Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: Eνα μεγαλο ευχαριστω..........

  1. #1
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970

    Eνα μεγαλο ευχαριστω..........

    Στο παλικαρι που σταματησε να δει αν ειμαι καλα σημερα το πρωι στην εθνικη για αθηνα απο χαλκιδα.

    Ξεκινησα να παω αθηνα σημερα και απο τον αερα δεν μπορουσα να κρατησω το μηχανακι ορθιο σταματημενο.

    Καπου στο σχηματαρι κοντα περνανε 2 μηχανακια μαλλον παρεα και ο δευτερος σταματησε χωρις να καταλαβω οτι ηταν για μενα. Με περιμενε να φτασω αφου πηγαινα με 20 και τον περναω αφου δεν καταλαβα οτι σταματησε για μενα για να δει αν ειμαι καλα αφου το μηχανακι πηγαινε 8ρια και οχι ευθεια.

    Αφου με πλησιασε μου εκανε νοημα αν ειμαι οκ............του εκανα νοημα ολα ενταξει και εφυγε.

    Πραγματικα δεν το περιμενα.

    Αν το βλεπεις αυτο φιλε μου να'σε καλα. Ειναι σπανιο στις μερες μας τετοια συμπεριφορα.

  2. #2
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    "Aνθρωποι" απλα :wacko:
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  3. #3
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Τολεγα παντα οτι τα κατεμια κουνανε αλλα δε με πιστευατε !


  4. #4
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Βασικα ενα zxr 636 εχω.....

    Αλλα προτιμω να οδηγαω στο χιονι και την παχια λασπη παρα με αερα. Ισως μου εχει μεινει ψυχολογικο επειδη καποτε μια φορα επεσα.

    Με το KTM λογικα θα ειχα φτασει σπιτι μου πολυ γρηγορα. Απο τους αιθερες ειναι μια ευθεια μεχρι τον πειραια.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Κι εμενα με ειχαν βοη8ησει παλιοτερα να βρω το δρομο μου απο Λαυριο μεχρι Χολαργο γιατι δεν ηξερα την τυφλα μου..

    Με το που φυγαμε απο το λιμανι διαπιστωσα οτι με περιμεναν και ανεβηκαμε ολοι μαζι μεχρι τη Μεσογειων..

    Και ηταν τιγκα φορτωμενοι και δικαβαλα με τις κοπελες τους και διαγορα συμπραγκαλα και ειχαν το νου τους και σε μενα..

    Μπραβο σε ολους οσους εχουν την ευαισ8ησια και την αν8ρωπια να βοη8ανε οποιον αγνωστο χρειαστει βοη8εια..

    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    τον Αυγουστο του 07 βραδυ κατα τις 22.00 σε δρομο χωρις φωτα απο Κερκυρα κατεβαινα με το αμαξι και το κοριτσι προς αθηνα....

    50km πριν το Ριο αφηνω το κοριτσι για λιγο να οδηγησει (οδηγαει πολυ καλα για γυναικα...) και ξαφνικα ενω παμε με 100+ km ακουω με ανοιχτο παραθυρο στην θεση του συνοδηγου ενα βαρυ συνεχομενο θορυβο και αμεσως φωναζω λαστιχο κανε δεξια....
    (ή αστοχια υλικου ή πατησε κατι δυνατο..αφου εφυγε ολοκληρο κοματι..σταλθηκε για ελεγχο στην αντιπροσωπεια ετσι για το τυπικο....)

    με ψυχραιμια το βαζει στην ακρη του σκοτεινου δρομου,αφου σε εκεινο το σημειο ειχε μια λωριδα ανα κατευθυνση και τα αυτοκινητα πηγαιναν με 100-120 km...

    σταματαω βγαζω τριγωνα,αλαρμ και κατεβαζω μπαγκαζια για να βρω γρυλλο και ρεζερβα...απο την υπερανταση δεν εκανα πανω απο 5 λεπτα για ολα αυτα...

    ο νομος του μερφυ Νο 1 τωρα...τα μπουλωνια ασφαλειας ναι μεν ξεβιδωναν ΑΛΛΑ θελανε σταυρο που δεν ειχα μαζι μου!!!!!ειχα απλα ενα κλειδι χωρις επεκταση και δεν ξεβιδωναν με τιποτα....

    no 2 ..δεν ειχα σημαδι προσδιορισμου που ημουν οποτε και να επαιρνα σε οδικη δεν θα μπορουσα ακριβως να πω που ημουν!!!!ουτε ταμπελα ουτε τιποτα...

    no 3 εκανα σινιαλο να σταματησει καποιος αλλα..κανεις.....

    no 4 στο βαθος φαινοταν καποια φωτα ..δεν ηξερα αν ηταν βενζιναδικο,βουλκανιζατερ κτλ..
    να παει ποιος ?εγω? η κοπελα?προφανως και οι δυο....αλλα αν ηταν κλειστο...τσαμπα περπατημα και κινδυνος ...

    με τα πολλα μεσα στην νυχτα ,σταματαει ενα πολυ παλιο αυτοκινητο...οπλισμο ειχα ..ενα σουγια που εχω παντα μαζι μου,μικρο αλλα πολυ ακονισμενο σχεδον για ξυρισμα,φακο,και το ατσαλινο μπαστουνι του αυτοκινητου...

    δεν σταματησε απλα ο παραδρομος που ημουν οδηγαγε καπου....του κανω νοημα λεω αν εχει σταυρο μαζι του...

    μου λεει δεν νομιζω αλλα να δω...λεω γαλλικο σαραβαλο,αν εχει σταυρο θα κανει???

    και ομως ειχε....αμεσως τον βουταω...ΚΑΙ ..ισως σε formula 1 να εχετε δει μονταρισμα και ξεμονταρισμα ελαστικου ποιο γρηγορο....το αστειο τωρα.. νο 5 merfy ....απο υπερθερμανση των μπουλωνιων και απο τον σκουριασμενο σταυρο χωρις προεκταση,εχασα κανα κιλο ιδρωτα για να τα λυσω....οσο γρηγορα εκανα τις κινησεις αλλο τοσο με καθυστερησαν 1-2 μπουλωνια

    ο νεαρος ανθρωπος να μου μιλαει στον ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ αν ειστε καλα,αν θελετε βοηθεια κτλ..

    εγω να εχω το ζορι μου και αυτος να μου μιλαει στον πληθυντικο...


    εγω προσωπικα νυχτα σε ερημικο δρομο οποιος και αν μου εκανε νοημα ΔΕΝ θα σταματαγα,με ολα αυτα που ακουω...θα μπορουσε η κοπελα μου που κουνουσε τα χερια να ηταν παγιδα...
    και ομως ο νεαρος συνανθρωπος σταματησε....ηταν δεν ηταν 22-23 χρονων,εγω 30,και μου μιλαγε στο πληθυντικο!!!

    για την ιστορια τα φωτα στο βαθος ηταν βενζιναδικο χωρις σταυρο,απλα τσεκαρα τον αερα στην ρεζερβα...το πλησιεστερο 24 ωρο βουλκανιζατερ..οταν εφτασα .... στην Αθηνα!!!

    ενας σταυρος θα χαλαγε το τελος των διακοπων μου...εχω σχεδον ολα τα εργαλεια στο αυτοκινητο 2 πυροσβεστηρες,και ομως ειχα ξεχασει τον σταυρο στην αθηνα.εκανα τον γυρο της Κερκυρας και στα τελευταια 150km επαθα ζημια...

    υπαρχουν συνανθρωποι τελικα!!!

    sorry αν κουρασα..
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

  7. #7
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591

    Re: Eνα μεγαλο ευχαριστω..........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    ...........Ειναι σπανιο στις μερες μας τετοια συμπεριφορα.
    οχι αν εισαι μοτοσυκλετιστης.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

    Re: Re: Eνα μεγαλο ευχαριστω..........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    οχι αν εισαι μοτοσυκλετιστης.
    και όχι μόνο! :smilea:

  9. #9
    Kαλα εγω εχω μεινει 12 το βραδυ οταν η Εθνικη μπασκετ ειχε κερδισει κατι , απο βενζινη και μου εκαναν ως και κωλοδαχτυλο

    Ελεος

    Ευτυχως σταματησαν 2 παιδια με αυτοκινητο οι οποιοι με ειχαν δει να σπρωχνω πηγαινοντας να πανυγηρισουν και με ξαναειδαν οταν γυρναγαν
    Πηγαν μου εφεραν βενζινη και δεν δεχοντουσαν και λεφτα ...

    Αρα οι ανθρωποι μετρανε , αφηστε τα τσουβαλιασματα με μοτοσικλετιστες ... η μοτοσικλετα ειναι απλα το μεσον
    http://kelecarbon.blogspot.gr

    Γιατι ενας χρονος δεν ειναι αρκετος και οι 4 χαλανε 2 ασκοπα........

  10. #10
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
    Αρα οι ανθρωποι μετρανε , αφηστε τα τσουβαλιασματα με μοτοσικλετιστες ... η μοτοσικλετα ειναι απλα το μεσον

    ετσι
    το original α-μηχανο™ μελος

  11. #11
    καλο ειναι να σταματαμε παιδια ........τελευταια μου ετυχε ενας κυριος που εψαχνε ζαχαροπλαστειο και τον ειπα ακολουθα με .......στα 200 μετρα τον ειχα χασει απο τους καθρεπτες .........πηγαινα με 200κμ κανονικα δλδ και ο αλλος με το καρβουνο .......αντε γεια ρε φιλε

  12. #12
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    καλο ειναι να σταματαμε παιδια ........τελευταια μου ετυχε ενας κυριος που εψαχνε ζαχαροπλαστειο και τον ειπα ακολουθα με .......στα 200 μετρα τον ειχα χασει απο τους καθρεπτες .........πηγαινα με 200κμ κανονικα δλδ και ο αλλος με το καρβουνο .......αντε γεια ρε φιλε
    :rotflmao: :rotflmao:

  13. #13
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sober

    τιγκα φορτωμενοι και δικαβαλα με τις κοπελες τους, και ειχαν το νου τους και σε μενα..
    θα κλεισεις κανενα σπιτι εσυ οπως το πας..


    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  14. #14
    tha sinfoniso me sena file mou.
    einai poli spanio stis meres mas na vrethoun anthopoi me tin kiriolektiki ennoia.
    kalimera
    If you want to feel rich, count all of the things you have that money can't buy...
    Με τα λεφτά δεν αποκτάς φίλους, αποκτάς όμως καλύτερης κλάσης εχθρούς...

  15. #15
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
    Αρα οι ανθρωποι μετρανε , αφηστε τα τσουβαλιασματα με μοτοσικλετιστες ... η μοτοσικλετα ειναι απλα το μεσον
    συμφωνω.
    δεν ηθελα να κατηγοριοποιησω απλα εννοουσα οτι ενας ανθρωπος που καβαλαει συνηδητα μοτοσυκλετα του εχει κατσει στραβη και τοτε ηθελε να εχει καποιον να τον βοηθησει.ετσι ειναι πιο ευκολο ενας μοτοσυκλετιστης να παρεχει βοηθεια.
    συγγνωμη αν φανηκε οτι βαζω ταμπελα.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !! Στον Julius, και στον dirtbird !!!
    από STOYBI στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2007, 15:06
  2. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 14:29
  3. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 06:45
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 15:21
  5. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 12:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF