Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 42

Θέμα: Νευρα Στην Οδηγηση.

  1. #1

    Νευρα Στην Οδηγηση.

    ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΟΥΣΤΗ ΦΥΤΟΥΚΛΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΑΕΙ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ.ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΒΛΕΠΩ ΚΟΥΤΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΥΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΥΠΙΣΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΝΤΕΥΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΣ, ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΔΥΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΝΩ ΕΙΧΑΝΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΕΙΔΑΝΕ.ΠΕΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ.ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΗΤΑΝΕ ΑΔΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΞΩ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΑΚΟΥΓΕ ΕΞΑΨΑΛΜΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΧΕΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΑΜΠΟΓΙΑΛΟ.

  2. #2
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ναι ναι παρε και μπολικα φυσιγκια και βαρα οποιος μιλαει στο κινητο πυροβολα ..... οποια γκομενα δεν οδηγαει σωστα πυροβολα do it ...μη κολωνεις ...αντε βοηθα λιγο την κατασταση ...παρε και χειροβομβιδες ....πυροβολα .....
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .τι μαρκα ειπαμε καπνιζεις;
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ....................................................................................................

    αυτη φιλε μου ειναι η πραγματικοτητα των δρομων σημερα και δεν προκειται να αλλαξει απο το 90 που ηρθα αθηνα ολο και χειροτερα ...με το να εκνευριζεσε δεν γινετε τιποτα ...αν παλι δεν μπορεις να συμβιβαστεις η ντορα μπορει να σε βοηθησει ..παρε μ.μ.μ
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #3
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328

    Re: Νευρα Στην Οδηγηση.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΟΥΣΤΗ
    ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΧΕΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΑΜΠΟΓΙΑΛΟ.
    ρε Δημήτρη γιατί εισαι ενας βάρβαρος και μισός....
    αντί να χαμογελάσεις στα κοριτσάκια
    (ευκαιρία για γνωστό άθλημα...)
    και να τους πεις να σε κεράσουν
    για να φύγει η ταραχή σου ....και να νιώσεις πιο καλά
    κάθεσαι και τσακώνεσαι.....

    είδες ευκαιρία που έχασες??
    ( δεν μου λές μήπως ήταν σαν αυτές που αρέσουν στον καφροτουιν?)

    :rotflmao: :rotflmao:
    και η ζωή συνεχίζεται...

  4. #4
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Proteinw, gia tis gkomenes pou odhgane ama3i sa na odhgane mhxanh tou gkazon kai mas kanoun kai mas paei to skato sth kaltsa kai to mualo sthn dolofonia.

    -ela ela de peirazei, as pame na pioume ena kafe kai meta se paw gia volta me th mhxanh

    (meta phdoulo agrio kai meta ftusimo.)

  5. #5
    Καλώς τα παιδιά Το avatar του/της liospi
    Εγγραφή
    18/10/2004
    Μηνύματα
    267
    την καλημέρα μου και από μένα...

    το περασμένο σάββατο στη λεωφόρου Κύπρου στην αργυρούπολη
    μια μαλάκο έκανε αναστροφή και της έσκασε πάνω ένα φιλαράκι με v-strom
    η τύπισα δεν το πήρε χαμπάρι και συνέχεισε να οδηγεί και τον έσερνε μαζί της..
    και της χτύπησε την πόρτα με το χέρι και ξύπνησε... μιλούσε στο κινητό...

    τον έσωσε το κράνος και το μπουφάν

    την γλύτωσε με σπασμένο πόδι και με την ρόδα στο ψυγείο για το strom

    ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ.....

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Egw (pezos) opote pernaei mprosta mou ama3i kai o odhgos milaei sto thlefwno fonazw KLEISE TO THLEFWNO, TWRA ODHGAS.

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    Egw (pezos) opote pernaei mprosta mou ama3i kai o odhgos milaei sto thlefwno fonazw KLEISE TO THLEFWNO, TWRA ODHGAS.

    και το κλείνει ή δε παίζει ρόλο;;;
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    re ama epitrepotane i oploforia stous odigous 8a ixame tin kaliteri simperifora odigisis
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ama kseri o alos oti oloi oploforoun pou na kani malakia
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    pantos ama diavazo tetia mou aneveni i piesi idika me teties k@r10l3s
    sta kala ka8oumena na vre8is me spasmeno podi ke mixani xalia




    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Μια εναι η λυση : Δικαστης Dred :rotflmao:

  10. #10
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    EISASTE OLOI BARBAROI RE.....

    MONO EGO EIMAI POLITISMENOS...

    ALLA DEN THA MOY THN PESEI KANENAS ME KOYTI????

    APO MESA THA PERASO.....

    :rotflmao: :rotflmao:
    και η ζωή συνεχίζεται...

  11. #11
    που πηγαινουμε ρε παιδια...ποτε θα σταματησει αυτο το κακο?

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Πριν απο λίγο πήγα να την πάθω κι εγώ...αιστερή λωρίδα ουρά-σταματημένα,δεξιά δικιά μου άδεια και ρόλαρα με 30Km/h...την στιγμή που η μπροστινή μου ρόδα είχε φτάσει τον κώλο ενός ATOS αποφάσισε Ο ΠΑΠΑΡΑΣ να μπει στην λωρίδα μου..κάνω κίνηση δεξια με την κόρνα πατημένη ευτυχώς την γλύτωσα.Ο τύπος δεν έφαγε βρισίδι...μου άρχισε τα συγνώμη,εγώ φταίω,..ααααααααααααντε γαμήσου ρε αρχίδα,΄τι να την κάνω την συγνώμη σου;Βλάκα

    ΚΑΝΟΝΑΣ:Οι γυναίκες άμα σου βγούνε βγήκανε γιατί δεν παίρνουν χαμπάρι.2 φορές ήτανε άντρας άκουσε την κόρνα και γλύτωσα.... πριν 1 μήνα μου βγήκε γυναίκα..κόρνες εγώ τίποτα πάτησε γκάζι και πως δεν μου κοψε το πόδι...το ίδιο και η αδερφή μου από γυναίκα την έπαθε την είχε χτυπήσει από πίσω και μόλις ήρθε σπίτι μου είπε ότι ακόμα άκουσε τον κινητήρα της να γκαζώνει από την στιγμή που την χτύπησε μέχρι που άρχισε τις κωλοτούμπες..

    ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ


  13. #13
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    Proteinw, gia tis gkomenes pou odhgane ama3i sa na odhgane mhxanh tou gkazon kai mas kanoun kai mas paei to skato sth kaltsa kai to mualo sthn dolofonia.

    -ela ela de peirazei, as pame na pioume ena kafe kai meta se paw gia volta me th mhxanh

    (meta phdoulo agrio kai meta ftusimo.)

    και οταν μας ρωταγες για την φιλη σου τη να κανεις σε ενα αλλο ποστ ...παρεξηγηθηκεσ κιολας και μας ειπεσ και ζωα......αστο μεγαλε δεν εισε για πηδουλεσ εσυ... :rotflmao:
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  14. #14
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #15
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    εγω παλι εκνευριζομαι τοσο πολυ μερικες φορες -αν και συγκρατημενος τυπος- που εχω το δαχτυλο ετοιμο στην κορνα και ο πρωτος που θα κανει εστω και την παραμικρη ενοχληση τρωει κορναρισμα και μπινελικωμα για να ξεσπασω!

    Σημερα κατεβαινα μια οδο και ερχεται απο πλευρικο στενο ενας μαλακας χωρις διπλωμα και ενω τον βλεπω να βγαινει και με βλεπει που ερχομαι με μεγαλη ταχυτητα επιμενει και πεταγεται μπροστα μου οσο μπορει και παρα τριχα να με τρακαρει και οχι μονο αυτο αλλα μου παιζει και την κορνα και το μπινελικι. Ε εκει δεν αντεχεις, επρεπε να κατεβω να του σπασω τη μουρη που λενε και εδω στην κρητη αλλα με περνουσε καμποσα (8-9) χρονια και λεω ασε (πρεπει ναταν 26-7) μην τις φαμε κιολας.
    Παντως η γνωστη τεχνικη που περιγραψα παραπανω με εκτονωσε λιγο μεχρι που τον ειδα στο φανρι και γυρισα να τον μπινελικωσω και να την κανω με ελαφρα πηδηματακια οταν πηγε να βγει απο το κουτι του! Αλλα συγκρατηθηκε λιγο καθως ειδε μηχανη μεγαλουτσικη και με το κρανος δεν ειδε την ηλικια μου αλλα ηταν και ψιλο-ντουλαπι.



    παλι καλα και υπαρχει αυτο το φορουμ να ξεσπαμε και να εκτονωμαστε ακουγοντας οτι και αλλοι τα παθαινουν καθημερινα (εδω στον Αγιο Νικολαο δεν εχουμε και πολλα προβληματα καθως ολοι ξερουν ολους και αμα σκοτωσεις τον γιο του γειτονα...που ειναι και κρητικατσι...περιτο να πω τι θα γινει...)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Hornet - Αλλαγή τιμονιού και τρέμουλο στην οδήγηση
    από sTeLaKoSKan στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2011, 03:12
  2. Αλαγή εξάτμισης-αλλαγές στην οδήγηση
    από mar1b0r0 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2010, 11:07
  3. Μούδιασμα στην οδήγηση
    από sahara στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2009, 14:12
  4. Οδήγηση στην βροχή
    από maverick26 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2005, 23:25
  5. Οδήγηση στην πόλη και υπομονή
    από SnakeMJK στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2005, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF