Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 250

Θέμα: Λεσχη Vstrom.Πληροφοριες επικοινωνια

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    ......

    Την κουβεντα μπορω να την επαναφερω μιας και τιποτα δεν σβηνεται,ιδιως οταν επικρατει διαλογος, αλλα καλυτερα να μην το κανω.

    Οσον αφορα τα π.μ στους υπευθυνους του site, αν πας στην αρχικη σελιδα θα δεις οτι ενημερωση για Λεσχειακες δραστηριοτητες εχει να γινει απο τον Μαιο, που σημαινει οτι καποιοι δεν εχουν χρονο ουτε για να σηκωσουν το βλεμμα τους, ποσο μαλλον χρονο για να τρεφουν εμπαθεια στην λεσχη V-Strom.

    Εγω απο την πλευρα μου εχω να πω ενα τελευταιο, οτι η Λεσχη ειναι, και θα ειναι ευπροσδεκτη, να ενημερωνει για οτιδηποτε τα μελη της, και τους τυχον ενδιαφερομενους, μεσω του moto.gr ζρησιμοποιωντας το παρον θρεντ η το θρεντ "γενικη συζητηση για V-Strom" στο οποιο η οποιαδηποτε κουβεντα επιτρεπεται.
    Για εσας το ανοιξα και για κανεναν αλλο, αυτο περιμενα να εκτιμηθει.



    Παρομοιως φιλικα:smilea:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #32
    ξεχνα την κουβεντα παει τελειωσε ....
    οσο για τους υπευθυνους ..... φιλε μου στελνω μαιλ απο περσι τον Χειμωνα .... και τζιφος!
    ξερεις πολυ καλα οτι εχει εκτιμιθει απο μερους μας η κινηση σου και σου εχουμε πει ευχαριστω και δημοσια!επισης ξερεις θα πρεπει να γνωριζεις πως διαφιμισουμε το φορουμ στην υποενοτητα "συνδεσμοι" γιατι πιστευουμε πως αυτο που γινετε ειναι πολυ σοβαρο και χρησιμο.
    και οπως σου ειπα και πριν αν αποτελει προβλημα για εσενα διαγραψε το και οτι εχουμε να πουμε σαν λεσχη το " πεταμε" στην γενική συζητηση...μην χαλαμε τις καρδιες μας χωρις λογο.και μην ξεχνας πως πολλα μελη απο εδω ειναι και μέλη της λεσχης....και αυτο λεει πολλα...αν αποφασισεις να αφησεις το τοπικ ,θα το ενημερωνω αν οχι θα περναω στοιχεια στο" γενικες"....
    ευχομαι να περασεις ενα ομορφο καλοκαιρι....
    Μορφέας

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Οκ ειμαστε μια χαρουλα πιστευω.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #34
    Παιδες σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα, η λέσχη θα "ανόιξει" στις 13 Σεπ. στο γνωστό μέρος.....
    για οποιαδήποτε πληροφορία ειμαστε στην διαθεσή σας......

  5. #35

    thn epanafereis? plz!!!

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    [B]......

    Την κουβεντα μπορω να την επαναφερω μιας και τιποτα δεν σβηνεται,ιδιως οταν επικρατει διαλογος, αλλα καλυτερα να μην το κανω.

    Οσον αφορα τα π.μ στους υπευθυνους του site, αν πας στην αρχικη σελιδα θα δεις οτι ενημερωση για Λεσχειακες δραστηριοτητες εχει να γινει απο τον Μαιο, που σημαινει οτι καποιοι δεν εχουν χρονο ουτε για να σηκωσουν το βλεμμα τους, ποσο μαλλον χρονο για να τρεφουν εμπαθεια στην λεσχη V-Strom.

    Εγω απο την πλευρα μου εχω να πω ενα τελευταιο, οτι η Λεσχη ειναι, και θα ειναι ευπροσδεκτη, να ενημερωνει για οτιδηποτε τα μελη της, και τους τυχον ενδιαφερομενους, μεσω του moto.gr.
    -----------------------------------------------------------------------------------

    exeis? thn kalosynh? na thn epanafereis????????????

    na katalaboun arketoi filoi motosykletistes,ti egine kai ti eipo8hke?
    kai ksafnika stamathse to activity edw?

    kai apo pote? epikratei dialogos? afou sbhneis tous dialogous!!!!!!! (huhu :P)
    thanks.
    Falling in between

  6. #36
    uber..... είπαμε τέρμα ,σε επιπεδο φιλιας και συναδελφικοτητας...!δεν υπάρχει λόγος φαγωματος!....το λειξαμε το θεμα και ολα καλά....!.....υπαρχουν και τα π.μ.....για αλλου ειδους συνομιλιες..
    καλες διακοπες σε ολους....

  7. #37
    Παιδια να επιβεβαιωσουμε για τη συναντηση στις 13 Σεπτεμβρη μιας και πλησιασε η μερα?
    Θα γινει πιστευω να μην αλλαξε τιποτα ε?

    Αντε τα υπολοιπα απο κοντα.
    -Εγω σε αυτό το ΓΑΙΔΟΥΡΙ δεν ανεβαινω

  8. #38
    δεν εχει αλλάξει τιποτε....ραντεβου στις 2000 στο γνωστό μέρος....

  9. #39
    Καλό χειμώνα παιδιά στην λέσχη(αν και ευχομαι να κρατήσει η καλοκαιρινή διάθεση για ολους μας όσο περισσοτερο γίνετε)και σύντομα να τα ξαναπούμε!
    Ps:Δημήτρη δεν σας έχω ξεχάσει απλά δουλεύω συχνά Τετάρτες και δεν μπορώ.Χαιρετίσματα σε όλους!
    Don't follow me I'm lost too

  10. #40
    καλημέρα.... εγω απλα περιμένω να ακουσω τα νεα σας απο την Ιταλία...εχθες καναμε την πρωτη συγκεντρωση...ήταν καμμια 30 βεστομια....και αρκετος κοσμος....!τελος της εβδομαδας ,ισως και σημερα θα ανακοινώσουμε και το προγραμμα των εκδρομων στην ιστοσελιδα μας...\

    στειλε καμμια φωτο απο το ταξιδι να την βαλω μεσα....!

  11. #41
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
    Καλό χειμώνα παιδιά στην λέσχη(αν και ευχομαι να κρατήσει η καλοκαιρινή διάθεση για ολους μας όσο περισσοτερο γίνετε)και σύντομα να τα ξαναπούμε!
    Ps:Δημήτρη δεν σας έχω ξεχάσει απλά δουλεύω συχνά Τετάρτες και δεν μπορώ.Χαιρετίσματα σε όλους!
    Παλιό γιατρέ! είχες κανένα νεο για το DVD? χάθηκες....

    Πάρτε και μια φώτο για να δείτε τι παλικάρια πήγαμε!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc02567.jpg 
Προβολές:	262 
Μέγεθος:	85,0 KB 
ID:	61735

  12. #42
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Που πάρκαρα?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc02533.jpg 
Προβολές:	263 
Μέγεθος:	73,9 KB 
ID:	61736

  13. #43
    Σνίφ σνίφ...

    Κύλησε ένα δάκρυ συγκίνησης....

    Μπράβο ρε παληκάρια!!!
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  14. #44
    εχω μεινει άφωνος!!!!!!!!τι λες τωρα ρε μαστορα....ποσα μηχανακια ηταν..;;;

    ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:o

  15. #45
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αυτά είναι μόνο αυτά που χωρούσαν στον πάρκινγ .... έχει άλλα τόσα απ'έξω....

    Το μπλουζάκι το φορούσα κάτω απο το fleece που ήταν κάτω απο την επένδυση του δερμάτινου που ήταν κάτω απο το δερμάτινο.....είχε ζεστούλα......(να είχα τότε τα grips που έβαλα τώρα!!)

Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ti gnomi exete gia to vstrom 650???
    από vstrom650 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 11:56
  2. Vstrom Webpage
    από ttfakias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2004, 14:17
  3. vstrom
    από vstrom650 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2004, 11:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF