Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 72

Θέμα: vstrom 650 vs gsr 600

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    oxi ρε παιδια

  2. #47
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484


    μιλάμε για τρακαρισμένο Gsr?

    πόσταρε
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    επειδη δεν τα καταφερνω με τα post μπητε στο google και κανετε αναζητηση και στα foroum με τα gsr

  4. #49
    Καλα και την φωτο γιατι την κατεβασες, σε φιαχνουν τα κομενα πλαισια; Μηπως ψαχνεις αποδειξεις για να μην παρεις τιποτα; Αν το συνεχισεις ετσι σε ολα θα βρεις κουσουρια. Η χαλαρωσε η πηγενε με τα μεσα μαζικης μεταφορας.

  5. #50
    To GSR kanei poly kales pwliseis... Afto eksigei merika pragmata

  6. #51
    Π'ρου τα ζ'α Το avatar του/της tamar
    Εγγραφή
    30/08/2007
    Μηνύματα
    649
    Εφόσον θέλεις μηχανή για ταξίδια διπλός, μάλλον πρέπει να πας για VStrom. Δεν έχω οδηγήσει το GSR και ως εκ τούτου δεν έχω άποψη. Τα πράγματα είναι περίπου όπως τα είπε ο vestromas. Πολύ καλή μηχανή, με καλά τραβήγματα, σωστή συμπεριφορά, χώρους για φόρτωμα, κορυφαία κατανάλωση σε ταξίδι. Φυσικά δεν είναι τέλεια γιατί δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Εννοείται ότι το GSR είναι πιο δυνατό αλλά είναι και διαφορετική η φιλοσοφία του. Δες ποια είναι η δική σου φιλοσοφία και διάλεξε.
    ....and you run, and you run
    to catch up with the sun....

  7. #52
    Ενα λινκ ρε φιλε κατι....Βρηκα ενα θεμα στο bikenet http://www.bikenet.gr/forum/index.ph...prev_next=next απο στουκα με 80χλμ και παλι λαιμος ηταν οχι πλαισιο...


    Εχεις κατι αλλο υποψιν σου?




    Επισης ειδα http://www.bikenet.gr/forum/index.php?topic=15094.90 οτι εχεις το ιδιο ακριβως θεμα στο bikenet οπου γραφεις

    <<gsr=αυξημενη καταναλωση,μικρη αυτονομια,σχετικα ανετο στο ταξιδι,κομενα πλαισια,στα υπερ=καλο στισημο,επιδοσεις,ομορφο,καλα φρενα>>




    Που το εβγαλες το συμπερασμα και το εχεις κανει παντιερα δεν μας λες...Ουτε εκει ειδα να στο πει καποιος....

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452

  9. #54
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    http://gisser600.4.forumer.com/index.php?act=idx για ψαξετο λιγο εδω

  10. #55
    SUZUKI GSR600 K6 Το avatar του/της 618RR
    Εγγραφή
    07/10/2004
    Μηνύματα
    112
    Αφού σου αρέσει το GSR μην το ψάχνεις παραπάνω... Το έχω σχεδόν δύο χρόνια... Ο κινητήρας του είναι εξαιρετικά γραμμικός, ανεβάζει "ηλεκτρικά" σχεδόν... Ζητάει μόνο τα απαραίτητα (βενζίνη και λάδια)...

    Απλά θα κάνεις κάποιες υποχωρήσεις σε σχέση με το V-Strom στο φόρτωμα (υπάρχουν βέβαια πλαϊνοί σάκοι που κάνουν εξαιρετική δουλειά - για μπαγκαζιέρα ξέχνα το θα είναι αηδία) και θα πρέπει να εξασκήσεις το σβέρκο σου για τα ταξίδια...

    Εγώ μέχρι τα 160 είμαι καλά... Αν το πάρεις, ψάξε για κράνος με κατάλληλη (για γυμνό) αεροδυναμική...

    Η κατανάλωσή που έχω μετρήσει είναι από 5,4 (εκτός πόλης) έως 8,1 (μόνο πόλη, με μικρές διαδρομές, κίνηση και πλήρες ζέσταμα) lt/100km δηλαδή αυτονομία με το ντεπόζιτο των 16,5lt από 204-305 km, ανάλογα τις συνθήκες...

  11. #56
    Εγω πανω απο 200 δεν εχω βγαλει ποτε απο οτι θυμαμαι :rotflmao:



    Λοιπον τα παιδια στο φορουμ λενε για κοψιμο στο σημειο ποθ πιανει το μαρσπιε του συνοδηγου αν καταλαβα καλα και μερικοι λενε για λαιμο που <<ακουσανε>> απο ξενα φορουμς κατω απο αγνωστες συνθηκες....




    Αμα ειναι ετσι εγω θα σου πω οτι δεν υπαρχει μοτοσυκλετα παγκοσμιως που να εχει πουλησει και να μην υπαρχουν στουκαρισμενα με κομμενους λαιμους....Να σου δωσω λινκς με κατι βιντεακια απο supersport που πεσανε/στουκαρανε με 200+ και δεν εχει μεινει τιποτα...Ουτε πλαισιο ουτε μοτερ....Καπνος.....




    Ο ντορος που εγινε με τα gsxr750 κυριως ειναι οτι κοβανε απο πτωσεις και βγηκε και ενας απο Κρητη νομιζω και ελεγε οτι κοπηκε εν κινηση με 20 χλμ εκει που ρολαρε εσπασε στα 2....Τι ισχυει και τι οχι δεν ξερω....Αλλα αμα διαβασες και στουκα να γινει,φτου φτου,1200 κανει το πλαισιο....




    Και εγω εχω πεσει 2 φορες με το GSR την μια απο χαντακι σκεπασμενο με νερο και την αλλη απο μια βλαμμενη που με χτυπησε πλαγιομετωπικα..Και τα 2 με κατω απο 30χλμ..


    Δεν επαθε τιποτα.....Τεσπα κανε οτι νομιζεις

  12. #57
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    οποτε μπορεις δωσμου τα links με τα σουπερσπορ τρκαρισμενα

  13. #58
    Μετα απο μια πολυ γρηγορη ερευνα στο google....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikecrash.jpg 
Προβολές:	595 
Μέγεθος:	28,4 KB 
ID:	125234

  14. #59

  15. #60
    #3 και τελευταιο απλα να πιασεις το νοημα....Μην γινομαι και αλλο δυσαρεστος....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wreck001.jpg 
Προβολές:	594 
Μέγεθος:	28,4 KB 
ID:	125236

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. V-Storm 650 vs Cbf 600s
    από tzo80 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2014, 21:58
  2. cbf-600 abs Vs Vstrom-650 ABS
    από p_sapelas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2010, 16:32
  3. V-Strom 650 vs Fazer 600 vs TDM 900
    από Raoulh79 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2009, 11:25
  4. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF