γιατι στη μεγαλη βαραει πολυ η δεσμη,τα μπαλαστ τα εχω βαλει μεσα απο τη μασκα κ εχει βιδωσει πανω στο πλαστικο οποτε απο κραδασμους δεν εχει προβλημα,με τα νερα δεν εχει κανενα προβλημα

  7. #7
    ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 84? ΚΑΙ 18 ΜΗΝΕΣ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ......ΟΤΑΝ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΑΠΟ ΤΑ XENON ΑΛΛΑΖΕΙ?????

  8. #8
    ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ EBAY ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!! ΤΟ ΦΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!!! ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ!!!! ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΦΟΤΟ.....ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!

  9. #9
    44 ευρα συνολο?
    1 λαμπα και μπαλαστ η ενα σετ (2)???

    αν ειναι σου δινω το λιλι να μου φερεις!
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  10. #10
    Φιλαράκο καλησπέρα!!! 84? το σετ (1 λάμπα+1 ballast+και οι καλωδιώσεις) + 18 μήνες εγγύηση!

  11. #11
    sokis8 καλορίζικο! Το έψαχνα και εγώ κάποια περίοδο το συγκεκριμένο κιτ και με παραξένευε η τιμή του. Μάλλον σε 1-2 μήνες θα το πάρω και εγώ αφού πρώτα μας έχεις πεί για την πορεία του
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  12. #12
    Σωστός ο trigger!!!!!!! Ελπίζω να ζήσουν φίλε. Θα δούμε. Προς το παρόν κάνουν πολύ καλή δουλειά! Να σε ρωτήσω....Έχω ποστάρει ανάλογο θέμα βέβαια αλλά επι τη ευκαιρία.. Ανάμεσα σε σαμάρια και πλαινές βαλίτσες τι προτείνεις??? Επηρρεάζουν τα σαμάρια την οδηγική συμπεριφορά της μοτο γιατί φαντάζομαι πως οι πλαστικές βαλίτσες δεν την επηρρεάζουν. Τι λες για τα σαμάρια Τ421 της GIVI και την K42 μπαγκαζιέρα για πίσω της kappa?????

  13. #13
    paidia vrika se ena synergeio lampes typou xenon (maimou diladi) me 14 euro. tis eida panw se ena scooter kai den htan katholou asximes! lete na yparxei kapoio provlima ama valw? se katanalwsh mpatarias h' tipota allo? mou eipe pws mporei na valei kai sto XT.
    Τα αγαθά copies κτώνται...

  14. #14
    @sokis. δουλευουν ακομα ρε φιλε?να τις παρουμε?

  15. #15
    Παίδες καλησπέρα!!

    Τα φώτα δουλεύουν άψογα και η απόδοσή τους κορυφαία!! Σας τα προτείνω ανεπιφύλακτα. Και τα περνάτε μόνοι σας όπως κι εγώ. Το μόνο που θα χρειαστείτε είναι να ανοίξετε λίγο την τρύπα που μπαίνει η λάμπα μέσα στο φανάρι με μια λίμα γιατί η λάμπα των xenon είναι λίγο πιο χοντρή απο τη λάμπα που φοράει τώρα το xt. Όπου κολλήσετε στην διάθεσή σας.
    XT POWER ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ !!!!!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Xenon για ΧΤ660!!!!
    από sokis8 στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2010, 18:18
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 23:50
  3. Θέλω τα φώτα σας για Pinnacle Studio!
    από powerphot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2006, 08:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF